О внесении изменений и дополнений в решение Железинского районного маслихата от 12 декабря 2012 года N 67-5/9 "О назначении социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан Железинского района"
Решение маслихата Железинского района Павлодарской области от 18 апреля 2013 года N 107-5/14. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 03 мая 2013 года N 3528
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Железинского района Павлодарской области от 21.01.2015 № 1-35-15/19).
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 56 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 20 Закона Республики Казахстан "О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним" от 28 апреля 1995 года, подпунктом 3) пункта 2 статьи 11 Закона Республики Казахстан "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан" от 13 апреля 2005 года, со Стандартом государственной услуги "Назначение и выплата социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов" утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года N 394 и в целях оказания социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан, Железинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Железинского районного маслихата от 12 декабря 2012 года N 67-5/9 "О назначении социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан Железинского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 9 января 2013 года за N 3323, опубликованное в газете "Родные просторы" 19 января 2013 года N 3, в газете "Туған өлке" 19 января 2013 года N 3), следующие изменения и дополнения:
по всему тексту слова "регистрационного номера налогоплательщика," исключить;
по всему тексту слова "в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или банках второго уровня," заменить словами "в банках второго уровня, а также в организациях, имеющих соответствующую лицензию на осуществление отдельных видов банковских операций";
в заголовок после слова "района" дополнить словами и цифрами "на 2013 год";
в подпункте 5) пункта 1 слова "а именно" заменить словами "в том числе";
в пункте 3 слова "10000 (десять тысяч)" заменить словами "75000 (семьдесят пять тысяч)";

Железинка аудандық мәслихатының 2012 жылғы 12 желтоқсандағы N 67-5/9 "Железинка ауданының мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек тағайындау туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Железинка аудандық мәслихатының 2013 жылғы 18 сәуірдегі N 107-5/14 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 03 мамырда N 3528 болып тіркелді
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Павлодар облысы Железинка аудандық мәслихатының 21.01.2015 № 1-35-15/19 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 56-бабы 1-тармағы 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 сәуірдегі "Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне және соларға теңестірілген адамдарға берілетін жеңілдіктер мен оларды әлеуметтік қорғау туралы" Заңының 20-бабына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Заңының 11-бабы 2-тармағы 3) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі N 394 қаулысымен бекітілген "Жергілікті өкілді органдардың шешімдері бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек тағайындау және төлеу" мемлекеттік қызмет стандартына сәйкес және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету мақсатында Железинка аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Железинка аудандық мәслихатының 2012 жылғы 12 желтоқсандағы N 67-5/9 "Железинка ауданының мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек тағайындау туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2013 жылғы 9 қатарда N 3323 тіркелген, 2013 жылғы 19 қаңтарда "Родные просторы" газетінің N 3, 2013 жылғы 19 қаңтарда "Туған өлке" газетінің N 3 жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
бүкіл мәтін бойынша "салық төлеушінің тіркеу нөмірі," деген сөздер алынып тасталсын;
бүкіл мәтін бойынша "Қазпошта" акционерлік қоғамының пошта бөлімінің немесе екінші деңгейлі банктердің" деген сөздер "екінші деңгейлі банктердің, сондай-ақ банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыруға тиісті лицензиясы бар ұйымдардағы" деген сөздермен ауыстырылсын;
тақырыбында "санаттарына" деген сөзден кейін "2013 жылға" деген сөз және цифрлармен толықтырылсын;
1-тармақтың 5) тармақшасында "атап айтқанда" деген сөздер "соның ішінде" деген сөздермен ауыстырылсын;
3-тармақта "10000 (он мың)" деген сөздер "75000 (жетпіс бес мың)" деген сөздермен ауыстырылсын;

в подпункте 1) пункта 5 слова "10000 (десять тысяч)" заменить словами "30000 (тридцать тысяч)";
пункт 7 дополнить подпунктом 5) следующего содержания "5) для категории, указанной в абзаце первом подпункта 9) пункта 1 ежемесячная материальная помощь на период обучения в размере 10000 (десять тысяч) тенге – на основании заявления с указанием индивидуального идентификационного номера, номера лицевого счета в банках второго уровня, а также в организациях, имеющих соответствующую лицензию на осуществление отдельных видов банковских операций, копии удостоверения личности, книги регистрации граждан или справки адресно-справочного бюро.".
2. Отменить ранее принятое решение Железинского районного маслихата от 1 апреля 2013 года N 104-5/13 "О назначении социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан Железинского района".
3. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию социально-экономического развития и бюджета районного маслихата.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Железинского
районного маслихата
Секретарь Железинского
районного маслихата
С. Кантарбаев
В. Крутиков

5-тармақтың 1) тармақшасында "10000 (он мың)" деген сөздер "30000 (отыз мың)" деген сөздермен ауыстырылсын;
7-тармақ мынадай мазмұндағы 5) тармақшамен толықтырылсын "5) 1-тармақтың 9) тармақшасының бірінші абзацында көрсетілген санаттар үшін оқу кезеңіне 10000 (он мың) теңге мөлшерінде ай сайынғы материалдық көмек – жеке сәйкестендіру нөмірі, екінші деңгейлі банктердің, сондай-ақ банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыруға тиісті лицензиясы бар ұйымдардағы жеке есепшот нөмірі көрсетілген өтініш, жеке куәлік, азаматтардың тіркелу кітабы немесе мекен-жай анықтама бюросынан анықтаманың көшірмелері негізінде.".
2. Железинка аудандық мәслихатының бұрын қабылданған 2013 жылғы 1 сәуірдегі N 104-5/13 "Железинка ауданының мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек тағайындау туралы" шешімі алып тасталсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік-экономикалық даму және бюджеттік тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Железинка аудандық мәслихаты
сессиясының төрағасы
Железинка аудандық
мәслихатының хатшысы
С. Қаңтарбаев
В. Крутиков