О внесении изменений и дополнений в решение Иртышского районного маслихата (XIV сессия, V созыв) от 20 декабря 2012 года N 53-14-5 "О бюджете Иртышского района на 2013 - 2015 годы"
Решение маслихата Иртышского района Павлодарской области от 12 декабря 2013 года N 113-25-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 20 декабря 2013 года N 3641. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Иртышского района Павлодарской области от 18 марта 2014 года N 2-10-55)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Иртышского района Павлодарской области от 18.03.2014 N 2-10-55).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, решением областного маслихата от 9 декабря 2013 года N 195/25 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (XI сессия, V созыв) от 6 декабря 2012 года N 116/11 "Об областном бюджете на 2013 - 2015 годы", Иртышский районный маслихат РЕШИЛ:
1. В решение Иртышского районного маслихата (XIV сессия, V созыв) от 20 декабря 2012 года N 53-14-5 "О бюджете Иртышского района на 2013 - 2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3317, опубликовано 12 января 2013 года в газетах "Иртыш" и "Ертіс нұры") внести следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2 812 701" заменить цифрами "2 612 353";
цифры "2 469 524" заменить цифрами "2 269 176";
в подпункте 2) цифры "2 840 256" заменить цифрами "2 639 908";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Иртышского районного маслихата по экономике, бюджету и социальной политике.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель внеочередной
сессии                                     Ж. Беспаев
Секретарь Иртышского районного
маслихата                                  Ж. Беспаев
Приложение
к решению Иртышского районного
маслихата (XXV внеочередная
сессия, V созыв) от 12 декабря
2013 года N 113-25-5
Приложение 1
к решению Иртышского районного
маслихата (XIV сессия, IV созыв)
от 20 декабря 2012 года N 53-14-5
Бюджет Иртышского района на 2013 год
(с изменениями и дополнениями)
Категория
Сумма на 2013 год (тыс. тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. ДОХОДЫ

Ертіс аудандық мәслихатының (V сайланған, XIV сессиясы) 2012 жылдың 20 желтоқсандағы "Ертіс ауданының 2013 - 2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 53-14-5 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2013 жылғы 12 желтоқсандағы N 113-25-5 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 20 желтоқсанда N 3641 болып тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2014 жылғы 18 наурыздағы N 2-10-55 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 18.03.2014 N 2-10-55 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, облыстық мәслихат сессиясының 2013 жылғы 9 желтоқсандағы "Облыстық мәслихаттың (V сайланған, XI сессиясы) 2012 жылғы 6 желтоқсандағы "2013 - 2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 116/11 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 195/25 шешіміне сәйкес, Ертіс аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Ертіс аудандық мәслихатының (V сайланған, XIV сессиясы) 2012 жылғы 20 желтоқсандағы "Ертіс ауданының 2013 - 2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 53-14-5 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3317 тіркелген, 2012 жылғы 12 қаңтардағы "Ертіс нұры" және "Иртыш" газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"2 812 701" деген сандары "2 612 353" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 469 524" деген сандары "2 269 176" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада "2 840 256" деген сандары "2 639 908" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ертіс аудандық мәслихатының экономика, бюджет және әлеуметтік саясат жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессияның
төрағасы                                   Ж. Беспаев
Ертіс аудандық мәслихатының
хатшысы                                    Ж. Беспаев
Ертіс аудандық мәслихатының
(V сайланған, ХXV кезектен тыс
сессиясы)2013 жылғы 12 желтоқсандағы
N 113-25-5 шешіміне
қосымша
Ертіс аудандық мәслихатының
(V сайланған, XIV сессиясы)
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
N 53-14-5 шешіміне
1 қосымша
2013 жылға арналған Ертіс ауданының бюджеті
(өзгерістер мен толықтырулармен)
Санаты
2013 жылға арналған сома (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
І. КІРІСТЕР