О внесении изменения в постановление акимата города Петропавловска от 17 марта 2010 года № 308 "Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения города Петропавловска"
Постановление акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 20 ноября 2013 года N 2208. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 12 декабря 2013 года N 2430. Утратило силу (письмо руководителя аппарата акима города Петропавловск Северо-Казахстанской области от 17 июня 2014 года N 16.7.3/1350)
Сноска. Утратило силу (письмо руководителя аппарата акима города Петропавловск Северо-Казахстанской области от 17.06.2014 N 16.7.3/1350)
В соответствии со статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» акимат города Петропавловска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Петропавловска «Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения города Петропавловска» от 17 марта 2010 года № 308 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 13-1-177 от 23 апреля 2010 года, опубликовано в газетах от 21 мая 2010 года «Қызылжар нұры» № 23((285), от 21 мая 2010 года «Проспект СК» № 22 (332) следующее изменение:
преамбулу указанного постановления изложить в новой редакции:
«В соответствии с пунктом 2 статьи 5, подпунктами 2) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», акимат города Петропавловска ПОСТАНОВЛЯЕТ:»
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города курирующего данную сферу.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города                         Т. Закарьянов

"Петропавл қаласы тұрғындарының нысаналы топтарына жататын адамдардың қосымша тізбесін белгілеу туралы" Петропавл қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 17 наурыздағы N 308 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
""""""Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық әкімдігінің 2013 жылғы 20 қарашадағы N 2208 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 12 желтоқсанда N 2430 болып тіркелді. Күші жойылды - (Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімі аппаратының басшысы 2014 жылғы 17 маусымдағы N 16.7.3/1350 хаты)
Ескерту. Күші жойылды - (Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімі аппаратының басшысы 17.06.2014 N 16.7.3/1350 хаты)
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-бабына сәйкес Петропавл қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Петропавл қаласы тұрғындарының нысаналы топтарына жататын адамдардың қосымша тізбесін белгілеу туралы» Петропавл қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 17 наурыздағы № 308 қаулысына (2010 жылғы 23 сәуірдегі Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде тіркелген № 13-1-177, 2010 жылғы 21 мамырдағы № 23 (285) «Қызылжар нұры», 2010 жылғы 21 мамырдағы № 22 (332) «Проспект СК» газеттерінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
аталған қаулының преамбуласы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
«Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 5-бабы 2-тармағына, 7-бабы 2) тармақшасына сәйкес Петропавл қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:»
2. Осы қаулының орындалуын бақылау осы саланы басқаратын қала әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                                 Т. Закариянов