Об организации общественных работ в Аккайынском районе в 2014 году
Постановление акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 19 декабря 2013 года N 290. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 14 января 2014 года N 2485. Утратило силу постановлением акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 6 февраля 2015 года N 51
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 06.02.2015 N 51 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с подпунктом 5) статьи 7, пунктом 5 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат Аккайынского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать общественные работы в Аккайынском районе в 2014 году.
2. Утвердить прилагаемый Перечень организаций, виды, объемы общественных работ и источники их финансирования на 2014 год (далее по тексту - Перечень).
3. Государственному учреждению "Аккайынский районный отдел занятости и социальных программ" осуществлять направление безработных граждан на общественные работы в соответствии с утвержденным Перечнем, заключать с работодателями договора на выполнение общественных работ.
4. Определить спрос и предложение на общественные работы:
в количестве заявленной потребности рабочих мест – 235 единиц;
в количестве утвержденной потребности рабочих мест – 235 единиц.
5. Оплату труда общественных работников установить в размере минимальной заработной платы на соответствующий финансовый год. Финансирование организации общественных работ осуществлять из средств местного бюджета.
6. Условия общественных работ определяются в соответствии с действующим трудовым законодательством Республики Казахстан, продолжительностью рабочей недели 5 дней с двумя выходными (суббота, воскресенье), восьми часовой рабочий день, обеденный перерыв 1 час 30 минут, исходя из условий труда, применяются гибкие формы организации рабочего времени, предусмотренные трудовым договором, заключаемым между работниками и работодателями. Работникам, работающим в холодное время года на открытом воздухе или в закрытых необогреваемых помещениях, а также занятым на погрузочно-разгрузочных работах, предоставляются специальные перерывы для обогрева и отдыха, которые включаются в рабочее время. Работодатель обязан обеспечить оборудование помещений для обогрева и отдыха работников.

2014 жылы Аққайың ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 19 желтоқсандағы N 290 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 14 қаңтарда N 2485 болып тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 6 ақпандағы N 51 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімдігінің 06.02.2015 N 51 қаулысымен (қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңы 7 бабының 5) тармақшасына, 20 бабының 5 тармағына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2014 жылы Аққайың ауданында қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылсын.
2. Қосыла берілген ұйымдардың Тізбесі, 2014 жылға арналған қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемдері және оларды қаржыландыру көздері (әрі қарай мәтін бойынша - Тізбе) бекітілсін.
3. "Аққайың аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі бекітілген Тізбеге сәйкес жұмыссыз азаматтарды қоғамдық жұмыстарға жіберуді жүзеге асырсын, қоғамдық жұмыстарды атқаруға жұмыс берушілермен келісім-шарттарды жасасын.
4. Қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс анықталсын:
жұмыс орындары қажеттілігінің берілген өтінім санында – 235 бірлік;
жұмыс орындары қажеттілігінің бекітілген өтінім санында – 235 бірлік.
5. Қоғамдық қызметкерлердің еңбекақысын төлеу сәйкес қаржылық жылдың ең төменгі жалақы көлемінде орнатылсын. Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыруды қаржыландыру жергілікті бюджет есебінен жүзеге асырылсын.
6. Қоғамдық жұмыстардың шарттары Қазақстан Республикасының қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес екі демалыс күні (сенбі, жексенбі) бар сегіз сағаттық жұмыс күні, түскі үзіліс 1 сағат 30 минут ұзақтығымен аптасына 5 жұмыс күнімен анықталады, жұмыс берушілер мен қызметкерлер арасында жасалған еңбек шартымен қарастырылған жұмыс уақытын ұйымдастырудың икемді нысандары қолданылады. Жылдың суық мезгілінде ашық ауада немесе жабық жылытылмайтын тұрғын-жайларда жұмыс істейтін, сонымен қатар, тиеу-түсіру жұмыстарында жұмыс істейтін қызметкерлерге жұмыс уақытына кіретін демалу және жылыну үшін арнайы үзіліс беріледі. Жұмыс беруші жұмысшылардың демалуы және жылынуы үшін тұрғын-жайлардың жабдықталуын қамтамасыз етуге міндетті.

7. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Аккайынского района Северо-Казахстанский области Муканова С.У.
8. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 6 января 2014 года.
Аким Аккайынского района
Северо-Казахстанской области
К. Касенов
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель
государственного учреждения
"Управление юстиции
Аккайынского района
Департамента юстиции
Северо-Казахстанской области
Министерства юстиции
Республики Казахстан"
19 декабря 2013 г.
Кәдөш Н.С.
Руководитель
государственного учреждения
"Департамент по исполнению
судебных актов
Северо-Казахстанской области
Комитета по исполнению
судебных актов
Министерства юстиции
Республики Казахстан"
19 декабря 2013 г.
Базылов Р.А.
Председатель
Аккайынского районного суда
Северо-Казахстанской области
государственного учреждения
"Канцелярия
Северо-Казахстанского
областного суда
Департамента по обеспечению
деятельности судов
при Верховном Суде
Республики Казахстан
(аппарата Верховного Суда
Республики Казахстан)"
19 декабря 2013 г.
Габдулин С.Ж.
Начальник республиканского
государственного учреждения
"Отдел по делам обороны
Аккайынского района
Северо-Казахстанской области"
Министерства обороны
Республики Казахстан
19 декабря 2013 г.
Гриб В.В.
Начальник
государственного учреждения
"Отдел по чрезвычайным
ситуациям Аккайынского района
Департамента по чрезвычайным
ситуациям
Северо-Казахстанской области
Министерства по чрезвычайным
ситуациям
Республики Казахстан"
19 декабря 2013 г.
Елемесов Н.К.
Исполняющая обязанности
директора коммунального
государственного учреждения
"Аккайынский районный архив"
управления культуры, архивов
и документации
Северо-Казахстанской области
акимата
Северо-Казахстанской области
19 декабря 2013 г.
Младова Т.Н.
Руководитель отдела
по Аккайынскому району
филиала Республиканского
государственного предприятия
"Центр обслуживания населения"
по Северо-Казахстанской области
19 декабря 2013 г.
Баекин А.А.
Начальник
государственного учреждения
"Отдел внутренних дел
Аккайынского района
Департамента внутренних дел
Северо-Казахстанской области"
19 декабря 2013 г.
Оспанов А.Х.
Прокурор Аккайынского района
советник юстиции
Северо-Казахстанской области
государственного учреждения
"Прокуратура
Северо-Казахстанской области"
19 декабря 2013 г.
Танкыбаев А.И
Постановлением акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 19 декабря 2013 года № 290
Перечень организаций, виды, объемы общественных работ и источники их финансирования на 2014 год
№ п\п
Наименование организаций
Виды оплачиваемых общественных работ
Объемы работ
Коли-
чес-
тво
еди-
ниц
Источ-
ники
финан-
сирова-
ния
1
2
3
4
5
6
1
Государственное учреждение "Аппарат акима Смирновского
сельского
округа"
Экологическое оздоровление регионов (озеленение и благоустройство территорий (посадка деревьев, разбивка цветников), сохранение и развитие лесопаркового хозяйства, зон отдыха и туризма, отлов бродячих животных).
Очистка от снега улиц, территорий площади – 40000 м., возле памятников, уборка от мусора улиц, прополка сорной травы – 20000 м., обрезка деревьев – 150 шт., уборка от мусора территорий – 10000 м., вырубка веток, кустарников, побелка деревьев – 100 шт. Побелка, покраска, частичная штукатурка памятников. Разбивка клумб, посадка деревьев - 2325 шт. Посадка саженцев – 1007 шт. Чистка фонтана – 1 шт.
34
Районный бюджет
Помощь в переписи домашних хозяйств и в составлении по хозяйственных книг
Перепись населения с. Смирново – 1983 дворов
3
Районный бюджет
2
Государственное учреждение "Аппарат акима
Аралагашского
сельского округа"
Экологическое оздоровление регионов (озеленение и благоустройство территории, посадка деревьев и разбивка цветников), сохранение и развитие лесопаркового хозяйства, зон отдыха и туризма, отлов бродячих животных.

7. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімінің орынбасары С.Ө.Мұқановқа жүктелсін.
8. Осы қаулы бірінші ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі және 2014 жылғы 6 қаңтардан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таралады.
Солтүстік Қазақстан облысы
Аққайың ауданының әкімі
Қ. Қасенов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қазақстан Республикасы
Әділет министрлігі
Солтүстік Қазақстан облысының
әділет департаметі
Аққайың ауданының
әділет басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
2013 жылғы 19 желтоқсан
Н.С. Кәдөш
Қазақстан Республикасы
Әділет министрлігі
Сот актілерін орындау
Комитетінің Солтүстік Қазақстан
облысының сот актілерін орындау
департаменті" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
2013 жылғы 19 желтоқсан
Р.А. Базылов
"Қазақстан Республикасы
Жоғарғы Соты жанындағы
Соттардың қызметін
қамтамассыз ету
департаментінің
(Қазақстан Республикасы
Жоғарғы Соты аппаратының)
Солтүстік Қазақстан облыстық
сотының кеңсесі" мемлекеттік
мекемесінің Солтүстік Қазақстан
облысының Аққайың аудандық
сотының төрағасы
2013 жылғы 19 желтоқсан
С.Ж. Ғабдулин
"Қазақстан Республикасы
Қорғаныс министрлігінің
"Солтүстік Қазақстан облысы
Аққайың ауданының қорғаныс
істері жөніндегі бөлімі"
республикалық мемлекеттік
мекемесінің бастығы
2013 жылғы 19 желтоқсан
В.В. Гриб
Қазақстан Республикасы
Төтенше жағдайлар министрлігі
Солтүстік Қазақстан облысының
төтенше жағдайлар департаменті
Аққайың ауданының төтенше
жағдайлар бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
2013 жылғы 19 желтоқсан
Н.К. Елемесов
Солтүстік Қазақстан облысы
әкімдігінің Солтүстік Қазақстан
облысының мәдениет, мұрағат
және құжаттамалар басқармасы
"Аққайың аудандық мұрағаты"
коммуналдық мемлекеттік
мекемесі директорының
міндетін атқарушы
2013 жылғы 19 желтоқсан
Т.Н. Младова
Солтүстік Қазақстан облысы
бойынша "Халыққа қызмет
көрсету орталығы"
Республикалық мемлекеттік
кәсіпорын филиалының
Аққайың ауданы бойынша
бөлімінің басшысы
2013 жылғы 19 желтоқсан
А.А. Баекин
"Солтүстік Қазақстан
облысының ішкі істер
департаменті Аққайың
ауданының ішкі істер бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
2013 жылғы 19 желтоқсан
А.Қ. Оспанов
"Солтүстік Қазақстан облысының
прокуратурасы" мемлекеттік
мекемесінің Солтүстік Қазақстан
облысының әділет кеңесшісі
Аққайың ауданының
прокуроры
2013 жылғы 19 желтоқсан
А.И. Таңқыбаев
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 19 желтоқсандағы № 290 қаулысымен бекітілген
Ұйымдардың тізбесі, 2014 жылға арналған қоғамдық жұмыстардың түрлері мен көлемдері
р/с
Ұйымның атауы
Ақылы қоғамдық жұмыстардың түрлері
Жұмыстардың көлемі
Адам-
дардың
саны
қаржы-
ландыру
көзі
1
2
3
4
5
6
1
"Смирново ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақтарды экологиялық сауықтыру (аумақтарды көгалдандыру мен көркейту (ағаштарды отырғызу, гүл өсіретін алаңды бөлшектеу), орман шаруашылықты, демалу және туризм аймақтарын сақтандыру мен дамыту, қаңғыратын жануарларды аулау.
Көшелерде қарды жинау, ескерткіш алдында алаңдарын жинау – 40000 м., көшелерді қоқыстан жинау, арамшөпті жұлу – 20000 м., ағаштарды кесу – 150 дана, аумақтарды қоқыстан жинау – 10000 м., бұтақшаларды кесу,
ағаштарды ағарту – 100 дана. Ағарту, бояу, ескерткіштерді жарым – жарты сылақтау – 2325, көшеттерді отырғызу 1007. Фонтанды тазалау – 1 дана.
34
Аудандық бюджет
Үй шаруашылығын тіркеуде және шаруашылық кітаптарын құрастыруға көмек көрсету
Смирново с. Халқын санақтау - 1983 аулалар
3
Аудандық бюджет
2
"Аралағаш ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақтарды экологиялық сауықтыру (аумақтарды көгалдандыру мен көркейту (ағаштарды отырғызу, гүл өсіретін алаңды бөлшектеу), орман шаруашылықты, демалу және туризм аймақтарын сақтандыру мен дамыту, қаңғыратын жануарларды аулау.

Уборка территории от мусора – 38000 м., погрузка мусора – 15000 тонн. Высаживание саженцев по улицам – 50 шт., обрезка веток деревьев и кустарников – 1000 шт. Частичная побелка и покраска памятника. Уборка территории памятника от мусора – 200 м., погрузка мусора на телегу – 300 тонн.Разбивка клумб, посадка цветов, полив цветов, прополка клумб – 30 шт. Обкашивание кюветов и пустырей по улицам сел, уборка скошенной травы – 18000 м. Побелка электроопор по улицам сел - 160 шт. Уборка от мусора остановочного павильона – 100 м.
12
Районный бюджет
Работа в качестве истопника на период отопительного сезона организаций и государственных учреждений

Аумақты қоқыстан жинау - 38000, қоқысты салу – 15000 тонна. Көшелерде өсімдіктерді отырғызу – 50 дана. Ағаштардың бұтақтарын кесу – 1000 дана. Ескерткіштерді сырлау, ағарту, бояу. Ескерткіштердің аумағын қоқыстан жинау – 200 м., оны арбаға салу – 300 тонна, клумбаларды жасау, гүлдерді отырғызу – 30 дана. Көше жиектерін және қалған жерлердегі шөптерін шабу, шөпті жинау – 18000 м.. Көшелердегі электр бағаналарды ағарту – 160 дана Аялдамаларды қоқыстарды жинау – 100 м.
12
Аудандық бюджет
Ұйымдардың және мемлекеттік мекемелердің жылыту маусымы кезінде жәрдемдесу

Засыпка угля в котел – 50 тонн, чистка котла от шлака и вывоз его на улицу – 50 тонн, уборка прилегающей территории здания – 300 м.
3
Районный бюджет
3
Государственное учреждение "Аппарат акима Астраханского сельского округа"
Экологическое оздоровление регионов (озеленение и благоустройство территорий, посадка деревьев, разбивка цветников), сохранение и развитие лесопаркового хозяйства, зон отдыха и туризма, отлов бродячих животных).
Уборка от мусора и грязи, площади в центре, вокруг памятников – 15000 м., уборка от мусора территорий улиц по кюветам на въезде в село – 13500 км., побелка деревьев – 110 шт. Посадка саженцев – 70 шт., побелка столбов – 100 шт., побелка электроопор по трассе – 40 шт. Обкашивание кюветов и пустырей по улицам сел, уборка скошенной травы – 20000 м., разбивка цветочных клумб – 35 шт., посадка цветов, полив саженцев, прополка клумб, обрезка деревьев – 100 шт.
8
Районный бюджет
Помощь в переписи домашних хозяйств и в составлении по хозяйственных книг
Перепись населения по селам округа – 345 дворов.
2
Районный бюджет
4
Государственное учреждение "Аппарат акима Власовского
сельского округа"
Экологическое оздоровление регионов (озеленение и благоустройство территорий, посадка деревьев, разбивка цветников), сохранение и развитие лесопаркового хозяйства, зон отдыха и туризма, отлов бродячих животных).
Уборка от мусора улиц и территорий – 13000 м. Покраска скамеек – 10 шт., столбов – 70 шт., обрезка деревьев – 80 шт., чистка фонтана – 1 шт., вскапывание клумб, прополка и полив клумб – 35 шт. Обкашивание травы вдоль дорог, установка забора, ремонт забора – 15000 м.
12
Районный бюджет
Помощь в переписи домашних хозяйств и в составлении по хозяйственных книг
Перепись населения по селам округа – 325 дворов.
2
Районный бюджет
5
Государственное учреждение "Аппарат акима Григорьевского
сельского округа"
Экологическое оздоровление регионов (озеленение и благоустройство территорий, посадка деревьев, разбивка цветников), сохранение и развитие лесопаркового хозяйства, зон отдыха и туризма, отлов бродячих животных).
Уборка территорий от мусора – 15000 м. на телегу вручную, высаживание саженцев по улицам сел – 80 шт. Обрезка веток деревьев и кустарников. Частичная штукатурка, побелка и покраска мемориала и обелисков славы, уборка территории от мусора – 17000 м. Разбивка клумб, посадка цветов, полив цветов и прополка клумб – 30 шт. Обкашивание кюветов и пустырей по улицам сел, уборка скошенной травы – 13000 м. Побелка электроопор – 40 шт. Покраска остановочного павильона, уборка прилегающей территории от мусора – 10 м. Очистка территорий от снега – 10000 м.
7
Районный бюджет
Помощь в переписи домашних хозяйств и в составлении по хозяйственных книг
Перепись населения по четырем селам округа – 405 дворов.
2
Районный бюджет
Проведение мелиоративных работ, а также работ связанных с весеннее-осенними паводками
Очистка труб, очистка территорий от снега – 20000 м.
1
Районный бюджет
6
Государственное учреждение "Аппарат акима Ивановского
сельского округа"
Экологическое оздоровление регионов (озеленение и благоустройство территорий, посадка деревьев, разбивка цветников), сохранение и развитие лесопаркового хозяйства, зон отдыха и туризма, отлов бродячих животных).
Уборка от мусора улиц – 8 км., аллей – 800 м., посадка саженцев – 50 шт., побелка деревьев и столбов – 70 шт., разбивка клумб и посадка цветов – 30 шт., скашивание травы по улицам и кюветам – 900 м. Обрезка веток деревьев и кустарников, частичная штукатурка -5 кв.м., покраска ограждения – 9 кв.м., побелка мемориала и обелисков славы – 2 кв.м.
8
Районный бюджет
Помощь в переписи домашних хозяйств и в составлении похозяйственных книг
Подворный обход – 364 дворов.
2
Районный бюджет
7
Государственное учреждение "Аппарат акима Киялинского
сельского округа"
Экологическое оздоровление регионов (озеленение и благоустройство территорий, посадка деревьев, разбивка цветников), сохранение и развитие лесопаркового хозяйства, зон отдыха и туризма, отлов бродячих животных).
Уборка от мусора улиц – 12000 м., обрезка деревьев, посадка деревьев, побелка столбов, побелка деревьев – 100 шт., вырубка полыни, лопуха, погрузка, разгрузка и вывоз мусора – 1500 тонн.
20
Районный бюджет
Помощь в переписи домашних хозяйств и в составлении по хозяйственных книг
Подворный обход – 800 дворов.
3
Районный бюджет
8
Государственное учреждение "Аппарат акима Лесного сельского
округа"
Экологическое оздоровление регионов (озеленение и благоустройство территорий, посадка деревьев, разбивка цветников), сохранение и развитие лесопаркового хозяйства, зон отдыха и туризма, отлов бродячих животных).
Уборка от мусора улиц – 10000 м., прополка территорий улиц от сорной травы – 13000 м., посадка деревьев – 70 шт., высадка цветов рассады и полив – 50 шт. Частичная штукатурка, побелка покраска памятника. Вырубка деревьев в алее первоцелинника – 2500 кв.м., сжигание мусора – 5000 тонн.
12
Районный бюджет
Работа в качестве истопника на период отопительного сезона организаций и государственных учреждений

Пешке көмір салу – 50 тонна. Пешті шлактан тазалау және далаға тасып шығару – 50 тонна. Мекеменің ауласын жинау – 300 м.
3
Аудандық бюджет
3
"Астраханка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақтарды экологиялық сауықтыру (аумақтарды көгалдандыру мен көркейту (ағаштарды отырғызу, гүл өсіретін алаңды бөлшектеу), орман шаруашылықты, демалу және туризм аймақтарын сақтандыру мен дамыту, қаңғыратын жануарларды аулау.
Орталықтағы алаңды, ескерткіштер жанындағы батпақтар мен қоқыстарды жинау – 15000 м.,
селоға кірердегі жолдың жағасын қоқыстан жинау - 13500 ш, ағаштарды ағарту - 110, Бұтақтарды отырғызу - 70, бағаналарды ағарту – 100, Көшелердегі электр бағаналарды ағарту 40, селосында көшелердің жағаларын шөптен алу - 20000, гүлзарларды жасау, гүлдерді отырғызу - 35, бұтақтарды отырғызу, оларды суару,
ағаштарды кесу - 100.
8
Аудандық бюджет
Үй шаруашылығын тіркеуде және шаруашылық кітаптарын құрастыруға көмек көрсету
Округтардың селоларында халықты санақтау - 345
2
Аудандық бюджет
4
"Власовка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақтарды экологиялық сауықтыру (аумақтарды көгалдандыру мен көркейту (ағаштарды отырғызу, гүл өсіретін алаңды бөлшектеу), орман шаруашылықты, демалу және туризм аймақтарын сақтандыру мен дамыту, қаңғыратын жануарларды аулау.
Көшелерді және алаңдарды қоқыстан жинау - 13000. Орындықтарды бояу - 10, столбаларды бояу - 70, ағаштарды кесу - 80, клумбаларда жер қазу - 35, жолдың жағасынан шөпті жұлу, заборды орнату, заборды жөндеу 15000.
12
Аудандық бюджет
Үй шаруашылығын тіркеуде және шаруашылық кітаптарын құрастыруға көмек көрсету
Округтардың селоларында халықты санақтау – 325 аула
2
Аудандық бюджет
5
"Григорьевка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақтарды экологиялық сауықтыру (аумақтарды көгалдандыру мен көркейту (ағаштарды отырғызу, гүл өсіретін алаңды бөлшектеу), орман шаруашылықты, демалу және туризм аймақтарын сақтандыру мен дамыту, қаңғыратын жануарларды аулау.
Аумақта қоқысты жинау - 15000, арбаға қоқысты қолмен салу, көшелерде өсімдіктерді отырғызу - 80. Ағаштардың бұтақтарын кесу. Ескерткіштерді сырлау, ағарту, бояу. Ескерткіштердің аумағын қоқыстан жинау, оны арбаға қолмен салу - 17000, клумбаларды жасау, гүлдерді отырғызу, гулдерді суару, клумбаларда, шөп жұлу - 30.
Көше жиектерін және қалған жерлердегі шөптерін шабу, шөпті жинау - 13000 Көшелердегі электр бағаналарды ағарту - 40. Аялдамаларды қоқыстарды жинау - 10. Көшелерде қарды жинау - 10000.
7
Аудандық бюджет
Үй шаруашылығын тіркеуде және шаруашылық кітаптарын құрастыруға көмек көрсету
Округтің 4 селосы бойынша халықты санақтау - 405
2
Аудандық бюджет
Суландыру жұмыстарын, сондай-ақ, көктемгі-күзгі тасқынға байланысты жұмыстарын жүргізу.
Құбырларды тазалау, аумақтарды қардан тазалау - 20000
1
Аудандық бюджет
6
"Ивановка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақтарды экологиялық сауықтыру (аумақтарды көгалдандыру мен көркейту (ағаштарды отырғызу, гүл өсіретін алаңды бөлшектеу), орман шаруашылықты, демалу және туризм аймақтарын сақтандыру мен дамыту, қаңғыратын жануарларды аулау.
Көшелерді қоқыстан тазалау -8, саяжолды – 800, көшеттерді отырғызу - 50,
ағашты және столбты ағарту 70,клумбаны жасау және гүлдерді отырғызу - 30, көшелерде шөпті жұлу – 900, бұтақтарды, ағаштарды кесу – 5, қоршауды сырлау – 9, мемориалдармен ескерткіштерді сырлау - 2
8
Аудандық бюджет
Үй шаруашылығын тіркеуде және шаруашылық кітаптарын құрастыруға көмек көрсету
Ауланы аралау - 364 аула
2
Аудандық бюджет
7
"Қиялы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақтарды экологиялық сауықтыру (аумақтарды көгалдандыру мен көркейту (ағаштарды отырғызу, гүл өсіретін алаңды бөлшектеу), орман шаруашылықты, демалу және туризм аймақтарын сақтандыру мен дамыту, қаңғыратын жануарларды аулау.
Көшелерді қоқыстан жинау - 13000, ағаштарды кесу, бағаналарды және ағаштарды ағарту - 100, көшелерде арамшөпті жұлу, қоқысты арту, түсіру және шығару – 1500 тонна.
20
Аудандық бюджет
Үй шаруашылығын тіркеуде және шаруашылық кітаптарын құрастыруға көмек көрсету
Ауланы аралау
3
Аудандық бюджет
8
"Лесной ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақтарды экологиялық сауықтыру (аумақтарды көгалдандыру мен көркейту (ағаштарды отырғызу, гүл өсіретін алаңды бөлшектеу), орман шаруашылықты, демалу және туризм аймақтарын сақтандыру мен дамыту, қаңғыратын жануарларды аулау.
Көшелерде қоқыс жинау - 100, көшелердің аумақтарда арамшөпті жұлу - 13000, ағаштарды отырғызу - 70, гүлдерді отырғызу және су құю – 50, Ағарту, бояу, ескерткіштерді жарым – жарты сылақтау, саяжайдағы ағаштарды кесу – 2500, қоқыстарды күйдіру – 5000 тонна.
12
Аудандық бюджет
Ұйымдардың және мемлекеттік мекемелердің жылыту маусымы кезінде от жағушы ретінде жұмыс істеу

Засыпка угля в котел – 150 тонн, чистка котла от шлака и вывоз его на улицу – 100 тонн, уборка прилегающей территории здания – 300 м.
3
Районный бюджет
Помощь в переписи домашних хозяйств и в составлении по хозяйственных книг
Подворный обход – 484 дворов.
1
Районный бюджет
9
Государственное учреждение "Аппарат акима Полтавского сельского округа"
Экологическое оздоровление регионов (озеленение и благоустройство территорий, посадка деревьев, разбивка цветников), сохранение и развитие лесопаркового хозяйства, зон отдыха и туризма, отлов бродячих животных).
Уборка от мусора улиц – 13000 м., территории вокруг кладбища – 300 м., разбивка клумб – 100 шт., ремонт забора, обрезка и вырубка молодой поросли – 1300 м.
10
Районный бюджет
Проведение мелиоративных работ, а также работ связанных с весенне-осенними паводками
Очистка труб, кюветов, дорог от снега – 20000 м.
1
Районный бюджет
Помощь в переписи домашних хозяйств и в составлении по хозяйственных книг
Подворный обход – 300 дворов.
1
Районный бюджет
Работа в качестве истопника на период отопительного сезона бюджетных организаций и государственных учреждений
Засыпка угля в котел – 120 тонн, чистка котла от шлака и вывоз его на улицу – 100 тонн, уборка прилегающей территории здания – 500 м.
3
Районный бюджет
10
Государственное учреждение "Аппарат акима Токушинского сельского округа"
Экологическое оздоровление регионов (озеленение и благоустройство территорий, посадка деревьев, разбивка цветников), сохранение и развитие лесопаркового хозяйства, зон отдыха и туризма, отлов бродячих животных).
Уборка территорий от мусора – 20000 м., погрузка мусора вручную на трактор, вывозка. Уборка мусора по обочинам дорог, прополка сорной растительности по улицам сел, по обочинам дорог – 40000 м. Обрезка деревьев и кустарников – 200 шт. Побелка опор по улицам сел - 50 шт.
10
Районный бюджет
Помощь в переписи домашних хозяйств и в составлении по хозяйственных книг
Перепись населения, с. Токуши, с. Камышлово, с. Тюменка – 886 дворов
6
Районный бюджет
11
Государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Шагалалы"
Экологическое оздоровление регионов (озеленение и благоустройство территорий, посадка деревьев, разбивка цветников), сохранение и развитие лесопаркового хозяйства, зон отдыха и туризма, отлов бродячих животных).
Уборка территорий от мусора – 49000 м., погрузка мусора на телегу – 14000 тонн.
Высаживание саженцев по улицам сел. Обрезка веток деревьев и кустарников – 250 шт.
Частичная штукатурка, побелка, покраска памятника. Уборка территории памятника от мусора – 300 м., погрузка мусора на телегу – 300 тонн.
Разбивка клумб, посадка цветов, полив цветов, прополка клумб – 100 шт.
Обкашивание кюветов и пустырей по улицам сел, уборка скошенной травы 15000 м.
Побелка электроопор по улицам сел – 250 шт.
Покраска остановочного павильона, уборка прилегающей территории от мусора – 200 м.
7
Районный бюджет
Помощь в переписи домашних хозяйств и в составлении по хозяйственных книг
Перепись населения, ауыл Шагалалы, с. Степное, с. Южное – 564 дворов
2
Районный бюджет
Работа в качестве истопника на период отопительного сезона бюджетных организаций и государственных учреждений

қазанға көмір салу – 150 тонна, қазанды тазалау және оны далаға шығару – 100 тонна, Жылытатын әкімдігінің ғимараты жинау - 300.
3
Аудандық бюджет
Үй шаруашылығын тіркеуде және шаруашылық кітаптарын құрастыруға көмек көрсету
Ауланы аралау - 484 аула
1
Аудандық бюджет
9
"Полтавка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақтарды экологиялық сауықтыру (аумақтарды көгалдандыру мен көркейту (ағаштарды отырғызу, гүл өсіретін алаңды бөлшектеу), орман шаруашылықты, демалу және туризм аймақтарын сақтандыру мен дамыту, қаңғыратын жануарларды аулау.
Көшелерді қоқыстан жинау - 1300,
зират алдында аланды қоқыстан жинау - 300,
клумбанды жасау - 100, заборды жөндеу жас ағаштарды кесу - 1300.
10
Аудандық бюджет
Суландыру жұмыстарын, сондай-ақ, көктемгі-күзгі тасқынға байланысты жұмыстарын жүргізу.
Құбырларды тазалау, жолдарды, жол жағасын қардан тазалау - 20000
1
Аудандық бюджет
Үй шаруашылығын тіркеуде және шаруашылық кітаптарын құрастыруға көмек көрсету
Ауланы аралау - 300 аула
1
Аудандық бюджет
Ұйымдардың және мемлекеттік мекемелердің жылыту маусымы кезінде от жағушы ретінде жұмыс істеу
Пешке көмір салу – 120 тонна. Пешті шлактан тазалау және далаға тасып шығару - 100. Мекеменің ауласын жинау - 500.
3
Аудандық бюджет
10
"Тоқшын ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақтарды экологиялық сауықтыру (аумақтарды көгалдандыру мен көркейту (ағаштарды отырғызу, гүл өсіретін алаңды бөлшектеу), орман шаруашылықты, демалу және туризм аймақтарын сақтандыру мен дамыту, қаңғыратын жануарларды аулау.
көшелерінде қоқысты жинау - 20000, қоқысты қолмен арту тракторға, жол жағынан қоқысты жинау, селоның көшелерінде, жол жағынан арамшөпті жұлу – 40000, ағаштар мен саяжайларды кесу – 200, көшедегі бағаналарды ағарту - 50
10
Аудандық бюджет
Үй шаруашылығын тіркеуде және шаруашылық кітаптарын құрастыруға көмек көрсету
Тоқшын с., Камышлово с., Тюменка с. халықты көшіріп жазу – 836 аула
6
Аудандық бюджет
11
"Шағалалы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақтарды экологиялық сауықтыру (аумақтарды көгалдандыру мен көркейту (ағаштарды отырғызу, гүл өсіретін алаңды бөлшектеу), орман шаруашылықты, демалу және туризм аймақтарын сақтандыру мен дамыту, қаңғыратын жануарларды аулау.
Аумақта қоқысты жинау - 49000, қолмен арбаға қоқысты салу - 14000. Көшелерде өсімдіктерді отырғызу. Ағаштардың бұтақтарың кесу - 250. Ескерткішті жарым жарты сырлау, ағарту, бояу. Ескерткіштің аумағын қоқыстан жинау - 300, оны қолмен арбаға салу - 300. Клумбаларды жасау, гүлдерді суару, клумбаларда шөп жұлу - 100. Көшелердегі жолдардың жиектерің және қалған жерлерің шөптер шабу, шөпті жинау - 15000. Көшелердегі электр бағаналарды ағарту - 250. Аялдама павильоның бояу, аумағың қоқыстан жинау - 200.
7
Аудандық бюджет
Үй шаруашылығын тіркеуде және шаруашылық кітаптарын құрастыруға көмек көрсету
Шағалалы а., Степное с., Южное с. халықты көшіріп жазу – 564 аула
2
Аудандық бюджет
Ұйымдардың және мемлекеттік мекемелердің жылыту маусымы кезінде жәрдемдесу.

Засыпка угля в котел – 150 тонн, чистка котла от шлака и вывоз его на улицу – 100 тонн, уборка прилегающей территории здания – 300 м.
3
Районный бюджет
12
Государственное учреждение "Аппарат акима Черкасского
сельского округа"
Экологическое оздоровление регионов (озеленение и благоустройство территорий, посадка деревьев, разбивка цветников), сохранение и развитие лесопаркового хозяйства, зон отдыха и туризма, отлов бродячих животных).
Уборка от мусора улиц сел – 12000 м., прополка сорной растительности по улицам села, обрезка деревьев – 300 шт.
6
Районный бюджет
Проведение мелиоративных работ, а также работ связанных с весеннее-осенними паводками
Очистка труб, кюветов, дорог от снега – 15000 м.
2
Районный бюджет
Помощь в переписи домашних хозяйств и в составлении по хозяйственных книг
Перепись населения, с. Черкасское с. Добровольское, с. Новоросийка – 557 дворов
2
Районный бюджет
13
Коммунальное государственное
учреждение "Аккайынский районный архив" управления культуры, архивов и документации Северо-
Казахстанской области акимата Северо-
Казахстанской области
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации
Обработка архивных документов - 1200 дел
8
Районный бюджет
14
Государственное учреждение "Департамент по исполнению судебных актов Северо-
Казахстанской области Комитета по исполнению судебных актов Министерства юстиции Республики Казахстан"
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации
Обработка архивных документов - 900 дел
2
Районный бюджет
15
Государственноеучреждение "Отдел внутренних дел Аккайынского района Департамента внутренних дел Северо-
Казахстанской области"
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации
Обработка и подготовка документов к сдаче в ведомственный архив – 450 дел.
4
Районный бюджет
16
Государственное учреждение "Аккайынский районный отдел занятости и социальных программ"
Оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначении государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет

Пешке көмір салу – 150 тонна. Пешті шлактан тазалау және далаға тасып шығару - 100. Мекеменің ауласын жинау - 300.
3
Аудандық бюджет
12
"Черкас ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақтарды экологиялық сауықтыру (аумақтарды көгалдандыру мен көркейту (ағаштарды отырғызу, гүл өсіретін алаңды бөлшектеу), орман шаруашылықты, демалу және туризм аймақтарын сақтандыру мен дамыту, қаңғыратын жануарларды аулау.
Ауылдардың көшелерден қоқыс жинау – 150 тонна, ауылдардың көшелер бойынша арамшөпті жұлу, ағаштарды кесу - 300.
6
Аудандық бюджет
Суландыру жұмыстарын, сондай-ақ, көктемгі-күзгі тасқынға байланысты жұмыстарын жүргізу.
трубаларды жол жиектерін тазалау, көшелерде қарды жинау - 15000.
2
Аудандық бюджет
Үй шаруашылығын тіркеуде және шаруашылық кітаптарын құрастыруға көмек көрсету
Черкас с., Добровольск с., Новоросийка с. халықты көшіріп жазу – 557 аула.
2
Аудандық бюджет
13
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің Солтүстік Қазақстан облысының мәдениет, мұрағат және құжаттамалар басқармасы "Аққайың ауданының мұрағаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды сақтауды даярлау және өңдеуге көмек көрсету
Мұрағат құжаттарын өңдеу – 1200 іс.
8
Аудандық бюджет
14
"Қазақстан Республикасы әділет министрлігі сот актілерін орындау Комитетінің Сол-түстік Қазақстан облысының сот акті-лерін орындау депар-таменті" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды сақтауды даярлау және өңдеуге көмек көрсету
Мұрағат құжаттарын өңдеу – 900 іс.
2
Аудандық бюджет
15
"Солтүстік Қазақстан облысының ішкі істер департаменті Аққайың аудандық ішкі істер бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды сақтауды даярлау және өңдеуге көмек көрсету
Идаралық мұрағатқа тапсыру үшін құжаттарды өңдеу және дайындау – 450 іс.
4
Аудандық бюджет
16
"Аққайың аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақы тағайындау-да қажетті құжаттарды жинау және жұмыспен қамту мәселелері бойынша көмек көрсету.

Помощь по вопросам занятости, сбор необходимых документов при назначении пособий – 650 дел, а также при направлении безработных на профессиональную подготовку и постановки на учет – 67 дел. Формирование дел – 700 дел
4
Районный бюджет
17
Государственное учреждение "Отдел по чрезвычайным ситуациям Аккайынского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Северо-
Казахстанской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан"
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации
Обработка и подготовка документов к сдаче в ведомственный архив – 400 дел. Прием и регистрация входящей и исходящей документации.
3
Районный бюджет
1
2
3
4
5
6
18
Прокуратура Аккайынского района государственного учреждения "Прокуратура Северо-
Казахстанской области"
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации
Обработка и подготовка документов к сдаче в ведомственный архив – 900 дел
3
Районный бюджет
19
Аккайынский районный суд государственного учреждения "Канцелярия Северо-
Казахстанского областного суда Департамента по обеспечению деятельности судов при Верховном Суде Республики Казахстан (аппарата Верховного Суда Республики Казахстан"
Оказание помощи в делопроизводстве
Оказание помощи в ведении делопроизводства, обработка архивных дел – 650 дел, разнесение повесток по адресам.
2
Районный бюджет
20
Государственное учреждение "Управление юстиции Аккайынского района Департамента юстиции Северо-
Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан"
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации
Обработка и подготовка документов к сдаче в ведомственный архив – 200 дел.
8
Районный бюджет
21
Республиканское государственное учреждение "Отдел по делам обороны Аккайынского района Северо-
Казахстанской области" Министерства обороны Республики Казахстан
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации
Обработка и подготовка документов к сдаче в ведомственный архив - 3000 дел.
3
Районный бюджет
22
Государственное учреждение "Аппарат акима Аккайынского района"
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации
Обработка и подготовка документов к сдаче в ведомственный архив - 4000 дел.
4
Районный бюджет
23
Отдел по Аккайынскому району филиала Республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения по Северо-
Казахстанской области
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации
Обработка и подготовка документов к сдаче в ведомственный архив - 4000 дел.
4
Районный бюджет
24
Государственное учреждение "Аккайынский районный отдел земельных отношений"
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации
Обработка и подготовка документов к сдаче в ведомственный архив - 2000 дел.
2
Районный бюджет

Жұмыспен қамту мәселелері жөнінде көмек көрсету, жәрдемақыларды тағайындауда 650 іс, сонымен бірге жұмыссыздарды кәсіптік даярлау және есепке қоюға қажетті құжаттарды жинау – 67 іс. Істерді қалыптастыру – 700 іс.
4
Аудандық бюджет
17
"Қазақстан Республикасы төтенше жағдайлар министрлігі Солтүстік Қазақстан облысының төтенше жағдайлар департаменті Аққайың ауданының төтенше жағдайлар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды сақтауды даярлау және өңдеуге көмек көрсету
Идаралық мұрағатқа тапсыру үшін құжаттарды өңдеу және дайындау – 400 іс. Кіріс және шығыс құжаттарын қабылдау.
3
Аудандық бюджет
18
"Солтүстік Қазақстан облысының прокуратурасы" мемлекеттік мекемесінің Аққайың ауданының прокуратурасы
Құжаттарды сақтауды даярлау және өңдеуге көмек көрсету
Идаралық мұрағатқа тапсыру үшін құжаттарды өңдеу және дайындау – 900 іс.
3
Аудандық бюджет
19
"Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты жанындағы Соттардың қызметін қамтамассыз ету департаментінің (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты аппаратының) Солтүстік Қазақстан облыстық сотының кенсесі" мемлекеттік мекемесі
Іс жүргізуге көмек көрсету
Мұрағаттық құжаттарды өндеуге, іс жүргізуге көмек көрсету – 650 іс, мекен жайлары бойынша шақыру қағаздарын тарату.
2
2
Аудандық бюджет
20
"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Солтүстік Қазақстан облысының әділет департаменті Аққайың ауданының әділет басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды сақтауды өңдеу мен дайындауға көмек көрсету
Идаралық мұрағатқа тапсыру үшін құжаттарды өңдеу және дайындау – 200 іс
8
Аудандық бюджет
21
"Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің "Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды сақтауды өңдеу мен дайындауға көмек көрсету
Идаралық мұрағатқа тапсыру үшін құжаттарды өңдеу және дайындау – 3000 іс.
3
Аудандық бюджет
22
"Аққайың ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды сақтауды даярлау және өңдеуге көмек көрсету
Идаралық мұрағатқа тапсыру үшін құжаттарды өңдеу және дайындау – 4000 іс.
4
Аудандық бюджет
23
"Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Халыққа қызмет көрсету орталығы" Республикалық мемлекеттік кәсіпорынның филиалының Аққайың ауданы бойынша бөлімі"
Құжаттарды сақтауды даярлау және өңдеуге көмек көрсету
Идаралық мұрағатқа тапсыру үшін құжаттарды өңдеу және дайындау – 4000 іс.
4
Аудандық бюджет
24
"Аққайың аудандық жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды сақтауды даярлау және өңдеуге көмек көрсету
Идаралық мұрағатқа тапсыру үшін құжаттарды өңдеу және дайындау – 2000 іс.
2
Аудандық бюджет