О внесении изменений в решение маслихата района имени Габита Мусрепова от 20 декабря 2012 года № 10-1 "О бюджете района имени Габита Мусрепова на 2013-2015 годы"
Решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 14 ноября 2013 года N 20-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 25 ноября 2013 года N 2408. Утратило силу (письмо маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 5 июня 2014 года N 6.2.1-37/102)
Сноска. Утратило силу (письмо маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 05.06.2014 N 6.2.1-37/102)
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», маслихат района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 20 декабря 2012 года № 10-1 «О бюджете района имени Габита Мусрепова на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2047 от 10 января 2013 года, опубликовано в районных газетах от 21 января 2013 года «Есіл өңірі», от 21 января 2013 года «Новости Приишимья») следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2013-2015 годы, согласно  приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 336 328,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 705 826,4 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 24 434,6 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 59 291,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 546 776,0 тысяч тенге;
2) затраты – 3 356 623,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 82 649,7 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 90 879,1 тысяч тенге,
погашение бюджетных кредитов – 8 229,4 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 12 011,5 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 12 011,5 тысяч тенге,
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -114 956,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 114 956,3 тысяч тенге:
поступление займов – 90 878,0 тысяч тенге,
погашение займов – 13 401,4 тысяч тенге,
используемые остатки бюджетных средств – 37 479,7 тысяч тенге.»;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.

Ғабит Мүсірепов атындағы аудан мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы N 10-1 "Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан мәслихатының 2013 жылғы 14 қарашадағы N 20-2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 25 қарашада N 2408 болып тіркелді. Күші жойылды - (Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 5 маусымдағы N 6.2.1-37/102 хаты)
Ескерту. Күші жойылды - (Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудандық мәслихатының 05.06.2014 N 6.2.1-37/102 хаты)
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның мәслихаты ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 10-1 «Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы» шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2013 жылғы 10 қаңтарда № 2047 тіркелген, 2013 жылғы 21 қаңтардағы «Есіл өңірі» газетінде, 2013 жылғы 21 қаңтардағы «Новости Приишимья» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда баяндалсын:
«1. 2013-2015 жылдарға арналған аудан бюджеті 12 және сәйкесінше 3-қосымшаларға сәйкес бекітілсін, соның ішінде 2013 жылға арналғаны келесі көлемде:
1) кірістер- 3 336 328,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер- 705 826,4 мың теңге;
салыққа жатпайтын түсімдер – 24 434,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсім- 59 291,0 мың теңге;
трансферттер түсімі- 2 546 776,0 мың теңге;
2) шығыстар- 3 356 623,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу- 82 649,7 мың теңге, соның ішінде:
бюджет несиесі - 90 879,1 мың теңге;
бюджет несиесін өтеу- 8 229,4 мың теңге;
4) қаржы активтері бойынша операциялар сальдосы- 12 011,5 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 12 011,5 мың теңге,
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түскен түсім – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -114 956,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 114 956,3 мың теңге:
қарыздардың түсімі – 90 878,0 мың теңге,
қарыздарды өтеу – 13 401,4 мың теңге,
пайдаланылатын бюджеттік қаражат қалдықтары – 37 479,7 мың теңге»;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель ХХ сессии                        Cекретарь
маслихата района имени                   маслихата района имени
Габита Мусрепова                             Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области      Северо-Казахстанской области
К. Мукажанова                                 Б. Искакова
«СОГЛАСОВАНО»
Руководитель государственного
учреждения «Отдел экономики
и финансов района
имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области»                 Н. Дышкант

2. Осы шешім 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданы мәслихатының
ХХ сессиясының төрайымы                    К. Мұқажанова
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданы мәслихатының хатшысы                Б. Ысқақова
«КЕЛІСІЛДІ»
«Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданның экономика және
қаржы бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің басшысы                        Н. Дышкант