О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 20 декабря 2012 года № 11/1 "О районном бюджете Жамбылского района на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 10 сентября 2013 года N 18/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 24 сентября 2013 года N 2366
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского районного маслихата от 20 декабря 2012 года № 11/1 «О районном бюджете Жамбылского района на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2066 от 16 января 2013 года, опубликовано 1 февраля 2013 года в газете «Ауыл арайы», 1 февраля 2013 года в газете «Сельская новь») следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет Жамбылского района на 2013-2015 годы согласно приложениям 1237 и 8 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 724 678 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 273 732 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3 500 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 444 446 тысяч тенге;
2) затраты – 2 831 960,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 20 896,8 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 24 105,8 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3 209 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 2 705 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 2 705 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -130 883,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 130 883,9 тысяч тенге:
поступление займов – 23 368 тысяч тенге;
погашение займов – 3 209 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 110 724,9 тысяч тенге»;
пункт 13 дополнить подпунктами 13), 14) следующего содержания:
«13) 20 000 тысяч тенге – на строительство жилья для очередников;
14) 3 581 тысяч тенге - на увеличение штатной численности местных исполнительных органов»;
пункт 15 дополнить подпунктом 8) следующего содержания:
«8) 423 тысяч тенге – на увеличение штатной численности местных исполнительных органов»;
приложения 16 к решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 12 к настоящему решению.

"2013-2015 жылдарға арналған Жамбыл ауданының аудандық бюджеті туралы" аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы N 11/1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 10 қыркүйектегі N 18/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 24 қыркүйекте N 2366 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 106-бабы 2-тармағы 4) тармақшасы, 109-бабы 5-тармағы Қазақстан Республикасының «Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-бабына сәйкес Жамбыл аудандық мәслихат сессиясы ШЕШТІ:
1. «2013-2015 жылдарға арналған Жамбыл ауданының аудандық бюджеті туралы» аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 11/1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2013 жылғы 16 қаңтар № 2066 тіркелген, 2013 жылғы 1 ақпандағы «Ауыл арайы» газетінде, 2013 жылғы 1 ақпандағы «Сельская новь» газетінде жарияланған), мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«1. 1237 және 8-қосымшаларға сәйкес 2013-2015 жылдарға, соның ішінде 2013 жылға арналған Жамбыл ауданының аудандық бюджеті келесі көлемде бекітілсін:
«1) кірістер – 2 724 678 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 273 732 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 500 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 444 446 мың теңге;
2) шығындар – 2 831 960,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 20 896,8 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 24 105,8 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3 209 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 2 705 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 2 705 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -130 883,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 130 883,9 мың теңге
қарыздар түсімі – 23 368 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 3 209 мың теңге;
бюджет қаражатының қолданылатын қалдықтары – 110 724,9 мың теңге»;
13-тармақ келесі мазмұнда 13),14) тармақшаларымен толықтырылсын:
«13) баспана кезегінде тұрғандарға тұрғын үй салуға – 20 000 мың теңге;
14) жергілікті атқарушы органдардың штаттық санын арттыруға – 3 581 мың теңге»;
15-тармақ келесі мазмұнда 8) тармақшамен толықтырылсын:
«8) жергілікті атқарушы органдардың штаттық санын арттыруға – 423 мың теңге»;
шешімнің 16-қосымшалары нақты шешімнің 12-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.