О внесении изменений в решение районного маслихата от 20 декабря 2012 года № 11/1 "О районном бюджете Жамбылского района на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 18 ноября 2013 года N 21/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 25 ноября 2013 года N 2409
В соответствии с пунктом 4 статьи 106, пунктами 123 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского районного маслихата от 20 декабря 2012 года № 11/1 «О районном бюджете Жамбылского района на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2066 от 6 января 2013 года, опубликовано 1 февраля 2013 года в газете «Ауыл арайы», 1 февраля 2013 года в газете «Сельская новь»), следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет Жамбылского района на 2013-2015 годы, согласно приложениям 1237 и 8 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
«1) доходы – 2 715 433 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 273 023 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 6 324 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 19 385 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 416 701 тысяч тенге;
2) затраты – 2 822 715,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 11 482,8 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 13 720,8 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2 238 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 2 705 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 2 705 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -121 469,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 121 469,9 тысяч тенге:
поступление займов – 12 983 тысяч тенге;
погашение займов – 2 238 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 110 724,9 тысяч тенге.»;
пункт 6 изложить в новой редакции:
«6. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2013 год в сумме 0 тенге.»;
приложения 16 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель                          Секретарь
Жамбылского ХХІ внеочередной сессии   районного маслихата
Жамбылского районного маслихата
Л. Шатохина                              Б. Мусабаев
«СОГЛАСОВАНО»
Руководитель ГУ «Отдел экономики
и финансов Жамбылского района»          Н. Березанева
18 ноября 2013 года
Приложение 1
к решению маслихата Жамбылского района
от 18 ноября 2013 года № 21/1
Приложение 1
к решению маслихата Жамбылского района
от 20 декабря 2012 года № 11/1
Бюджет Жамбылского района на 2013 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма (тысяч тенге)

"2013-2015 жылдарға арналған Жамбыл ауданының аудандық бюджеті туралы" аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы N 11/1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 18 қарашадағы N 21/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 25 қарашада N 2409 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106-бабы 4-тармағына, 109-бабы 123-тармақтарына, Қазақстан Республикасының «Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-бабына сәйкес Жамбыл аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. «2013-2015 жылдарға арналған Жамбыл ауданының аудандық бюджеті туралы» аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 11/1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2013 жылғы 16 қаңтар № 2066 тіркелген, 2013 жылғы 1 ақпан «Ауыл арайы», 2013 жылғы 1 ақпан «Сельская новь» газеттерінде жарияланған), мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«1. 1237 және 8-қосымшаларға сәйкес 2013-2015 жылдарға, соның ішінде 2013 жылға арналған Жамбыл ауданының аудандық бюджеті келесі көлемде бекітілсін:
«1) кірістер – 2 715 433 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 273 023 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6 324 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 19 385 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 416 701 мың теңге;
2) шығындар – 2 822 715,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 11 482,8 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 13 720,8 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2 238 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 2 705 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 2 705 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – - 121 469,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 121 469,9 мың теңге:
қарыздар түсімі – 12 983 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 2 238 мың теңге;
бюджет қаражатының қолданылатын қалдықтары – 110 724,9 мың теңге»;
6-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«6. 2013 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органның қоры 0 теңге сомасында бекітілсін»;
көрсетілген шешімнің 16-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл аудандық                            Жамбыл аудандық
мәслихаттың кезектен тыс                   мәслихаттың хатшысы
ХХІ сессиясының төрайымы
Л. Шатохина                                Б. Мұсабаев
«КЕЛІСІЛДІ»
«Жамбыл аудандық экономика және
қаржы бөлімі» ММ басшысы                   Н. Березанева
2013 жылғы 18 қараша
2013 жылғы 18 қарашадағы
Жамбыл аудандық мәслихатының № 21/1 шешіміне
1-қосымша
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
Жамбыл аудандық мәслихатының № 11/1 шешіміне
1-қосымша
2013 жылға арналған Жамбыл ауданының аудандық бюджеті
Са-
на-
ты
Сы-
ны-
бы
Ішкі
сы-
ныбы
Атауы
Сомасы (мың теңге)

003
Поддержка культурно-досуговой работы
25 175
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
3 309
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
96
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
3 213
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
19 066
006
Функционирование районных (городских) библиотек
18 325
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
741
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
12 796
002
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
12 796
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
11 060
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
8 376
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
2 684
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
7 204
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
6 883
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
321
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
552
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
552
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
66 410
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
18 355
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
13 915
003
Капитальные расходы государственного органа
284
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
276
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
3 880
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
15 814
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
8 350
003
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
3 728
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
3 736
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)

003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
25 175
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) Дене шынықтыру және спорт бөлімі
3 309
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
96
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
3 213
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
19 066
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
18 325
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілдерін дамыту
741
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) ішкі саясат бөлімі
12 796
002
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі қызметтер
12 796
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
11 060
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 376
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
2 684
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) ішкі саясат бөлімі
7 204
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 883
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
321
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) Дене шынықтыру және спорт бөлімі
552
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
552
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
66 410
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
18 355
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылық және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 915
003
Мемлекеттік органның күрделі шығындары
284
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды ұстап, құртуды ұйымдастыру
276
099
Мамандарды әлеуметтік көмек көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
3 880
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) жер қатынастар бөлімі
15 814
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 350
003
Елдi мекендерде жер-шаруашылық орналастыру
3 728
006
Аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
3 736
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі