О внесении изменений и дополнения в решение районного маслихата от 20 декабря 2012 года N 2-9с "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 29 марта 2013 года N 4-10с. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 19 апреля 2013 года N 2247
Сноска. Утратило силу (письмо маслихата Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 04.08.2014 N 14.2.3-3/167).
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьи 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», Уалихановский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уалихановского районного маслихата «О районном бюджете на 2013-2015 годы» от 20 декабря 2012 года № 2-9с (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2051 от 11 января 2013 года, опубликовано в газетах 9 февраля 2013 года «Кызыл Ту» № 6 и 9 февраля 2013 года «Нұрлы Ел» № 6) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить Уалихановский районный бюджет на 2013-2015 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы — 2 648 386 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления — 200 047 тысяч тенге;
неналоговые поступления — 4 377 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала — 6000 тысяч тенге; поступления трансфертов — 2 437 962 тысяч тенге;
2) затраты — 2 666 176,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование — 35 465,1 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 39 261,1 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3 796 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами — 3 968 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 3 968 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета — -57 223,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета — 57 223,9 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 38 948 тысяч тенге;
погашение займов – 3 796 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 22 071,9 тысяч тенге.»
подпункты 12) и 13) из пункта 12 исключить;
дополнить пунктом 14-1 следующего содержания:
«14-1. Предусмотреть в районном бюджете расходы за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на начало финансового года в сумме 22071,9 тысяч тенге, возврата целевых трансфертов республиканского и областного бюджетов, неиспользованных в 2012 году в сумме 3269,2 тысяч тенге согласно приложению 9.»
приложение 158 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению (прилагается); дополнить приложением 9 к указанному решению согласно приложению 4 к настоящему решению (прилагается).

"2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы N 2-9с шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов аудандық мәслихатының 2013 жылғы 29 наурыздағы N 4-10с шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 19 сәуірде N 2247 болып тіркелді
Ескерту. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов аудандық мәслихаты 04.08.2014 N 14.2.3-3/167 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінінің 109-бабы 5-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына және «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-бабына сәйкес, Уәлиханов аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Уәлиханов аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 2-9с шешіміне (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімде 2013 жылғы 11 қаңтардағы № 2051 тіркелген, 2013 жылғы 9 ақпандағы № 6 «Кызыл Ту» және 2013 жылғы 9 ақпандағы № 6 «Нұрлы Ел» газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«1. Сәйкесінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес 2013-2015 жылдарға, соның ішінде 2013 жылға арналған Уәлиханов аудандық бюджеті келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 2 648 386 мың теңге, соның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсімдер – 200 047 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4 377 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 437 962 мың теңге.
2) шығындар – 2 666 176,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 35 465,1 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 39 261,1 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3796 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 3 968 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу – 3 968 мың теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -57223,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 57 223,9 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 38 948 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 3 796 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 22 071,9 мың теңге.»
12-тармақтың 12) және 13) тармақшалары алынып тасталынсын;
мынадай мазмұндағы 14-1-тармағымен толықтырылсын:
«14-1. 9-қосымшаға сәйкес аудандық бюджеттiң шығыстары қаржылық жыл басына 22071,9 мың теңге сомада қалыптасқан аудандық бюджет қаражатының бос қалдықтары және 2012 жылы пайдаланылмаған республикалық және облыстық бюджеттерден 3269,2 мың теңге сомада берiлген нысаналы трансферттердi қайтару есебiнен көзделсiн.»;
көрсетілген шешімге 158-қосымшалары осы шешімнің 123-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын (қоса беріледі);
осы шешiмге 4-қосымшаға сәйкес көрсетiлген шешiмге 9-қосымшамен толықтырылсын (қоса беріледі).

713
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
5 565
002
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
5 565
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
250
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
250
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
291
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
291
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
587
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
322
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
322
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
265
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
265
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
240
467
Отдел строительства района (города областного значения)
240
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
240
13
Прочие
3 535
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
243
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
243
452
Отдел финансов района (города областного значения)
3 000
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
3 000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства,пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
292
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
292
15
Трансферты
3 269,2
452
Отдел финансов района (города областного значения)
3 269,2
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
3 269,2
III. Чистое бюджетное кредитование
313,1
Бюджетные кредиты
313,1
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
313,1
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
313,1

713
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
5 565
002
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
5 565
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
250
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
250
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
291
001
Жергілікті деңгей мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
291
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
587
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
322
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
322
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
265
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
265
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
240
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
240
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
240
13
Өзгелер
3 535
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
243
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік пен өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
243
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
3 000
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
3 000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
292
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
292
15
Трансферттер
3 269,2
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
3 269
006
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердi қайтару
3 269,2
3) Таза бюджеттік кредиттеу
313,1
Бюджеттік кредиттер
313,1
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
313,1
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
313,1