О внесении изменения в постановление акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 20 февраля 2013 года N 58 "Об организации общественных работ в Уалихановском районе в 2013 году"
Постановление акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 21 октября 2013 года N 336. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 5 ноября 2013 года N 2396
В соответствии со статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» акимат Уалихановского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В постановление акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 20 февраля 2013 года № 58 «Об организации общественных работ в Уалихановском районе в 2013 году» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2226, опубликовано 2 апреля 2013 года в специальном выпуске районной газеты «Нұрлы ел», 2 апреля 2013 года в специальном выпуске районной газеты «Кызылту») внести следующее изменение:
утвержденный «Перечень организаций, виды, объемы общественных работ и источники финансирования на 2013 год» изложить в новой редакции, согласно приложению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Уалихановского района
Северо-Казахстанской области                А. Турегельдин
«СОГЛАСОВАНО»
Исполняющая обязанности руководителя
управления юстиции Уалихановского района
Департамента юстиции Северо-Казахстанской области
Министерства юстиции Республики Казахстан     Сагадиева А.А.
Приложение
к постановлению акимата
Уалихановского района
Северо-Казахстанской области
от 21 октября 2013 года № 336
Утвержден
постановлением акимата
Уалихановского района
Северо-Казахстанской области
от 20 февраля 2013 года № 58
Перечень организаций, виды, объемы общественных работ и источники финансирования на 2013 год
№ п\п
Наименование организа-
ций
Виды оплачиваемых общественных работ
Объемы работ
Количество человек
Продо
лжите
льно-
сть общес
твен-
ных
работ
(меся
цев)
Источ-
ник
финан-
сирова
ния
1
Государственное учрежде-
ние «Аппарат акима Актуйесайского сельского округа» Уалихановского района Северо-
Казахстанской области

"2013 жылы Уәлиханов ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 20 ақпандағы N 58 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 21 қазандағы N 336 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментімен 2013 жылғы 5 қарашада N 2396 болып тіркелді
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «2013 жылы Уәлиханов ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы» Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 20 ақпандағы № 58 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2226 бойынша тіркелген, 2013 жылғы 2 сәуірдегі «Нұрлы ел» аудандық газетінің арнайы басылымда, 2013 жылғы 2 сәуірдегі «Қызылту» аудандық газетінің арнайы басылымда жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
бекітілген «2013 жылға арналған қаржыландыру көзі және қоғамдық жұмыс көлемдері, түрлері, ұйымдар тізбесі» (қосымшаға сәйкес) жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Уәлиханов ауданының әкімі                     А. Төрегелдин
«КЕЛІСІЛДІ»
Қазақстан Республикасы Әділет Министрлігі
Солтүстік Қазақстан облысының
Әділет департаменті Уәлиханов ауданының
әділет басқармасы басшысының
міндетін атқарушы                             А.А. Сагадиева
Солтүстік Қазақстан облысы
Уәлиханов ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 21 қазандағы № 336 қаулысына
қосымша
Бекітілген
2013 жылғы 20 ақпандағы № 58
Солтүстік Қазақстан облысының
Уәлиханов ауданы әкімдігінің қаулысымен
2013 жылға қаржыландыру көзі және қоғамдық жұмыс көлемдері, түрлері, ұйымдар тізбесі
№ р/с
Ұйымдардың атауы
Төленетін қоғамдық жұмыс түрлері
Жұмыс көлемі
адам саны
қоғам-
дық
жұмыс-
тардың
ұзақты
ғы (ай
лар)
Қаржылан-
дыру көздері
1
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы «Ақтүйесай ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі

1. Оказание помощи в организации горячего питания в школах района для учащихся из малообеспеченных семей
Организация горячего питания на 239 учащихся
2
6
Бюджет района
2. Оказание помощи в содержании здания сельского клуба в период отопительного сезона
Содержание здания сельского клуба - 60 квадратных метров
1
6
Бюджет района
3. Оказание помощи в благоустройстве и озеленении территорий (посадка деревьев, разбивка цветников) населенных пунктов
Уборка от мусора улиц, посадка кустарников - 25 штук, разбивка цветников - 5 штук
3
6
Бюджет района
4. Оказание помощи в отлове бродячих собак и кошек
Отлов бродячих собак и кошек по мере выявления
2
6
Бюджет района
5. Оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначении государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет
Формирова-
ние дел - 35 дел
1
6
Бюджет района
6. Оказание помощи в ремонтных работах в зданиях сельского клуба и библиотеки
Побелка потолков и стен в сельском клубе - 70 квадратных метров, в библиотеке - 180 квадратных метров
2
6
Бюджет района
7. Оказание помощи в заготовке дров и кормов, доставке и разгрузке угля для малообеспеченных слоев населения и одиноко проживающих престарелых, вновь прибывших оралманов (согласно квоты иммиграции), а также предприятий коммунальной собственности и объектов соцкультбыта (библиотеки, клубы) района
Колка и складирова-
ние в поленницу - 25 кубов дров, разгрузка 30 тонн угля, 17 тонн кормов для подсобного хозяйства
4
6
Бюджет района
8. Оказание помощи в уходе за больными одинокими престарелыми гражданами (покупка продуктов, медикаментов, уборка помещения, побелка стен, покраска полов, стирка белья, посадка, прополка и уборка овощей)
Уход за 3-мя одиноко проживающи-
ми престарелы-
ми гражданами (покупка продуктов, медикамен-
тов, уборка помещения, побелка стен, покраска полов, стирка белья, посадка, прополка и уборка овощей) округа
1
6
Бюджет района
9. Оказание помощи в проведении мелиоративных работ, а также работ связанных с весенне-
осенними паводками
Очистка от снега домов – трех одиноко проживающих граждан
1
6
Бюджет района
2
Государственное учрежде-
ние «Аппарат акима Амангель-
динского сельского округа» Уалихановского района Северо-
Казахстан
ской
области
1. Оказание помощи в организации горячего питания в школах района для учащихся из малообеспеченных семей
Организация горячего питания на 88 учащихся
2
6
Бюджет района
2. Оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначении государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет
Формирование дел - 30 дел
2
6
Бюджет района
3. Оказание помощи в делопроизводстве по обращениям
Помощь в делопроизводстве - 180 обращений
2
6
Бюджет района
4. Оказание помощи в проведение мелиоративных работ, а также работ связанных с весенне-
осенними паводками
Очистка от снега домов трех одиноко проживающих граждан
3
6
Бюджет района

1. Аз қамтамасыз отбасылардың балаларына ыстық тамақ даярлауның ұйымдастырылуына көмек көрсету
239 оқушыға ыстық тамақ даярлау
2
6
Ауданның бюджеті
2. Клубтың ғимаратын ұстауға көмек көрсету
Клуб - 60 шаршы метр
1
6
Ауданның бюджеті
3. Аймақты абаттандыру мен көғалдандыруға көмек көрсету (ағаш отырғызу, гүлзар егу)
25 түп ағаш отырғы-
зу, 5 гүлзар егу
3
6
Ауданның бюджеті
4. Қанғыбас иттерді мен мысықтарды аулауға көмек көрсету
қаңғыбас иттер мен мысықтарды анықтал-
ғанына қарай аулау
2
6
Ауданның бюджеті
5. Қамту сұрақтар бойынша және мемлекеттік жәрдемақыларды тағайындау үшін қажетті мәліметтерді даярлауға көмек көрсету
35 істі қалыптастыру
1
6
Ауданның бюджеті
6. Кітапхана мен клубтың ғимараттарында ағымдағы
жөндеу жүргізуге көмек көрсету
Кітапха-
на – 180 шаршы метр
Клуб – 70 шаршы метр
2
6
Ауданның бюджеті
8. Сырқат жалғыз басты қарт адамдарға күтіп жасауна (азық-түлік, дәрідәрмек сатып әперу, үй-жайды жиыстыру, бөлмелерді әктеу, еден сырлау, кір жуу, жеміс-көкөніс отырғызу, олардың арамшөптерін отау) көмек көрсету
3 (үш) жалғызбас-
ты аз қамтама-
сыз етілген азаматтар-
ға күтіп жасау (азық-
түлік, дәрідәр-
мек сатып әперу, үй-жайды жиысты-
ру, бөлмелерді әктеу, еден сырлау, кір жуу, жеміс-
көкөніс отырғызу, олардың арамшөп-
терін отау)
1
6
Ауданның бюджеті
9. Суландыру жұмыстарын, сондай-ақ көктемгі-
күзгі су тасқындарына байланысты жұмыстар жүргізуіне көмек көрсету
3 (үш) жалғызбас-
ты азаматтар-
дың үйлерін қардан тазарту
1
6
Ауданның бюджеті
2
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы «Амангелді ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Аз қамтамасыз отбасылардың балаларына ыстық тамақ даярлауның ұйымдастырылуына көмек көрсету
88 оқушыға ыстық тамақ даярлау
2
6
Ауданның бюджеті
2. Қамту сұрақтар бойынша және мемлекеттік жәрдемақыларды тағайындау үшін қажетті мәліметтерді даярлауға көмек көрсету
30 істі қалыптастыру
2
6
Ауданның бюджеті
3. Іс қағаздарын жүргізуге көмек көрсету
Іс-қағаздарын жүргізуге көмектесу 180 өтініш
2
6
Ауданның бюджеті
4.Суландыру жұмыстарын, сондай-ақ көктемгі-
күзгі су тасқындарына байланысты жұмыстар жүргізуіне көмек көрсету
3 (үш) жалғызбас-
ты аза-
маттардың үйлерін қардан тазарту
3
6
Ауданның бюджеті

5. Оказание помощи в благоустройстве и озеленении территорий (посадка деревьев, разбивка цветников) населенных пунктов
Уборка от мусора улиц, посадка кустарников - 20 штук, разбивка цветников - 3 штук, побелка, покраска двух памятников
2
6
Бюджет района
6. Оказание помощи в отлове бродячих собак и кошек
Отлов бродячих собак и кошек по мере выявления
1
6
Бюджет района
7. Оказание помощи в благоустройстве кладбищ
уборка двух кладбищ от мусора - 20 квадратных метров
1
6
Бюджет района
8. Подворный обход для уточнения записей в похозяйственных книгах
Подворный обход - 280 дворов
3
6
Бюджет района
9. Оказание помощи в ремонте зданий сельского клуба и библиотеки
Побелка потолков и стен библиотеки - 120 квадратных метров, сельского клуба - 60 квадратных метров
1
6
Бюджет района
10. Участие в подготовке спортивных мероприятий, юбилейных торжеств, мероприятий, посвященных государственным праздникам, очистка снега с территории площади
Подготовка спортивных мероприя-
тий, юбилейных торжеств, очистка снега с территорий площади
2
6
Бюджет района
3
Государственное учрежде-
ние «Аппарат акима Бидайкского сельского округа» Уалихановского района Северо-
Казахстан
ской
области
1. Оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначении государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет
Формирование дел - 45 дел
2
6
Бюджет района
2. Оказание помощи в организации горячего питания в школах района для учащихся из малообеспеченных семей
Организация горячего питания на 234 учащихся
3
6
Бюджет района
3. Оказание помощи в отлове бродячих собак и кошек
Отлов бродячих собак и кошек по мере выявления
1
6
Бюджет района
4. Оказание помощи в благоустройстве и озеленении территорий (посадка и уход за деревьями, цветами) населенных пунктов
Уборка от мусора улиц, посадка кустарников - 20 штук, разбивка цветников - 3 штук, обрезка и побелка деревьев, прополка сорной травы побелка, покраска двух памятников
3
6
Бюджет района
5. Участие в подготовке спортивных мероприятий, юбилейных торжеств, мероприятий, посвященных государственным праздникам, очистка снега с территории площади
Подготовка спортивных мероприя-
тий, юбилейных торжеств, очистка снега с территорий площади
2
6
Бюджет района
6. Оказание помощи в ремонте зданий сельского клуба и библиотеки
Побелка потолков и стен библиотеки - 120 квадратных метров, сельского клуба - 60 квадратных метров
1
6
Бюджет района
7. Оказание помощи в заготовке дров и кормов, доставке и разгрузке угля для одиноко проживающих престарелых, вновь прибывших оралманов (согласно квоты иммиграции), а также предприятий коммунальной собственности и объектов соцкультбыта (библиотеки, клубы) района
Колка и складирова-

5. Аймақты абаттандыру мен көғалдандыруға көмек көрсету (ағаш отырғызу, гүлзар егу)
20 түп ағаш отырғызу, 3 гүлзар егу, 2 ескерткіш-
ті сылау, ақтау, сырлау
2
6
Ауданның бюджеті
6. Қанғыбас иттерді мен мысықтарды аулауға көмек көрсету
қаңғыбас иттер мен мысықтарды анықталға-
нына қарай аулау
1
6
Ауданның бюджеті
7. Зираттарды абаттандыруға көмек көрсету
2 зират – 20 шаршы метр
1
6
Ауданның бюджеті
8. Шаруашылық кітаптарындағы жазуларын түзету үшін аула аралау
280 аула аралау
3
6
Ауданның бюджеті
9. Кітапхана мен клубтың ғимараттарында ағымдағы жөндеу жүргізуге көмек көрсету
Кітапхана – 120 шаршы метр
Клуб – 60 шаршы метр
1
6
Ауданның бюджеті
10. Мемлекеттік мерекелерге арналған спорттык шаралардың, мерей–той салтанаты мен шаралардың дайындауына қатысу, алаңның аумағын қардан тазалау
спорттық шараларды, мерейтой-
лық салтанаттарды дайындау, алаңның аумағын қардан тазалау
2
6
Ауданның бюджеті
3
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы «Бидайық ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Жұмыспен қамту мәселесі бойынша және 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақы тағайындау кезінде қажетті құжаттарды жинауға көмек көрсету
істерді қалыптастыру - 45 іс
2
6
Ауданның бюджеті
2. Аз қамтамасыз отбасылардың балаларына ыстық тамақ даярлауның ұйымдастырылуына көмек көрсету
234 оқушыға ыстық тамақ даярлау
3
6
Ауданның бюджеті
3. Қанғыбас иттерді мен мысықтарды аулауға көмек көрсету
қаңғыбас иттер мен мысықтарды анықталға-
нына қарай аулау
1
6
Ауданның бюджеті
4. Аймақты абаттандыру мен көғалдандыруға көмек көрсету (ағаш отырғызу, гүлзар егу)
көшелерді қоқыстар-
дан тазалау - 1710 метр, көлдердің жағалаула-
рын қоқыстан тазалау, ағаштарды отырғызу - 20 дана, 3 дана ескерткіш-
ті жарым-
жарты ақтау, сырлау, сылау, дуалдарды ағарту және жөндеу
3
Ауданның бюджеті
5. Мемлекеттік мерекелерге арналған спорттык шаралардың, мерей–той салтанаты мен шаралардың дайындауына қатысу, алаңның аумағын қардан тазалау
спорттық шараларды, мерей-той-
лық салтанаттарды дайындау, алаңның аумағын қардан тазалау
2
6
Ауданның бюджеті
6. Кітапхана мен клубтың ғимараттарында ағымдағы жөндеу жүргізуге көмек көрсету
Кітапхана – 120 шаршы метр
Клуб – 60 шаршы метр
1
6
Ауданның бюджеті
7. Тұрғындардың аз қамтамасыз етілген жіктеріне, топтарына және жалғыз басты қарияларға, жаңадан келген оралмандарға (әкімдікпен бекітілген квота бойынша), сондай–ақ коммуналдық меншіктегі кәсіпорындарға және ауданның әлеуметтік–
мәдени тұрмыстық объектілеріне отындық ағаш, мал азығын дайындауға, көмір жеткізіп беріп, түсіруге көмек көрсету

9. Оказание помощи в заготовке дров и кормов, доставке и разгрузке угля для одиноко проживающих престарелых, вновь прибывших оралманов (согласно квоты иммиграции), а также предприятий коммунальной собственности района
Колка и складирова-
ние в поленницу - 25 кубов дров, разгрузка 35 тонн угля, 18 тонн кормов для подсобного хозяйства
1
6
Бюджет района
10. Оказание помощи в проведении мелиоративных работ, а также работ связанных с весенне-осенними паводками
Очистка от снега домов одиноко проживающих граждан
1
6
Бюджет района
9. Участие в подготовке спортивных мероприятий, юбилейных торжеств, мероприятий, посвященных государственным праздникам, очистка снега с территории площади
Подготовка спортивных мероприя-
тий, юбилейных торжеств, очистка снега с территорий площади
1
6
Бюджет района
11
Государственное учреждение «Аппарат акима Кишкенекольского сельского округа» Уалихановского района Северо-
Казахстан
ской
области
1. Оказание помощи в уходе за больными одинокими престарелыми гражданами (покупка продуктов, медикаментов, уборка помещения, побелка стен, покраска полов, стирка белья, посадка, прополка и уборка овощей)
Уход за одиноко проживающими престарелыми гражданами (покупка продуктов, медикамен-
тов, уборка помещения, побелка стен, покраска полов, стирка белья, посадка, прополка и уборка овощей) округа
3
6
Бюджет района
2. Оказание помощи в делопроизводстве
Помощь в делопроизводстве - 400 обращений
4
6
Бюджет района
3. Подворный обход для уточнения записей в похозяйственных книгах
Подворный обход - 1679 дворов
2
6
Бюджет района
4. Оказание временной помощи в организационной работе по паспортизации населения, проживающего в отдаленных населенных пунктах (помощь по сбору и оформлению необходимых документов для паспортизации населения)
Оформление 1000 запросов, помощь в формирова-
нии 500 личных дел, ежемесячно
2
6
Бюджет района
5. Оказание помощи в соблюдении внутреннего распорядка в здании Дома культуры района (работа по гардеробу)
Гардероб - обслуживание 3000 человек
1
6
Бюджет района
6. Оказание помощи в благоустройстве и озеленении территорий (посадка и уход за деревьями и цветами) населенных пунктов
Уборка от мусора улиц, посадка кустарников - 50 штук, разбивка цветников - 6 штук, обрезка и побелка деревьев, прополка сорной травы
14
6
Бюджет района
7. Оказание помощи в отлове бродячих собак и кошек
Отлов бродячих собак и кошек по мере выявления
2
6
Бюджет района
8. Оказание помощи в организации горячего питания в школах района для учащихся из малообеспеченных семей
Организация горячего питания на 1255 учащихся
3
6
Бюджет района

9. Тұрғындардың аз қамтамасыз етілген жіктеріне, топтарына және жалғыз басты қарияларға, жаңадан келген оралмандарға (әкімдікпен бекітілген квота бойынша), сондай–ақ коммуналдық меншіктегі кәсіпорындарға және ауданның әлеуметтік–
мәдени тұрмыстық объектілеріне отындық ағаш, мал азығын дайындауға, көмір жеткізіп беріп, түсіруге көмек көрсету
25 текше метр отын дайындау, 35 тонна көмір түсіру, қосалқы шаруашылық үшін 18 тонна азық дайындау
1
6
Ауданның бюджеті
10. Суландыру жұмыстарын, сондай-ақ көктемгі-
күзгі су тасқындарына байланысты жұмыстар жүргізуіне көмек көрсету
3 (үш) жалғызбас-
ты аза-
маттардың үйлерін қардан тазарту
1
6
Ауданның бюджеті
11. Мемлекеттік мерекелерге арналған спорттык шаралардың, мерей–той салтанаты мен шаралардың дайындауына қатысу, алаңның аумағын қардан тазалау
спорттық шараларды, мерейтой-
лық салтанаттарды дайындау, алаңның аумағын қардан тазалау
1
6
Ауданның бюджеті
11
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы «Кішкенекөл ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Сырқат жалғыз басты қарт адамдарға күтіп жасауына (азық-түлік, дәрідәрмек сатып әперу, үй-жайды жиыстыру, бөлмелерді әктеу, еден сырлау, кір жуу, жеміс-
көкөніс отырғызу, олардың арамшөптерін отау) көмек көрсету
жалғызбас-
ты аз қамтамасыз етілген азаматтарына көмек көрсету
3
6
Ауданның бюджеті
2. Іс қағаздарын жүргізуге көмек көрсету
Іс-қағаздарын жүргізуге көмектесу 200 өтініш
4
6
Ауданның бюджеті
3. Шаруашылық кітаптарындағы жазуларын түзету үшін аула аралау
1679 аула аралау
2
6
Ауданның бюджеті
4. Шалғайдағы елді мекендерде тұратын тұрғындарды құжаттандыру жөніндегі ұйымдастыру жұмыстарына уақытша көмек көрсету (тұрғындарды төп құжаттандыру үшін қажетті құжаттарды жинауға және толтыруға көмектесу)
1000 сұрау салуларды рәсімдеу, ай сайын 500 жеке істі құрастыру
2
6
Ауданның бюджеті
5. Ауданның Мәдениет үйі ғимаратында ішкі тәртіпті сақтауға көмек көрсету (гардероб жұмысы жөнінде)
3000 адамға арналған
1
6
Ауданның бюджеті
6. Аймақты абаттандыру мен көғалдандыруға көмек көрсету (ағаштарды өтырғызу, гүлзар егу)
көшелерді қоқыстар-
дан тазалау,
көлдердің жағалаула-
рын қоқыстан тазалау, ағаштарды отырғызу - 45 дана, 2 дана ескерткіш-
ті жарым-
жарты ақтау, сырлау, сылау, дуалдарды ағарту және жөндеу
12
6
Ауданның бюджеті
7. Қанғыбас иттерді мен мысықтарды аулауға көмек көрсету
қаңғыбас иттер мен мысықтарды анықталға-
нына қарай аулау
2
6
Ауданның бюджеті
8. Аз қамтамасыз отбасылардың балаларына ыстық тамақ даярлауның ұйымдастырылуына көмек көрсету
1255 оқушыға ыстық тамақ даярлау
3
6
Ауданның бюджеті

9. Оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначении государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет
Формирование дел - 494 дел
3
6
Бюджет района
10. Оказание помощи в благоустройство свалок, в том числе организация сбора отходов
2 мусо-
росвалки - 280 квадратных метров
3
6
Бюджет района
11. Благоустройство и охрана территорий парков, скверов (кроме объектов частной собственности)
Два парка в селе Кишкенеколь - 1200 квадратных метров
2
6
Бюджет района

9. Қамту сұрақтар бойынша және мемлекеттік жәрдемақыларды тағайындау үшін қажетті мәліметтерді даярлауға көмек көрсету
494 істі қалыптастыру
3
6
Ауданның бюджеті
10. Көң-қоқыс төгетін орындарды жинастыруына (қалдықтарды жинауды) көмек көрсету
2 қоқыс төгетін орын – 280 шаршы метр шаршы метр
3
6
Ауданның бюджеті
11. Саябақтар мен бау-бақшаларды көріктендіру және қорғауға көмек көрсету (жеке меншік объектілерінен басқа)
Кішкенекөл селосында-
ғы 2 саябақ – 1200 шаршы метр
2
6
Ауданның бюджеті

12. Оказание помощи в заготовке дров и кормов, доставке и разгрузке угля для одиноко проживающих престарелых, вновь прибывших оралманов (согласно квоты иммиграции), а также предприятий коммунальной собственности района
Колка и складирова-
ние в поленницу - 150 кубов дров, разгрузка 180 тонн угля, 70 тонн кормов для подсобного хозяйства
3
6
Бюджет района
13. Участие в подготовке спортивных мероприятий, юбилейных торжеств, мероприятий, посвященных государственным праздникам, очистка снега с территории площади
Подготовка спортивных мероприя-
тий, юбилейных торжеств, очистка снега с территорий площади
5
6
Бюджет района
12
Государст
венное
учреждени
е «Управле-
ние
юстиции
Уалиханов
ского
района
Департаме
нта
юстиции
Северо-
Казахстан
ской
области
Министер
ства
юстиции
Республи
ки Ка-
захстан»
1. Оказание помощи в ведении архивного делопроизводст-
ва, формирование архивных дел, оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации
1000 дел - сортировка поступающей документа-
ции, под-
клеивание и подшивание
5
6
Бюджет района
Утвержден постановлением акимата района
от 20 февраля 2013 года № 58
Размеры оплаты труда безработных, привлеченных на общественные работы и режим работы
№ п/п
Виды работ
Размер оплаты труда на одного безработного
Режим работы
Пятидневная рабочая неделя
1
Работы связанные с физической нагрузкой и на открытом воздухе (благоустройство, очистка города, ремонтные и строительные работы)
1 минимальная заработная плата
40 часовая рабочая неделя, рабочий день - 8 часов
2
Работы, выполняемые в помещениях и не связанные с физическими нагрузками
1 минимальная заработная плата
40 часовая рабочая неделя, рабочий день - 8 часов

12. Тұрғындардың аз қамтамасыз етілген жіктеріне, топтарына және жалғыз басты қарияларға, жаңадан келген оралмандарға (әкімдікпен бекітілген квота бойынша), сондай–ақ коммуналдық меншіктегі кәсіпорындарға және ауданның әлеуметтік–
мәдени тұрмыстық объектілеріне отындық ағаш, мал азығын дайындауға, көмір жеткізіп беріп, түсіруге көмек көрсету
150 текше метр отын дайындау, 180 тонна көмір түсіру, қосалқы шаруашылық үшін 70 тонна азық дайындау
3
6
Ауданның бюджеті
13. Мемлекеттік мерекелерге арналған спорттык шаралардың, мерей – той салтанаты мен шарал ардың дайындауына қатысу, алаңның аумағын қардан тазалау
спорттық шараларды, мерейтой-
лық салтанаттарды дайындау, алаңның аумағын қардан тазалау
5
6
Ауданның бюджеті
12
«Қазақстан Республикасының әділет министрлігінің Солтүстік Қазақстан облысының Әділет де-
партаменті Уәлиханов ауданының әділет басқармасы» мемлекеттік мекемесі
1. Мұрағаттық іс жүргізу, мұрағаттық істерді қалыптастыру, құжаттарды сақтауға өңдеу және дайындауға көмек көрсету
1000 іс (түскен құжаттама-
ларды сұрыптау, желімдеу және тігу)
5
6
Ауданның бюджеті
Аудан әкімдігінің
2013 жылғы 20 ақпандағы № 58
қаулысымен бекітілді
№ р/с
Жұмыс түрлері
Бір жұмыссызға еңбек ақы төлемінің мөлшерлері
Жұмыс тәртібі
5 апта жұмыс күні
1
Ашық ауада және қол күшінің салмағына байланысты жұмыстар (абаттандыру, қаланы тазалау, құрылыс және жөндеу жұмыстары
1 ең төменгі еңбек ақы төлемі
Жұмыс аптасы 40 сағат
Жұмыс күні 8 сағат
2
Дене күшінің салмағына байланысты емес және ғимаратын ішінде орындалатын жұмыстар
1 ең төменгі еңбек ақы төлемі
Жұмыс аптасы 40 сағат
Жұмыс күні 8 сағат