О внесении изменений в решение районного маслихата от 20 декабря 2012 года № 9-2 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 18 июля 2013 года № 14-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 01 августа 2013 года № 2761
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата района об уточнении районного бюджета на 2013-2015 годы, районный маслихат на внеочередной XІV сессии РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 20 декабря 2012 года № 9-2 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2674, опубликованное в газете "Кең Жылой" от 24 января 2013 года) следующие изменения:
в пункте 1:
цифры "10 175 563" заменить цифрами "10 198 694";
цифры "1 168 889" заменить цифрами "966 220";
цифры "10 241 974" заменить цифрами "10 265 105";
в строке дефицит (профицит) бюджета цифры "-200 201" заменить цифрами "-195 008";
в строке финансирование дефицита (использование профицита) бюджета цифры "200 201" заменить цифрами "195 008";
2. Приложения 14 изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель XІV сессии
районного маслихата
Жакашев У.
Исполняющий обязанности
секретаря районного маслихата
Жамалов Х.
Приложение 1 к решению
XІV сессии районного маслихата
от 18 июля 2013 года № 14-1
Приложение № 2 к решению
ІХ сессии районного маслихата "О
от 20 декабря 2012 года № 9-2
районном бюджете на 2013-2015 годы"
Районный бюджет на 2014 год
Категория
Сумма, тыс тенге
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 9-2 "2013 - 2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 2013 жылғы 18 шілдедегі № 14-1 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 1 тамызда № 2761 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігі ұсынған 2013 - 2015 жылдарға арналған аудан бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, аудандық мәслихат кезектен тыс XІV сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 9-2 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне № 2674 рет санымен тіркелген, 2013 жылғы 24 қаңтардағы "Кең Жылой" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
"10 175 563" деген сандар "10 198 694" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 168 889" деген сандар "966 220" деген сандармен ауыстырылсын;
"10 241 974" деген сандар "10 265 105" деген сандармен ауыстырылсын;
бюджет тапшылығы (профициті) деген жолдағы "-200 201" деген сандар " -195 008" деген сандармен ауыстырылсын;
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) деген жолдағы "200 201" деген сандар "195 008" деген сандармен ауыстырылсын;
1, 4 қосымшалар осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың XІV
сессиясының төрағасы
Ү. Жақашев
Аудандық мәслихат хатшысының
міндетін атқарушы
Х. Жамалов
Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 18 шілдедегі ХІV сессиясының № 14-1 шешіміне 1 қосымша
"2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы ІХ сессиясының № 9-2 шешіміне 1 қосымша
2013 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І. Кірістер