О внесении изменений в решение районного маслихата от 24 декабря 2012 года № 81-V "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Исатайского районного маслихата Атырауской области от 10 декабря 2013 года № 157-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 12 декабря 2013 года № 2808. Утратило силу - решением Исатайского районного маслихата Атырауской области от 19 марта 2014 года № 183-V
Сноска. Утратило силу - решением Исатайского районного маслихата Атырауской области от 19.03.2014 № 183-V.
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетого кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", и рассмотрев постановление районного акимата от 9 декабря 2013 года № 243 районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 24 декабря 2012 года № 81-V "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистраций нормативных правовых актов за № 2672, опубликованное 14 февраля 2013 года № 7 в газете "Нарын таңы) следующие изменения:
1) в пункте 1: в подпункте 1):
цифры "3 907 362" заменить цифрами "3 502 364";
цифры "1 038 891" заменить цифрами "1 011 573";
цифры "6 227" заменить цифрами "7 455";
цифры "2 350" заменить цифрами "2 886";
цифры "2 859 894" заменить цифрами "2 480 450";
в подпункте 2):
цифры "3 922 336" заменить цифрами "3 517 338";
подпункт 3) изложить в следующей редакций:
чистое бюджетное кредитование – 14 683 тысяч тенге, в том числе:бюджетные кредиты – 14 683 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 4 210 тысяч тенге;
в подпункте 5):
цифры "-30 553" заменить цифрами "-25 447";
подпункт 6) изложить в следующей редакций:
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 25 447 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 25 447 тысяч тенге.
2) в пункте 3:
цифры "3 920" заменить цифрами "3 234";
цифры "5 234" заменить цифрами "4 777";
цифры "19 973" заменить цифрами "19 747";
цифры "10 870" заменить цифрами "10 313";
3) в пункте 4:
цифры "20 341" заменить цифрами "19 059";

Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 24 желтоқсандағы № 81-V "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 157-V шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 12 желтоқсанда № 2808 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 наурыздағы № 183-V қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 19.03.2014 № 183-V қаулысымен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігінің 2013 жылғы 9 желтоқсандағы № 243 қаулысын қарай келіп, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1.Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 24 желтоқсандағы № 81-V "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне № 2672 санымен тіркелген, "Нарын таңы" газетінің 2013 жылғы 14 ақпандағы № 7 санында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақта:
1) тармақшасында:
"3 907 362" деген сандар "3 502 364" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 038 891" деген сандар "1 011 573" деген сандармен ауыстырылсын;
"6 227" деген сандар "7 455" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 350" деген сандар "2 886" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 859 894" деген сандар "2 480 450" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"3 922 336" деген сандар "3 517 338" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшасы келесі редакцияда мазмұндалсын:
таза бюджеттік кредиттеу – 14 683 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер – 14 683 мың теңге;
бюджеттiк кредиттерді өтеу – 4 210 мың теңге;
5) тармақшасында:
"-30 553" деген сандар "-25 447" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасы келесі редакцияда мазмұндалсын:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 25 447 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 25 447 мың теңге;
2) 3-тармақта:
"3 920" деген сандар "3 234" деген сандармен ауыстырылсын;
"5 234" деген сандар "4 777" деген сандармен ауыстырылсын;
"19 973" деген сандар "19 747" деген сандармен ауыстырылсын;
"10 870" деген сандар "10 313" деген сандармен ауыстырылсын;
3) 4-тармақта:
"20 341" деген сандар "19 059" деген сандармен ауыстырылсын;

7) в пункте 9:
цифры "15 579" заменить цифрами "14 683".
2. Приложение 1 и 2 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель ХVІІ сессии
районного маслихата:                       Л. Мутянова
Секретарь районного маслихата:             Ж. Кадимов
Приложение 1 утверждено решением
Исатайского районного маслихата

7) 9-тармақта:
"15 579" деген сандар "14 683" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Аталған шешімдегі 1 және 2 қосымшалар осы шешімдегі 1 және 2 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың ХVІІ
сессиясының төрағасы:                      Л. Мутянова
Аудандық мәслихат хатшысы:                 Ж. Қадимов
Исатай аудандық мәслихаттың