О внесении изменений в решение районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 86-V "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Макатского районного маслихата Атырауской области от 25 сентября 2013 года № 149-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 16 октября 2013 года № 2784. Утратило силу решением Макатского районного маслихата Атырауской области от 07 февраля 2014 года № 188-V
Сноска. Утратило силу решением Макатскогно районного маслихата Атырауской области от 07.02.2014 № 188-V.
В соответствии с Бюджетным Кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата района об уточнении районного бюджета на 2013-2015 годы, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение ІХ внеочередной сессии районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 86-V "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрированного в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 14 января № 2669, опубликовано 24 января 2013 года в газете "Макат тынысы" № 4) следующие изменения:
в подпункте 1) пункта 1:

Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 86-V "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Мақат аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 қыркүйектегі № 149-V шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 16 қазанда № 2784 тіркелді. Күші жойылды - Мақат аудандық мәслихатының 2014 жылғы 07 ақпандағы № 188-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Мақат аудандық мәслихатының 07.02.2014 № 188-V шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігі ұсынған 2013-2015 жылдарға арналған аудан бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы кезектен тыс ІХ сессиясының № 86-V "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 14 қаңтарда № 2669 рет санымен тіркелген, 2013 жылғы 24 қаңтарда "Мақат тынысы" № 4 газетінде жарияланған) төмендегідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасындағы:

цифры "2 773 094" заменить цифрами "2 758 603";
цифры "1 384 658" заменить цифрами "1 370 167"
в подпункте 2):
цифры "2 773 094" заменить цифрами "2 758 603".
2. Приложения 145 изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председательнице постоянной комиссии районного маслихата по вопросам бюджетного планирования, хозяйственной деятельности, использования земли, охраны природы и обеспечения законности (Д. Алтаева).

"2 773 094" деген сандар "2 758 603" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 384 658" деген сандар "1 370 167" деген сандармен ауыстырылсын.
2) тармақшасындағы:
"2 773 094" деген сандар "2 758 603" деген сандармен ауыстырылсын.
2. 145 қосымшалар осы шешімнің 123 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау бюджеттік жоспарлау, шаруашылық қызмет, жерді пайдалану, табиғатты қорғау және заңдылықты қамтамасыз ету мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясының төрайымына (Д. Алтаева) жүктелсін.