О внесении изменений в решение районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 102-V "Об утверждении районного бюджета на 2013-2015 годы"
Решение Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 26 сентября 2013 года № 215-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 21 октября 2013 года № 2790. Утратило силу решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 12 февраля 2014 года № 279-V
В редакции от: 12.02.2014
Опубликовано: "Серпер" от 14.11.2013 г. № 46
Решение Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 26 сентября 2013 года № 215-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 21 октября 2013 года № 2790. Утратило силу решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 12 февраля 2014 года № 279-V
О внесении изменений в решение районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 102-V "Об утверждении районного бюджета на 2013-2015 годы"
Сноска. Утратило силу решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 12.02.2014 № 279-V.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 102-V "Об утверждении районного бюджета на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2671, опубликовано 31 января 2013 года в газете "Серпер") следующие изменения:
1) в подпункте 1) пункта 1:
цифры "6 286 126" заменить цифрами "6 193 825";
цифры "909 237" заменить цифрами "929 568";
цифры "5 345 486" заменить цифрами "5 232 854";
2) в подпункте 2) пункта 1:
цифры "6 334 298" заменить цифрами "6 241 997";
3) в пункте 9:
цифры "12 291" заменить цифрами "8 369";
4) в пункте 15:
цифры "7 204" заменить цифрами "0";
5) в пункте 22:
цифры "83 252" заменить цифрами "5 997";
6) в пункте 23:
цифры "50 600" заменить цифрами "47 400"
цифры "27 500" заменить цифрами "25 259"
цифры "6 500" заменить цифрами "5 541"
7) пункт 29 изложить в новой редакции:
"29. Учесть, что на проведение капитального ремонта учреждений культуры по программе "Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020" за счет налоговых поступлений районного бюджета выделено 17 116 тысяч тенге, из них:

Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 102-V "Ауданның 2013-2015 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы"
Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 қыркүйектегі № 215-V шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 21 қазанда № 2790 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 12 ақпандағы № 279-V шешімімен
12.02.2014 жылғы редакциясында
Жарияланған: "Серпер" 14.11.2013 № 46
Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 қыркүйектегі № 215-V шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 21 қазанда № 2790 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 12 ақпандағы № 279-V шешімімен
Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 102-V "Ауданның 2013-2015 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы"
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 12.02.2014 № 279-V шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109-бабына және 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 102-V "Ауданның 2013-2015 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2671 санымен тіркелген, аудандық "Серпер" үнжариясында 2013 жылғы 31 қаңтарда жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақтың 1) тармақшасында:
"6 286 126" сандары "6 193 825" сандарымен ауыстырылсын;
"909 237" сандары "929 568" сандарымен ауыстырылсын;
"5 345 486" сандары "5 232 854" сандарымен ауыстырылсын;
2) 1-тармақтың 2) тармақшасында:
"6 334 298" сандары "6 241 997" сандарымен ауыстырылсын;
3) 9-тармақта:
"12 291" сандары "8 369" сандарымен ауыстырылсын;
4) 15-тармақта:
"7 204" сандары "0" санымен ауыстырылсын;
5) 22-тармақта:
"83 252" сандары "5 997" сандарымен ауыстырылсын;
6) 23-тармақта:
"50 600" сандары "47 400" сандарымен ауыстырылсын;
"27 500" сандары "25 259" сандарымен ауыстырылсын;
"6 500" сандары "5 541" сандарымен ауыстырылсын;
7) 29-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"29. "Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру" бағдарламасы бойынша мәдени мекемелерге күрделі жөндеу жұмыстарын жүргізу үшін аудан бюджетінің салықтық түсімдер есебінен 17 116 мың теңге бөлінгендігі ескерілсін, оның ішінде:

8 634 тысяч тенге - государственному коммунальному казенному предприятию "Калининский сельский дом культуры";
3 590 тысяч тенге - государственному коммунальному казенному предприятию "Суюндукский дом культуры";
4 892 тысяч тенге - государственному коммунальному казенному предприятию "Балкудукский сельский клуб".
8) пункт 30 изложить в новой редакции:
"30. Учесть, что на проведение капитального ремонта дошкольных учреждений образования по программе "Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020" за счет налоговых поступлений районного бюджета выделено 13 083 тысяч тенге, из них:

8 634 мың теңге – "Калинин селолық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнына;
3 590 мың теңге – "Сүйіндік селолық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнына;
4 892 мың теңге – "Балқұдық селолық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнына;
8) 30-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"30. "Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру" бағдарламасы бойынша мектепке дейінгі білім беру мекемелеріне күрделі жөндеу жұмыстарын жүргізу үшін аудан бюджетінің салықтық түсімдер есебінен 13 083 мың теңге сомасында бөлінгендігі ескерілсін, оның ішінде:

2 336 тысяч тенге - государственному коммунальному казенному предприятию "детский сад "Гаухар";
6 013 тысяч тенге - государственному казенному коммунальному предприятию "ясли сад "Ак толкын";
1 386 тысяч тенге - государственному коммунальному казенному предприятию "Утера";
3 348 тысяч тенге - государственному коммунальному казенному предприятию детский сад "Акмарал".
2. Приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.

2 336 мың теңге – мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны "Гаухар" бала бақшасына";
6013 мың теңге – "Ақ толқын" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнына;
1 386 мың теңге – "Утера" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнына;
3 348 мың теңге – мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны "Ақмарал" бала бақшасына;
2. 1-ші қосымша осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.