О внесении изменений в решение районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 67-V "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 11 декабря 2013 года № 251-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 13 декабря 2013 года № 2813. Утратило силу решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 12 февраля 2014 года № 279-V
В редакции от: 12.02.2014
Опубликовано: "Серпер" от 16.01.2014 г. № 2
Решение Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 11 декабря 2013 года № 251-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 13 декабря 2013 года № 2813. . Утратило силу решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 12 февраля 2014 года № 279-V
О внесении изменений в решение районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 67-V "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Сноска. Утратило силу решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 12.02.2014 № 279-V.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1)) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 102-V "Об утверждении районного бюджета на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2671, опубликовано 31 января 2013 года в газете "Серпер") следующие изменения:
1) в подпункте 1) пункта 1:
цифры "6 193 825" заменить цифрами "5 627 556";
цифры "929 568" заменить цифрами "986 354";
цифры "25 660" заменить цифрами "5 623";
цифры "5 232 854" заменить цифрами "4 622 846";
2) в подпункте 2) пункта 1:
цифры "6 241 997" заменить цифрами "5 675 728";
3) в подпункте 3) пункта 1:
цифры "23 369" заменить цифрами "25 345";
цифры "0" заменить цифрами "6 990";
4) в подпункте 5) пункта 1:
цифры "-71 541" заменить цифрами "-73 517";
5) в подпункте 6) пункта 1:
цифры "71 541" заменить цифрами "73 517";
6) в пункте 9:
цифры "3 780" заменить цифрами "3 779";
7) в пункте 11:
цифры "44 790" заменить цифрами "35 177";
8) в пункте 12:
цифры "10 859" заменить цифрами "11 682";
цифры "23 369" заменить цифрами "25 345";
9) пункт 14 изложить в новой редакции:
"14. Учесть, что в районном бюджете на 2013 год предусмотрены целевые трансферты развития из областного бюджета в сумме 491 950 тысяч тенге, из них:

Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 67-V "2013 - 2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 11 желтоқсандағы № 251-V шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 13 желтоқсанда № 2813 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 12 ақпандағы № 279-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 12.02.2014 № 279-V шешімімен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109-бабына және 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 102-V "Ауданның 2013-2015 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2671 санымен тіркелген, аудандық "Серпер" үнжариясында 2013 жылғы 31 қаңтардағы жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақтың 1) тармақшасында:
"6 193 825" сандары "5 627 556" сандарымен ауыстырылсын;
"929 568" сандары "986 354" сандарымен ауыстырылсын;
"25 660" сандары "5 623" сандарымен ауыстырылсын;
"5 232 854" сандары "4 622 846" сандарымен ауыстырылсын;
2) 1-тармақтың 2) тармақшасында:
"6 241 997" сандары "5 675 728" сандарымен ауыстырылсын;
3) 1-тармақтың 3) тармақшасында "23 369" сандары "25 345" сандарымен ауыстырылсын;
"0" саны "6 990" сандарымен ауыстырылсын;
4) 1-тармақтың 5) тармақшасында
"-71 541" сандары "-73 517" сандарымен ауыстырылсын;
5) 1-тармақтың 6) тармақшасында
"71 541" сандары "73 517" сандарымен ауыстырылсын;
6) 9-тармақта:
"3 780" сандары "3 779" сандарымен ауыстырылсын;
7) 11-тармақта:
"44 790" сандары "35 177" сандарымен ауыстырылсын;
8) 12-тармақта:
"10 859" сандары "11 682" сандарымен ауыстырылсын;
"23 369" сандары "25 345" сандарымен ауыстырылсын;
9) 14-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"14. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен 491 950 мың теңге даму трансферті көзделгені ескерілсін; оның ішінде:

21 000 тысяч тенге - на строительство водоочистного сооружения и водопроводных сетей в селе Жыланды;
17 730 тысяч тенге - на разработку проектно-сметной документации реконструкции водоочистного сооружения и водопроводных линий в селе Котяевка;
30 000 тысяч тенге - на разработку проектно-сметной документации магистрально–водопроводных линий в селах Асан-Азгир-Уштаган;
1 733 тысяч тенге - на разработку проектно-сметной документации вышки 1-го водоподъема в селе Ганюшкино;
2 800 тысяч тенге - на корректировку проектно-сметной документации строительства водоочистного сооружения и водопроводных сетей в селе Жыланды;
45 000 тысяч тенге - на строительство водоочистных сооружений и внутрипоселковых водопроводных сетей в населенных пунктах Арна, Жана ауыл;
32 389 тысяч тенге - на строительство водоочистного сооружения и внутрипоселковых водопроводных сетей в населенном пункте Жасталап;
37 944 тысяч тенге - на строительство водоочистного сооружения и внутрипоселковых водопроводных сетей в населенном пункте Жамбыл;
47 455 тысяч тенге - на строительство водоочистного сооружения и внутрипоселковых водопроводных сетей в населенном пункте Амангелды;
20 000 тысяч тенге - на строительство водопроводных сетей в населенном пункте Афанасьева;
10 000 тысяч тенге - на строительство и реконструкцию водопроводных сетей в селе Ганюшкино;
20 000 тысяч тенге - на строительство водоочистного сооружения и внутрипоселковых водопроводных сетей в населенном пункте Д. Нурпейсова;
15 000 тысяч тенге - на строительство водоочистного сооружения и внутрипоселковых водопроводных сетей в населенном пункте Кадырка;
20 000 тысяч тенге - на строительство водоочистных сооружений и внутрипоселковых водопроводных сетей в населенных пунктах Шестой, Каспий;
20 000 тысяч тенге - на реконструкцию водоочистного сооружения и внутрипоселковых водопроводных сетей в селе Шортанбай;
38 277 тысяч тенге -на строительство внутрипоселковых водопроводных сетей в населенном пункте А. Иманова.
32 622 тысяч тенге - на строительство водопроводных сетей в селе Утера;
60 000 тысяч тенге - на строительство водопроводных сетей в селе Ганюшкино;
20 000 тысяч тенге - на строительство водоочистного сооружения в селе Приморье".
10) в пункте 15:
цифры "98 780" заменить цифрами "96 356";

Жыланды ауылындағы су тазарту ғимараты мен су құбыры желілерінің құрылысына 21 000 мың теңге;
Котяев ауылындағы су тазарту ғимараты мен су құбыры желілерін жаңғыртуға жобалау-сметалық құжаттар жасақтауға 17 730 мың теңге;
Асан-Азғыр-Үштаған ауылындағы магистралды-су құбыры желілерінің жобалау-сметалық құжаттарын жасақтауға 30 000 мың теңге;
Ганюшкин ауылындағы 1-ші су көтеру мұнарасына жобалау-сметалық құжаттарын жасақтауға 1 733 мың теңге;
Жыланды ауылындағы су тазарту ғимараты мен су құбыры желілерінің құрылысының жобалау-сметалық құжаттарын түзетуге 2 800 мың теңге;
Арна, Жаңа ауыл елді мекендеріндегі су тазарту ғимараты мен кентішілік су құбыры желілерінің құрылыс жұмысына 45 000 мың теңге;
Жасталап елді мекеніндегі су тазарту ғимараты мен кентішілік су құбыры желілерінің құрылыс жұмысына 32 389 мың теңге;
Жамбыл елді мекеніндегі су тазарту ғимараты мен кентішілік су құбыры желілерінің құрылыс жұмысына 37 944 мың теңге;
Амангелді елді мекеніндегі су тазарту ғимараты мен кентішілік су құбыры желілерінің құрылыс жұмысына 47 455 мың теңге;
Афанасьев елді мекеніндегі су құбыры желілерінің құрылысына 20 000 мың теңге;
Ганюшкин ауылындағы су құбыры желілерінің құрылысына және жаңғыртуға 10 000 мың теңге;
Д. Нұрпейісова елді мекеніндегі су тазарту ғимараты мен кентішілік су құбыры желілерінің құрылысына 20 000 мың теңге;
Кадырка елді мекеніндегі су тазарту ғимараты мен кентішілік су құбыры желілерінің құрылысына 15 000 мың теңге;
Шестой, Каспий елді мекендеріндегі су тазарту ғимараты мен кентішілік су құбыры желілерінің құрылысына 20 000 мың теңге;
Шортанбай ауылындағы су тазарту ғимараты мен кентішілік су құбыры желілерін жаңғыртуға 20 000 мың теңге;
А. Иманов елді мекеніндегі кентішілік су құбыры желілерінің құрылысына 38 277 мың теңге;
Утера ауылындағы су құбыры желілерінің құрылысына 32 622 мың теңге;
Ганюшкин ауылындағы су құбыры желілерінің құрылысына 60 000 мың теңге;
Приморье ауылындағы су тазарту ғимаратының құрылысына 20 000 мың теңге".
10) 15-тармақта:
"98 780" сандары "96 356" сандарымен ауыстырылсын;

цифры "69 000" заменить цифрами "9 000";
11) в пункте 23:
цифры "47 400" заменить цифрами "46 817";
цифры "6 000" заменить цифрами "5 417";
12) пункт 28 исключить.
2. Приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Приложение 5 изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
4. Приложение 6 изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему решению.

"69 000" сандары "9 000" сандарымен ауыстырылсын;
11) 23-тармақта:
"47 400" сандары "46 817" сандарымен ауыстырылсын;
"6 000" сандары "5 417" сандарымен ауыстырылсын;
12) 28-тармақ алынып тасталсын.
2. 1-ші қосымша осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. 5-ші қосымша осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
4. 6-шы қосымша осы шешімнің 3-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

30 000
Корректировка проектно-сметной документации строительства водоочистного сооружения и водопроводных сетей в селе Жыланды
2800
Разработка проектно-сметной документации вышки 1-го водоподъема в селе Ганюшкино
1733
Строительство водоочистных сооружений и внутрипоселковых водопроводных сетей в населенных пунктах Арна, Жана ауыл
45000
Строительство водоочистного сооружения и внутрипоселковых водопроводных сетей в населенном пункте Жасталап
32389
Строительство водоочистного сооружения и внутрипоселковых водопроводных сетей в населенном пункте Жамбыл
37944
Строительство водоочистного сооружения и внутрипоселковых водопроводных сетей в населенном пункте Амангелды
47455
Строительство и реконструкция водопроводной сетей в с.Ганюшкино
10000
Строительство водопроводной сетей в населенном пункте Афанасьева
20000
Строительство водоочистного сооружения и внутрипоселковых водопроводных сетей в населенном пункте Д. Нурпейсова
20000
Строительство водоочистного сооружения и внутрипоселковых водопроводных сетей в населенном пункте Кадырка
15000
Строительство водоочистных сооружений и внутрипоселковых водопроводных сетей в населенных пунктах Шестой, Каспий
20000
Реконструкция водоочистного сооружения и внутрипоселковых водопроводных сетей в селе Шортанбай
20000
Строительство внутрипоселковых водопроводных сетей в населенном пункте А. Иманова
38277
Строительство водопроводных сетей в селе Утера
32622
Строительство водопроводных сетей в селе Ганюшкино
60000
Строительство водоочистного сооружения в селе Приморье
20000
Всего по программе 467006015
491950
Всего
1237505

30000
Жыланды ауылындағы су тазарту ғимараты мен су құбыры желілерінің құрылысының жобалау-сметалық құжаттарын түзетуге
2800
Ганюшкин ауылындағы 1-ші су көтеру мұнарасына жобалау сметалық құжат жасақтауға
1733
Арна-Жаңа ауыл елді мекендеріндегі су тазарту ғимараты мен кентішілік су құбыры желілерінің құрылыс жұмысына
45000
Жасталап елді мекеніндегі су тазарту ғимараты мен кентішілік су құбыры желілерінің құрылыс жұмысына
32389
Жамбыл елді мекеніндегі су тазарту ғимараты мен кентішілік су құбыры желілерінің құрылыс жұмысына
37944
Амангелді елді мекеніндегі су тазарту ғимараты мен кентішілік су құбыры желілерінің құрылыс жұмысына
47455
Афанасьев елді мекеніндегі су құбыры желілерінің құрылысына
20000
Ганюшкин ауылындағы су құбыры желілерінің құрылысына және жаңғыртуға
10000
Д. Нұрпейісова елді мекеніндегі су тазарту ғимараты мен кентішілік су құбыры желілерінің құрылысына
20000
Кадырка елді мекеніндегі су тазарту ғимараты мен кентішілік су құбыры желілерінің құрылысына
15000
Шестой, Каспий елді мекендеріндегі су тазарту ғимараты мен кентішілік су құбыры желілерінің құрылысына
20000
Шортанбай ауылындағы су тазарту ғимараты мен кентішілік су құбыры желілерінің жаңғыртуға
20000
А. Иманов елді мекеніндегі кентішілік су құбыры желілерінің құрылысына
38277
Утера ауылындағы су құбыры желілерінің құрылысына
32622
Ганюшкин ауылындағы су құбыры желілерінің құрылысына
60000
Приморье ауылындағы су тазарту ғимаратының құрылысына
20000
Барлығы 467006015 бағдарламасы бойынша
491950
Барлығы
1237505