О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 9/71-V "Об областном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение областного маслихата Южно-Казахстанской области от 18 января 2013 года № 11/90-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 22 января 2013 года № 2210. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо областного маслихата Южно-Казахстанской области от 5 мая 2014 года № 476-1)
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо областного маслихата Южно-Казахстанской области от 05.05.2014 № 476-1).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Южно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 9/71-V «Об областном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре Государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2172, опубликовано 26 декабря 2012 года в газете «Южный Казахстан» № 151) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить областной бюджет Южно-Казахстанской области на     2013-2015 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы –  336 168 219 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 13 765 684 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 275 295 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 584 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 322 125 656 тысяч тенге;
2) затраты –  336 086 358 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование –  2 040 616 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 2 801 019 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 760 403 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – - 1 958 755  тысяч тенге;
6) финансирование  дефицита  бюджета – 1 958 755 тысяч тенге.»;
пункт 4 изложить в следующей редакции:
«4. Учесть, что в областном бюджете на 2013 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения), в том числе:
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования;
на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования;
на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе;
на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей;
на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся  на дому;
на введение стандартов специальных социальных услуг;
на реализацию мероприятий  Программы занятости 2020;
на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020;
на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов;
на проведение противоэпизоотических мероприятий;
на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов;
на реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов  в рамках Программы «Развитие регионов»;
на реализацию текущих мероприятий в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы;
на текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы.
Распределение указанных трансфертов бюджетам районов (городов областного значения) осуществляется на основании постановления акимата области.»;
пункт 5 дополнить абзацем восьмым следующего содержания:
«управлению культуры области.»;
пункт 6 изложить в следующей редакции:

"2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 9/71-V шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 18 қаңтардағы № 11/90-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 22 қаңтарда № 2210 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 5 мамырдағы № 476-1 хатымен)
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 05.05.2014 № 476-1 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 9/71-V (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2172-нөмірмен тіркелген, «Оңтүстік Қазақстан» газетінің 204-нөмірінде 2012 жылғы 26 желтоқсанда жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«1. Оңтүстік Қазақстан облысының 2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 336 168 219 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 13 765 684 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 275 295 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 1 584 мың теңге;
трансферттердiң түсiмдерi – 322 125 656 мың теңге;
2) шығындар – 336 086 358 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредит беру – 2 040 616 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 2 801 019 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 760 403 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет дефициті - 1 958 755 мың теңге;
6) бюджеттің дефицитін қаржыландыру – 1 958 755 мың теңге.»;
4-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«4. 2013 жылға арналған облыстық бюджетте аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттердің қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға;
мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға;
негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға;
үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге;
жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына  ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне;
үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге;
арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге;
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыруға;
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде елді мекендерді дамытуға;
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға;
эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге;
аудандық және елді-мекендердің көшелерін маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) күрделі және орташа жөндеуден өткізуге;
«Өңірлерді дамыту» Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыруға;
Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде ағымдағы іс-шараларды іске асыруға;
Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды нысаналы жайластыруға.
Көрсетілген трансферттерді аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бөлу облыс әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.»;
5-тармақ мынадай мазмұндағы сегізінші абзацпен толықтырылсын:
«облыстық мәдениет басқармасы.»;
6-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

«6. Учесть, что в областном бюджете на 2013 год предусмотрены целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) в том числе:
на строительство и реконструкцию объектов образования;
на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда;
на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020;
на развитие системы водоснабжения и водоотведения;
на развитие коммунального хозяйства;
на развитие благоустройства городов и населенных пунктов;
на развитие теплоэнергетической системы;
на развитие транспортной инфраструктуры;
на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы «Развитие регионов».
Распределение указанных трансфертов бюджетам районов (городов областного значения) осуществляется на основании постановления акимата области.»;
дополнить пунктом 6-1 следующего содержания:
«6-1. Учесть, что в областном бюджете на 2013 год предусмотрено кредитование бюджетов  районов (городов областного значения):
на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья;
для реализации мер социальной поддержки специалистов.
Распределение указанных кредитов бюджетам районов (городов областного значения) осуществляется на основании постановления акимата области.»;
приложения 1234  к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1234 к настоящему решению.

«6. 2013 жылға арналған облыстық бюджетте аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне дамуға берілетін нысаналы трансферттердің қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
бiлiм беру объектiлерiн салуға және реконструкциялауға;
мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға;
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға;
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендерді дамытуға;
сумен жабдықтауға және су бұру жүйелерін дамытуға;
коммуналдық шаруашылықты дамытуға;
қалалар мен елді мекендерді абаттандыруды дамытуға;
жылу-энергетикалық жүйені дамытуға;
көлік инфрақұрылымын дамытуға;
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамытуға.
Көрсетілген трансферттерді аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бөлу облыс әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.»;
мынадай мазмұндағы 6-1 -тармақпен толықтырылсын:
«6-1. 2013 жылға арналған облыстық бюджетте аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне кредиттер қарастырылғаны ескерілсін:
тұрғын үй жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға;
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға.
Көрсетілген кредиттерді аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бөлу облыс әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.»;
көрсетілген шешімнің 1234-қосымшалары осы шешімнің 1234-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

631 095
261
Управление образования области
3 884 101
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
86 055
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
43 658
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
279 626
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
308 229
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
99 533
013
Капитальные расходы государственного органа
1 408
033
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
466 689
042
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся  на дому
241 891
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 514 122
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
842 890
271
Управление строительства области
19 743 030
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам  районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
17 355 108
008
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам  районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
037
Строительство и реконструкция объектов образования
2 387 922
За счет трансфертов из республиканского бюджета
1 343 557
05
Здравоохранение
76 805 848
1
Больницы широкого профиля
415 161
253
Управление здравоохранения области
415 161
004
Оказание стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи субъектами здравоохранения по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и медицинских организаций, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
415 161
2
Охрана здоровья населения
1 192 672
253
Управление здравоохранения области
1 192 672
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
747 319
006
Услуги по охране материнства и детства
185 745
007
Пропаганда здорового образа жизни
259 608
3
Специализированная медицинская помощь
37 644 345
253
Управление здравоохранения области
37 644 345
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ

631 095
261
Облыстың білім басқармасы
3 884 101
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
86 055
005
Облыстық мемлекеттік білім беру  мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
43 658
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
279 626
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
308 229
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жеткіншектердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
99 533
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 408
033
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына  ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
466 689
042
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
241 891
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
1 514 122
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы  трансферттер
842 890
271
Облыстың құрылыс басқармасы
19 743 030
007
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттер
17 355 108
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
2 387 922
05
Денсаулық сақтау
76 805 848
1
Кең бейiндi ауруханалар
415 161
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
415 161
004
Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен және аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілері көрсетілетінді қоспағанда, бастапқы медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарын жіберу бойынша денсаулық сақтау субъектілеріне стационарлық және стационарлықты ауыстыратын медициналық көмек көрсету
415 161
2
Халықтың денсаулығын қорғау
1 192 672
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 192 672
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру
747 319
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі қызметтер
185 745
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
259 608
3
Мамандандырылған медициналық көмек
37 644 345
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
37 644 345
009
Туберкулезден, жұқпалы аурулардан, психикасының бұзылуынан және жүйкесі бұзылуынан, оның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолдануға байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету

7 601 686
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
522 250
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
439 542
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
114 063
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
636 317
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
492 879
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
3 932 834
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
56 193
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
2 783 379
048
Оказание медицинской помощи населению в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи субъектами здравоохранения районного значения и села
21 065 202
4
Поликлиники
12 963 863
253
Управление здравоохранения области
12 963 863
010
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета, в медицинских организациях, за исключением субъектов здравоохранения районного значения и села
8 261 721
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
3 068 032
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
1 634 110
5
Другие виды медицинской помощи
2 148 383
253
Управление здравоохранения области
2 148 383
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
2 118 023
029
Областные базы спецмедснабжения
30 360
9
Прочие услуги в области здравоохранения
22 441 424
253
Управление здравоохранения области
9 256 953
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
122 884
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
1 090 662
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
54 177
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение

7 601 686
019
Туберкулез ауруларын туберкулез ауруларына қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
522 250
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
439 542
021
Онкогемотологиялық ауруларды химиялық препараттармен қамтамасыз ету
114 063
022
Бүйрек функциясының созылмалы жеткіліксіздігі, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегі транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
636 317
026
Гемофилиямен ауыратын ересек адамдарды емдеу кезінде қанның ұюы факторларымен қамтамасыз ету
492 879
027
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
3 932 834
036
Жіті миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
56 193
046
Ақысыз медициналық көмектің кепілдендірілген көлемі шеңберінде қатерлі ісік ауруларымен ауыратындарға медициналық көмек көрсету
2 783 379
048
Аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілерінің тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде халыққа медициналық көмек көрсету
21 065 202
4
Емханалар
12 963 863
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
12 963 863
010
Республикалық бюджет қаражатынан көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, тұрғын халыққа, аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілерінен басқа, медициналық ұйымдарда амбулаториялық-емханалық көмек көрсету
8 261 721
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
3 068 032
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын амбулаторлық емдеу деңгейінде жеңілдікті жағдайларда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
1 634 110
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
2 148 383
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
2 148 383
011
Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен және аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілері көрсетілетінді қоспағанда, жедел медициналық  көмек көрсету және санитарлық авиация
2 118 023
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
30 360
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
22 441 424
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
9 256 953
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы  мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
122 884
008
Қазақстан Республикасына ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
1 090 662
013
Патологоанатомиялық союды жүргізу
54 177
016
Азаматтарды елді мекеннің шегінен тыс жерлерде емделуге тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету

72 672
018
Размещение государственного социального заказа  в неправительственном секторе
88 705
037
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий  Программы занятости 2020
2 793 911
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
381 784
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
78 915
265
Управление предпринимательства и промышленности области
20 603
018
Обучение предпринимательству участников Программы занятости 2020
20 603
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
40 862 743
1
Жилищное хозяйство
18 437 283
253
Управление здравоохранения области
280 817
047
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
280 817
256
Управление координации занятости и социальных  программ области
5 090
043
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
5 090
261
Управление образования области
1 858 842
062
Целевые текущие трансферты  бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
1 724 561
064
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
134 281
262
Управление культуры области
84 910
015
Целевые текущие трансферты  бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
84 910
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1 973 202
021
Целевые текущие трансферты  бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
1 973 202
271
Управление строительства области
13 522 312
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
11 200 000
027
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2 236 845
073
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
85 467
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
712 110

72 672
018
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
88 705
037
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 793 911
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
381 784
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы  трансферттер
78 915
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
20 603
018
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасына қатысушыларды кәсіпкерлікке оқыту
20 603
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
40 862 743
1
Тұрғын үй шаруашылығы
18 437 283
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
280 817
047
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
280 817
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
5 090
043
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
5 090
261
Облыстың білім басқармасы
1 858 842
062
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде елді мекендерді дамытуға  берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 724 561
064
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
134 281
262
Облыстың мәдениет басқармасы
84 910
015
Аудандардың (республикалық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде елді мекендерді дамытуға  берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
84 910
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1 973 202
021
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде елді мекендерді дамытуға  берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 973 202
271
Облыстың құрылыс басқармасы
13 522 312
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
11 200 000
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 236 845
073
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
85 467
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
712 110

88 857
002
Поддержка семеноводства
502 943
003
Капитальные расходы государственного органа
3 920
010
Государственная поддержка племенного животноводства
1 301 532
011
Государственная поддержка повышения урожайности и качества производимых сельскохозяйственных культур
1 202 568
013
Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства
939 631
014
Субсидирование стоимости услуг  по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
315 000
016
Обеспечение закладки и выращивания многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда
1 500 000
017
Экспертиза качества казахстанского хлопка-волокна
390 000
020
Удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ
4 267 746
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
180 000
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
100 000
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
108 955
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
127 809
099
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов
127 809
2
Водное хозяйство
3 078 395
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
2 645 772
002
Установление водоохранных зон и полос водных объектов
127 260
003
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
2 518 512
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
432 623
032
Субсидирование стоимости услуг  по  подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
432 623
3
Лесное хозяйство
513 450
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
513 450
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
512 710
006
Охрана животного мира
740
5
Охрана окружающей среды
624 268
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области

88 857
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
502 943
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 920
010
Асыл тұқымды мал шаруашылығын мемлекеттік қолдау
1 301 532
011
Өндiрiлетiн ауыл шаруашылығы дақылдарының шығындылығы мен сапасын арттыруды мемлекеттiк қолдау
1 202 568
013
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялау
939 631
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
315 000
016
Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көп жылдық көшеттерін отырғызу және өсіруді қамтамасыз ету
1 500 000
017
Қазақстандық мақта талшығының сапасын сараптау
390 000
020
Көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті жанар-жағар май және басқа да тауар-материалдық құндылықтарының құнын арзандату
4 267 746
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
180 000
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
100 000
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы  трансферттер
108 955
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
127 809
099
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мамандарды әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыруға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
127 809
2
Су шаруашылығы
3 078 395
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
2 645 772
002
Су қорғау аймақтары мен су объектiлерi белдеулерiн белгiлеу
127 260
003
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
2 518 512
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
432 623
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
432 623
3
Орман шаруашылығы
513 450
254
Облыстың табиғи ресурстарды және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы
513 450
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
512 710
006
Жануарлар дүниесін қорғау
740
5
Қоршаған ортаны қорғау
624 268
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы

193 005
008
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов
3 401 869
025
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного значения и улиц населенных пунктов
1 300 000
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
1 069 621
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1 069 621
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
68 202
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
161 127
006
Создание информационных систем
201 031
011
Капитальные расходы государственного органа
1 485
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
637 776
13
Прочие
9 767 016
1
Регулирование экономической деятельности
106 468
265
Управление предпринимательства и промышленности области
106 468
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
97 804
002
Капитальные расходы государственного органа
747
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
7 917
9
Прочие
9 660 548
257
Управление финансов области
280 000
012
Резерв местного исполнительного органа области
280 000
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
1 694 638
003
Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов
420 000
020
Целевые текущие трансферты бюджетам районов на реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
1 274 638
265
Управление предпринимательства и промышленности области
2 166 154
007
Реализация Стратегии индустриально-инновационного развития
111 154
014
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы «Дорожная карта бизнеса -2020»
1 475 000
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках  программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
100 000
016
Сервисная поддержка ведения бизнеса в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
400 000
038
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения) на реализацию текущих мероприятий в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы

193 005
008
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне аудандық  және елді-мекендердің көшелерін маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) күрделі және орташа жөндеуден өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 401 869
025
Облыстық автомобиль жолдарын және  елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
1 300 000
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
1 069 621
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1 069 621
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
68 202
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын демеу қаржыландыру
161 127
006
Ақпараттық жүйелер құру
201 031
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 485
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы  трансферттер
637 776
13
Басқалар
9 767 016
1
Экономикалық қызметтерді реттеу
106 468
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
106 468
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
97 804
002
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
747
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
7 917
9
Басқалар
9 660 548
257
Облыстың қаржы басқармасы
280 000
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
280 000
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
1 694 638
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техника-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және оған сараптама жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
420 000
020
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне «Өңірлерді дамыту» Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 274 638
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
2 166 154
007
Индустриялық-инновациялық даму стратегиясын іске асыру
111 154
014
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша проценттік ставкаларды субсидиялау
1 475 000
015
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
100 000
016
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде бизнес жүргізуді сервистік қолдау
400 000
038
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде ағымдағы іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

2 247 253
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
479 556
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата
194 504
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
1 015 484
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
217 781
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
339 928
261
Управление образования области
812 255
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
755 092
037
Социальная реабилитация
57 163
271
Управление строительства области
300 000
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
300 000
2
Социальная помощь
244 899
256
Управление координации занятости и социальных  программ области
244 899
003
Социальная поддержка инвалидов
244 899
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
91 546
256
Управление координации занятости и социальных  программ области
91 546
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
91 546
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
24 198 002
1
Жилищное хозяйство
7 500 000
271
Управление строительства области
7 500 000
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
4 500 000
027
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
3 000 000
2
Коммунальное хозяйство
16 698 002
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
16 698 002
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
93 109
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения

2 247 253
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
479 556
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
194 504
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 015 484
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
217 781
015
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) жүйкесі бұзылған мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
339 928
261
Облыстың білім басқармасы
812 255
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
755 092
037
Әлеуметтік сауықтандыру
57 163
271
Облыстың құрылыс басқармасы
300 000
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
300 000
2
Әлеуметтiк көмек
244 899
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
244 899
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
244 899
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
91 546
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
91 546
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету  үшін және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
91 546
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
24 198 002
1
Тұрғын үй шаруашылығы
7 500 000
271
Облыстың құрылыс басқармасы
7 500 000
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
4 500 000
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
3 000 000
2
Коммуналдық шаруашылық
16 698 002
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
16 698 002
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық үй-шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
93 109
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтауға және су бұру жүйелерін дамытуға  берілетін нысаналы даму трансферттері