О внесении изменений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 9/71-V "Об областном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение областного маслихата Южно-Казахстанской области от 24 декабря 2013 года № 22/190-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 24 декабря 2013 года № 2451. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо областного маслихата Южно-Казахстанской области от 5 мая 2014 года № 476-1)
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо областного маслихата Южно-Казахстанской области от 05.05.2014 № 476-1).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Южно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 9/71-V «Об областном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2172, опубликовано 26 декабря 2012 года в газете «Южный Казахстан») следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить областной бюджет Южно-Казахстанской области на 2013-2015 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 327 367 019 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 13 446 856 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 1 491 049 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 9 000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 312 420 114 тысяч тенге;
2) затраты – 327 693 543 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 3 644 685 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 4 405 195 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 760 510 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 1 000 000 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 1 000 000 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – - 4 971 209 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 4 971 209 тысяч тенге.»;
в приложении 1 к указанному решению:
в разделе I «Доходы»:
цифры «327 351 656» заменить цифрами «327 367 019»;
в строке «Поступления трансфертов» цифры «312 404 751» заменить цифрами «312 420 114»;
в категории 4 «Поступления трансфертов»:
цифры «312 404 751» заменить цифрами «312 420 114»;
в классе 02 «Трансферты из вышестоящих органов государственного управления»:

Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 9/71-V "2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 22/190-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 24 желтоқсанда № 2451 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 5 мамырдағы № 476-1 хатымен)
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 05.05.2014 № 476-1 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 9/71-V «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2172-нөмірмен тіркелген, 2012 жылғы 26 желтоқсанда «Оңтүстік Қазақстан» газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«1. Оңтүстік Қазақстан облысының 2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 327 367 019 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 13 446 856 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 1 491 049 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 9 000 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 312 420 114 мың теңге;
2) шығындар – 327 693 543 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 3 644 685 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 4 405 195 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 760 510 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 1 000 000 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 1 000 000 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы - 4 971 209 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру – 4 971 209 мың теңге.»;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасында:
«Кірістер» деген I - бөлімде:
«327 351 656» деген цифрлар «327 367 019» деген цифрлармен ауыстырылсын;
«Трансферттердің түсімдері» деген жолдағы «312 404 751» деген цифрлар «312 420 114» деген цифрлармен ауыстырылсын;
«Трансферттердің түсімдері» деген 4 - санатында:
«312 404 751» деген цифрлар «312 420 114» деген цифрлармен ауыстырылсын;
«Мемлекеттiк басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетiн трансферттер» деген 02 - сыныбында:

цифры «311 139 285» заменить цифрами «311 154 648»;
в подклассе 1 «Трансферты из республиканского бюджета» цифры «311 139 285» заменить цифрами «311 154 648»;
в разделе II «Затраты»:
цифры «327 678 180» заменить цифрами «327 693 543»;
в функциональной группе 10 «Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения»:
цифры «20 527 977» заменить цифрами «20 543 340»;
в функциональной подгруппе 1 «Сельское хозяйство»:
цифры «11 975 156» заменить цифрами «11 990 519»;
по администратору бюджетной программы 258 «Управление экономики и бюджетного планирования области»:
цифры «127 809» заменить цифрами «143 172»;
по программе 099 «Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов» цифры «127 809» заменить цифрами «143 172»;
в разделе III «Чистое бюджетное кредитование»:
цифры «3 540 509» заменить цифрами «3 644 685»;
в строке «Бюджетные кредиты» цифры «4 301 019» заменить цифрами «4 405 195»;
в функциональной группе 10 «Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения»:
цифры «431 019» заменить цифрами «535 195»;
в функциональной подгруппе 1 «Сельское хозяйство»:
цифры «431 019» заменить цифрами «535 195»;
по администратору бюджетной программы 258 «Управление экономики и бюджетного планирования области»:
цифры «431 019» заменить цифрами «535 195»;
по программе 007 «Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов» цифры «431 019» заменить цифрами «535 195»;
в разделе V «Дефицит бюджета» цифры «- 4 867 033» заменить цифрами «- 4 971 209»;
в разделе VI «Финансирование дефицита бюджета» цифры «4 867 033» заменить цифрами «4 971 209».
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии
областного маслихата                       С. Сугирбаев
Секретарь областного маслихата             К. Ержан

«311 139 285» деген цифрлар «311 154 648» деген цифрлармен ауыстырылсын;
«Республикалық бюджеттен түсетiн трансферттер» деген 1- ішкі сыныбындағы «311 139 285» деген цифрлар «311 154 648» деген цифрлармен ауыстырылсын;
«Шығындар» деген ІІ - бөлімде:
«327 678 180» деген цифрлар «327 693 543» деген цифрлармен ауыстырылсын;
«Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары» деген 10 - функционалдық тобында:
«20 527 977» деген цифрлар «20 543 340» деген цифрлармен ауыстырылсын;
«Ауыл шаруашылығы» деген 1- функционалдық кіші тобында:
«11 975 156» деген цифрлар «11 990 519» деген цифрлармен ауыстырылсын;
258 «Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы» деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
«127 809» деген цифрлар «143 172» деген цифрлармен ауыстырылсын;
099 «Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мамандарды әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыруға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер» деген бағдарламасы бойынша «127 809» деген цифрлар «143 172» деген цифрлармен ауыстырылсын;
«Таза бюджеттік кредиттеу» деген ІІІ - бөлімде:
«3 540 509» деген цифрлар «3 644 685» деген цифрлармен ауыстырылсын;
«Бюджеттік кредиттер» деген жолдағы «4 301 019» деген цифрлар «4 405 195» деген цифрлармен ауыстырылсын;
«Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары» деген 10 - функционалдық тобында:
«431 019» деген цифрлар «535 195» деген цифрлармен ауыстырылсын;
«Ауыл шаруашылығы» деген 1- функционалдық кіші тобында:
«431 019» деген цифрлар «535 195» деген цифрлармен ауыстырылсын;
258 «Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы» деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
«431 019» деген цифрлар «535 195» деген цифрлармен ауыстырылсын;
007 «Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер» деген бағдарламасында «431 019» деген цифрлар «535 195» деген цифрлармен ауыстырылсын;
«Бюджет тапшылығы» деген V - бөлімде «- 4 867 033» деген цифрлар «- 4 971 209» деген цифрлармен ауыстырылсын;
«Бюджет тапшылығын қаржыландыру» деген VІ - бөлімде «4 867 033» деген цифрлар «4 971 209» деген цифрлармен ауыстырылсын;
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат сессиясының төрағасы     С.Сүгірбаев
Облыстық мәслихат хатшысы                  Қ.Ержан