О внесении изменений в решение Кентауского городского маслихата от 21 декабря 2012 года № 71 "О городском бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Кентауского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 11 декабря 2013 года № 129. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 12 декабря 2013 года № 2427. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Кентауского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 16 января 2014 года № 06-13/10)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Кентауского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 16.01.2014 № 06-13/10).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2013 года № 21/187-V «О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 9/71-V «Об областном бюджете на 2013-2015 годы», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2421, Кентауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кентауского городского маслихата от 21 декабря 2012 года № 71 «О городском бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2201, опубликовано 19 января 2013 года в газете «Кентау») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить городской бюджет города Кентау на 2013-2015 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 559 070 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 700 888 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 10 004 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 10 100 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 4 838 078 тысяч тенге;
2) затраты – 5 623 644 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 4 437 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 5 193 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 756 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;

Кентау қалалық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 71 "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2013 жылғы 11 желтоқсандағы № 129 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының әділет департаментімен 2013 жылғы 12 желтоқсанда № 2427 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2014 жылғы 16 қаңтардағы № 06-13/10 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қалалық мәслихатының 16.01.2014 № 06-13/10 хатымен).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 21/187-V «Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 9/71-V «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2421 тіркелген шешіміне сәйкес, Кентау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кентау қалалық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 71 «2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2201 нөмірімен тіркелген, 2013 жылғы 19 қаңтардағы «Кентау шұғыласы» газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«1. Кентау қаласының 2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 5 559 070 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 700 888 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 10 004 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 10 100 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4 838 078 мың теңге;
2) шығындар – 5 623 644 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 4 437 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 5 193 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 756 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – -69 011 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 69 011 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 5 193 тысяч тенге;
погашение займов – 756 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 64 574 тысяч тенге.».
Приложения 126 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии городского маслихата   Д. Хабибова
Секретарь городского маслихата             К. Сырлыбаев
Приложение № 1
к решению Кентауского городского маслихата
от 11 декабря 2013 года № 129
Приложение № 1
к решению Кентауского городского маслихата
от 21 декабря 2012 года № 71
Городской бюджет на 2013 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Категория
Класс
Подкласс
1
2
3

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -69 011 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 69 011 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 5 193 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 756 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 64 574 мың теңге.».
Аталған шешімнің 126-қосымшалары осы шешімнің 123-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат сессиясының төрайымы      Д.Хабибова
Қалалық мәслихат хатшысы                   К.Сырлыбаев
Кентау қалалық мәслихатының
2013 жылдың 11 желтоқсандағы
№ 129 шешіміне 1-қосымша
Кентау қалалық мәслихатының
2012 жылдың 21 желтоқсандағы
№ 71 шешіміне 1-қосымша
2013 жылға арналған қалалық бюджет
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
1
2
3