О корректировке базовых налоговых ставок
Решение Абайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 26 апреля 2013 года № 12/3-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 24 мая 2013 года № 2961. Утратило силу - решением Абайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 13 июля 2015 года № 29/6-V
Сноска. Утратило силу - решением Абайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 13.07.2015 № 29/6-V (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 1 статьи 387 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый Кодекс), подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. На основании проекта (схемы) зонирования земель повысить ставки земельного налога на 50 процентов от базовых ставок земельного налога установленных статьями 378379381383 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый Кодекс).
2. Признать утратившим силу решение Абайского районного маслихата от 18 апреля 2008 года № 5-4 "О базовых налоговых ставок на земли" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-5-79, опубликовано в газете "Абай елі" 15-30 апреля 2008 года № 8).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
А. Нуралы
Секретарь Абайского
районного маслихата
Т. Амангазы

Базалық салық ставкаларын түзету туралы
Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 сәуірдегі № 12/3-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 24 мамырда № 2961 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 13 шілдедегі № 29/6-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 13.07.2015 № 29/6-V шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексінің 387 бабының 1 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы 1 тармағының 15) тармақшасына сәйкес Абай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Аймақтарға бөлу жобасы (схемасы) негізінде жер салығының ставкалары, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексінің 378379381383 баптарында белгіленген жер салығының базалық ставкалары 50 процентке жоғарылатылсын.
2. "Жерлерге салынатын базалық салық ставкалары туралы" 2008 жылғы 18 сәуірдегі Абай аудандық мәслихатының № 5-4 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-5-79 болып тіркелген, 2008 жылғы 15-30 сәуірдегі № 8 "Абай елі" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн откен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
А. Нұралы
Абай аудандық
мәслихатының хатшысы
Т. Аманғазы