О внесении изменений в решение Зайсанского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 10-1 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 12 декабря 2013 года N 20-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 13 декабря 2013 года N 3116. Утратило силу решением Зайсанского районного маслихата от 25 декабря 2013 года N 21-11/1
Сноска. Утратило силу решением Зайсанского районного маслихата от 25.12.2013 N 21-11/1.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 4 декабря 2013 года № 16/185-V «О внесении изменений и дополнений в решение от 7 декабря 2012 года № 8/99-V «Об областном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3111) Зайсанский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата «О районном бюджете на 2013-2015 годы» от 21 декабря 2012 года № 10-1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2796, опубликовано в номерах 5,6 районной газеты «Достык» от 16 января 2013 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2013-2015 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 4999747,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 647307 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 15307,1 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 12507 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4324626,2 тысяч тенге;
2) затраты – 4986535,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -91,7 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 2596,3 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2688 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 32889,1 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 32889,1 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 19585,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 19585,5 тысяч тенге;
поступление займов – 2596 тысяч тенге;
погашение займов – 2688 тысяч тенге;

"2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Зайсан аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 10-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 2013 жылғы 12 желтоқсандағы N 20-1 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 13 желтоқсанда N 3116 болып тіркелді. Күші жойылды - Зайсан аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 21-11/1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Зайсан аудандық мәслихатының 25.12.2013 № 21-11/1 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексінің 109-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 8/99-V шешімге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2013 жылғы 4 желтоқсандағы №16/185-V (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 3111 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес Зайсан аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2012 жылғы 21 желтоқсандағы аудандық мәслихаттың № 10-1 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2796 нөмірімен тіркелген, аудандық «Достық» газетінің 2013 жылғы 16 қаңтардағы 5, 6 сандарында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«1. 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 12және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2013 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4999524,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 647307 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 15307,1 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 12507 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 4324626,2 мың теңге;
2) шығындар – 4986535,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – - 91,7 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 2596,3 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2688 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 32889,1 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 32889,1 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 19585,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 19585,5 мың теңге;
қарыздар түсімі – 2596 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 2688 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 19677,5 тысяч тенге.»;
пункт 11 изложить в новой редакции:
«11. Учесть, что в районном бюджете на 2013 год предусмотрены трансферты из республиканского бюджета в сумме 1798400,2 тысяч тенге, согласно приложению 6.»;
приложения 167 к решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                        А. Утебаев
Секретарь районного маслихата              Д. Ыдырышев
Приложение 1 к решению
Зайсанского районного Маслихата
от 12 декабря 2013 года № 20-1
Приложение 1 к решению
Зайсанского районного маслихата
от 21 декабря 2012 года № 10-1
Бюджет района на 2013 год
Категория
Сумма
(тыс тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ
4999747,3
1
Налоговые поступления

бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 19677,5 мың теңге.»;
11-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«11. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте 6-қосымшаға сәйкес республикалық бюджеттен 1798400,2 мың теңге сомасында трансферттер көзделгені ескерілсін.»;
шешімінің 167 - қосымшалары осы шешімнің 123 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            А. Утебаев
Аудандық мәслихат хатшысы                  Д. Ыдырышев
Зайсан аудандық мәслихатының
2013 жылғы 12 желтоқсандағы
№20-1 шешіміне 1 қосымша
Зайсан аудандық мәслихатының
2012 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 10-1 шешіміне 1-қосымша
2013 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома
(мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Кірістер атаулары
I. КІРІСТЕР
4999524,3
1
Салықтық түсімдер