О внесении изменений в решение Катон-Карагайского районного маслихата № 23/190-IV от 28 июля 2010 года "Об утверждении правил определения размера и порядка оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам)"
Решение Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24 декабря 2013 года N 20/140-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 23 января 2014 года N 3179. Утратило силу (письмо Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25 декабря 2014 года № 272)
Сноска. Утратило силу (письмо Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25.12.2014 № 272).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, статьей 97 Закона Республики Казахстан «О жилищных отношениях» от 16 апреля 1997 года, постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 октября 2012 года № 1316 «О внесении изменения и дополнения» в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 2314 «Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи», Катон-Карагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Катон-Карагайского районного маслихата №23/190- III от 28 июля 2010 года «Об утверждении правил определения размера и порядка оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам)» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-13-78, опубликовано в газете «Луч» от 2 сентября 2010 №37 (7381) следующие изменения:
В правилах определения размера и порядка оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам), утвержденных указанным решением:
абзац 7 пункта 2 главы 1 исключить;
абзац 10 пункта 4 главы 2 исключить;
пункт 18 главы 3 изложить в следующей редакции:
«Жилищная помощь определяется как разница между суммой оплаты капитального ремонта и (или) взносов на накопление средств на капитальный ремонт общего имущества объектов кондоминиума, потребление коммунальных услуг и услуг связи в части увеличения абонентской платы за телефон, подключенный к сети телекоммуникаций, арендной платы за пользование жилищем, в пределах норм и предельно-допустимого уровня расходов семьи (граждан) на эти цели, установленных местными представительными органами.
Жилищная помощь оказывается по предъявленным поставщиками счетам на оплату коммунальных услуг на содержание жилого дома (жилого здания), согласно смете, определяющей размер ежемесячных и целевых взносов, на содержание жилого дома (жилого здания), за счет бюджетных средств лицам, постоянно проживающим в данной местности.».
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования, за исключением абзацев 3, 4, 5 настоящего решения которые вводятся в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии Б. Токтаганов
Секретарь районного маслихата Д. Бралинов

"Аз қамтамасыз етілген отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін белгілеу ережесін бекіту туралы" Катонқарағай аудандық мәслихатының 2010 жылғы 28 шілдедегі № 23/190-ІV шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы N 20/140-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 23 қаңтарда N 3179 болып тіркелді. Күші жойылды (Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 25 желтоқсандағы N 272 хаты)
Ескерту. Күші жойылды (Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 25.12.2014 N 272 хаты).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағы 15) тармақшасына, Қазақстан Республикасының «Тұрғын үй қатынастары туралы» 1997 жылғы 16 сәуірдегі Заңының 97-бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің «Тұрғын үй көмегін көрсету ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2314 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы» 2012 жылғы 16 қазандағы №1316 Қаулысының 2-тармағына сәйкес, Катонқарағай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Катонқарағай аудандық мәслихатының «Аз қамтамасыз етілген отбасыларға(азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін белгілеу ережесін бекіту туралы» 2010 жылғы 28 шілдедегі №23/190-ІV шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-13-78 нөмірмен тіркелген,2010 жылғы 2 қыркүйектегі № 37 (7381) «Арай» газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған шешіммімен бекітілген аз қамтамасыз етілген отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін белгілеу ережесінің:
1-тараудың 2-тармағының 7-азат жолы алынып тасталсын;
2-тараудың 4-тармағының 10-азат жолы алынып тасталсын:
3-тараудың 18-тармағы келесі редакцияда мазмұндалсын:
«Тұрғын үй көмегі тұрғын үйді пайдаланғаны үшін жалға алу ақысының ұлғаюы бөлігінде кондоминиум объектілерінің ортақ мүлкін күрделі жөндеуге және (немесе) күрделі жөндеуге қаражат жинақтауға арналған жарналарға, коммуналдық қызметтер және телекоммуникация желісіне қосылған телефон үшін абоненттік төлемақының, тұрғын үй-жайды пайдаланғаны үшін жалға алу ақысының ұлғаюы бөлігінде, нормалар шегінде ақы төлеу сомасы мен отбасының (азаматтардың) осы мақсаттарға жұмсаған,жергілікті өкілді органдар белгіленген шығыстарының шекті жол берілетін деңгейінің арасындағы айырма ретінде айқындалады.
Аталған жерлерде тұрақты тұратын адамдарға тұрғын үйдi (тұрғын ғимаратты) күтiп-ұстауға арналған ай сайынғы және нысаналы жарналардың мөлшерiн айқындайтын сметаға сәйкес, тұрғын үйдi (тұрғын ғимаратты) күтiп-ұстауға арналған коммуналдық қызметтер көрсету ақысын төлеу үшiн жеткiзушiлер ұсынған шоттар бойынша, тұрғын үй көмегi бюджет қаражаты есебiнен көрсетiледi.».
2.Осы шешімнің 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізілетін 3, 4, 5-азат жолдарын коспағанда, осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізілді.
Сессия төрағасы
Б. Тоқтағанов
Аудандық мәслихаттың хатшысы
Д. Бралинов