О внесении изменения в решение от 12 июля 2012 года № 5-3/2) "Об определении отдельных категорий нуждающихся граждан и перечня документов, необходимых для получения социальной помощи"
Решение Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 10 июня 2013 года N 14-5/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 05 июля 2013 года N 2986. Утратило силу решением Кокпектинского районного маслихата от 27 мая 2014 года № 24-4/2
Сноска. Утратило силу решением Кокпектинского районного маслихата от 27.05.2014 № 24-4/2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан»,  пунктом 3 статьи 13 Закона Республики Казахстан от 12 января 2007 года «О национальных реестрах идентификационных номеров», подпунктом 14) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года № 394 «Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере социальной защиты, оказываемых местными исполнительными органами» Кокпектинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата «Об определении отдельных категорий нуждающихся граждан и перечня документов, необходимых для получения социальной помощи» от 12 июля 2012 года № 5-3/2) (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2620, опубликовано в газетах «Жулдыз» и «Новая жизнь» 9 августа 2012 года № 64) следующее изменение:
подпункт 3) пункта 2 исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                        С. Жотабаев
Секретарь
районного маслихата                        Р. Беспаев

"Әлеуметтік көмек алу үшін мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарын және қажетті құжаттардың тізбесін айқындау туралы" 2012 жылғы 12 шілдедегі № 5-3/2) шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 2013 жылғы 10 маусымдағы N 14-5/1 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 05 шілдеде N 2986 болып тіркелді. Күші жойылды - Көкпекті аудандық мәслихатының 2014 жылғы 27 мамырдағы N 24-4/2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Көкпекті аудандық мәслихатының 27.05.2014 N 24-4/2 (алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 15) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 12 қаңтардағы «Сәйкестендіру нөмірлерінің ұлттық тізілімдері туралы» Заңының 13 бабының 3 тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі № 394 «Жергілікті атқарушы органдар көрсететін әлеуметтік қорғау саласындағы мемлекеттік қызметтердің стандарттарын бекіту туралы» қаулысының 1 тармағының 14) тармақшасына сәйкес Көкпекті аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың «Әлеуметтік көмек алу үшін мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарын және қажетті құжаттардың тізбесін айқындау туралы» 2012 жылғы 12 шілдедегі № 5-3/2) (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2620 нөмірімен тіркелген, 2012 жылғы 9 тамызында № 64 «Жұлдыз» және «Новая жизнь» газеттерінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
2 тармақтың 3) тармақшасы алынып тасталсын.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            С. Жотабаев
Аудандық
мәслихатының хатшысы                       Р. Беспаев