О внесении изменений в решение Кокпектинского районного маслихата от 10 апреля 2012 года № 3-5/5) "Об утверждении Правил о размере и порядке оказания жилищной помощи"
Решение Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 26 декабря 2013 года № 21-5/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 21 января 2014 года N 3175. Утратило силу - решением Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24 декабря 2014 года N 30-4/2
Сноска. Утратило силу - решением Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24.12.2014 N 30-4/2.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях", подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 октября 2012 года № 1316 "О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 2314 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи" Кокпектинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 10 апреля 2012 года 3-5/5) "Об утверждении Правил о размере и порядке оказания жилищной помощи" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-15-105, опубликовано в газете "Жулдыз" и "Новая жизнь" 28 апреля 2012 года № 34-35) следующие изменения:
в Правилах о размере и порядке оказания жилищной помощи, утвержденных указанным решением:
подпункт 4) пункта 2, подпункт 9) пункта 10, абзац 24 главы 3 исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования, за исключением абзаца 3 пункта 1 настоящего решения, который вводится в действие с 1 января 2014года.
Председатель сессии
Б. Бекбердинов
Секретарь районного маслихата
Р. Беспаев

Көкпекті аудандық мәслихатының 2012 жылғы 10 сәуірдегі № 3-5/5) "Тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібінің Ережесін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 желтоқсандағы N 21-5/1 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 21 қаңтарда N 3175 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы N 30-4/2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 24.12.2014 N 30-4/2 шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі "Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңының 97 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 15) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Тұрғын үй көмегiн көрсету ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2314 қаулысына өзгерiс пен толықтыру енгiзу туралы" 2012 жылғы 16 қазандағы № 1316 қаулысына сәйкес Көкпекті аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 10 сәуірдегі № 3-5/5) "Тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібінің Ережесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2012 жылдың 24 сәуірінде 5-15-105 нөмірімен тіркелген, 2012 жылғы 28 сәуірдегі №34-35 аудандық "Жұлдыз" және "Новая жизнь" газетiнде жарияланған ) шешіміне өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібінің Ережесінде:
2 тармақтың 4) тармақшасы, 10 тармақтың 9) тармақшасы, 3 тараудың 24 абзацы алынсын.
2. 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілетін 1 тармағының 3 абзац жолын қоспағанда, осы шешім оның алғаш ресми жаряланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
Б. Бекбердинов
Аудандық мәслихат хатшысы
Р. Беспаев