О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 9-74/V "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 18 декабря 2013 года № 21-201/V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 23 декабря 2013 года № 3130. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо Урджарского районного маслихата от 08 января 2014 года № 03-04/14)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо Урджарского районного маслихата от 08.01.2014 № 03-04/14).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года и решением Восточно-Казахстанского областного маслихата № 16/185-V от 04 декабря 2013 года «О внесении изменений и дополнений в решение от 07 декабря 2012 года № 8/99-V «Об областном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3111), Урджарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Урджарского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 9-74/V «О районном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2800, опубликовано в газете «Уақыт тынысы» от 14 января 2013 года в номере 4-5) следующие изменения:
подпункт 1) пункта 1 изложить в следующей редакции:
«1) доходы - 5 535 959,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 805 696,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 16 637,4 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 19 000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 4 694 626,0 тысяч тенге;»;
подпункт 2) пункта 1 изложить в следующей редакции:

"2013-2015 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" Үржар аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 9-74/V шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 18 желтоқсандағы № 21-201/V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 23 желтоқсанда № 3130 болып тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Үржар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 08 қаңтардағы N 03-04/14 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Үржар аудандық мәслихатының 08.01.2014 N 03-04/14 хаты).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына және Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы» 2012 жылғы 07 желтоқсандағы № 8/99-V шешімге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2013 жылғы 04 желтоқсандағы № 16/185-V (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 3111 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес, Үржар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2013-2015 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» Үржар аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 9-74/V шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2800 нөмірімен тіркелген, «Уақыт тынысы» газетінің 2013 жылдың 14 қаңтарында 4-5 нөмірлерінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
«1) кірістер - 5 535 959,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 805 696,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 16 637,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 19 000,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері- 4 694 626,0 мың теңге;»;
1-тармақтың 2) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын: