О внесении изменений и дополнений в решение Бурлинского районного маслихата от 14 декабря 2012 года № 8-2 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 20 декабря 2013 года № 16-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 28 декабря 2013 года № 3387. Утратило силу решением Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 27 февраля 2014 года № 18-15
Сноска. Утратило силу решением Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 27.02.2014 № 18-15
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Бурлинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бурлинского районного маслихата от 14 декабря 2012 года № 8-2 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3142, опубликованное 24 января 2013 года в газете "Бөрлі жаршысы-Бурлинские вести"), следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифру "6 165 858 тысяч" заменить цифрой "6 907 125 тысяч";
цифру "3 998 139 тысяч" заменить цифрой "3 990 260 тысяч";
цифру "34 372 тысячи" заменить цифрой "42 251 тысяча";
цифру "1 716 367 тысяч" заменить цифрой "2 457 634 тысячи";
в подпункте 2) цифру "6 186 574 тысячи" заменить цифрой "6 941 314 тысяч";
в подпункте 5) цифру "-111 250 тысяч" заменить цифрой "-124 723 тысячи";
в подпункте 6):
цифру "111 250 тысяч" заменить цифрой "124 723 тысячи";
цифру "106 340 тысяч" заменить цифрой "119 813 тысяч";
в пункте 4:
цифру "785 482 тысячи" заменить цифрой "1 540 222 тысячи";
в абзаце четвертом цифру "11 251 тысяча" заменить цифрой "9 951 тысяча";
в абзаце шестом цифру "9 432 тысячи" заменить цифрой "6 580 тысяч";
в абзаце десятом цифру "89 982 тысячи" заменить цифрой "239 982 тысячи";
в абзаце одиннадцатом:
цифру "241 092 тысячи" заменить цифрой "401 092 тысячи";
цифру "141 092 тысячи" заменить цифрой "241 092 тысячи";
цифру "100 000 тысяч" заменить цифрой "160 000 тысяч";
в абзаце четырнадцатом цифру "67 392 тысячи" заменить цифрой "498 761 тысяча";
дополнить абзацами шестнадцатым и семнадцатым следующего содержания:
"целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение штатной численности местных исполнительных органов - 4 050 тысяч тенге;

Бөрлі аудандық мәслихатының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 8-2 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы № 16-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2013 жылғы 28 желтоқсанда № 3387 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 2014 жылғы 27 ақпандағы № 18-15 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 27.02.2014 № 18-15 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Бөрлі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бөрлі аудандық мәслихатының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 8-2 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3142 тіркелген, 2013 жылғы 24 қаңтардағы "Бөрлі жаршысы-Бурлинские вести" газетінде жарияланған), келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшадағы:
"6 165 858 мың" деген сан "6 907 125 мың" санмен ауыстырылсын;
"3 998 139 мың" деген сан "3 990 260 мың" санмен ауыстырылсын;
"34 372 мың" деген сан "42 251 мың" санмен ауыстырылсын;
"1 716 367 мың" деген сан "2 457 634 мың" санмен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "6 186 574 мың" деген сан "6 941 314 мың" санмен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы "-111 250 мың" деген сан "-124 723 мың" санмен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
"111 250 мың" деген сан "124 723 мың" санмен ауыстырылсын;
"106 340 мың" деген сан "119 813 мың" санмен ауыстырылсын;
4 тармақта:
"785 482 мың" деген сан "1 540 222 мың" санмен ауыстырылсын;
төртінші абзацтағы "11 251 мың" деген сан "9 951 мың" санмен ауыстырылсын;
алтыншы абзацтағы "9 432 мың" деген сан "6 580 мың" санмен ауыстырылсын;
оныншы абзацтағы "89 982 мың" деген сан "239 982 мың" санмен ауыстырылсын;
он бірінші абзацтағы:
"241 092 мың" деген сан "401 092 мың" санмен ауыстырылсын;
"141 092 мың" деген сан "241 092 мың" санмен ауыстырылсын;
"100 000 мың" деген сан "160 000 мың" санмен ауыстырылсын;
он төртінші абзацтағы "67 392 мың" деген сан "498 761 мың" санмен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы он алтыншы және он жетінші абзацтармен толықтырылсын:
"аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер - 4 050 мың теңге;

кредитование бюджетов районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья - 13 473 тысячи тенге.";
в пункте 6 цифру "26 668 тысяч" заменить цифрой "32 478 тысяч";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии              К. Ермекбаев
Секретарь районного маслихата    А. Куликешев
Приложение
к решению районного маслихата
от 20 декабря 2013 года № 16-1
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 14 декабря 2012 года № 8-2
Районный бюджет на 2013 год
тысяч тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. ДОХОДЫ

аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тұрғын үй жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға кредит беру - 13 473 мың теңге.";
6 тармақта "26 668 мың" деген сан "32 478 мың" санмен ауыстырылсын;
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                  К. Ермекбаев
Аудандық мәслихат хатшысы        А. Куликешев
Аудандық мәслихаттың
2013 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 16-1 шешіміне қосымша
Аудандық мәслихаттың
2012 жылғы 14 желтоқсандағы
№ 8-2 шешіміне 1 осымша
2013 жылға арналған аудандық бюджет
(мың теңге)
Санаты
Сома
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I. КІРІСТЕР