Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача разрешения на размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования районного значения, а также в населенных пунктах"
Постановление акимата Бокейординского района Западно-Казахстанской области от 6 марта 2013 года № 49. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 18 апреля 2013 года № 3258. Утратило силу постановлением акимата Бокейординского района Западно-Казахстанской области от 3 июня 2013 года № 102
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Бокейординского района Западно-Казахстанской области от 03.06.2013 № 102
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый регламент государственной услуги "Выдача разрешения на размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования районного значения, а также в населенных пунктах".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Р. М. Зулкашева.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким района                      Н. Сабиров
Утверждено
постановлением акимата района
от 6 марта 2013 года № 49
Регламент
государственной услуги
"Выдача разрешения на размещение
наружной (визуальной) рекламы
в полосе отвода автомобильных дорог
общего пользования районного значения,
а также в населенных пунктах"
1. Общие положения
1. Настоящий Регламент государственной услуги "Выдача разрешения на размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования районного значения, а также в населенных пунктах" (далее - Регламент) разработан в соответствии с пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах".
2. Государственная услуга "Выдача разрешения на размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования районного значения, а также в населенных пунктах" (далее – государственная услуга) оказывается государственным учреждением "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Бокейординского района", (далее – уполномоченный орган), и через отдел Бокейординского района Филиала Республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения" по Западно-Казахстанской области Комитета по контролю автоматизации государственных услуг и координации деятельности центров обслуживания населения Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан (далее – Центр) на альтернативной основе.

"Аудандық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы, сондай-ақ елді мекендердегі автомобиль жолдарының жолақ бөлігінде сыртқы (көрнекі) жарнама орналастыруға рұқсат беру" мемлекеттік қызмет регламентін бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 6 наурыздағы № 49 қаулысы. Батыс Қазақстан облысы әділет департаментінде 2013 жылғы 18 сәуірде № 3258 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 3 маусымдағы № 102 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы ауданы әкімдігінің 03.06.2013 № 102 қаулысымен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы", 2000 жылғы 27 қарашадағы "Әкімшілік рәсімдер туралы" Заңдарын басшылыққа ала отырып, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған "Аудандық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы, сондай-ақ елді мекендердегі автомобиль жолдарының жолақ бөлігінде сыртқы (көрнекі) жарнама орналастыруға рұқсат беру" мемлекеттік қызмет регламенті бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Р. М. Зұлқашевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                      Н. Сабиров
2013 жылғы 6 наурыздағы № 49
аудан әкімдігінің қаулысымен
бекітілген
"Аудандық маңызы бар жалпы
пайдаланымдағы, сондай-ақ
елді-мекендердегі автомобиль
жолдарының жолақ бөлігінде
сыртқы (көрнекі) жарнама
орналастыруға рұқсат беру"
мемлекеттік қызмет
регламенті
1. Жалпы ережелер
1. Осы "Аудандық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы, сондай-ақ елді мекендердегі автомобиль жолдарының жолақ бөлігінде сыртқы (көрнекі) жарнама орналастыруға рұқсат беру" мемлекеттiк қызмет регламентi (бұдан әрi – Регламент) Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы "Әкiмшiлiк рәсiмдер туралы" Заңының 9-1 бабының 4 тармағына сәйкес әзiрлендi.
2. "Аудандық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы, сондай-ақ елді мекендердегі автомобиль жолдарының жолақ бөлігінде сыртқы (көрнекі) жарнама орналастыруға рұқсат беру" мемлекеттік қызметін (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) "Бөкей ордасы ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобильдер жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі – уәкілетті орган) және баламалы негізде Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Мемлекеттік қызметтердің автоматтандырылуын және халыққа қызмет көрсету орталықтары қызметтерінің үйлестірілуін бақылау жөніндегі комитетінің "Халыққа қызмет көрсету" Республикалық мемлекеттік кәсіпорны "Батыс Қазақстан облысы бойынша халыққа қызмет көрсету орталығы" филиалының Бөкей ордасы аудандық бөлімі (бұдан әрі – орталық) арқылы көрсетіледі.

3. Форма государственной услуги: не автоматизированная.
4. Государственная услуга осуществляется на основании Закона Республики Казахстан от 17 июля 2001 года "Об автомобильных дорогах", Закона Республики Казахстан от 19 декабря 2003 года "О рекламе", постановления Правительства Республики Казахстан от 5 сентября 1998 года № 845 "О совершенствовании правового обеспечения дорожного хозяйства" и постановления Правительства Республики Казахстан от 7 февраля 2008 года № 121 "Об утверждении Правил размещения объектов наружной (визуальной) рекламы в населенных пунктах" и Стандарта государственной услуги "Выдача разрешения на размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования областного и районного значения, а также в населенных пунктах" утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 октября 2012 года № 1315 (далее – Стандарт).
5. Полная информация о порядке оказания государственной услуги располагается на интернет-ресурсах уполномоченных органов, на интернет-ресурсе Центра www.con.gov.kz, на стендах, расположенных в помещениях уполномоченного органа на самом видном для получателя государственной услуги месте, на стендах, расположенных в помещениях Центра.
Адрес уполномоченного органа: Индекс 090200, Западно-Казахстанская область, Бокейординский район, село Сайхин, улица Т. Жарокова, 5, телефон 8(71140)21735.
Адрес центра: Индекс 090200, Западно-Казахстанская область, Бокейординский район, село Сайхин, улица Ы. Бергалиева, 1, телефон: 8(71140)21847.
6. Государственная услуга оказывается физическим и юридическим лицам (далее – получатель государственной услуги).
7. Результатом оказываемой государственной услуги являются выдача разрешения на размещение объекта наружной (визуальной) рекламы в населенных пунктах (далее – разрешение) или паспорта на размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования районного значения на бумажном носителе (далее – паспорт) либо мотивированный ответ об отказе в выдаче разрешения или паспорта на бумажном носителе.
2. Порядок оказания государственной услуги
8. Сроки оказания государственной услуги:
при обращении в уполномоченный орган:
1) с момента подачи заявления – в течение пяти рабочих дней получателю государственной услуги выдаются разрешение на размещение наружной (визуальной) рекламы в населенных пунктах или паспорт на размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования районного значения либо письменный мотивированный отказ;

3. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: автоматтандырылмаған.
4. Мемлекеттік қызмет "Автомобиль жолдары туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 17 шілдедегі Заңына, "Жарнама туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 19 желтоқсандағы Заңына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 5 қыркүйектегі "Жол шаруашылығын құқықтық қамтамасыз етуді жетілдіру туралы" № 845 қаулысы және "Елді мекендерде сыртқы (көрнекі) жарнама объектілерін орналастыру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 7 ақпандағы № 121 қаулысы және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 16 қазандағы № 1315 қаулысымен бекітілген "Облыстық және аудандық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы, сондай-ақ елді мекендердегі автомобиль жолдарының жолақ бөлігінде сыртқы (көрнекі) жарнама орналастыруға рұқсат беру" мемлекеттік қызмет стандарты (бұдан әрі – Стандарт) негізінде жүзеге асырылады.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртiбi туралы толық ақпарат уәкілетті органдардың интернет-ресурсында, Орталықтың интернет-ресурсында www.con.gov.kz, мемлекеттік қызметті алушы үшін уәкілетті органның ғимараттарының ең көрнекі жерінде орнатылған стенділерде, орталықтың ғимараттарында орнатылған стенділерде.
Уәкілетті органның мекен-жайы: Индекс 090200, Батыс Қазақстан облысы, Бөкей ордасы ауданы, Сайқын ауылы, Т. Жароков көшесі, 5, телефоны: 8(71140)21735.
Орталықтың мекен-жайы: Индекс 090200, Батыс Қазақстан облысы, Бөкей ордасы ауданы, Сайқын ауылы, Ы. Бергалиев көшесі, 1, телефоны: 8(71140)21847.
6. Мемлекеттік қызмет жеке және заңды тұлғаларға (бұдан әрі – мемлекеттік қызметті алушы) көрсетіледі.
7. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі елді мекендерге сыртқы (көрнекі) жарнаманы орналастыруға рұқсат (бұдан әрі – рұқсат) беру немесе қағаз тасығышта аудандық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарының бөлінген белдеуіне сыртқы (көрнекі) жарнаманы орналастыруға паспорт (бұдан әрі - паспорт) беру немесе қағаз тасығышта мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап беру болып табылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі
8. Мемлекеттік қызметті көрсетудің мерзімдері:
уәкілетті органға жүгінген кезде:
1) өтініш берілген сәттен бастап – бес жұмыс күні ішінде мемлекеттік қызметті алушыға аудандық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы, сондай-ақ елді мекендердегі автомобиль жолдарының жолақ бөлігіндегі сыртқы (көрнекі) жарнама орналастыруға рұқсат немесе паспорт беріледі немесе жазбаша дәлелді бас тарту беріледі;

2) максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче заявления, указанных в пункте 11 Стандарта, не более 20 минут;
3) максимально допустимое время ожидания в очереди при получении паспорта – не более 20 минут;
при обращении в Центр:
1) выдача паспорта или разрешения осуществляется в течение пяти рабочих дней (2 дня доставки в уполномоченный орган и 2 дня исполненных документов в Центр не входят в срок оказания государственной услуги);
2) максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче необходимых документов, указанных в пункте 11 Cтандарта, не более 20 минут;
3) максимально допустимое время ожидания в очереди при получении паспорта – не более 20 минут.
9. Государственная услуга оказывается бесплатно.
10. График работы уполномоченного органа: ежедневно с 9.00 часов до 18.30 часов, с обеденным перерывом с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных (суббота, воскресение) и праздничных дней.
График работы центра: ежедневно с понедельника по субботу включительно, кроме воскресенья и праздничных дней, с 9.00 до 19.00 часов без перерыва на обед. Прием осуществляется в порядке "электронной" очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
11. Государственная услуга оказывается в зданиях уполномоченного органа, где имеются условия для людей с ограниченными физическими возможностями, места для ожидания и заполнения документов, которые оснащаются стендами с перечнем необходимых документов и образцами их заполнения, выдержками (выписками) из нормативных правовых актов.
Государственная услуга оказывается в зданиях Центра по месту проживания получателя государственной услуги, оборудованных пандусом для людей с ограниченными физическими возможностями, залом ожидания. В зале располагаются справочное бюро, кресла ожидания, информационные стенды с образцами заполненных бланков.
3. Описание порядка действий
(взаимодействия) в процессе
оказания государственной услуги
12. Для получения государственной услуги получатель государственной услуги представляет документы, определенные в пункте 11 Стандарта.
13. При сдаче документов, указанных в пункте 11 Стандарта, для получения государственной услуги в уполномоченном органе либо Центре получателю государственной услуги выдается расписка о приеме соответствующих документов с указанием:
1) номера и даты приема запроса;
2) вида запрашиваемой государственной услуги;
3) количества и названия приложенных документов;
4) даты (времени) и места выдачи документов;
5) фамилии, имени, отчества должностного лица уполномоченного органа либо работника Центра, принявшего заявление на оформление документов.

2) Cтандарттың 11 тармағында көрсетілген, өтінішті тапсыру кезінде кезекте тұрудың рұқсат етілген ең ұзақ уақыты 20 минуттан аспайды;
3) паспортты алу кезінде кезекте тұрудың рұқсат етілген ең ұзақ уақыты 20 минуттан аспайды;
1) Орталыққа жүгінген кезде:
паспортты немесе рұқсат беру бес жұмыс күні ішінде жүзеге асырылады (құжаттар уәкілетті органдардың құрылымдық бөлімшелеріне жеткізілетін 2 күн және Орталыққа орындалған құжаттар жеткізілетін 2 күн мемлекеттiк қызмет көрсету мерзiмiне кiрмейдi);
2) Стандарттың 11 тармағында көрсетілген қажетті құжаттарды тапсыру кезінде кезекте тұрудың рұқсат етiлген ең ұзақ уақыты 20 минуттан аспайды;
3) паспортты алу кезінде кезекте күтудің рұқсат етiлген ең ұзақ уақыты 20 минуттан аспайды.
9. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
10. Уәкілетті органның жұмыс кестесі: демалыс (сенбі, жексенбі) және мереке күндерін қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін түскі үзіліспен күн сайын сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін.
Орталықтың жұмыс кестесі: жексенбі және мереке күндерін қоспағанда, күн сайын дүйсенбіден сенбіні қоса алғанда, сағат 9.00-ден 19.00-ге дейін, түскі үзіліссіз.
Қабылдау "электронды" кезек тәртібімен, алдын ала жазылусыз және жедел қызмет көрсетусіз жүзеге асырылады.
11. Мемлекеттік қызмет қажетті құжаттардың тізбесі және оларды толтыру үлгілері, нормативтік құқықтық актілердің деректері (көшірмелері) бар стенділермен жабдықталған, дене мүмкіндіктері шектеулі адамдарға жағдай жасалған, күту мен құжаттарды толтыруға арналған орындары бар уәкілетті органның ғимараттарында көрсетіледі.
Мемлекеттік қызмет дене мүмкіндіктері шектеулі адамдарға арналған пандуспен жабдықталған күту залында мемлекеттік қызметті алушының тұрғылықты жері бойынша Орталықтың ғимаратында көрсетіледі. Залда анықтама бюросы, күту креслолары, толтырылған бланк үлгілері бар ақпараттық стенділер орналасқан.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету
үдерісіндегі іс-әрекетінің (өзара
іс-қимылының) тәртібінің сипаттамасы
12. Мемлекеттік қызметті алушы мемлекеттік қызметті алу үшін Стандарттың 11 тармағында айқындалған құжаттарды тапсырады.
13. Стандарттың 11 тармағында көрсетілген құжаттарды тапсырған кезде уәкілетті орган немесе Орталық мемлекеттік қызметті алу үшін мемлекеттік қызметті алушыға тиісті құжаттардың қабылданғаны туралы қолхат беріледі, онда:
1) сұрау салудың нөмірі және қабылданған күні;
2) сұрау салынған мемлекеттік қызмет түрі;
3) қоса берілген құжаттардың саны және атаулары;
4) құжаттарды беру күні (уақыты) және орны;
5) құжаттарды ресімдеуге өтінішті қабылдаған уәкілетті органдардың құрылымдық бөлімшелерінің лауазымды адамның немесе Орталық қызметкерінің тегі, аты және әкесінің аты көрсетіледі.

14. В уполномоченном органе и Центре выдача результата оказания государственной услуги получателю государственных услуг осуществляется на основании расписки в указанный в ней срок, при личном посещении и по предъявлению документа, удостоверяющего личность, или доверенности.
15. Основанием для отказа в предоставлении государственной услуги является несоответствие документов, указанных в пункте 11 Стандарта, требованиям, установленным нормативно-техническими документами в области автомобильных дорог.
16. В процессе оказания государственной услуги участвуют следующие структурно-функциональные единицы (далее - СФЕ):
1) инспектор центра;
2) сотрудник уполномоченного органа;
3) руководитель уполномоченного органа.
17. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры), приведено в приложении 1 к настоящему Регламенту.
18. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ представлена в приложении 2 к настоящему Регламенту.
4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственную услугу
19. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность предусмотренную законодательством Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту
государственной услуги
"Выдача разрешения на размещение
наружной (визуальной) рекламы
в полосе отвода автомобильных
дорог общего пользования
районного значения, а также
в населенных пунктах"
Текстовое табличное описание
последовательности и взаимодействие
административных действий (процедур)
каждой СФЕ с указанием срока выполнения
каждого административного действия (процедуры)
№ действия (хода, потока работ)
СФЕ-1
Инспектор центра
СФЕ-2
Сотрудник уполномоченного органа
СФЕ-3
Руководителю уполномоченного органа
Действие № 1
Прием документов, выдача расписки о приеме соответствующих документов
Действие № 1
Прием документов, выдача расписки о приеме соответствующих документов
Действие № 1
Подписание и передача сотруднику уполномоченного органа результата об оказании государственной услуги
Действие № 2
Передача документов в уполномоченный орган
Действие № 2
Подготовка и направление руководителю уполномоченного органа на подписание разрешение или паспорт на бумажном носителе либо мотивированный ответ об отказе в выдаче разрешения или паспорта на бумажном носителе
Действие № 3
Выдача получателю государственной услуги полученного от уполномоченного органа разрешение или паспорт на бумажном носителе либо мотивированный ответ об отказе в выдаче разрешения или паспорта на бумажном носителе
Действие № 3
Выдача получателю государственной услуги разрешение или паспорт на бумажном носителе либо мотивированный ответ об отказе в выдаче разрешения или паспорта на бумажном носителе
Сроки исполнения:
при обращении в уполномоченный орган:

14. Мемлекеттік қызметті алушыға мемлекеттік қызметті көрсетудің нәтижесін беру уәкілетті органда және Орталықта қолхат негізінде, онда көрсетілген мерзімде, өзі келген кезде және жеке басын куәландыратын құжатты немесе сенімхатты ұсынған кезде жүзеге асырылады.
15. Стандарттың 11 тармағында көрсетілген құжаттардың автомобиль жолдары саласындағы нормативтік-техникалық құжаттарда бекітілген талаптарға сәйкес болмауы мемлекеттік қызметті ұсыну кезінде бас тартудың негіздемесі болып табылады.
16. Мемлекеттiк қызметтi көрсету барысында келесі құрылымдық-функционалдық бiрлiктер (бұдан әрi - ҚФБ) қатыстырылған:
1) орталық инспекторы;
2) уәкілетті органның қызметкері;
3) уәкілетті органның басшысы.
17. Әрбiр әкiмшiлiк iс-әрекеттердi (ресiмдердi) орындау мерзiмi көрсетіліп, әрбiр ҚФБ бойынша әкiмшiлiк iс-әрекеттердiң (ресiмдердiң) кезектiлiгi мен өзара iс-әрекеттердiң мәтiндiк кестелiк сипаттамасы осы Регламенттiң 1 қосымшасында көрсетiлген.
18. Мемлекеттiк қызметтi көрсету үдерiсiндегi әкiмшiлiк iс-әрекеттердiң логикалық кезектiлiгi және ҚФБ арасындағы өзара байланысты көрсететiн схема осы Регламенттiң 2 қосымшасында көрсетiлген.
4. Мемлекеттік қызметтер көрсететін
лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі
19. Мемлекеттік қызмет көрсетудің тәртібін бұзғаны үшін лауазымды тұлғаларға Қазақстан Республикасының заңдарымен белгіленген жауапкершілік жүктеледі.
"Аудандық маңызы бар жалпы
пайдаланымдағы, сондай-ақ
елді-мекендердегі автомобиль
жолдарының жолақ бөлігінде
сыртқы (көрнекі) жарнама
орналастыруға рұқсат беру"
мемлекеттік қызмет
регламентіне
1 қосымша
Әрбiр әкiмшiлiк iс-әрекеттердi
(ресiмдердi) орындау мерзiмi көрсетіліп,
әрбiр ҚФБ бойынша әкiмшiлiк iс-әрекеттердiң
(ресiмдердiң) кезектiлiгi мен өзара
iс-әрекеттердiң мәтiндiк кестелiк сипаттамасы
№ іс-әрекет (барысы, жұмыс ағыны)
ҚФБ-1
Орталық инспекторы
ҚФБ-2
Уәкілетті органның қызметкері
ҚФБ-3
Уәкілетті органның басшысы
№ 1 іс-әрекет
Құжаттарды қабылдау, тиісті құжаттардың қабылданғаны туралы қолхат беру
№ 1 іс-әрекет
Құжаттарды қабылдау, тиісті құжаттардың қабылданғаны туралы қолхат беру
№ 1 іс-әрекет
Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесіне қол қою және уәкілетті органның қызметкеріне жіберу
№ 2 іс-әрекет
Құжаттарды уәкілетті органға жіберу
№ 2 іс-әрекет
Рұқсат немесе паспорт қағаз тасығышта немесе қағаз тасығышта мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапты уәкілетті органның басшысына қол қоюға дайындау және жіберу
№ 3 іс-әрекет
Мемлекеттік қызмет алушыға уәкілетті органнан алынған рұқсат немесе паспорт қағаз тасығышта немесе қағаз тасығышта мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапты беру
№ 3 іс-әрекет
Мемлекеттік қызмет алушыға рұқсат немесе паспорт қағаз тасығышта немесе қағаз тасығышта мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапты беру
Орындау мерзімі:
уәкілетті органға жүгінген кезде:

1) с момента подачи заявления – в течение пяти рабочих дней получателю государственной услуги выдаются разрешение на размещение наружной (визуальной) рекламы в населенных пунктах или паспорт на размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования районного значения либо письменный мотивированный отказ;
при обращении в Центр:
1) выдача паспорта или разрешения осуществляется в течение пяти рабочих дней (2 дня доставки в уполномоченный орган и 2 дня исполненных документов в Центр не входят в срок оказания государственной услуги).
Приложение 2
к регламенту
государственной услуги
"Выдача разрешения на размещение
наружной (визуальной) рекламы
в полосе отвода автомобильных
дорог общего пользования
районного значения, а также
в населенных пунктах"
Схема, отражающая взаимосвязь
между логической последовательностью
административных действий в процессе
оказания государственной услуги и СФЕ

1) өтініш берілген сәттен бастап – бес жұмыс күні ішінде мемлекеттік қызметті алушыға аудандық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы, сондай-ақ елді мекендердегі автомобиль жолдарының жолақ бөлігіндегі сыртқы (көрнекі) жарнама орналастыруға рұқсат немесе паспорт беріледі немесе жазбаша дәлелді бас тарту беріледі;
Орталыққа жүгінген кезде:
1) паспортты немесе рұқсат беру бес жұмыс күні ішінде жүзеге асырылады (құжаттар уәкілетті органдардың құрылымдық бөлімшелеріне жеткізілетін 2 күн және Орталыққа орындалған құжаттар жеткізілетін 2 күн мемлекеттiк қызмет көрсету мерзiмiне кiрмейдi).
"Аудандық маңызы бар жалпы
пайдаланымдағы, сондай-ақ
елді-мекендердегі автомобиль
жолдарының жолақ бөлігінде
сыртқы (көрнекі) жарнама
орналастыруға рұқсат беру"
мемлекеттік қызмет
регламентіне
2 қосымша
Мемлекеттiк қызметтi көрсету
үдерiсiндегi әкiмшiлiк iс-әрекеттердiң
логикалық кезектiлiгi және ҚФБ арасындағы
өзара байланысты көрсететiн схема