О внесении изменений в решение Сырымского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 7-3 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 8 ноября 2013 года № 15-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 15 ноября 2013 года № 3360. Утратило силу решением Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 13 мая 2014 года № 20-4
Сноска. Утратило силу решением Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 13.05.2014 № 20-4
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Сырымский районный маслихат РЕШИЛ:

Сырым аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 7-3 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 2013 жылғы 8 қарашадағы № 15-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2013 жылғы 15 қарашада № 3360 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 2014 жылғы 13 мамырдағы № 20-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 13.05.2014 № 20-4 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Сырым аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

1. Внести в решение Сырымского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 7-3 "О районном бюджете на 2013-2015 годы", (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3140, опубликованное 31 января, 14 февраля, 21 февраля, 7 марта, 14 марта 2013 года в газете "Сырым елі") следующие изменения:
приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.

1. Сырым аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 7-3 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3140 тіркелген, 2013 жылғы 31 қаңтардағы, 14 ақпандағы, 21 ақпандағы, 7 наурыздағы, 14 наурыздағы "Сырым елі" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің 15 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.