2. Государственная услуга "Выдача справок о наличии личного подсобного хозяйства" (далее - государственная услуга) предоставляется аппаратами акимов сельских округов Теректинского района Западно-Казахстанской области (далее – уполномоченный орган), а также через отделы Теректинского района филиала Республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения" по Западно-Казахстанской области Комитета по контролю автоматизации государственных услуг и координации деятельности центров обслуживания населения Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан на альтернативной основе (далее - центр), согласно приложению 2 к настоящему Регламенту.
3. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
4. Государственная услуга оказывается на основании Закона Республики Казахстан от 17 июля 2001 года "О государственной адресной социальной помощи" и постановления Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2009 года № 2318 "Об утверждении стандарта государственной услуги "Выдача справок о наличии личного подсобного хозяйства" (далее - Стандарт).
5. Результатом оказываемой государственной услуги является справка о наличии личного подсобного хозяйства (на бумажном носителе) (далее – справка) либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги.
6. Государственная услуга оказывается бесплатно.
7. Государственная услуга оказывается физическим лицам (далее – получатель государственной услуги).
2. Требования к порядку оказания
государственной услуги
8. Информация о предоставлении государственной услуги размещена на стендах, расположенных в местах оказания государственной услуги.
Адреса и график работы уполномоченных органов и центров указаны в приложениях 1, 2 к настоящему Регламенту.
9. Сроки оказания государственной услуги:
1) при обращении получателя государственной услуги в уполномоченный орган:
государственная услуга оказывается с момента обращения, в течение 2 (двух) рабочих дней;
максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения получателя государственной услуги – не более 10 (десяти) минут;
максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги – не более 10 (десяти) минут;
2) при обращении получателя государственной услуги в центры:
сроки оказания государственной услуги с момента сдачи необходимых документов получателем государственной услуги, указанных в пункте 11 Стандарта – не более 2 (двух) рабочих дней;
максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения заявителя – не более 20 (двадцати) минут;
максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги – не более 20 (двадцати) минут.

2. "Жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы анықтама беру" мемлекеттік қызметті (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы селолық округ әкімдері аппараттарымен (бұдан әрі – уәкілетті орган), сонымен қатар, баламалы негізде Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Мемлекеттік қызметтердің автоматтандырылуын және халыққа қызмет көрсету орталықтары қызметтерінің үйлестірілуін бақылау жөніндегі комитетінің "Халыққа қызмет көрсету" Республикалық мемлекеттік кәсіпорыны "Батыс Қазақстан облысы бойынша халыққа қызмет көрсету орталығы" филиалының Теректі аудандық бөлімдері (бұдан әрі – орталық) арқылы ұсынылады, осы Регламенттің 2 қосымшасына сәйкес.
3. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
4. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 17 шілдедегі "Мемлекеттік арнаулы әлеуметтік көмек туралы" Заңының және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 31 желтоқсандағы № 2318 "Жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы анықтама беру" мемлекеттік қызмет көрсету стандартын бекіту туралы" қаулысы (бұдан әрі – Стандарт) негізінде көрсетiледi.
5. Көрсетілетін мемлекеттiк қызмет көрсетудiң нәтижесi жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы анықтама (бұдан әрі – анықтама) (қағаз жеткiзгiште), не мемлекеттiк қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауап болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
7. Мемлекеттік қызмет жеке тұлғаларға (бұдан әрі – мемлекеттік қызметті алушы) көрсетіледі.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету
тәртібінің талаптары
8. Мемлекеттiк қызметтi ұсыну туралы ақпарат мемлекеттiк қызмет көрсетiлетiн орындарда орналасқан стендiлерде орналастырылған.
Уәкілетті органның және орталықтардың мекен-жайлары мен жұмыс кестесі осы Регламенттің 12 қосымшаларында көрсетілген.
9. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
1) мемлекеттік қызмет алушы уәкілетті органға өтiнiш берген кезде:
мемлекеттік қызмет өтініш берілген сәттен бастап 2 (екі) жұмыс күні ішінде көрсетіледі;
мемлекеттік қызмет алушы өтініш берген күні көрсетілетін мемлекеттік қызметті алғанға дейiнгi күтудiң ең жоғары шектi уақыты 10 (он) минуттан аспайды;
мемлекеттiк қызметтi алушыға қызмет көрсетудiң ең жоғары шектi уақыты 10 (он) минуттан аспайды;
2) мемлекеттік қызмет алушы орталықтарға өтiнiш берген кезде:
мемлекеттiк қызметтi алушы Стандарттың 11 тармағында көрсетілген қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап мемлекеттік қызмет көрсету мерзімі 2 (екі) жұмыс күнінен аспайды;
өтініш беруші өтініш берген күні көрсетілетін мемлекеттік қызметті алғанға дейінгі күтудің ең жоғары шекті уақыты 20 (жиырма) минуттан аспайды;
мемлекеттiк қызметтi алушыға қызмет көрсетудiң ең жоғары шектi уақыты 20 (жиырма) минуттан аспайды.

10. В оказании государственной услуги получателю государственной услуги будет отказано в следующих случаях:
1) предоставления неполного пакета документов, указанных в пункте 11 Стандарта;
2) отсутствия данных о наличии личного подсобного хозяйства в хозяйственной книге уполномоченного органа;
3) при обслуживании в центрах по основаниям, предусмотренным статьей 40 Закона Республики Казахстан от 11 января 2007 года "Об информатизации".
11. При сдаче всех необходимых документов для получения государственной услуги получателю государственной услуги выдается расписка о приеме соответствующих документов с указанием:
1) номера и даты приема запроса;
2) вида запрашиваемой государственной услуги;
3) количества и названия приложенных документов;
4) даты (времени) и места выдачи результатов государственной услуги;
5) фамилии, имени, (при наличии) отчества работника принявшего заявление на оформление документов;
6) фамилии, имени, (при наличии) отчества заявителя, фамилии, имени, отчества уполномоченного представителя, и их контактных телефонов.
3. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
12. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее – СФЕ):
1) инспектор центра;
2) сотрудник уполномоченного органа;
3) руководитель уполномоченного органа.
13. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 3 к настоящему Регламенту.
14. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ, приведена в приложении 4 к настоящему Регламенту.
4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственную услугу
15. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность предусмотренную законодательством Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной
услуги "Выдача справок
о наличии личного
подсобного хозяйства"
Адреса и график работы уполномоченных органов
№ п/п
Наименование
Юридический
адрес
График
работы
Контактный
телефон
1
Государ-
ственное учреждение "Аппарат акима Аксуатского сельского округа"
Индекс 091103 Западно-
Казахстанская область Теректинский район село Аксуат улица Центральная, 20
С понедель-
ника по пятницу включительно, за исключением выходных и праздничных дней, с 9-00 до 18-30 часов, обед с 13-00 до 14-30 часов

10. Мемлекеттік қызметті алушыға мемлекеттік қызметті көрсетуге мынадай жағдайларда:
1) Стандарттың 11 тармағында көрсетілген құжаттардың толық емес пакетін ұсынғанда;
2) уәкілетті органның шаруашылық кітабында жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы деректер жоқ болғанда;
3) Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 11 қаңтардағы "Ақпараттандыру туралы" Заңының 40-бабында көзделген негіздемелер бойынша бас тартылады.
11. Мемлекеттік қызметті алу үшін барлық қажетті құжаттарды тапсырған кезде мемлекеттік қызметті алушыға тиісті құжаттарды қабылдағаны туралы қолхат беріледі, онда:
1) сұранымды қабылдау нөмірі және күні;
2) сұратылған мемлекеттік қызметтің түрі;
3) қоса берілген құжаттардың саны және атауы;
4) мемлекеттік қызметтің нәтижелерін беру күні (уақыты) және орны;
5) құжаттарды ресімдеуге өтінішті қабылдаған қызметкердің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда);
6) өтініш берушінің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), уәкілетті өкілдің тегі, аты, әкесінің аты және олардың байланыс телефондары көрсетіледі.
3. Мемлекеттiк қызмет көрсету процесінде
iс-әрекеттердің (өзара іс-әрекеттердің)
тәртібін сипаттау
12. Мемлекеттік қызметті көрсету үрдісіне келесі құрылымдық – функционалдық бірліктер (бұдан әрі – ҚФБ) тартылады:
1) орталық инспекторы;
2) уәкілетті органның қызметкері;
3) уәкілетті органның басшысы.
13. Әрбір әкімшілік іс-әрекеттің (үдерістің) орындалу мерзімін көрсете отырып, әрбір ҚФБ-нің әкімшілік іс-әрекеттері (үдерістері) реттілігінің және өзара әрекеттестігінің мәтіндік кестелік сипаттамасы осы Регламенттің 3 қосымшасында келтірілген.
14. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіндегі әкімшілік іс-әрекеттің қисынды кезектілігі мен ҚФБ арасындағы өзара байланысты бейнелейтін сызба осы Регламенттің 4 қосымшасында келтірілген.
4. Мемлекеттік қызметтерді көрсететін лауазымды
тұлғалардың жауапкершілігі.
15. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі бұзылған жағдайда лауазымды тұлғалар Қазақстан Республикасының заңнамалық актілеріне сәйкес жауапкершілік алады.
"Жеке қосалқы шаруашылықтың
болуы туралы анықтама беру"
мемлекеттік қызмет көрсету
регламентіне
1 қосымша
Уәкілетті органның мекен-жайлары
мен жұмыс кестесі
№ р/с
Атауы
Заңды
мекен-жайы
Жұмыс кестесі
Байланыс телефоны
1
"Аксуат селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Индекс 091103 Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы Ақсуат ауылы Центральная көшесі, 20
Дүйсенбіден жұманы қоса алғанда, демалыс және мереке күндерін қоспағанда 9.00-ден 18.30-ге дейін, түскі үзіліс 13.00-ден 14.30-ге дейін

8(71132)31336
2
Государ-
ственное учреждение "Аппарат акима Богдановского сельского округа"
Индекс 091107 Западно-
Казахстанская область Теректинский район село Богдановка улица Советская, 1
С понедель-
ника по пятницу включи-
тельно, за исключением выходных и праздничных дней, с 9-00 до 18-30 часов, обед с 13-00 до 14-30 часов
8(71132)33134
3
Государ-
ственное учреждение "Аппарат акима Долинского сельского округа"
Индекс 091108 Западно-
Казахстанская область Теректинский район село Долинное улица Ауэзова, 43
С понедель-
ника по пятницу включи-
тельно, за исключением выходных и праздничных дней, с 9-00 до 18-30 часов, обед с 13-00 до 14-30 часов
8(71132)34198
4
Государ-
ственное учреждение "Аппарат акима Новопавлов-
ского сельского округа"
Индекс 091113 Западно-
Казахстанская область Теректинский район село Новопавловка улица 60-лет октября, 40
С понедель-
ника по пятницу включи-
тельно, за исключением выходных и праздничных дней, с 9-00 до 18-30 часов, обед с 13-00 до 14-30 часов
8(71132)31149
5
Государ-
ственное учреждение "Аппарат акима Покатилов-
ского сельского округа"
Индекс 091117 Западно-
Казахстанская область Теректинский район село Покатиловка улица Ленина, 42
С понедель-
ника по пятницу включи-
тельно, за исключением выходных и праздничных дней, с 9-00 до 18-30 часов, обед с 13-00 до 14-30 часов
8(71132)33571
6
Государ-
ственное учреждение "Аппарат акима Подстеп-
новского сельского округа"
Индекс 091115 Западно-
Казахстанская область Теректинский район село Подстепное улица Советская, 1а
С понедель-
ника по пятницу включи-
тельно, за исключением выходных и праздничных дней, с 9-00 до 18-30 часов, обед с 13-00 до 14-30 часов
8(71132)36461
7
Государ-
ственное учреждение "Аппарат акима Приреченского сельского округа"
Индекс 091119 Западно-
Казахстанская область Теректинский район село Приречное улица Набережная, 10
С понедель-
ника по пятницу включи-
тельно, за исключением выходных и праздничных дней, с 9-00 до 18-30 часов, обед с 13-00 до 14-30 часов
8(71132)35510
8
Государ-
ственное учреждение "Аппарат акима Придорожного сельского округа"
Индекс 091118 Западно-
Казахстанская область Теректинский район село Придорожное улица Ленина, 20
С понедель-
ника по пятницу включи-
тельно, за исключением выходных и праздничных дней, с 9-00 до 18-30 часов, обед с 13-00 до 14-30 часов
8(71132)22766
9
Государ-
ственное учреждение "Аппарат акима Тонкерисского сельского округа"
Индекс 091123 Западно-
Казахстанская область Теректинский район село Тонкерис улица Центральная, 9
С понедель-
ника по пятницу включи-
тельно, за исключением выходных и праздничных дней, с 9-00 до 18-30 часов, обед с 13-00 до 14-30 часов

8(71132)31336
2
"Богдановка селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Индекс 091107 Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы Богдановка ауылы Советская көшесі, 1
Дүйсенбіден жұманы қоса алғанда, демалыс және мереке күндерін қоспағанда 9.00-ден 18.30-ге дейін, түскі үзіліс 13.00-ден 14.30-ге дейін
8(71132)33134
3
"Долин селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Индекс 091108 Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы Долин ауылы Ауэзов көшесі, 43
Дүйсенбіден жұманы қоса алғанда, демалыс және мереке күндерін қоспағанда 9.00-ден 18.30-ге дейін, түскі үзіліс 13.00-ден 14.30-ге дейін
8(71132)34198
4
"Новопав-
ловка селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Индекс 091113 Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы Новопавловка ауылы 60-лет октябрь көшесі,40
Дүйсенбіден жұманы қоса алғанда, демалыс және мереке күндерін қоспағанда 9.00-ден 18.30-ге дейін, түскі үзіліс 13.00-ден 14.30-ге дейін
8(71132)31149
5
"Покатиловка селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Индекс 091117 Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы Покатиловка ауылы Ленин көшесі, 42
Дүйсенбіден жұманы қоса алғанда, демалыс және мереке күндерін қоспағанда 9.00-ден 18.30-ге дейін, түскі үзіліс 13.00-ден 14.30-ге дейін
8(71132)33571
6
"Подстепное селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Индекс 091115 Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы Подстепный ауылы Советская көшесі, 1а
Дүйсенбіден жұманы қоса алғанда, демалыс және мереке күндерін қоспағанда 9.00-ден 18.30-ге дейін, түскі үзіліс 13.00-ден 14.30-ге дейін
8(71132)36461
7
"Приречное селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Индекс 091119 Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы Приречное ауылы Набережный көшесі, 10
Дүйсенбіден жұманы қоса алғанда, демалыс және мереке күндерін қоспағанда 9.00-ден 18.30-ге дейін, түскі үзіліс 13.00-ден 14.30-ге дейін
8(71132)35510
8
"Придорожный селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Индекс 091118 Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы Придорожный ауылы, Ленин көшесі, 20
Дүйсенбіден жұманы қоса алғанда, демалыс және мереке күндерін қоспағанда 9.00-ден 18.30-ге дейін, түскі үзіліс 13.00-ден 14.30-ге дейін
8(71132)22766
9
"Төңкеріс селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Индекс 091123 Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы Төңкеріс ауылы Центральная көшесі, 9
Дүйсенбіден жұманы қоса алғанда, демалыс және мереке күндерін қоспағанда 9.00-ден 18.30-ге дейін, түскі үзіліс 13.00-ден 14.30-ге дейін

8(71132)33347
10
Государ-
ственное учреждение "Аппарат акима Узункольского сельского округа"
Индекс 091124 Западно-
Казахстанская область Теректинский район село Узунколь улица Школьная, 4
С понедель-
ника по пятницу включи-
тельно, за исключением выходных и праздничных дней, с 9-00 до 18-30 часов, обед с 13-00 до 14-30 часов
8(71132)35316
11
Государ-
ственное учреждение "Аппарат акима Чаганского сельского округа"
Индекс 091112 Западно-
Казахстанская область Теректинский район село Новая Жизнь улица Парковая
С понедель-
ника по пятницу включи-
тельно, за исключением выходных и праздничных дней, с 9-00 до 18-30 часов, обед с 13-00 до 14-30 часов
8(71132)32546
12
Государ-
ственное учреждение "Аппарат акима Федоровского сельского округа"
Индекс 091100 Западно-
Казахстанская область Теректинский район село Федоровка улица Ленина, 110
С понедель-
ника по пятницу включи-
тельно, за исключением выходных и праздничных дней, с 9-00 до 18-30 часов, обед с 13-00 до 14-30 часов
8(71132)23299
13
Государ-
ственное учреждение "Аппарат акима Акжаикского сельского округа"
Индекс 091101 Западно-
Казахстанская область Теректинский район село Акжаик улица Ленина, 4
С понедель-
ника по пятницу включи-
тельно, за исключением выходных и праздничных дней, с 9-00 до 18-30 часов, обед с 13-00 до 14-30 часов
8(71143)91416
14
Государ-
ственное учреждение "Аппарат акима Анкатинского сельского округа"
Индекс 091105 Западно-
Казахстанская область Теректинский район село Анката улица Целинная, 1
С понедель-
ника по пятницу включи-
тельно, за исключением выходных и праздничных дней, с 9-00 до 18-30 часов, обед с 13-00 до 14-30 часов
8(71143)93224
15
Государ-
ственное учреждение "Аппарат акима Аксогумского сельского округа"
Индекс 091102 Западно-
Казахстанская область Теректинский район село Аксогум улица Казахстанская, 48
С понедель-
ника по пятницу включи-
тельно, за исключением выходных и праздничных дней, с 9-00 до 18-30 часов, обед с 13-00 до 14-30 часов
8(71143)95526
16
Государ-
ственное учреждение "Аппарат акима Шалкарского сельского округа"
Индекс 091120 Западно-
Казахстанская область Теректинский район село Сарыомир улица Ленина, 40
С понедель-
ника по пятницу включи-
тельно, за исключением выходных и праздничных дней, с 9-00 до 18-30 часов, обед с 13-00 до 14-30 часов
8(71143)94171
17
Государ-
ственное учреждение "Аппарат акима Шагатайского сельского округа"
Индекс 091126 Западно-
Казахстанская область Теректинский район село Шагатай улица Т. Ишмакова, 23
С понедель-
ника по пятницу включи-
тельно, за исключением выходных и праздничных дней, с 9-00 до 18-30 часов, обед с 13-00 до 14-30 часов
8(71143)94316
18
Государ-
ственное учреждение "Аппарат акима Конек-
кеткенского сельского округа "
Индекс 091111 Западно-
Казахстанская область Теректинский район село Конеккеткен улица О. Исаева, 15
С понедель-
ника по пятницу включи-
тельно, за исключением выходных и праздничных дней, с 9-00 до 18-30 часов, обед с 13-00 до 14-30 часов
8(71143)92333
Приложение 2
к регламенту государственной
услуги "Выдача справок о
наличии личного
подсобного хозяйства"
Адрес и график работы центров
Отделы центров
Адрес
Телефоны
График работы
1
Отдел Теректинского района филиала Республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения" по Западно-
Казахстанской области Комитета по контролю автоматизации государственных услуг и координации деятельности центров обслуживания населения Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
Теректинский район село Федоровка улица Юбилейная, 24

8(71132)33347
10
"Ұзынкөл селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Индекс 091124 Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы Ұзынкөл ауылы Школьный көшесі, 4
Дүйсенбіден жұманы қоса алғанда, демалыс және мереке күндерін қоспағанда 9.00-ден 18.30-ге дейін, түскі үзіліс 13.00-ден 14.30-ге дейін
8(71132)35316
11
"Шаған селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Индекс 091112 Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы Жаңа Өмір ауылы Парковая көшесі
Дүйсенбіден жұманы қоса алғанда, демалыс және мереке күндерін қоспағанда 9.00-ден 18.30-ге дейін, түскі үзіліс 13.00-ден 14.30-ге дейін
8(71132)32546
12
"Федоровка селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Индекс 091100 Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы Федоровка ауылы Ленин көшесі, 110
Дүйсенбіден жұманы қоса алғанда, демалыс және мереке күндерін қоспағанда 9.00-ден 18.30-ге дейін, түскі үзіліс 13.00-ден 14.30-ге дейін
8(71132)23299
13
"Ақжайық селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Индекс 091101 Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы Ақжайық ауылы Ленина көшесі, 4
Дүйсенбіден жұманы қоса алғанда, демалыс және мереке күндерін қоспағанда 9.00-ден 18.30-ге дейін, түскі үзіліс 13.00-ден 14.30-ге дейін
8(71132)91416
14
"Аңқаты селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Индекс 091105 Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы Аңқаты ауылы Целинная көшесі, 1
Дүйсенбіден жұманы қоса алғанда, демалыс және мереке күндерін қоспағанда 9.00-ден 18.30-ге дейін, түскі үзіліс 13.00-ден 14.30-ге дейін
8(71132)93224
15
"Ақсоғым селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Индекс 091102 Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы Ақсоғым ауылы Қазақстан көшесі, 48
Дүйсенбіден жұманы қоса алғанда, демалыс және мереке күндерін қоспағанда 9.00-ден 18.30-ге дейін, түскі үзіліс 13.00-ден 14.30-ге дейін
8(71132)95526
16
"Шалқар селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Индекс 091120 Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы Сарыөмір ауылы Ленин көшесі, 40
Дүйсенбіден жұманы қоса алғанда, демалыс және мереке күндерін қоспағанда 9.00-ден 18.30-ге дейін, түскі үзіліс 13.00-ден 14.30-ге дейін
8(71132)94171
17
"Шағатай селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Индекс 091126 Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы Шағатай ауылы Т. Ишмакова көшесі, 23
Дүйсенбіден жұманы қоса алғанда, демалыс және мереке күндерін қоспағанда 9.00-ден 18.30-ге дейін, түскі үзіліс 13.00-ден 14.30-ге дейін
8(71132)94316
18
"Көнеккеткен селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Индекс 091111 Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы Көнеккеткен ауылы О. Исаева көшесі, 15
Дүйсенбіден жұманы қоса алғанда, демалыс және мереке күндерін қоспағанда 9.00-ден 18.30-ге дейін, түскі үзіліс 13.00-ден 14.30-ге дейін
8(71132)92333
"Жеке қосалқы шаруашылықтың
болуы туралы анықтама беру"
мемлекеттік қызмет көрсету
регламентіне
2 қосымша
Орталықтардың мекен-жайлары мен
жұмыс кестесі
Орталығының бөлімдері
Мекен-жайы
Телефондар
Жұмыс кестесі
1
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Мемлекеттік қызметтердің автоматтандырылуын және халыққа қызмет көрсету орталықтары қызметтерінің үйлестірілуін бақылау жөніндегі комитетінің "Халыққа қызмет көрсету" Республикалық мемлекеттік кәсіпорыны "Батыс Қазақстан облысы бойынша халыққа қызмет көрсету орталығы" филиалының Теректі аудандық бөлімі
Теректі ауданы Федоровка ауылы Юбилейная көшесі, 24

от 22 февраля 2013 года № 56
Регламент оказания государственной услуги
"Выдача ветеринарного паспорта на животное"
1. Общие положения
1. Настоящий Регламент оказания государственной услуги "Выдача ветеринарного паспорта на животное" (далее – Регламент) разработан в соответствии с пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах".
2. Государственная услуга "Выдача ветеринарного паспорта на животное" (далее - государственная услуга) предоставляется ветеринарным врачом (далее – ветврач) подразделения местного исполнительного органа сельских округов Теректинского района района Западно-Казахстанской области (далее – уполномоченный орган) по адресам, указанным в приложении 1 к настоящему Регламенту.
3. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
4. Государственная услуга оказывается на основании Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", постановления Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 2011 года № 464 "Об утверждении стандартов государственных услуг в области племенного животноводства и ветеринарии и внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 745" (далее – Стандарт).
5. Результатом оказываемой государственной услуги является выдача ветеринарного паспорта на животное (дубликата ветеринарного паспорта на животное, выписки из ветеринарного паспорта на животное) (на бумажном носителе) либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги в письменном виде.
6. Государственная услуга оказывается физическим и юридическим лицам (далее - потребитель государственной услуги).
2. Требования к порядку оказания
государственной услуги
7. Информация о предоставлении государственной услуги размещена на стендах, расположенных в местах оказания государственной услуги. Адреса и график работы ветврачей уполномоченного органа указаны в приложении 1 к настоящему Регламенту.
8. Государственная услуга предоставляется в следующие сроки:
1) срок выдачи ветеринарного паспорта на животное (выписки из ветеринарного паспорта на животное) с момента присвоения животному индивидуального номера или отказ в их выдаче - в течение 3 (трех) рабочих дней;
2) срок выдачи дубликата ветеринарного паспорта на животное со дня подачи владельцем заявления о потере паспорта на его животное - в течение 10 (десяти) рабочих дней;
3) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги - не более 30 (тридцати) минут;

2013 жылғы 22 ақпандағы № 56
қаулысымен бекітілген
"Жануарға ветеринариялық паспорт беру"
мемлекеттік қызмет көрсету
регламенті
1. Жалпы ережелер
1. Осы "Жануарға ветеринариялық паспорт беру" мемлекеттiк қызмет көрсету регламентi (бұдан әрi – Регламент) Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы "Әкiмшiлiк рәсiмдер туралы" Заңының 9-1 бабы  4 тармағынасәйкес әзiрлендi.
2. "Жануарға ветеринариялық паспорт беру" мемлекеттік қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) осы Регламенттің 1 қосымшада көрсетілген мекен-жайлар бойынша Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданының селолық округтерінің жергiлiктi атқарушы органы бөлiмшесiнiң (бұдан әрi – уәкiлеттi орган) ветеринариялық дәрiгерiмен (бұдан әрi – ветдәрiгері) көрсетiледi.
3. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
4. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 29 сәуірдегі "Асыл тұқымды мал шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік қызметтер стандарттарын бекіту және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" № 464 қаулысының (бұдан әрі – Стандарт) негізінде көрсетіледі.
5. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі - жануарға ветеринариялық паспортты (ветеринариялық паспорттың телнұсқасын, жануарға ветеринариялық паспорттың үзіндісін) (қағаздағы тасымалдағышта) беру не жазбаша түрдегі мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет жеке және заңды тұлғаларға (бұдан әрі – мемлекеттік қызметті тұтынушы) көрсетіледі.
2. Мемлекеттік қызмет көрсетудің
тәртібінің талаптары
7. Мемлекеттiк қызметтi ұсыну туралы ақпарат мемлекеттiк қызмет көрсетiлетiн орындарда орналасқан стендiлерде орналастырылған. Уәкілетті органның ветдәрiгерлерінің мекен-жайлары мен жұмыс кестесі осы Регламенттің 1 қосымшасында көрсетілген.
8. Мемлекеттік қызмет мынадай мерзімдерде ұсынылады:
1) жануарға ветеринариялық паспорты, (жануарға ветеринариялық паспортынан үзінді беру) мерзімі, жануарға жеке нөмір берген сәттен бастап немесе оны беруден бас тартқанда - 3 (үш) жұмыс күн ішінде;
2) жануарға ветеринариялық паспорттың телнұсқасын беру, жануар иесі жануарға ветеринариялық паспорттың жоғалғаны туралы өтініш берген күнінен бастап - 10 (он) жұмыс күн ішінде;
3) мемлекеттік қызметті ұсынудың ең жоғары рұқсат етілетін уақыты - 30 (отыз) минуттан аспайды;

4) максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услуги - не более 40 (сорока) минут.
9. Для получения ветеринарного паспорта на животное потребителем государственной услуги предоставляется документ, подтверждающий оплату стоимости бланка ветеринарного паспорта на животное. Кроме того, необходимо наличие на животном - присвоенного индивидуального номера.
Для получения дубликата ветеринарного паспорта и (выписки из ветеринарного паспорта) на животное потребителем государственной услуги предоставляются необходимые документы, определенных в пункте 11 Стандарта.
10. При обращении для получения ветеринарного паспорта на животное документ, подтверждающий сдачу потребителем государственной услуги необходимых документов, не требуется.
При обращении для получения дубликата ветеринарного паспорта на животное (выписки из ветеринарного паспорта на животное) заявление потребителя государственной услуги регистрируется в журнале регистрации и выдается талон с указанием даты и времени, срока и места получения государственной услуги потребителем государственной услуги.
11. Ветеринарный паспорт на животное (дубликат ветеринарного паспорта на животное, выписка из ветеринарного паспорта на животное) выдается владельцу животного либо его представителю при его личном посещении.
12. Основанием для отказа в предоставлении государственной услуги является отсутствие присвоенного индивидуального номера животного.
3. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
13. В процессе оказания государственной услуги задействована следующая структурно-функциональная единица (далее – СФЕ) – ветврач уполномоченного органа.
14. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 2 к настоящему Регламенту.
15. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ, приведена в приложении 3 к настоящему Регламенту.
4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственные услуги
16. Ответственным лицом за оказание государственной услуги является ветврач уполномоченного органа.
Ветврач уполномоченного органа несет ответственность за реализацию оказания государственной услуги в установленные сроки в соответствии с законодательными актами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной
услуги "Выдача ветеринарного
паспорта на животное"
Адреса и график работы ветврачей
уполномоченного органа
№ п/п
Наименование
Юридический
адрес
График
работы
Контактный
телефон
1
Государ-
ственное учреждение "Аппарат акима Аксуатского сельского округа"
Индекс 091103 Западно-
Казахстанская область Теректинский район село Аксуат улица Центральная, 20
С понедель-
ника по пятницу включи-

4) мемлекеттік қызметті тұтынушыға ең жоғары рұқсат етілетін қызмет көрсету уақыты - 40 (қырық) минуттан аспайды.
9. Жануарға ветеринариялық паспортты алу үшiн мемлекеттiк қызметті тұтынушы жануарға берілетін ветеринариялық паспорт бланкiсiнiң құнын төлегенiн растайтын құжатты ұсынады. Бұдан басқа, жануарда - жануарға берiлген бірдейлендіру нөмiрi болуы қажет.
Ветеринариялық паспорттың телнұсқасын (жануарға ветеринариялық паспорттан үзінді) алу үшін тұтынушы Стандарттың 11 тармағымен белгіленген қажетті құжаттарды ұсынады.
10. Жануарға ветеринариялық паспорт алу кезiнде, мемлекеттік қызметті тұтынушыға қажеттi құжаттар өткiзгенiн растайтын құжат қажет емес.
Жануарға берілген ветеринариялық паспорттың телнұсқасын (жануарға берілген ветеринариялық паспорттан үзiндi) алу үшiн жүгiнген кезде, мемлекеттік қызметті тұтынушының өтiнiшi тiркеу журналына тiркеледі және мемлекеттік қызметті тұтынушыға мемлекеттiк қызметтi алу күнi мен уақыты, мерзiмi және орны көрсетiлген талон берiледi.
11. Жануарға ветеринариялық паспорт (жануарға ветеринариялық паспорттың телнұсқасы және жануарға ветеринариялық паспорттан үзінді) жануар иесінің жеке өзі не оның өкілі келген кезде беріледі.
12. Мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тартуға, жануардың берілген бірдейлендіру нөмірі болмауы негіз болып табылады.
3. Мемлекеттiк қызмет көрсету процесінде
iс-әрекеттердің (өзара іс-әрекеттердің)
тәртібін сипаттау
13. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіне келесі құрылымдық-функционалдық бірлік (бұдан әрі – ҚФБ) тартылады - уәкілетті органның ветдәрігер.
14. Әрбір әкімшілік іс-әрекеттің (үдерістің) орындалу мерзімін көрсете отырып, әрбір ҚФБ-нің әкімшілік іс-әрекеттері (үдерістері) реттілігінің және өзара әрекеттестігінің мәтіндік кестелік сипаттамасы осы Регламенттің 2 қосымшасында келтірілген.
15. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіндегі әкімшілік іс-әрекеттің қисынды кезектілігі мен ҚФБ арасындағы өзара байланысты бейнелейтін сызба осы Регламенттің 3 қосымшасында келтірілген.
4. Мемлекеттік қызметтерді көрсететін лауазымды
тұлғалардың жауапкершілігі
16. Мемлекеттiк қызметтi көрсетуге жауапты тұлға уәкілетті органның ветдәрiгері болып табылады.
Уәкілетті органның ветдәрiгері Қазақстан Республикасының заңнамалық актiлерiне сәйкес белгіленген мерзiмдерде мемлекеттiк қызмет көрсетудi iске асыруға жауапты болады.
"Жануарға ветеринариялық
паспорт беру" мемлекеттік
қызмет көрсету регламентіне
1 қосымша
Уәкілетті органның ветдәрiгерлердің
мекен-жайлары мен жұмыс кестесі
№ р/с
Атауы
Заңды
мекен-жайы
Жұмыс кестесі
Байланыс телефоны
1
"Аксуат селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Индекс 091103 Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы Ақсуат ауылы Центральная көшесі, 20

тельно, за исключением выходных и праздничных дней, с 9-00 до 18-30 часов, обед с 13-00 до 14-30 часов
8(71132)33347
10
Государ-
ственное учреждение "Аппарат акима Узунколь-
ского сельского округа"
Индекс 091124 Западно-
Казахстанская область Теректинский район село Узунколь улица Школьная, 4
С понедель-
ника по пятницу включи-
тельно, за исключением выходных и праздничных дней, с 9-00 до 18-30 часов, обед с 13-00 до 14-30 часов
8(71132)35316
11
Государ-
ственное учреждение "Аппарат акима Чаганского сельского округа"
Индекс 091112 Западно-
Казахстанская область Теректинский район село Новая Жизнь улица Парковая
С понедель-
ника по пятницу включи-
тельно, за исключением выходных и праздничных дней, с 9-00 до 18-30 часов, обед с 13-00 до 14-30 часов
8(71132)32546
12
Государ-
ственное учреждение "Аппарат акима Федоровского сельского округа"
Индекс 091100 Западно-
Казахстанская область Теректинский район село Федоровка улица Ленина, 110
С понедель-
ника по пятницу включи-
тельно, за исключением выходных и праздничных дней, с 9-00 до 18-30 часов, обед с 13-00 до 14-30 часов
8(71132)23299
13
Государ-
ственное учреждение "Аппарат акима Акжаикского сельского округа"
Индекс 091101 Западно-
Казахстанская область Теректинский район село Акжаик улица Ленина, 4
С понедель-
ника по пятницу включи-
тельно, за исключением выходных и праздничных дней, с 9-00 до 18-30 часов, обед с 13-00 до 14-30 часов
8(71143)91416
14
Государ-
ственное учреждение "Аппарат акима Анкатинского сельского округа"
Индекс 091105 Западно-
Казахстанская область Теректинский район село Анката улица Целинная, 1
С понедель-
ника по пятницу включи-
тельно, за исключением выходных и праздничных дней, с 9-00 до 18-30 часов, обед с 13-00 до 14-30 часов
8(71143)93224
15
Государ-
ственное учреждение "Аппарат акима Аксогумского сельского округа"
Индекс 091102 Западно-
Казахстанская область Теректинский район село Аксогум улица Казахстан-
ская, 48
С понедель-
ника по пятницу включи-
тельно, за исключением выходных и праздничных дней, с 9-00 до 18-30 часов, обед с 13-00 до 14-30 часов
8(71143)95526
16
Государ-
ственное учреждение "Аппарат акима Шалкарского сельского округа"
Индекс 091120 Западно-
Казахстанская область Теректинский район село Сарыомир улица Ленина, 40
С понедель-
ника по пятницу включи-
тельно, за исключением выходных и праздничных дней, с 9-00 до 18-30 часов, обед с 13-00 до 14-30 часов
8(71143)94171
17
Государ-
ственное учреждение "Аппарат акима Шагатайского сельского округа"
Индекс 091126 Западно-
Казахстанская область Теректинский район село Шагатай улица Т. Ишмакова, 23
С понедель-
ника по пятницу включи-
тельно, за исключением выходных и праздничных дней, с 9-00 до 18-30 часов, обед с 13-00 до 14-30 часов
8(71143)94316
18
Государ-
ственное учреждение "Аппарат акима Конек-
кеткенского сельского округа "
Индекс 091111 Западно-
Казахстанская область Теректинский район село Конеккеткен улица О. Исаева, 15
С понедель-
ника по пятницу включи-
тельно, за исключением выходных и праздничных дней, с 9-00 до 18-30 часов, обед с 13-00 до 14-30 часов
8(71143)92333
Приложение 2
к регламенту государственной
услуги "Выдача ветеринарного
паспорта на животное"
Текстовое табличное описание последовательности
и взаимодействие административных действий
(процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения
каждого административного действия (процедуры)
№ действия (хода, потока работ)
СФЕ
Ветврач уполномоченного органа
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием документов, регистрация в журнале.
Рассмотрение документов, оформление ветеринарного паспорта на животное (дубликата ветеринарного паспорта на животное, выписки из ветеринарного паспорта на животное) (на бумажном носителе) либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги в письменном виде.
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Выдача результата оказания государственной услуги потребителю государственной услуги.
Сроки исполнения
Срок выдачи ветеринарного паспорта на животное (выписки из ветеринарного паспорта на животное) с момента присвоения животному индивидуального номера или отказ в их выдаче - в течение 3 (трех) рабочих дней.
Срок выдачи дубликата ветеринарного паспорта на животное со дня подачи владельцем заявления о потере паспорта на его животное - в течение 10 (десяти) рабочих дней.
Максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги - не более 30 (тридцати) минут.
Максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услуги - не более 40 (сорока) минут.
Приложение 3
к регламенту государственной
услуги "Выдача ветеринарного
паспорта на животное"
Схема, отражающая взаимосвязь между логической
последовательностью административных действий
в процессе оказания государственной услуги и СФЕ

Дүйсенбіден жұманы қоса алғанда, демалыс және мереке күндерін қоспағанда 9.00-ден 18.30-ге дейін, түскі үзіліс 13.00-ден 14.30-ге дейін
8(71132)33347
10
"Ұзынкөл селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Индекс 091124 Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы Ұзынкөл ауылы Школьный көшесі, 4
Дүйсенбіден жұманы қоса алғанда, демалыс және мереке күндерін қоспағанда 9.00-ден 18.30-ге дейін, түскі үзіліс 13.00-ден 14.30-ге дейін
8(71132)35316
11
"Шаған селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Индекс 091112 Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы Жаңа Өмір ауылы Парковая көшесі
Дүйсенбіден жұманы қоса алғанда, демалыс және мереке күндерін қоспағанда 9.00-ден 18.30-ге дейін, түскі үзіліс 13.00-ден 14.30-ге дейін
8(71132)32546
12
"Федоровка селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Индекс 091100 Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы Федоровка ауылы Ленин көшесі, 110
Дүйсенбіден жұманы қоса алғанда, демалыс және мереке күндерін қоспағанда 9.00-ден 18.30-ге дейін, түскі үзіліс 13.00-ден 14.30-ге дейін
8(71132)23299
13
"Ақжайық селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Индекс 091101 Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы Ақжайық ауылы Ленина көшесі, 4
Дүйсенбіден жұманы қоса алғанда, демалыс және мереке күндерін қоспағанда 9.00-ден 18.30-ге дейін, түскі үзіліс 13.00-ден 14.30-ге дейін
8(71132)91416
14
"Аңқаты селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Индекс 091105 Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы Аңқаты ауылы Целинная көшесі, 1
Дүйсенбіден жұманы қоса алғанда, демалыс және мереке күндерін қоспағанда 9.00-ден 18.30-ге дейін, түскі үзіліс 13.00-ден 14.30-ге дейін
8(71132)93224
15
"Ақсоғым селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Индекс 091102 Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы Ақсоғым ауылы Қазақстан көшесі, 48
Дүйсенбіден жұманы қоса алғанда, демалыс және мереке күндерін қоспағанда 9.00-ден 18.30-ге дейін, түскі үзіліс 13.00-ден 14.30-ге дейін
8(71132)95526
16
"Шалқар селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Индекс 091120 Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы Сарыөмір ауылы Ленин көшесі, 40
Дүйсенбіден жұманы қоса алғанда, демалыс және мереке күндерін қоспағанда 9.00-ден 18.30-ге дейін, түскі үзіліс 13.00-ден 14.30-ге дейін
8(71132)94171
17
"Шағатай селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Индекс 091126 Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы Шағатай ауылы Т. Ишмакова көшесі, 23
Дүйсенбіден жұманы қоса алғанда, демалыс және мереке күндерін қоспағанда 9.00-ден 18.30-ге дейін, түскі үзіліс 13.00-ден 14.30-ге дейін
8(71132)94316
18
"Көнеккет-
кен селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Индекс 091111 Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы Көнеккеткен ауылы О. Исаева көшесі, 15
Дүйсенбіден жұманы қоса алғанда, демалыс және мереке күндерін қоспағанда 9.00-ден 18.30-ге дейін, түскі үзіліс 13.00-ден 14.30-ге дейін
8(71132)92333
Жануарға ветеринариялық
паспорт беру" мемлекеттік
қызмет көрсету
регламентіне
2 қосымша
Әрбір әкімшілік іс-әрекеттің (үдерістің)
орындалу мерзімін көрсете отырып, әрбір
ҚФБ-нің әкімшілік іс-әрекеттері (үдерістері)
реттілігінің және өзара әрекеттестігінің
мәтіндік кестелік сипаттамасы
№ (жұмыс барысының, ағынының) іс-әрекеті
ҚФБ
Уәкілетті органның ветдәрiгер
Іс-әрекеттің (үдерiстiң, рәсiмдеудiң, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Құжаттарды қабылдау, журналға тiркеу
Құжаттарды қарау, жануарға ветеринариялық паспорт (жануарға берілетін ветеринариялық паспорттың телнұсқасын, жануарға берілетін ветеринариялық паспорттан үзiндiсін) (қағаздағы тасымалдағышта) берудi рәсiмдеу, не мемлекеттiк қызмет көрсетудiң дәлелдi жазбаша бас тарту жауабы
Аяқтау нысаны (деректер, құжат, ұйымдастыру-басшылық ету шешiмi)
Мемлекетті қызметті тұтынушыға мемлекеттiк қызмет көрсетудiң нәтижесiн беру
Орындау мерзiмдерi
Жануарға ветеринариялық паспорты, (жануарға ветеринариялық паспортынан үзінді беру) мерзімі, жануарға жеке нөмір берген сәттен бастап немесе оны беруден бас тартқанда - 3 (үш) жұмыс күн ішінде;
Жануарға ветеринариялық паспорттың телнұсқасын беру, жануар иесі жануарға ветеринариялық паспорттың жоғалғаны туралы өтініш берген күнінен бастап - 10 (он) жұмыс күн ішінде;
Мемлекеттік қызметті ұсынудың ең жоғары рұқсат етілетін уақыты - 30 (отыз) минуттан аспайды;
Мемлекеттік қызметті тұтынушыға ең жоғары рұқсат етілетін қызмет көрсету уақыты - 40 (қырық) минуттан аспайды
"Жануарға ветеринариялық
паспорт беру" мемлекеттік
қызмет көрсету
регламентіне
3 қосымша
Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіндегі
әкімшілік іс-әрекеттің қисынды кезектілігі
мен ҚФБ арасындағы өзара байланысты
бейнелейтін сызба