О размещении государственного образовательного заказа по повышению квалификации и переподготовке медицинских и фармацевтических кадров в области здравоохранения на 2014 год
Приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 26 марта 2014 года № 155. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 апреля 2014 года № 9308
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 7 Кодекса Республики Казахстан от 18 сентября 2009 года «О здоровье народа и системе здравоохранения» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Разместить государственный образовательный заказ по повышению квалификации и переподготовке медицинских и фармацевтических кадров в области здравоохранения на 2014 год, согласно приложении к настоящему приказу.
2. Департаменту науки и человеческих ресурсов Министерства здравоохранения Республики Казахстан (Сыздыкова А.А.):
1) обеспечить в установленном законодательством порядке государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) после прохождения государственной регистрации опубликовать настоящий приказ в средствах массовой информации;

Денсаулық сақтау саласында медицина және фармацевтика кадрларының біліктілігін арттыру және қайта даярлау бойынша 2014 жылға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыру туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің м.а. 2014 жылғы 26 наурыздағы № 155 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2014 жылы 10 сәуірде № 9308 тіркелді
«Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы» 2009 жылы 18 қыркүйектегі Қазақстан Республикасы Кодексінің 7-бабының 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес денсаулық сақтау саласында медицина және фармацевтика кадрларының біліктілігін арттыру және қайта даярлау бойынша 2014 жылға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы орналастырылсын.
2. Қазақстан Республикасы денсаулық сақтау министрлігінің Ғылым және адами ресурстар департаменті (А.Ә. Сыздықова):
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде заңнамада белгіленген тәртіппен мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін;
2) мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін бұқаралық ақпарат құралдарында жарияласын;

3) довести настоящий приказ до сведения организаций образования в области здравоохранения, указанных в приложении к настоящему приказу и обеспечить заключение с ними договоров на оказание образовательных услуг по повышению квалификации и переподготовке медицинских и фармацевтических кадров в области здравоохранения.
3. Департаменту экономики и финансов Министерства здравоохранения Республики Казахстан (Суентаева Г.Р.) обеспечить финансирование организаций образования в области здравоохранения в соответствии с заключенными договорами.

3) осы бұйрыққа қосымшада көзделген денсаулық сақтау саласындағы білім беру ұйымдарына осы бұйрықты жеткізсін және олармен денсалуық сақтау саласындағы медицина және фармацевтика кадрларының біліктілігін арттыру және қайта даярлау бойынша білім беру қызметтерін көрсетуге шарт жасасуды қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасы денсаулық сақтау министрлігінің Экономика және қаржы департаменті (Г.Р. Сүйінтаева) денсаулық сақтау саласындағы білім беру ұйымдарын жасалған шарттарға сәйкес қаржыландыруды қамтамасыз етсін.

4. Контроль за исполнением настоящего приказа оставляю за собой.
5. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
И.о. министра здравоохранения
Республики Казахстан                       Э. Байжунусов
Приложение
к приказу И.о. министра
здравоохранения Республики Казахстан
от 26 марта 2014 года № 155
Государственный образовательный заказ
на повышение квалификации и переподготовку медицинских и
фармацевтических кадров государственных организаций
здравоохранения на 2014 год

4. Осы бұйрықтың орындалуын өзім бақылаймын.
5. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау министрдің
міндетін атқарушы                                Е. Байжүнісов
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
міндетін атқарушының
2014 жылғы 26 наурыздағы
№ 155 бұйрығына қосымша
Денсаулық сақтау саласында медицина және фармацевтика
кадрларының біліктілігін арттыру және қайта даярлау бойынша
2014 жылға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын
орналастыру туралы