О внесении изменений и дополнения в решение маслихата города Астаны от 7 декабря 2011 года № 521/75-IV "О дополнительном лекарственном обеспечении"
Решение маслихата города Астаны от 23 сентября 2014 года № 282/40-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 23 октября 2014 года № 846. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 20 июля 2017 года №170/21-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением маслихата г. Астаны от 20.07.2017 №170/21-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Руководствуясь подпунктом 5) пункта 1 статьи 9 Кодекса Республики Казахстан от 18 сентября 2009 года "О здоровье народа и системе здравоохранения", маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Астаны от 7 декабря 2011 года № 521/75-ІУ "О дополнительном лекарственном обеспечении" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 30 декабря 2011 года № 707, опубликовано 7 января 2012 года в газетах "Астана ақшамы" № 2 и 7 января 2012 года "Вечерняя Астана" № 2) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1) цифры и слова "1 млн. единиц" исключить;
подпункт 2) исключить;
в подпункте 3) цифры и слова "125 мг" исключить;
в подпункте 4) цифры и слова "250 мг и 500 мг" исключить;
подпункт 5) исключить;
пункт 1 дополнить подпунктом 6) следующего содержания:
"6) Препарат "Стирипентол", капсула, на заболевание "Синдром Драве".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
маслихата города Астаны
М. Оралов
Секретарь маслихата
города Астаны
С. Есилов
СОГЛАСОВАНО
Руководитель
ГУ "Управление здравоохранения
города Астаны" (УЗ)
23 сентября 2014 года
А. Сегизбаева

"Қосымша дәрі-дәрмекпен қамтамасыз ету туралы" Астана қаласы мәслихатының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 521/75-IV шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Астана қаласы мәслихатының 2014 жылғы 23 қыркүйектегі № 282/40-V шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2014 жылғы 23 қазанда № 846 болып тіркелді. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2017 жылғы 20 шілдедегі № 170/21-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 20.07.2017 № 170/21-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 18 қыркүйектегі кодексінің 9-бабы 1-тармағының 5) тармақшасын басшылыққа ала отырып, Астана қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Қосымша дәрі-дәрмекпен қамтамасыз ету туралы" Астана қаласы мәслихатының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 521/75-ІV шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 30 желтоқсанда 707 нөмірмен тіркелген, 2012 жылғы 7 қаңтарда № 2 "Астана ақшамы", 2012 жылғы 7 қаңтарда № 2 "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшадағы "1 млн. бірлік" деген сөздер мен сан алынып тасталсын;
2) тармақша алынып тасталсын;
3) тармақшадағы "125 мг" деген сандар мен сөз алынып тасталсын;
4) тармақшадағы "250 мг және 500 мг" деген сандар мен сөздер алынып тасталсын;
5) тармақша алынып тасталсын;
1-тармақ мынадай мазмұндағы тармақшамен толықтырылсын "6) "Стирипентол" препараты, капсула, "Драве синдромы" ауруына арналған".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласы мәслихаты
сессиясының төрағасы
М. Оралов
Астана қаласы
мәслихатының хатшысы
С. Есілов
КЕЛІСІЛДІ
"Астана қаласының
Денсаулық сақтау басқармасы"
ММ (ДСБ) басшысы
А. Сегізбаева