Об установлении перечня приоритетных сельскохозяйственных культур и норм субсидий
Постановление акимата города Астаны от 3 октября 2014 года № 102-1644. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 6 ноября 2014 года № 850. Утратила силу постановлением акимата города Астаны от 9 февраля 2016 года № 102-234
Сноска. Утратила силу постановлением акимата города Астаны от 09.02.2016 № 102-234.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", подпунктом 5) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 мая 2014 года № 575 "Об утверждении Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте", акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить:
1) перечень приоритетных сельскохозяйственных культур согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) нормы субсидий (на 1 гектар) на удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата города Астаны от 29 мая 2014 года № 102-877 "Об установлении норм субсидий на удобрения, горюче-смазочные материалы и товарно-материальные ценности для проведения весенне-полевых и уборочных работ, перечень приоритетных сельскохозяйственных культур города Астаны на 2014 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Департаментом юстиции города Астаны от 26 июня 2014 года за № 816 и опубликовано в газете "Вечерняя Астана" № 71 (3147) от 1 июля 2014 года, газета "Астана Ақшамы" № 72 (3129) от 1 июля 2014 года).
3. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства города Астаны" обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции с последующим его опубликованием в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и интернет-ресурсе акимата города Астаны.

Басым ауыл шаруашылығы дақылдардың тізбесін және субсидиялар нормаларын белгілеу туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 3 қазандағы № 102-1644 қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2014 жылғы 6 қарашада № 850 болып тіркелді. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 9 ақпандағы № 102-234 қаулысымен
Ескерту. Қаулының күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 09.02.2016 № 102-234 қаулысымен.
«Нормативтiк құқықтық актiлер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңы 27-бабы 1-тармағының 5) тармақшасына және «Басым дақылдар өндiрудi субсидиялау арқылы өсiмдiк шаруашылығы өнiмiнiң шығымдылығы мен сапасын арттыруды, жанар-жағармай материалдарының және көктемгi егiс пен егiн жинау жұмыстарын жүргiзу үшін қажеттi басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын және ауылшаруашылық дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарын субсидиялау қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 29 мамырдағы № 575 қаулысына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Белгіленсін:
1) осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес басым ауыл шаруашылығы дақылдардың тізбесі;
2) осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес басым дақылдар өндіруді субсидиялау арқылы жанар-жағармай материалдары мен көктемгi егiс және егiн жинау жұмыстарын жүргiзуге қажеттi басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын және ауылшаруашылық дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарының құнын арзандатуға арналған субсидиялар нормалары (1 гектарға).
2. «2014 жылға арналған Астана қаласының көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізуге тыңайтқыштарды, жанар-жағар май материалдары мен тауарлық-материалдық құндылықтарды субсидиялау нормаларын, басым ауыл шаруашылығы дақылдарының тізбесін белгілеу туралы» Астана қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 29 мамырдағы № 102-877 (Астана қаласының Әділет департаментінде 2014 жылғы 26 маусымда Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлімiнде № 816 болып тiркелген және 2014 жылғы 1 шілдедегі № 71 (3147) «Вечерняя Астана», 2014 жылғы 1 шілдедегі № 72 (3129) «Астана Ақшамы» газеттерінде жарияланған) қаулысының күшi жойылды деп танылсын.
3. «Астана қаласының Ауыл шаруашылығы басқармасы» мемлекеттік мекемесі осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді, оны кейіннен ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі белгілеген интернет-ресурста және Астана қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында жариялауды қамтамасыз етсін.

4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Астаны Нагаспаева Е.К.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Аким
И. Тасмагамбетов
Согласовано:
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
________________А. Мамытбеков
3 октября 2014 года
Приложение 1
к постановлению акимата
города Астаны
от 3 октября 2014 года № 102-1644
Перечень
приоритетных сельскохозяйственных культур
п/п
Наименование сельскохозяйственной культуры
1.
Зерновые культуры (пшеница, ячмень)
2.
Кормовые культуры (однолетник травы, овес)
3.
Картофель
4.
Овощи закрытого грунта промышленного типа (томаты, огурцы )
Приложение 2
к постановлению акимата
города Астаны
от 3 октября 2014 года № 102-1644
Нормы субсидий (на 1 гектар) на
удешевление стоимости горюче-смазочных
материалов и других товарно-материальных
ценностей, необходимых для проведения
весенне-полевых и уборочных работ, путем
субсидирования производства приоритетных
культур и стоимости затрат на возделывание
сельскохозяйственных культур в защищенном грунте
п/п
Наименование сельскохозяйственной культуры
Нормы субсидий
(на 1 гектар) тенге
1.
Зерновые (базовая норма субсидий)

4. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары Е.Қ. Нағаспаевқа жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім                                       И. Тасмағамбетов
Келісілді:
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі
____________А. Мамытбеков
2014 жылғы 3 қазан
Астана қаласы әкімдігінің
2014 жылғы 3 қазандағы
№ 102-1644 қаулысына
1-қосымша
Басым ауыл шаруашылығы дақылдардың тізбесі
Р/с № Ауыл шаруашылығы дақылдарының атауы
1.
Дәнді дақылдар (бидай, арпа)
2.
Жемшөптік дақылдар (бір жылдық шөп)
3.
Картоп
4.
Өндірістік түріндегі жабық топырақтағы көкөністер (қызанақ, қияр)
Астана қаласы әкімдігінің
2014 жылғы 3 қазандағы
№ 102-1644 қаулысына
2-қосымша
Басым дақылдар өндіруді субсидиялау арқылы жанар-жағармай материалдары мен көктемгi егiс және егiн жинау жұмыстарын жүргiзуге қажеттi басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын және ауылшаруашылық дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарының құнын арзандатуға арналған субсидиялар нормалары (1 гектарға)
р/с № Ауыл шаруашылығы дақылдардың атауы Бюджеттік субсидиялардың 1 гектарға арналған нормасы (теңге)
1.
Дәнді дақылдар (бидай, арпа)