Об утверждении регламентов государственных услуг
Постановление акимата Акмолинской области от 11 апреля 2014 года № А-4/134. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 12 мая 2014 года № 4173. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 10 августа 2015 года № А-8/383
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 10.08.2015 № А-8/383 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года «О государственных услугах», акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) регламент государственной услуги «Выдача справки по определению адреса объектов недвижимости на территории Республики Казахстан»;
2) регламент государственной услуги «Выдача архитектурно-планировочного задания»;
3) регламент государственной услуги «Выдача решения на реконструкцию (перепланировку, переоборудование) помещений (отдельных частей) существующих зданий, не связанных с изменением несущих и ограждающих конструкций, инженерных систем и оборудования».
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Маржикпаева Е.Б.
3. Настоящее постановление акимата области вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие по истечению 10 календарных дней после дня его официального опубликования, но не ранее введения в действие постановления Правительства Республики Казахстан от 13 марта 2014 года № 237 «Об утверждении стандартов государственных услуг «Выдача справки по определению адреса объектов недвижимости на территории Республики Казахстан», «Выдача архитектурно-планировочного задания» и «Выдача решения на реконструкцию (перепланировку, переоборудование) помещений (отдельных частей) существующих зданий, не связанных с изменением несущих и ограждающих конструкций, инженерных систем и оборудования».
Аким области                               К.Айтмухаметов
Утвержден постановлением
акимата Акмолинской области
от 11 апреля 2014 года № А-4/134
Регламент государственной услуги «Выдача справки по определению адреса объектов недвижимости на территории Республики Казахстан»
1. Общие положения
1. Государственная услуга «Выдача справки по определению адреса объектов недвижимости на территории Республики Казахстан» (далее – государственная услуга) оказывается отделами архитектуры и градостроительства городов областного значения, районов Акмолинской области (далее – услугодатель), через Республиканское государственное предприятие «Центр обслуживания населения» Комитета по контролю автоматизации государственных услуг и координации деятельности центров обслуживания населения Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан (далее – Центр) и веб-портал «электронного правительства» www.e.gov.kz (далее - портал).

Мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің регламенттерін бекіту туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2014 жылғы 11 сәуірдегі № А-4/134 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 12 мамырда № 4173 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 10 тамыздағы № А-8/383 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 10.08.2015 № А-8/383 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы» Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі Заңына сәйкес, облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған:
1) «Қазақстан Республикасының аумағында жылжымайтын мүлік объектілерінің мекенжайын айқындау бойынша анықтама беру» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті;
2) «Сәулет-жоспарлау тапсырмасын беру» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті;
3) «Тіреу және қоршау конструкцияларын, инженерлік жүйелер мен жабдықтарды өзгертуге байланысты емес қолданыстағы ғимараттардың үй-жайларын (жекелеген бөліктерін) реконструкциялауға (қайта жоспарлауға, қайта жабдықтауға) шешім беру» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Е.Б.Маржықпаевқа жүктелсін.
3. Осы облыс әкімдігінің қаулысы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап 10 күнтізбелік күн аяқталған соң, алайда «Қазақстан Республикасының аумағында жылжымайтын мүлік объектілерінің мекенжайын айқындау жөнінде анықтама беру», «Сәулет-жоспарлау тапсырмасын беру» және «Тіреу және қоршау конструкцияларын, инженерлік жүйелер мен жабдықтарды өзгертуге байланысты емес қолданыстағы ғимараттардың үй-жайларын (жекелеген бөліктерін) реконструкциялауға (қайта жоспарлауға, қайта жабдықтауға) шешім беру» мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 13 наурыздағы № 237 қаулысының қолданысқа енгізілгенінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімі                     Қ.Айтмұхаметов
Ақмола облысы әкімдігінің
2014 жылғы 11 сәуірдегі № А-4/134
қаулысымен бекітілді
«Қазақстан Республикасының аумағында жылжымайтын мүлік объектілерінің мекенжайын айқындау бойынша анықтама беру» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. «Қазақстан Республикасының аумағында жылжымайтын мүлік объектілерінің мекенжайын айқындау бойынша анықтама беру» мемлекеттік көрсетілетін қызмет (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) Ақмола облысы аудандары мен облыстық маңызы бар қалаларының сәулет және қала құрылысы бөлімдері (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші), Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Мемлекеттік қызметтерді автоматтандыруды бақылау және халыққа қызмет көрсету орталықтарының қызметін үйлестіру комитетінің «Халыққа қызмет көрсету орталығы» республикалық мемлекеттік кәсіпорны (бұдан әрі – Орталық) және «электрондық үкіметтің» www.e.gov.kz веб-порталы (бұдан әрі – портал) арқылы көрсетіледі.

2. Форма оказываемой государственной услуги: электронная (частично автоматизированная) и (или) бумажная.
3. Результатом оказания государственной услуги является одна из следующих справок: по уточнению, присвоению, упразднению адресов объекта недвижимости с указанием регистрационного кода адреса (далее - справка) по форме согласно приложению 1 к стандарту государственной услуги «Выдача справки по определению адреса объектов недвижимости на территории Республики Казахстан», «Об утверждении стандартов государственных услуг «Выдача справки по определению адреса объектов недвижимости на территории Республики Казахстан», «Выдача архитектурно-планировочного задания» и «Выдача решения на реконструкцию (перепланировку, переоборудование) помещений (отдельных частей) существующих зданий, не связанных с изменением несущих и ограждающих конструкций, инженерных систем и оборудования» утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 13 марта 2014 года № 237 (далее - Стандарт) либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги.
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Для получения государственной услуги услугополучатель предоставляет документы, указанные в пункте 9 Стандарта.
5. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность его выполнения:
1) сотрудник канцелярии услугодателя осуществляет прием документов направленные Центром с последующей регистрацией – не более 15 минут. Результат - прием документов услугополучателя;
2) руководитель услугодателя ознакамливается с документами – 15минут. Результат - определение ответственного исполнителя;
3) ответственный исполнитель услугодателя осуществляет проверку полноты и соответствие достоверности документов:
- составляет справку в течение 2 рабочих дней – при уточнении (изменении) адреса объекта недвижимости (при отсутствии архивных сведений);
- составляет справку в течение 6 рабочих дней – при присвоении или упразднении адреса объекта недвижимости, с выездом на место нахождения объекта недвижимости и с обязательной регистрацией его в информационной системе «Адресный регистр» с указанием регистрационного кода адреса. Результат – подготовка справки либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги;
4) руководитель услугодателя подписывает справку либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги – 15минут. Результат - подписание справки либо мотивированного ответа об отказе в оказании государственной услуги;

2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: электрондық (ішінара автоматтандырылған) және (немесе) қағаз.
3. Келесі анықтамалардың бірі мемлекеттік қызметті көрсетудің нәтижесіболып табылады: «Қазақстан Республикасының аумағында жылжымайтын мүлік объектілерінің мекенжайын айқындау бойынша анықтама беру», «Сәулет-жоспарлау тапсырмасын беру» және «Тіреу және қоршау конструкцияларын, инженерлік жүйелер мен жабдықтарды өзгертуге байланысты емес қолданыстағы ғимараттардың үй-жайларын (жекелеген бөліктерін) реконструкциялауға (қайта жоспарлауға, қайта жабдықтауға) шешім беру» мемлекеттiк қызмет көрсету стандарттарын бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 13 наурыздағы № 237 қаулысымен бекітілген «Қазақстан Республикасының аумағында жылжымайтын мүлік объектілерінің мекенжайын айқындау бойынша анықтама беру» мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының (бұдан әрі - Стандарт) 1-қосымшасына сәйкес нысан бойынша мекенжайдың тіркеу кодын көрсете отырып, жылжымайтын мүлік объектісінің мекенжайын нақтылау, беру, жою (бұдан әрі – анықтама) немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-қимыл тәртібін сипаттау
4. Мемлекеттік қызметті алу үшін көрсетілетін қызметті алушы Стандарттың 9-тармағында көрсетілген құжаттарды ұсынады.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны, оның орындалу ұзақтығы:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесінің қызметкері Орталықтан жолданған құжаттарды алдағы уақытта тіркеу арқылы қабылдауды жүзеге асырады - 15 минуттан ұзақ емес. Нәтижесі –көрсетілетін қызметті алушының құжаттарын қабылдау;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы құжаттармен танысады - 15 минут. Нәтижесі –жауапты орындаушыны белгілеу;
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы құжаттардың толықтығын және сәйкестігін тексереді:
- 2 жұмыс күн ішінде анықтаманы құрастырады – жылжымайтын мүлік объектісінің мекенжайын нақтылау (өзгерту) кезінде (мұрағаттық мәліметтер жоқ болған жағдайда);
- 6 жұмыс күн ішінде анықтаманы құрастырады – жылжымайтын мүлік объектісі орналасқан жеріне бару және мекенжайдың тіркеу кодын көрсету жолымен оны «Мекенжай тіркелімі» ақпараттық жүйесінде міндетті түрде тіркеу арқылы жылжымайтын мүлік объектісінің мекенжайын беру немесе жою кезінде;
4) көрсетілетін қызметті берушінің басшысыанықтамаға немесе мемлекеттік қызмет көрсетуденбас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қояды - 15 минут. Нәтижесі – анықтамаға немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қою;

5) сотрудник канцелярии услугодателя направляет в Центр справку или мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги в течение дня подписания справки либо мотивированного ответа об отказе в оказании государственной услуги. Результат – направление справки либо мотивированного ответа об отказе в оказании государственной услуги.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
6. В перечень структурных подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) канцелярия услугодателя;
2) руководство услугодателя;
3) ответственный исполнитель услугодателя.
7. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия):
1) сотрудник канцелярии услугодателя осуществляет прием документов направленные Центром с последующей регистрацией – не более 15 минут;
2) руководитель услугодателя ознакамливается с документами и определяет ответственного исполнителя – 15 минут;
3) ответственный исполнитель услугодателя осуществляет проверку полноты и соответствие достоверности документов с последующим подготовки справки либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги:
- составляет справку в течение 2 рабочих дней – при уточнении (изменении) адреса объекта недвижимости (при отсутствии архивных сведений);
- составляет справку в течение 6 рабочих дней – при присвоении или упразднении адреса объекта недвижимости, с выездом на место нахождения объекта недвижимости и с обязательной регистрацией его в информационной системе «Адресный регистр» с указанием регистрационного кода адреса;
4) руководитель услугодателя подписывает справку либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги – 15 минут;
5) сотрудник канцелярии услугодателя направляет в Центр справку или мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги в течение дня подписания справки либо мотивированного ответа об отказе в оказании государственной услуги.
8. Описание последовательности процедур (действий) сопровождается блок-схемой согласно приложению 1 к настоящему Регламенту.
4. Описание порядка взаимодействия с Центром и (или) иными услугодателями, а также порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги
9. Для получения услуги услугополучатель представляет в Центр необходимые документы, указанные в пункте 9 Стандарта.
Сведения документов, являющиеся государственными электронными информационными ресурсами, услугодатель получает из соответствующих государственных информационных систем через информационную систему центров в форме электронных документов, подписанные электронно-цифровой подписью.
Работник Центра сверяет подлинность оригиналов документов со сведениями, предоставленными из государственных информационных систем государственных органов, после чего возвращает оригиналы услугополучателю.

5) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері Орталыққа анықтаманы немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты қол қойылған күнінің барысында жолдайды.Нәтижесі – анықтама немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты жолдау.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлердің) өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау
6. Мемлекеттік қызмет көрсету процесіне қатысатын құрылымдық бөлімшелердің (қызметкерлердің) тізбесі:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы;
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы.
7. Әрбір ресімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып, құрылымдық бөлімшелер (жұмысшылар) арасындағы өзара іс-қимылдың кезеңділігін сипаттау:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері Орталықтан жолданған жолданған құжаттарды алдағы уақытта тіркеу арқылы қабылдауды жүзеге асырады - 15 минуттан ұзақ емес;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы құжаттармен танысады және жауапты орындаушыны белгілейді - 15 минут;
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы құжаттардың толықтығын және сәйкестігін тексереді, кейін анықтаманы немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты дайындайды:
- 2 жұмыс күн ішінде анықтаманы құрастырады – жылжымайтын мүлік объектісінің мекенжайын нақтылау (өзгерту) кезінде (мұрағаттық мәліметтер жоқ болған жағдайда);
- 6 жұмыс күн ішінде анықтаманы құрастырады – жылжымайтын мүлік объектісі орналасқан жеріне бару және мекенжайдың тіркеу кодын көрсету жолымен оны «Мекенжай тіркелімі» ақпараттық жүйесінде міндетті түрде тіркеу арқылы жылжымайтын мүлік объектісінің мекенжайын беру немесе жою кезінде;
4) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы анықтамаға немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қояды - 15 минут;
5) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері Орталыққа анықтаманы немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты қол қойылған күнінің барысында анықтама немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты жолдайды.
8.Рәсім (іс-қимыл) кезеңділігінің сипаттамасы осы Регламенттің 1-қосымшасына сәйкес блок-схемамен сүйемелденеді.
4. Орталықтармен және (немесе) өзге де көрсетілетін қызметті берушілермен өзара іс-қимыл тәртібін, сондай-ақ мемлекеттік қызметті көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібін сипаттау
9. көрсетілетін қызметті алушы қызметті алу үшін Стандарттың 9-тармағында көрсетілген Орталыққа қажетті құжаттарды береді.
Мемлекеттік электрондық ақпараттық ресурс болып табылатын мәліметтерді көрсетілетін қызметті беруші тиісті мемлекеттік ақпараттық жүйеден Орталықтардың ақпараттық жүйесі арқылы электрондық цифрлық қолтаңба қойылған электрондық құжат нысанында алады.
Орталық қызметкерi құжаттар түпнұсқаларының дұрыстығынмемлекеттік органдардың мемлекеттік ақпараттық жүйелерінен ұсынылған мәліметтермен салыстырады, одан кейін түпнұсқаларды көрсетілетін қызметті алушыға қайтарады.

10. После сдачи всех необходимых документов услугополучателю выдается расписка о приеме соответствующих документов с указанием:
1) номера и даты приема заявления;
2) вида запрашиваемой государственной услуги;
3) количества и названий приложенных документов;
4) даты, времени и места выдачи документов;
5) фамилии, имени, отчества работника Центра принявшего заявление на оформление документов;
6) фамилии, имени, отчества услугополучателя, фамилии, имени, отчества уполномоченного представителя, и их контактных телефонов.
11. В целях оказания государственной услуги направляется запрос услугодателю.
12. В случае предоставления услугополучателем неполного пакета документов, согласно перечню, предусмотренные в пункте 9 Стандарта, работник Центра отказывает в приеме заявления и выдает расписку по форме согласно приложению 3 к Стандарту.
13. Выдача результата оказания государственной услуги осуществляется при личном обращении в Центр посредством «окон».
14. Сроки оказания государственной услуги:
1) с момента сдачи пакета документов в ЦОН:
при уточнении адреса объекта недвижимости без истории изменений адреса объекта недвижимости – 15 (пятнадцать) минут;
при уточнении адреса объекта недвижимости с историей изменений адреса объекта недвижимости – 15 (пятнадцать) минут при наличии архивных сведений в информационной системе «Адресный регистр».
15. Описание последовательности процедур (действий) сопровождается блок-схемой согласно приложению 2 к настоящему Регламенту.
16. Пошаговые действия и решения услугодателя, а также услугополучателя через Портал:
1) услугополучатель осуществляет регистрацию на Портале с помощью индивидуального идентификационного номера (далее – ИИН) и бизнес–идентификационного номера (далее – БИН), а также пароля (осуществляется для незарегистрированных услугополучателей на Портале);
2) процесс 1 – процесс ввода услугополучателем ИИН/БИН и пароля (процесс авторизации) на Портале для получения услуги;
3) условие 1 – проверка на Портале подлинности данных о зарегистрированном услугополучателе через ИИН/БИН и пароль;
4) процесс 2 – формирование Порталом сообщения об отказе в авторизации в связи с имеющимися нарушениями в данных услугополучателя;
5) процесс 3 – выбор услугополучателем услуги, указанной в настоящем Регламенте, вывод на экран формы запроса для оказания услуги и заполнение услугополучателем формы (ввод данных) с учетом ее структуры и форматных требований, прикрепление к форме запроса необходимых копий документов в электронном виде указанные в пункте 9 Стандарта, а также выбор услугополучателем регистрационного свидетельства электронно–цифровой подписи (далее – ЭЦП) для удостоверения (подписания) запроса;

10. Барлық қажетті құжаттарды тапсырғаннан кейін, көрсетілетін қызметті алушығатөмендегілерді көрсету арқылы тиісті құжаттардың қабылданғаны туралы қолхат беріледі:
1) өтініштің нөмірі және қабылданған күні;
2) сұрау салынған мемлекеттік қызметтің түрі;
3) қоса берілген құжаттардың саны мен атаулары;
4) құжаттарды беру күні, уақыты мен орны;
5) құжаттарды рәсімдеуге өтінішті қабылдаған Орталық қызметкерініңтегі, аты, әкесінің аты;
6) көрсетілетін қызметті берушінің тегі, аты, әкесінің аты, уәкілетті өкілінің тегі, аты, әкесінің аты және олардың байланыс телефондары.
11. Мемлекеттік қызметті көрсету мақсатында көрсетілетін қызметті берушіге сұраныс жолданады.
12. Көрсетілетін қызметті алушы Стандарттың 9-тармағында көзделген тізбеге сәйкес құжаттардың толық топтамасын ұсынбаған жағдайда, Орталықтың қызметкері өтінішті қабылдаудан бас тартады және Стандарттың 3-қосымшасына сәйкес нысан бойынша қолхат береді.
13. Мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижесін Орталықтағы «терезелер» арқылы жеке өтініш білдірген кезде ғана беріледі.
14. Мемлекеттік қызметті көрсету мерзімдері:
1) Орталыққа құжаттар топтамасы тапсырылған сәттен бастап:
жылжымайтын мүлік объектісінің мекенжайын жылжымайтын мүлік объектісі мекенжайы өзгерістерінің тарихынсыз нақтылау кезінде – 15 (он бес) минут;
«Мекенжай тіркелімі» ақпараттық жүйесінде мұрағаттық мәліметтер болған жағдайда, жылжымайтын мүлік объектісінің мекенжайын жылжымайтын мүлік объектісі мекенжайы өзгерістерінің тарихымен нақтылау кезінде – 15 (он бес) минут.
15. Рәсім (іс-қимыл) кезеңділігінің сипаттамасы осы регламенттің 2-қосымшасына сәйкес блок-схемамен сүйемелденеді.
16. Көрсетілетін қызметті берушінің,көрсетілетін қызметті алушының Портал арқылы қадамдық қызметі мен шешімі:
1) Көрсетілетін қызметті алушы Порталда жеке сәйкестендіру нөмірі (бұдан әрі – ЖСН) және бизнес сәйкестендіру нөмірі (бұдан әрі – БСН), сондай-ақ пароль (Порталда тіркелмеген көрсетілетін қызметті алушы үшін жүзеге асырылады) көмегімен тіркеуді жүзеге асырады;
2) 1-процесс – көрсетілетін қызметті алушымен Порталда мемлекеттік көрсетілетін қызметті алу үшін ЖСН/БСН және пароль енгізу процессі;
3) 1-шарт – ЖСН/БСН және пароль арқылы тіркелген көрсетілетін қызметті алушы туралы деректердің дәйектілігінін Порталда тексеру;
4) 2-процесс – көрсетілетін қызметті алушының деректерінде бұзушылық болуына байланысты авторизацияға қарсылық туралы хабарламаны Порталмен қалыптастыру;
5) 3-процесс – осы регламентте көрсетілген қызметтерді көрсетілетін қызметті алушымен таңдау, оның құрылымы мен форматтық талаптар есебімен көрсетілетін қызметті алушымен нысандарды (деректерді енгізу) толтыру және қызметтер көрсету үшін сұранымды экранға шығару, қажетті құжаттардың көшірмелерін Стандарттың 9-тармағында көрсетілген электрондық түрде сұраным нысанына бекіту, сондай-ақ көрсетілетін қызметті алушымен сұранымды растау үшін (қол қоюды) электронды-цифрлық қолдың (бұдан әрі – ЭЦҚ) тіркеу куәлігін таңдау;

6) условие 2 – проверка на Портале срока действия регистрационного свидетельства ЭЦП и отсутствия в списке отозванных (аннулированных) регистрационных свидетельств, а также соответствия идентификационных данных (между ИИН/БИН указанным в запросе, и ИИН/БИН указанным в регистрационном свидетельстве ЭЦП);
7) процесс 4 – формирование сообщения об отказе в запрашиваемой услуге в связи с не подтверждением подлинности ЭЦП услугополучателя;
8) процесс 5 – направление электронного документа (запроса услугополучателя) удостоверенного (подписанного) ЭЦП услугополучателя через шлюз «электронного правительства» (далее – ШЭП) в автоматизированном рабочем месте региональный шлюз «электронного правительства» (далее – АРМ РШЭП) для обработки запроса услугодателем;
9) условие 3 – проверка услугодателем соответствия приложенных услугополучателем документов, указанных в пункте 9 Стандарта и основаниям для оказания услуги;
10) процесс 6 - формирование сообщения об отказе в запрашиваемой услуге в связи с имеющимися нарушениями в документах услугополучателя;
11) процесс 7 – получение услугополучателем результата услуги (уведомление в форме электронного документа) сформированный Порталом. Электронный документ формируется с использованием ЭЦП уполномоченного лица услугодателя.
17. Функциональные взаимодействия информационных систем, задействованных при оказании государственной услуги через Портал, Центр и услугодателя приведены диаграммами согласно приложению 3 к настоящему Регламенту.
18. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описание порядка взаимодействия с Центром и порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги, согласно приложениям 45 и 6 к настоящему регламенту.
Сноска. Регламент дополнен пунктом 18 в соответствии с постановлением акимата Акмолинской области от 12.08.2014 № А-7/358 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Приложение 1 к Регламенту
государственной услуги «Выдача
справки по определению адреса
объектов недвижимости на территории
Республики Казахстан»
Описание последовательности процедур (действий)
Приложение 2 к Регламенту
государственной услуги «Выдача
справки по определению адреса
объектов недвижимости на территории
Республики Казахстан»
Описание последовательности процедур (действий)
Приложение 3 к Регламенту
государственной услуги «Выдача
справки по определению адреса
объектов недвижимости на территории
Республики Казахстан»
Диаграмма № 1 функционального взаимодействия при оказании государственной услуги через Портал
Диаграмма № 2 функционального взаимодействия при оказании государственной услуги через услугодателя
Приложение 4
к Регламенту государственной услуги
«Выдача справки по определению адреса
объектов недвижимости на территории
Республики Казахстан»
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги «Выдача справки по определению адреса объектов недвижимости на территории Республики Казахстан»

6) 2-шарт – Порталда ЭЦҚ тіркелген куәлігі қызметінің мерзімін және тізімде қайтарылып алынған (жойылған) тіркеу куәлігінің жоқтығын, сондай-ақ сәйкестендіру деректерінің (көрсетілген сұранымдағы ЖСН/БСН, және ЭЦҚ тіркеу куәлігінде көрсетілген ЖСН/БСН арасындағы) сәйкестігін тексеру;
7) 4-процесс – көрсетілетін қызметті алушының ЭЦҚ дәйектілігі расталмауына байланысты сұратылған қызметке қарсылық туралы хабарлама қалыптастыру;
8) 5-процесс – көрсетілетін қызметті берушімен сұранымды өндеу үшін «электрондық үкімет» шлюзі (бұдан әрі - ЭҮШ) арқылы «электрондық үкімет» өңірлік шлюзі автоматтандырылған жұмыс орнына (бұдан әрі – ЭҮӨШ АЖО) көрсетілетін қызметті алушының ЭЦҚ куәландырылған электрондық құжатын бағыттау;
9) 3-шарт – көрсетілетін қызметті берушімен Стандарттың 9-тармағында көрсетілген және қызмет көрсету үшін негіздер көрсетілетін қызметті алушымен қоса берілген құжаттарға сәйкес тексеру;
10) 6-процесс – көрсетілетін қызметті алушының құжаттарында бұзушылықтар болуына байланысты сұратылған қызметке қарсылық туралы хабарлама қалыптастыру;
11) 7-процесс – көрсетілетін қызметті алушымен Порталда қалыптастырылған қызметтер (электрондық құжат нысанында хабарлама) нәтижелерін алу. Электронды құжат көрсетілетін қызметті берушінің уәкілетті тұлғасының ЭЦҚ қолданумен қалыптастырылады.
17. Портал, Орталық және көрсетілетін қызметті беруші арқылы мемлекеттік қызметті көрсетуде көрсетілген ақпараттық жүйелердің функционалдық өзара әрекеттері осы Регламенттің 3-қосымшасына сәйкес диаграммада келтірілген.
18. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметшілерінің)өзара әрекет етудің, рәсімдері (әрекеттері) кезеңділігінің толық сипаттамасы, сонымен қатар Орталықпен өзара іс-қимыл тәртібінің және мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді қолдану тәртібінің сипаттамасы осы регламенттің 456-қосымшаларына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі.
Ескерту. Регламент 18-тармақпен толықтырылды – Ақмола облысы әкімдігінің 12.08.2014 № А-7/358 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
«Қазақстан Республикасының аумағында
жылжымайтын мүлік объектілерінің
мекенжайын айқындау бойынша анықтама
беру» мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне 1-қосымша
Рәсім (іс-қимыл) кезеңділігінің сипаттамасы
«Қазақстан Республикасының аумағында
жылжымайтын мүлік объектілерінің
мекенжайын айқындау бойынша анықтама
беру» мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне 2-қосымша
Рәсім (іс-қимыл) кезеңділігінің сипаттамасы
«Қазақстан Республикасының аумағында
жылжымайтын мүлік объектілерінің
мекенжайын айқындау бойынша анықтама
беру» мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне 3-қосымша
Портал арқылы мемлекеттік қызмет көрсету барысындағы функционалдық өзара әрекет етудің № 1 диаграммасы
Көрсетілетін қызметті беруші арқылы мемлекеттік қызмет көрсету барысындағы функционалдық өзара әрекет етудің № 2 диаграммасы
«Қазақстан Республикасының аумағында
жылжымайтын мүлік объектілерінің
мекенжайын айқындау бойынша
анықтама беру» мемлекеттік көрсетілетін
қызметтің регламентіне 4-қосымша
«Қазақстан Республикасының аумағында жылжымайтын мүлік объектілерінің мекенжайын айқындау бойынша анықтама беру» мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы

Сноска. Регламент дополнен приложением 4 в соответствии с постановлением акимата Акмолинской области от 12.08.2014 № А-7/358 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Расшифровка аббревиатуры: *СФЕ - структурно-функциональная единица: взаимодействие структурных подразделений (работников) услугодателя, центра обслуживания населения, веб-портала «электронного правительства»;
Приложение 5
к Регламенту государственной услуги
«Выдача справки по определению адреса
объектов недвижимости на территории
Республики Казахстан»
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги «Выдача справки по определению адреса объектов недвижимости на территории Республики Казахстан»
Сноска. Регламент дополнен приложением 5 в соответствии с постановлением акимата Акмолинской области от 12.08.2014 № А-7/358 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Расшифровка аббревиатуры: *СФЕ - структурно-функциональная единица: взаимодействие структурных подразделений (работников) услугодателя, центра обслуживания населения, веб-портала «электронного правительства»;
Приложение 6
к Регламенту государственной услуги
«Выдача справки по определению адреса
объектов недвижимости на территории
Республики Казахстан»
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги «Выдача справки по определению адреса объектов недвижимости на территории Республики Казахстан»
Сноска. Регламент дополнен приложением 6 в соответствии с постановлением акимата Акмолинской области от 12.08.2014 № А-7/358 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Расшифровка аббревиатуры: *СФЕ - структурно-функциональная единица: взаимодействие структурных подразделений (работников) услугодателя, центра обслуживания населения, веб-портала «электронного правительства»;
Утвержден постановлением
акимата Акмолинской области
от 11 апреля 2014 года № А-4/134
Регламент государственной услуги «Выдача архитектурно-планировочного задания»
1. Общие положения
1. Государственная услуга «Выдача архитектурно-планировочного задания» (далее - государственная услуга) оказывается отделами архитектуры и градостроительства городов областного значения, районов Акмолинской области (далее – услугодатель), а также через Республиканское государственное предприятие «Центр обслуживания населения» Комитета по контролю автоматизации государственных услуг и координации деятельности центров обслуживания населения Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан(далее - Центр).

Ескерту. Регламент 4-қосымшамен толықтырылды – Ақмола облысы әкімдігінің 12.08.2014 № А-7/358 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қысқарманың мағынасын ашу: *ҚФБ - құрылымдық-функционалдық бірлік: көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің), халыққа қызмет көрсету орталықтарының, «электрондық үкімет» веб-порталының өзара іс-қимылдары;
«Қазақстан Республикасының аумағында
жылжымайтын мүлік объектілерінің
мекенжайын айқындау бойынша
анықтама беру» мемлекеттік көрсетілетін
қызметтің регламентіне 5-қосымша
«Қазақстан Республикасының аумағында жылжымайтын мүлік объектілерінің мекенжайын айқындау бойынша анықтама беру» мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Ескерту. Регламент 5-қосымшамен толықтырылды – Ақмола облысы әкімдігінің 12.08.2014 № А-7/358 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қысқарманың мағынасын ашу: *ҚФБ - құрылымдық-функционалдық бірлік: көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің), халыққа қызмет көрсету орталықтарының, «электрондық үкімет» веб-порталының өзара іс-қимылдары;
«Қазақстан Республикасының аумағында
жылжымайтын мүлік объектілерінің
мекенжайын айқындау бойынша
анықтама беру» мемлекеттік көрсетілетін
қызметтің регламентіне 6-қосымша
«Қазақстан Республикасының аумағында жылжымайтын мүлік объектілерінің мекенжайын айқындау бойынша анықтама беру» мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Ескерту. Регламент 6-қосымшамен толықтырылды – Ақмола облысы әкімдігінің 12.08.2014 № А-7/358 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қысқарманың мағынасын ашу: *ҚФБ - құрылымдық-функционалдық бірлік: көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің), халыққа қызмет көрсету орталықтарының, «электрондық үкімет» веб-порталының өзара іс-қимылдары;
Ақмола облысы әкімдігінің
2014 жылғы 11 сәуірдегі № А-4/134
қаулысымен бекітілді
«Сәулет-жоспарлау тапсырмасын беру» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. «Сәулет-жоспарлау тапсырмасын беру»мемлекеттік көрсетілетін қызмет (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) Ақмола облысы аудандары мен облыстық маңызы бар қалаларының сәулет және қала құрылысы бөлімдері (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші), сондай-ақ, Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Мемлекеттік қызметтерді автоматтандыруды бақылау және халыққа қызмет көрсету орталықтарының қызметін үйлестіру комитетінің «Халыққа қызмет көрсету орталығы» республикалық мемлекеттік кәсіпорны (бұдан әрі – Орталық) арқылы көрсетіледі.

2. Форма оказываемой государственной услуги: бумажная.
3. Результат оказания государственной услуги – справка с архитектурно-планировочным заданием и технических условий на подключение к источникам инженерного и коммунального обеспечения (если есть необходимость в их получении), с указанием регистрационного кода на бумажном носителе (далее - справка)согласно приложению 1 стандарта государственной услуги «Выдача архитектурно-планировочного задания», утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан «Об утверждении стандартов государственных услуг «Выдача справки по определению адреса объектов недвижимости на территории Республики Казахстан», «Выдача архитектурно-планировочного задания» и «Выдача решения на реконструкцию (перепланировку, переоборудование) помещений (отдельных частей) существующих зданий, не связанных с изменением несущих и ограждающих конструкций, инженерных систем и оборудования» от 13 марта 2014 года № 237 (далее - Стандарт) либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги.
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Для получения государственной услуги услугополучатель предоставляет документы, указанные в пункте 9 Стандарта.
5. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность его выполнения:
1) сотрудник канцелярии услугодателя осуществляет прием документов услугополучателя направленные Центром с последующей регистрацией – не более 15 минут. Результат - прием документов услугополучателя;
2) руководитель услугодателя ознакамливается с документами – 15 минут. Результат - определение ответственного исполнителя;
3) ответственный исполнитель услугодателя осуществляет проверку полноты и соответствие достоверности документов:
в течение 7 рабочих дней;
в течение 14 рабочих дней - для следующих объектов строительства:
производственные предприятия, вырабатывающие электрическую и тепловую энергию;
горнодобывающие и обогатительные производственные предприятия;
производственные предприятия черной и цветной металлургии, машиностроительной промышленности;
гидротехнические и селезащитные сооружения (дамбы, плотины), обеспечивающие безопасность населенных пунктов и территорий;
линейные сооружения, расположенные за пределами границ населенных пунктов:
магистральные трубопроводы (нефте-, газопровод и так далее) с объектами их обслуживания;
высоковольтные линии электропередач и волоконно-оптические линии связи;
железные дороги с объектами их обслуживания;
автомобильные дороги общего пользования, отнесенные к республиканской сети, включая мосты, мостовые переходы, тоннели, многоуровневые развязки;
в течение 2 рабочих дней - на разработку проекта реконструкции (перепланировки, переоборудования) помещений (отдельных частей) существующих зданий не связанных с изменением несущих и ограждающих конструкций, инженерных систем и оборудования, осуществляемые в существующих границах земельного участка (территории, трассы), или мотивированного отказа в их выдаче. Результат – подготовка справки либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги;

2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: қағаз.
3. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі:«Қазақстан Республикасының аумағында жылжымайтын мүлік объектілерінің мекенжайын айқындау бойынша анықтама беру», «Сәулет-жоспарлау тапсырмасын беру» және «Тіреу және қоршау конструкцияларын, инженерлік жүйелер мен жабдықтарды өзгертуге байланысты емес қолданыстағы ғимараттардың үй-жайларын (жекелеген бөліктерін) реконструкциялауға (қайта жоспарлауға, қайта жабдықтауға) шешім беру» мемлекеттiк қызмет көрсету стандарттарын бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 13 наурыздағы № 237 қаулысымен бекітілген «Сәулет-жоспарлау тапсырмасын беру» мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының (бұдан әрі - Стандарт) 1-қосымшасына сәйкес қағаз тасығышта тіркеу кодын көрсете отырып, инженерлік және коммуналдық қамтамасыз ету көздеріне қосылуға арналған (егер оларды алу қажет болса) сәулет-жоспарлау тапсырмасы және техникалық шарттары бар анықтама(бұдан әрі – анықтама) немесе мемлекеттік көрсетілетін қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-қимыл тәртібін сипаттау
4. Мемлекеттік қызметті алу үшін көрсетілетін қызметті алушы Стандарттың 9-тармағында көрсетілген құжаттарды ұсынады.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны, оның орындалу ұзақтығы:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері көрсетілетін қызметті алушының Орталықтан жіберілген құжаттарды алдағы уақытта тіркеу арқылы қабылдауды жүзеге асырады - 15 минуттан ұзақ емес. Нәтижесі – көрсетілетін қызметті алушының құжаттарын қабылдау;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы құжаттармен танысады - 15 минут. Нәтижесі – жауапты орындаушыны белгілеу;
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы құжаттардың толықтығын және сәйкестігін тексереді:
7 жұмыс күні ішінде;
14 жұмыс күні ішінде – келесі құрылыс объектілері үшін:
электр және жылу энергиясын өндіретін өндірістік кәсіпорындар;
тау-кен өндіру және байыту өндірістік кәсіпорындары;
қара және түсті металлургия, машина жасау өнеркәсібінің өндірістік кәсіпорындары;
елді мекендер мен аумақтардың қауіпсіздігін қамтамасыз ететін гидротехникалық және селден қорғау құрылыстары (дамбалар, бөгеттер);
елді мекендердің шекараларынан тыс орналасқан желілік құрылыстар:
қызмет көрсету объектілерімен бірге магистральдық құбырлар (мұнай, газ құбырлары және тағы басқа);
жоғары вольтты электр беру желілері және талшықты-оптикалық байланыс желілері;
қызмет көрсету объектілерімен бірге темір жолдар;
көпірлерді, көпір өткелдерін, тоннельдерді, көп деңгейлі айрықтарды қоса алғанда, республикалық желіге жатқызылған жалпы пайдаланудағы автомобиль жолдары;
2 жұмыс күні ішінде - жер учаскесінің (аумақтың, трассаның) қолданыстағы шекараларында жүзеге асырылатын, тіреу және қоршау конструкцияларын, инженерлік жүйелері мен жабдықтарын өзгертуге байланысты емес қолданыстағы ғимараттардың үй-жайларын (жеке бөліктерін) реконструкциялау (қайта жоспарлау, қайта жабдықтау) жобасын әзірлеу немесе оларды беруден дәлелді бас тарту. Нәтижесі – анықтаманы немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты дайындау;

4) руководитель услугодателя подписывает справку либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги – 15 минут. Результат - подписание справки либо мотивированного ответа об отказе в оказании государственной услуги;
5) сотрудник канцелярии услугодателя выдает результат государственной услуги услугополучателю – 15 минут. Результат – выдача справки либо мотивированного ответа об отказе в оказании государственной услуги.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
6. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) канцелярия услугодателя;
2) руководство услугодателя;
3) ответственный исполнитель услугодателя.
7. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия):
1) сотрудник канцелярии услугодателя осуществляет прием документов услугополучателя направленные Центром с последующей регистрацией – не более 15 минут;
2) руководитель услугодателя ознакамливается с документами и определяет ответственного исполнителя – 15 минут;
3) ответственный исполнитель услугодателя осуществляет проверку полноты и соответствие достоверности документов с последующим подготовки справки либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги:
в течение 7 рабочих дней;
в течение 14 рабочих дней - для следующих объектов строительства:
производственные предприятия, вырабатывающие электрическую и тепловую энергию;
горнодобывающие и обогатительные производственные предприятия;
производственные предприятия черной и цветной металлургии, машиностроительной промышленности;
гидротехнические и селезащитные сооружения (дамбы, плотины), обеспечивающие безопасность населенных пунктов и территорий;
линейные сооружения, расположенные за пределами границ населенных пунктов:
магистральные трубопроводы (нефте-, газопровод и так далее) с объектами их обслуживания;
высоковольтные линии электропередач и волоконно-оптические линии связи;
железные дороги с объектами их обслуживания;
автомобильные дороги общего пользования, отнесенные к республиканской сети, включая мосты, мостовые переходы, тоннели, многоуровневые развязки;
в течение 2 рабочих дней - на разработку проекта реконструкции (перепланировки, переоборудования) помещений (отдельных частей) существующих зданий не связанных с изменением несущих и ограждающих конструкций, инженерных систем и оборудования, осуществляемые в существующих границах земельного участка (территории, трассы), или мотивированного отказа в их выдаче;

4) көрсетілетін қызметті берушінің басшысыанықтамаға немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қояды - 15 минут. Нәтижесі – анықтамаға немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қою;
5) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері мемлекеттік қызметтің нәтижесін береді - 15 минут. Нәтижесі – анықтама немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап беру.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлердің) өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау
6. Мемлекеттік қызметті көрсету процесіне қатысатын көрсетілетін қызмет берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлердің) тізбесі:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы;
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы.
7. Әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып, құрылымдық бөлімшелер (жұмысшылар) арасындағы өзара іс-қимылдың кезеңділігін сипаттау:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері көрсетілетін қызметті алушының Орталықтан жіберілген құжаттарды алдағы уақытта тіркеу арқылы қабылдауды жүзеге асырады - 15 минуттан ұзақ емес;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы құжаттармен танысады және жауапты орындаушыны белгілейді - 15 минут;
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы құжаттардың толықтығын және сәйкестігін тексереді, кейін анықтаманы немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты дайындайды:
7 жұмыс күні ішінде;
14 жұмыс күні ішінде - келесі құрылыс объектілері үшін:
электр және жылу энергиясын өндіретін өндірістік кәсіпорындар;
тау-кен өндіру және байыту өндірістік кәсіпорындары;
қара және түсті металлургия, машина жасау өнеркәсібінің өндірістік кәсіпорындары;
елді мекендер мен аумақтардың қауіпсіздігін қамтамасыз ететін гидротехникалық және селден қорғау құрылыстары (дамбалар, бөгеттер);
елді мекендердің шекараларынан тыс орналасқан желілік құрылыстар:
қызмет көрсету объектілерімен бірге магистральдық құбырлар (мұнай, газ құбырлары және тағы басқа);
жоғары вольтты электр беру желілері және талшықты-оптикалық байланыс желілері;
қызмет көрсету объектілерімен бірге темір жолдар;
көпірлерді, көпір өткелдерін, тоннельдерді, көп деңгейлі айрықтарды қоса алғанда, республикалық желіге жатқызылған жалпы пайдаланудағы автомобиль жолдары;
2 жұмыс күні ішінде - жер учаскесінің (аумақтың, трассаның) қолданыстағы шекараларында жүзеге асырылатын, тіреу және қоршау конструкцияларын, инженерлік жүйелері мен жабдықтарын өзгертуге байланысты емес қолданыстағы ғимараттардың үй-жайларын (жеке бөліктерін) реконструкциялау (қайта жоспарлау, қайта жабдықтау) жобасын әзірлеуге немесе оларды беруге дәлелді бас тартуға құрайды;

4) руководитель услугодателя подписывает справку либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги – 15 минут;
5) сотрудник канцелярии услугодателя выдает справку либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги услугополучателю – 15 минут.
8. Описание последовательности процедур (действий) сопровождается блок-схемой согласно приложению 1 к настоящему Регламенту.
4. Описание порядка взаимодействия с Центром и (или) иными услугодателями, а также порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги
9. Для получения услуги услугополучатель представляет в Центр документы предусмотренные пунктом 9 Стандарта.
Сведения документов, являющиеся государственными электронными информационными ресурсами, услугодатель получает из соответствующих государственных информационных систем через информационную систему центров в форме электронных документов, подписанные электронно-цифровой подписью.
Работник Центра сверяет подлинность оригиналов документов со сведениями, предоставленными из государственных информационных систем государственных органов, после чего возвращает оригиналы услугополучателю.
10. После сдачи всех необходимых документов услугополучателю выдается расписка о приеме соответствующих документов с указанием:
номера и даты приема заявления;
вида запрашиваемой государственной услуги;
количества и названий приложенных документов;
даты, времени и места выдачи документов;
фамилии, имени, отчества работника Центра принявшего заявление на оформление документов;
фамилии, имени, отчества услугополучателя, фамилии, имени, отчества уполномоченного представителя, и их контактных телефонов.
11. В целях оказания государственной услуги Центр направляет запрос услугодателю.
12. Выдача результата оказания государственной услуги (либо уведомления об отказе) осуществляется при личном обращении в Центр посредством «окон».
13. В случае отказа в соответствии с пунктом 10 Стандарта, работник Центра информирует услугополучателя в течение 1 рабочего дня со дня подписания мотивированного отказа и выдает мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги государственного учреждения о причине отказа.
14. Описание последовательности процедур (действий) сопровождается блок-схемой согласно приложению 2 к настоящему Регламенту.
15. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описание порядка взаимодействия с Центром отражается в справочнике бизнес-процесса оказания государственной услуги, согласно приложениям 3 и 4 к настоящему регламенту.

4) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы анықтамаға немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қояды - 15 минут;
5) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері көрсетілетін қызметті алушыға анықтаманы немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап береді - 15 минут.
8. Рәсім (іс-қимыл) кезеңділігінің сипаттамасы осы регламенттің  1-қосымшасына сәйкес блок-схемамен сүйемелденеді.
4. Орталықпен және (немесе) өзге де көрсетілетін қызметті берушілермен өзара іс-қимыл тәртібін, сондай-ақ мемлекеттік қызметті көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібін сипаттау
9. Көрсетілетін қызметті алу үшін көрсетілетін қызметті алушы Стандарттың 9-тармағында қарастырылған қажетті құжаттарды Орталыққа ұсынады.
Мемлекеттік электрондық ақпараттық ресурс болып табылатын мәліметтерді көрсетілетін қызметті беруші тиісті мемлекеттік ақпараттық жүйеден Орталықтардың ақпараттық жүйесі арқылы электрондық цифрлық қолтаңба қойылған электрондық құжат нысанында алады.
Орталық қызметкерi құжаттар түпнұсқалығының дұрыстығын мемлекеттік ақпараттық жүйелерден ұсынылған мәліметтермен салыстырады, одан кейін түпнұсқаларды көрсетілетін қызметті алушыға қайтарады.
10. Көрсетілетін қызметті алушы барлық қажетті құжаттарды тапсырғаннан кейін, көрсетілетін қызметті алушыға тиісті құжаттарды қабылданғаны туралы қолхат беріледі, онда:
өтініштің нөмірі және қабылданған күні;
сұрау салынған мемлекеттік қызметтің түрі;
қоса берілген құжаттардың саны мен атаулары;
құжаттарды беру күні, уақыты мен орны;
құжаттарды рәсімдеуге қабылдаған Орталық қызметкерінің тегі, аты, әкесінің аты;
көрсетілетін қызметті алушының тегі, аты, әкесінің аты, уәкілетті өкілдің тегі, аты, әкесінің аты және олардың байланыс телефондары көрсетіледі.
11. Мемлекеттік қызмет көрсету мақсатында, Орталық көрсетілетін қызметті берушіге сұраныс жолдайды.
12. Мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижесі (немесе бас тарту туралы хабарлама) «терезелер» арқылы Орталыққа жеке өтініш білдірген кезде беріледі.
13. Стандарттың 10-тармағына сәйкес бас тартқан жағдайда, Орталықтың қызметкерідәлелді бас тартуға қол қойылған күннен бастап 1 жұмыс күнінің ішінде көрсетілетін қызметті алушыны хабардар етеді және бас тарту себебі туралы мемлекеттік мекеменің мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауабын береді.
14. Рәсім (іс-қимыл) кезеңділігінің сипаттамасы осы регламенттің 2-қосымшасына сәйкес блок-схемамен сүйемелденеді.
15. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдердің (іс-қимылдардың) ретін, көрсетілетін қызметті берушінің толық сипаттамасы құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының, сонымен қатар Орталықпен өзара іс-қимыл тәртібінің осы регламенттің 3 және 4-қосымшаларына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі.

Сноска. Регламент дополнен пунктом 15 в соответствии с постановлением акимата Акмолинской области от 12.08.2014 № А-7/358 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Приложение 1 к Регламенту
государственной услуги «Выдача
архитектурно-планировочного задания»
Описание последовательности процедур (действий)
Приложение 2 к Регламенту
государственной услуги «Выдача
архитектурно-планировочного задания»
Описание последовательности процедур (действий)
Приложение 3
к Регламенту государственной
услуги «Выдача архитектурно-
планировочного задания»
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги «Выдача архитектурно-планировочного задания»
Сноска. Регламент дополнен приложением 3 в соответствии с постановлением акимата Акмолинской области от 12.08.2014 № А-7/358 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Расшифровка аббревиатуры: * СФЕ - структурно-функциональная единица: взаимодействие структурных подразделений (работников) услугодателя, центра обслуживания населения, веб-портала «электронного правительства»;
Приложение 4
к Регламенту государственной
услуги «Выдача архитектурно-
планировочного задания»
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги «Выдача архитектурно-планировочного задания»
Сноска. Регламент дополнен приложением 4 в соответствии с постановлением акимата Акмолинской области от 12.08.2014 № А-7/358 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Расшифровка аббревиатуры: * СФЕ - структурно-функциональная единица: взаимодействие структурных подразделений (работников) услугодателя, центра обслуживания населения, веб-портала «электронного правительства»;
Утвержден постановлением
акимата Акмолинской области
от 11 апреля 2014 года № А-4/134
Регламент государственной услуги «Выдача решения на реконструкцию (перепланировку, переоборудование) помещений (отдельных частей) существующих зданий, не связанных с изменением несущих и ограждающих конструкций, инженерных систем и оборудования»
1. Общие положения
1. Государственная услуга «Выдача решения на реконструкцию (перепланировку, переоборудование) помещений (отдельных частей) существующих зданий, не связанных с изменением несущих и ограждающих конструкций, инженерных систем и оборудования» (далее – государственная услуга) оказывается отделами архитектуры и градостроительства городов областного значения, районов Акмолинской области (далее – Услугодатель).
2. Форма оказываемой государственной услуги: бумажная.
3. Результат оказания государственной услуги – решение услугодателя на реконструкцию (перепланировку, переоборудование) помещений (отдельных частей) существующих зданий, не связанных с изменением несущих и ограждающих конструкций, инженерных систем и оборудования (далее - решение) либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги.

Ескерту. Регламент 15-тармақпен толықтырылды – Ақмола облысы әкімдігінің 12.08.2014 № А-7/358 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
«Сәулет-жоспарлау тапсырмасын беру»
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне 1-қосымша
Рәсім (іс-қимыл) кезеңділігінің сипаттамасы
«Сәулет-жоспарлау тапсырмасын беру»
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне 2-қосымша
Рәсім (іс-қимыл) кезеңділігінің сипаттамасы
«Сәулет-жоспарлау тапсырмасын беру»
мемлекеттік көрсетілетін қызметтің
регламентіне 3-қосымша
«Сәулет-жоспарлау тапсырмасын беру» мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Ескерту. Регламент 3-қосымшамен толықтырылды – Ақмола облысы әкімдігінің 12.08.2014 № А-7/358 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қысқарманың мағынасын ашу: *ҚФБ - құрылымдық-функционалдық бірлік: көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің), халыққа қызмет көрсету орталықтарының, «электрондық үкімет» веб-порталының өзара іс-қимылдары;
«Сәулет-жоспарлау тапсырмасын беру»
мемлекеттік көрсетілетін қызметтің
регламентіне 4-қосымша
«Сәулет-жоспарлау тапсырмасын беру» мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Ескерту. Регламент 4-қосымшамен толықтырылды – Ақмола облысы әкімдігінің 12.08.2014 № А-7/358 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қысқарманың мағынасын ашу: *ҚФБ - құрылымдық-функционалдық бірлік: көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің), халыққа қызмет көрсету орталықтарының, «электрондық үкімет» веб-порталының өзара іс-қимылдары;
Ақмола облысы әкімдігінің
2014 жылғы 11 сәуірдегі № А-4/134
қаулысымен бекітілді
«Тіреу және қоршау конструкцияларын, инженерлік жүйелер мен жабдықтарды өзгертуге байланысты емес қолданыстағы ғимараттардың үй-жайларын (жекелеген бөліктерін) реконструкциялауға (қайта жоспарлауға, қайта жабдықтауға) шешім беру» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. «Тіреу және қоршау конструкцияларын, инженерлік жүйелер мен жабдықтарды өзгертуге байланысты емес қолданыстағы ғимараттардың үй-жайларын (жекелеген бөліктерін) реконструкциялауға (қайта жоспарлауға, қайта жабдықтауға) шешім беру» мемлекеттік көрсетілетін қызмет (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) Ақмола облысының облыстық маңызы бар қалалардың, аудандардың сәулет және қала құрылысы бөлімдері(бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) арқылы көрсетіледі.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: қағаз.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі: тіреу және қоршау конструкцияларын, инженерлік жүйелері мен жабдықтарды өзгертуге байланысты емес қолданыстағы ғимараттардың үй-жайларын (жекелеген бөліктерін) реконструкциялауға (қайта жоспарлауға, қайта жабдықтауға) көрсетілетін қызметті берушінің шешімі (бұдан әрі - шешім) немесе мемлекеттік көрсетілетін қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап.

2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) Услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Для получения государственной услуги Услугополучатель предоставляет документы, указанные в пункте 9 стандарта государственной услуги «Выдача решения на реконструкцию (перепланировку, переоборудование) помещений (отдельных частей) существующих зданий, не связанных с изменением несущих и ограждающих конструкций, инженерных систем и оборудования», утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан «Об утверждении стандартов государственных услуг «Выдача справки по определению адреса объектов недвижимости на территории Республики Казахстан», «Выдача архитектурно-планировочного задания» и «Выдача решения на реконструкцию (перепланировку, переоборудование) помещений (отдельных частей) существующих зданий, не связанных с изменением несущих и ограждающих конструкций, инженерных систем и оборудования» от 13 марта 2014 года № 237.
5. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность его выполнения:
1) сотрудник канцелярии Услугодателя осуществляет прием и регистрацию документов Услугополучателя – не более 15 минут. Результат–копия заявления Услугополучателя со штампом регистрации Услугодателя;
2) руководитель Услугодателя ознакамливается с документами, налагает резолюцию и передает ответственному исполнителю- 15 минут. Результат – определение ответственного исполнителя;
3) ответственный исполнитель Услугодателя осуществляет проверку полноты и соответствие достоверности документов – в течение 27 календарных дней. Результат – подготовка решения либо мотивированного ответа об отказе в оказании государственной услуги;
4) руководитель Услугодателя ознакамливается с документами, подписывает решение либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги – в течение 1 календарного дня. Результат - подписание решения либо мотивированного ответа об отказе в оказании государственной услуги;
5) сотрудник канцелярии услугодателя выдает результат государственной услуги услугополучателю – в течение 1 календарного дня. Результат - решение либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
6. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:

2. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-қимыл тәртібін сипаттау
4. Мемлекеттік қызметті алу үшін көрсетілетін қызметті алушы «Қазақстан Республикасының аумағында жылжымайтын мүлік объектілерінің мекенжайын айқындау бойынша анықтама беру» «Сәулет-жоспарлау тапсырмасын беру» және «Тіреу және қоршау конструкцияларын, инженерлік жүйелер мен жабдықтарды өзгертуге байланысты емес қолданыстағы ғимараттардың үй-жайларын (жекелеген бөліктерін) реконструкциялауға (қайта жоспарлауға, қайта жабдықтауға) шешім беру» мемлекеттiк қызмет көрсету стандарттарын бекiту туралы» Қазақстан Республикасының Үкіметінің 2014 жылғы 13 наурыздағы № 237 қаулысымен бекітілген«Тіреу және қоршау конструкцияларын, инженерлік жүйелер мен жабдықтарды өзгертуге байланысты емес қолданыстағы ғимараттардың үй-жайларын (жекелеген бөліктерін) реконструкциялауға (қайта жоспарлауға, қайта жабдықтауға) шешім беру» мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 9-тармағында көрсетілген құжаттарды ұсынады.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны, оның орындалу ұзақтығы:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері көрсетілетін қызметті алушының құжаттарын қабылдайды және тіркейді - 15 минуттан ұзақ емес. Нәтижесі – көрсетілетін қызметті берушінің тіркеу мөртабанымен көрсетілетін қызметті алушы өтінішінің көшірмесі;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы құжаттармен танысып, бұрыштамасын қояды және жауапты орындаушыға береді - 15 минут. Нәтижесі – жауапты орындаушыны белгілеу;
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы құжаттардың толықтығын және сәйкестігін тексереді – 27күнтізбелік күн ішінде. Нәтижесі – шешімді немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты дайындау;
4) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы құжаттармен танысып, шешімге немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қояды - 1 күнтізбелік күн ішінде. Нәтижесі – шешімге немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қою;
5) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері мемлекеттік қызметтің нәтижесін көрсетілетін қызметті алушыға береді - 1 күнтізбелік күн ішінде. Нәтижесі – шешім немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелердің (қызметкерлердің) өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау
6. Мемлекеттік қызмет көрсету процесіне қатысатын көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлердің) тізбесі:

1) канцелярия услугодателя;
2) руководство услугодателя;
3) ответственный исполнитель услугодателя.
7. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия):
1) сотрудник канцелярии Услугодателя осуществляет прием документов у Услугополучателя – не более 15 минут;
2) руководитель Услугодателя ознакамливается с документами, налагает резолюцию и передает ответственному исполнителю - 15 минут;
3) ответственный исполнитель Услугодателя осуществляет проверку полноты и соответствие достоверности документов с последующей подготовкой решения либо мотивированного ответа об отказе в оказании государственной услуги – в течение 27 календарных дней;
4) руководитель Услугодателя ознакамливается с документами, подписывает решение либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги – в течение 1 календарного дня;
5) сотрудник канцелярии услугодателя выдает решение либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги Услугополучателю – в течение 1 календарного дня.
8. Описание последовательности процедур (действий) сопровождается блок-схемой согласно приложению 1 к настоящему Регламенту.
Сноска. Пункт 8 - в редакции постановления акимата Акмолинской области от 12.08.2014 № А-7/358 (вводится в действие со дня официального опубликования).
9. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, отражается в справочнике бизнес-процесса оказания государственной услуги, согласно приложению 2 к настоящему регламенту.
Сноска. Регламент дополнен пунктом 9 в соответствии с постановлением акимата Акмолинской области от 12.08.2014 № А-7/358 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Приложение 1 к Регламенту
государственной услуги «Выдача
решения на реконструкцию (перепланировку,
переоборудование) помещений
(отдельных частей) существующих зданий,
не связанных с изменением несущих и
ограждающих конструкций, инженерных
систем и оборудования»
Блок-схема последовательности оказание государственной услуги
Сноска. Приложение 1 - в редакции постановления акимата Акмолинской области от 12.08.2014 № А-7/358 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Приложение 2 к Регламенту государственной
услуги «Выдача решения на реконструкцию
(перепланировку, переоборудование)
помещений (отдельных частей) существующих
зданий, не связанных с изменением несущих
и ограждающих конструкций, инженерных
систем и оборудования»
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги «Выдача решения на реконструкцию (перепланировку, переоборудование) помещений (отдельных частей) существующих зданий, не связанных с изменением несущих и ограждающих конструкций, инженерных систем и оборудования»

1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы;
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы.
7. Әрбір ресімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып, құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) арасындағы өзара іс-қимылдың кезеңділігін сипаттау:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері көрсетілетін қызметті алушының құжаттарын қабылдауды жүзеге асырады - 15 минуттан ұзақ емес;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы құжаттармен танысып, бұрыштамасын қояды және жауапты орындаушыға береді - 15 минут;
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы құжаттардың толықтығын және сәйкестігін тексереді, кейін шешім немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты дайындайды– 27күнтізбелік күн ішінде;
4) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы құжаттармен танысып, шешімге немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қояды - 1 күнтізбелік күн ішінде;
5) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері шешімді немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты көрсетілетін қызметті алушыға береді - 1 күнтізбелік күн ішінде.
8. Рәсім (іс-қимыл) кезеңділігінің сипаттамасы осы регламенттің 1-қосымшасына сәйкес блок-схемамен сүйемелденеді.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда – Ақмола облысы әкімдігінің 12.08.2014 № А-7/358 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
9. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметшілерінің) өзара әрекет етуінің, рәсімдері (әрекеттері) кезеңділігінің толық сипаттамасы осы Регламенттің 2-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсету бизнес-процесінің анықтамалығында көрсетілген.
Ескерту. Регламент 9-тармақпен толықтырылды – Ақмола облысы әкімдігінің 12.08.2014 № А-7/358 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
«Тіреу және қоршау конструкцияларын,
инженерлік жүйелер мен жабдықтарды
өзгертуге байланысты емес қолданыстағы
ғимараттардың үй-жайларын (жекелеген
бөліктерін) реконструкциялауға (қайта
жоспарлауға, қайта жабдықтауға) шешім
беру» мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне 1-қосымша
Мемлекеттік көрсетілетін қызметтің кезеңділік блок-схемасы
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда – Ақмола облысы әкімдігінің 12.08.2014 № А-7/358 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
«Тіреу және қоршау конструкцияларын,
инженерлік жүйелер мен жабдықтарды
өзгертуге байланысты емес қолданыстағы
ғимараттардың үй-жайларын (жекелеген
бөліктерін) реконструкциялауға (қайта
жоспарлауға, қайта жабдықтауға) шешім
беру» мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне 2-қосымша
«Тіреу және қоршау конструкцияларын, инженерлік жүйелер мен жабдықтарды өзгертуге байланысты емес қолданыстағы ғимараттардың үй-жайларын (жекелеген бөліктерін) реконструкциялауға (қайта жоспарлауға, қайта жабдықтауға) шешім беру» мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы