О внесении изменений в решение Акмолинского областного маслихата от 13 декабря 2013 года № 5С-20-2 "Об областном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Акмолинского областного маслихата от 29 августа 2014 года № 5С-29-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 2 сентября 2014 года № 4333
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акмолинского областного маслихата «Об областном бюджете на 2014-2016 годы» от 13 декабря 2013 года № 5С-20-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3935, опубликовано 9 января 2014 года в газете «Арқа ажары», 9 января 2014 года в газете «Акмолинская правда») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить областной бюджет на 2014-2016 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 141 264 865,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 14 767 318,3 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 004 452,7 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5 142,4 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 125 487 952,2 тысячи тенге;
2) затраты – 142 119 656,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 2 196 553,9 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 2 827 016,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 630 462,1 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 56 382,2 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 59 537,2 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 3 155,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 107 726,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 107 726,7 тысяч тенге.»;
приложения 145 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
Акмолинского областного
маслихата                                  Л.Багапова
Секретарь Акмолинского
областного  маслихата                      Н.Дьячек
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Акмолинской области                   С.Кулагин
Руководитель государственного
учреждения «Управление экономики
и бюджетного планирования
Акмолинской области»                       Б.Малгаждаров
Приложение 1
к решению Акмолинского
областного маслихата

Ақмола облыстық мәслихатының 2013 жылғы 13 желтоқсандағы № 5С-20-2 "2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облыстық мәслихатының 2014 жылғы 29 тамыздағы № 5С-29-2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 2 қыркүйекте № 4333 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақмола облыстық мәслихатының «2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2013 жылғы 13 желтоқсандағы № 5С-20-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3935 тіркелген, 2014 жылдың 9 қаңтарында «Арқа ажары» газетінде, 2014 жылдың 9 қаңтарында «Акмолинская правда» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 141 264 865,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 14 767 318,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 004 452,7 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 5 142,4 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 125 487 952,2 мың теңге;
2) шығындар – 142 119 656,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 2 196 553,9 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 2 827 016,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 630 462,1 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 56 382,2 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 59 537,2 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 3 155,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -3 107 726,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 3 107 726,7 мың теңге.»;
көрсетілген шешімнің 145 қосымшалары осы шешімнің 123 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешiм Ақмола облысының Әдiлет департаментiнде мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Ақмола облыстық
мәслихаты сессиясының
төрайымы                                   Л.Багапова
Ақмола облыстық
мәслихатының хатшысы                       Н.Дьячек
«КЕЛІСІЛДІ»
Ақмола облысының әкімі                     С.Кулагин
«Ақмола облысының
экономика және бюджеттік
жоспарлау басқармасы»
мемлекеттік мекемесінің
басшысы                                    Б.Малғаждаров
Ақмола облыстық мәслихатының

163 880,0
053
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на апробирование подушевого финансирования начального, основного среднего и общего среднего образования
1 731 123,0
061
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
311 660,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
800 500,4
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
945 210,9
271
Управление строительства области
5 707 398,9
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
5 462 771,7
037
Строительство и реконструкция объектов образования
244 627,2
285
Управление физической культуры и спорта области
1 195 745,3
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
970 438,2
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
225 307,1
5
Здравоохранение
24 730 708,9
253
Управление здравоохранения области
22 609 293,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
102 085,6
004
Оказание стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи субъектами здравоохранения по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и медицинских организаций, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
121 518,0
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
495 948,6
006
Услуги по охране материнства и детства
79 057,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
105 829,0
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
214 732,3
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
3 397 904,0
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
490 612,0
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
14 875,0
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне

163 880,0
053
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білімді жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 731 123,0
061
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
311 660,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
800 500,4
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
945 210,9
271
Облыстың құрылыс басқармасы
5 707 398,9
007
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне білім объектілерін салуға және қайта жаңғыртуға берілетін нысаналы даму трансферттері
5 462 771,7
037
Бiлiм объектiлерiн салу және қайта жаңғырту
244 627,2
285
Облыстың дене тәрбиесі және спорт басқармасы
1 195 745,3
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
970 438,2
007
Мамандандырылған бiлiм ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
225 307,1
5
Денсаулық сақтау
24 730 708,9
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
22 609 293,8
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
102 085,6
004
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, бастапқы медициналық-санитариялық көмек және медициналық ұйымдар мамандарын жіберу бойынша денсаулық сақтау субъектілерінің стационарлық және стационарды алмастыратын медициналық көмек көрсетуі
121 518,0
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру
495 948,6
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі қызметтер
79 057,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
105 829,0
008
Қазақстан Республикасына ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
214 732,3
009
Туберкулезден, жұқпалы аурулардан, психикасының бұзылуынан және жүйкесі бұзылуынан, оның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолдануға байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
3 397 904,0
011
Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен және аудандық маңызы бар және селоның денсаулық сақтау субъектілерінің көрсететіндерін қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитарлық авиация
490 612,0
013
Патологоанатомиялық союды жүргізу
14 875,0
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету

651 235,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
6 123,0
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
676,7
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
21 289,0
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
273 495,0
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
340 426,0
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
188 010,0
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
34 207,0
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
501 995,0
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
727 948,0
029
Областные базы спецмедснабжения
66 273,0
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
6 650,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
1 065 407,6
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
26 279,0
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
192 443,0
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
11 939 487,0
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
335 226,0
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
1 209 562,0
271
Управление строительства области
2 121 415,1
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
2 111 243,8
083
Строительство врачебных амбулаторий и фельдшерского акушерских пунктов, расположенных в сельских населенных пунктах в рамках Дорожной карты занятости 2020
10 171,3
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
3 535 679,9
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 923 922,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
78 882,4
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа

651 235,0
016
Азаматтарды елді мекеннің шегінен тыс емделуге тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
6 123,0
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
676,7
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызмет
21 289,0
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
273 495,0
020
Диабетпен ауыратындарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
340 426,0
021
Онкогематологиялық науқастарды химиялық препараттармен қамтамасыз ету
188 010,0
022
Бүйрек функциясының созылмалы жеткіліксіздігі, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегі транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
34 207,0
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
501 995,0
027
Халыққа иммундық алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырып сатып алу
727 948,0
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
66 273,0
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
6 650,0
033
Денсаулық сақтаудың медициналық ұйымдарының күрделі шығыстары
1 065 407,6
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
26 279,0
038
Скринингтік зерттеулер тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде жүргізу
192 443,0
039
Тегін медициналық көмектің кепілдендірілген көлемі шеңберінде аудандық маңызы және селоның денсаулық сақтау субъектілерінің халыққа медициналық көмек және амбулаториялық-емханалық көмек көрсетуі
11 939 487,0
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдікті шартта дәрілік заттармен қамтамасыз ету
335 226,0
046
Ақысыз медициналық көмектің кепілдендірілген көлемі шеңберінде онкологиялық аурулармен ауыратындарға медициналық көмек көрсету
1 209 562,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2 121 415,1
038
Денсаулық сақтау объектiлерiн салу және қайта жаңғырту
2 111 243,8
083
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде орналасқан дәрігерлік амбулаториялар және фельдшерлік акушерлік пункттер салу
10 171,3
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
3 535 679,9
256
Облыстың жұмыспен қамтуды және әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасы
1 923 922,6
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
78 882,4
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету

464 627,0
003
Социальная поддержка инвалидов
224 788,0
007
Капитальные расходы государственного органа
5 629,0
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
443 409,0
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
274 650,0
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
37 881,0
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
70 867,0
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
4 752,0
046
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
8 659,0
047
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
223 320,0
048
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
1 620,0
049
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственной адресной социальной помощи
35 572,0
050
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственных пособий на детей до 18 лет
8 065,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
41 201,2
261
Управление образования области
1 508 844,0
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
1 470 400,6
037
Социальная реабилитация
38 443,4
263
Управление внутренней политики области
36 574,0
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
36 574,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
7 244,0
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
7 244,0
270
Управление по инспекции труда области
56 925,6
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
56 925,6
003
Капитальные расходы государственного органа
0,0
271
Управление строительства области
2 169,7
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
2 169,7
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
18 996 129,3

464 627,0
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
224 788,0
007
Мемлекеттiк органның күрделi шығыстары
5 629,0
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
443 409,0
015
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) жүйкесі бұзылған мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
274 650,0
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
37 881,0
018
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
70 867,0
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
4 752,0
046
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
8 659,0
047
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
223 320,0
048
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
1 620,0
049
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
35 572,0
050
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
8 065,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
41 201,2
261
Облыстың білім басқармасы
1 508 844,0
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
1 470 400,6
037
Әлеуметтік сауықтандыру
38 443,4
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
36 574,0
077
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
36 574,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
7 244,0
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
7 244,0
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
56 925,6
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
56 925,6
003
Мемлекеттiк органның күрделi шығыстары
0,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2 169,7
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
2 169,7
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
18 996 129,3

253
Управление здравоохранения области
17 871,0
047
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
17 871,0
261
Управление образования области
22 200,5
062
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
8 605,4
064
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
13 595,1
262
Управление культуры области
443,0
016
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
443,0
271
Управление строительства области
9 667 367,6
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
2 222 375,9
027
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
4 169 856,5
058
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах
3 275 135,2
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
9 288 247,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
49 176,6
005
Капитальные расходы государственного органа
4 883,6
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
3 451 000,6
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
3 424 463,9
026
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
13 125,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
2 277 759,2
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
67 838,3
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
4 523 510,5
259
Управление архивов и документации области
256 410,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне по управлению архивным делом
21 460,4
002
Обеспечение сохранности архивного фонда
221 367,0
005
Капитальные расходы государственного органа
1 541,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций

253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
17 871,0
047
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
17 871,0
261
Облыстың білім басқармасы
22 200,5
062
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
8 605,4
064
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
13 595,1
262
Облыстың мәдениет басқармасы
443,0
016
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
443,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
9 667 367,6
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 222 375,9
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
4 169 856,5
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне селолық елді мекендерді сумен жабдықтау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
3 275 135,2
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
9 288 247,2
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
49 176,6
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 883,6
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтауға және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
3 451 000,6
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы трансферттер
3 424 463,9
026
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
13 125,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 277 759,2
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
67 838,3
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
4 523 510,5
259
Облыстың мұрағаттар және құжаттама басқармасы
256 410,4
001
Жергілікті деңгейде мұрағат ісін басқару жөніндегі мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21 460,4
002
Мұрағат қорының сақталуын қамтамасыз ету
221 367,0
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 541,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары

128 125,8
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
8 000,0
9
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
3 832 312,6
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
3 832 312,6
011
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие теплоэнергетической системы
3 463 053,8
071
Развитие газотранспортной системы
369 258,8
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
18 968 328,6
251
Управление земельных отношений области
368 266,4
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории области
40 993,8
010
Капитальные расходы государственного органа
2 497,6
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
324 775,0
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
1 497 391,8
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне
70 437,0
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
570 434,6
006
Охрана животного мира
15 020,0
008
Мероприятия по охране окружающей среды
702 014,7
009
Создание лесонасаждений вдоль автомобильной дороги «Астана-Щучинск» на участках «Шортанды-Щучинск»
135 213,5
013
Капитальные расходы государственного органа
4 272,0
255
Управление сельского хозяйства области
15 863 514,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
113 988,4
002
Поддержка семеноводства
591 908,0
003
Капитальные расходы государственного органа
9 013,0
010
Государственная поддержка племенного животноводства
1 857 373,3
013
Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства
2 107 127,0
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
3 409,0
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
3 969 997,5
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
3 291,0
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
57 103,0
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)

128 125,8
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
8 000,0
9
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
3 832 312,6
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
3 832 312,6
011
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жылу-энергетикалық жүйені дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
3 463 053,8
071
Газ көлігі жүйесін дамыту
369 258,8
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
18 968 328,6
251
Облыстың жер қатынастары басқармасы
368 266,4
001
Облыс аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
40 993,8
010
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 497,6
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
324 775,0
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
1 497 391,8
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
70 437,0
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
570 434,6
006
Жануарлар дүниесін қорғау
15 020,0
008
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар
702 014,7
009
«Шортанды - Щучинск» учаскесінде «Астана – Щучинск» автомобиль жолының бойында орман екпе ағаштарын отырғызу
135 213,5
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 272,0
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
15 863 514,4
001
Жергiлiктi деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер
113 988,4
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
591 908,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
9 013,0
010
Асыл тұқымды мал шаруашылығын мемлекеттік қолдау
1 857 373,3
013
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялау
2 107 127,0
018
Пестицидтердi (улы химикаттарды) залалсыздандыру
3 409,0
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды, және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
3 969 997,5
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызмет көрсету
3 291,0
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс-шаралар
57 103,0
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)

45 138,4
040
Централизованный закуп средств индивидуальной защиты работников, приборов, инструментов, техники, оборудования и инвентаря для материально-технического оснащения государственных ветеринарных организаций
603 766,0
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителями стоимости гербицидов биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
3 534 676,2
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
76 826,6
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
1 027 202,0
048
Возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте
11 730,0
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
1 054 272,0
051
Субсидирование в рамках страхования и гарантирования займов субъектов агропромышленного комплекса
48 566,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
748 127,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1 239 156,0
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
1 239 156,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
422 553,7
271
Управление строительства области
322 302,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
52 070,9
005
Капитальные расходы государственного органа
3 953,3
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
22 976,0
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
243 301,9
272
Управление архитектуры и градостроительства области
100 251,6
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
30 681,8
004
Капитальные расходы государственного органа
320,4
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
69 249,4
12
Транспорт и коммуникации
4 551 589,2
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
4 551 589,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
48 214,4
002
Развитие транспортной инфраструктуры
636,5
003
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
615 246,0
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие транспортной инфраструктуры
1 180 000,0
011
Капитальные расходы государственного органа
1 880,0
025
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного значения и улиц населенных пунктов

45 138,4
040
Мемлекеттік ветеринариялық ұйымдарды материалдық-техникалық жабдықтау үшін, қызметкелердің жеке қорғану заттарын, аспаптарды, құралдарды, техниканы, жабдықтарды және инвентарды орталықтандырып сатып алу
603 766,0
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өндеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
3 534 676,2
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
76 826,6
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
1 027 202,0
048
Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өсіру
11 730,0
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
1 054 272,0
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
48 566,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
748 127,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 239 156,0
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
1 239 156,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
422 553,7
271
Облыстың құрылыс басқармасы
322 302,1
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
52 070,9
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 953,3
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
22 976,0
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
243 301,9
272
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы
100 251,6
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30 681,8
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
320,4
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
69 249,4
12
Көлiк және коммуникация
4 551 589,2
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
4 551 589,2
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
48 214,4
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
636,5
003
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
615 246,0
007
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне көлік инфрақұрылымын дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 180 000,0
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 880,0
025
Облыстық автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу

440 573,5
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
2 073 991,2
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
191 047,6
13
Прочие
6 986 547,7
253
Управление здравоохранения области
52 885,3
049
Текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
52 885,3
257
Управление финансов области
1 956 356,0
012
Резерв местного исполнительного органа области
276 000,0
040
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
1 680 356,0
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
172 871,5
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов
172 871,5
261
Управление образования области
73 964,5
066
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
73 964,5
262
Управление культуры области
22 186,3
019
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
22 186,3
265
Управление предпринимательства и промышленности области
1 943 548,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
102 092,0
002
Капитальные расходы государственного органа
7 994,4
004
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
15 000,0
014
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
1 639 627,0
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
44 000,0
016
Сервисная поддержка ведения бизнеса в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
57 835,0
038
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы

440 573,5
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 073 991,2
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
191 047,6
13
Басқалар
6 986 547,7
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
52 885,3
049
Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды ағымдағы жайластыру
52 885,3
257
Облыстың қаржы басқармасы
1 956 356,0
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
276 000,0
040
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 680 356,0
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
172 871,5
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу
172 871,5
261
Облыстың білім басқармасы
73 964,5
066
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды нысаналы жайластыруға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
73 964,5
262
Облыстың мәдениет басқармасы
22 186,3
019
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды нысаналы жайластыруға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
22 186,3
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
1 943 548,4
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
102 092,0
002
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7 994,4
004
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
15 000,0
014
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемелерді субсидиялау
1 639 627,0
015
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
44 000,0
016
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде бизнесті жүргізуді сервистік қолдау
57 835,0
038
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды нысаналы жайластыруға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер

77 000,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
968 174,0
036
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
611 497,0
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
356 677,0
269
Управление по делам религий области
58 595,6
001
Услуги по реализации государственной политики в области в сфере религиозной деятельности на местном уровне
34 545,8
003
Капитальные расходы государственного органа
525,0
004
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 199,0
005
Изучение и анализ религиозной ситуации в регионе
22 325,8
271
Управление строительства области
383 624,0
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
383 624,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1 354 342,1
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
424 257,6
035
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы «Развитие регионов»
130 987,5
036
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
152 000,0
039
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организаций
647 097,0
14
Обслуживание долга
994,0
257
Управление финансов области
994,0
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
994,0
15
Трансферты
24 940 615,2
257
Управление финансов области
24 940 615,2
007
Субвенции
22 611 406,0
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
1 062 992,0
017
Возврат, использованных не по целевому назначению целевых трансфертов
37 350,2
024
Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий
1 228 867,0
III. Чистое бюджетное кредитование
2 196 553,9
Бюджетные кредиты

77 000,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
968 174,0
036
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды нысаналы жайластыруға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
611 497,0
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
356 677,0
269
Облыстың дін істері басқармасы
58 595,6
001
Жергілікті деңгейде дін істер саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34 545,8
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
525,0
004
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
1 199,0
005
Өңірде діни ахуалды зерделеу және талдау
22 325,8
271
Облыстың құрылыс басқармасы
383 624,0
051
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
383 624,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 354 342,1
024
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
424 257,6
035
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне «Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
130 987,5
036
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды нысаналы жайластыруға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
152 000,0
039
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мамандандырылған уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайтуға берiлетiн нысаналы даму трансферттерi
647 097,0
14
Борышқа қызмет көрсету
994,0
257
Облыстың қаржы басқармасы
994,0
016
Жергiлiктi атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдердi төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
994,0
15
Трансферттер
24 940 615,2
257
Облыстың қаржы басқармасы
24 940 615,2
007
Субвенциялар
22 611 406,0
011
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
1 062 992,0
017
Нысаналы мақсатқа сай пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару
37 350,2
024
Мемлекеттік органдардың функцияларын мемлекеттік басқарудың төмен тұрған деңгейлерінен жоғарғы деңгейлерге беруге байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 228 867,0
III. Таза бюджеттiк несие беру
2 196 553,9
Бюджеттiк несиелер

2 272 395
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
70 624
На обеспечение безопасности дорожного движения
70 624
Управление координации занятости и социальных программ области
385 984
На предоставление специальных социальных услуг, в том числе:
304 466
размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
70 867
размещение государственного социального заказа на развитие служб "Инватакси"
8 659
внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
224 940
На введение стандартов специальных социальных услуг
37 881
На выплату государственной адресной социальной помощи
35 572
На выплату государственных пособий на детей до 18 лет
8 065
Управление образования области
5 400 164
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
2 735 663
На реализацию Государственной программы развития образования Республики Казахстан на 2011 – 2020 годы, в том числе:
163 880
оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
163 880
На обновление и переоборудование учебно-производственных мастерских, лабораторий учебных заведений технического и профессионального образования
300 000
На увеличение государственного образовательного заказа на подготовку специалистов в организациях технического и профессионального образования
21 763
На увеличение размера стипендий обучающимся в организациях технического и профессионального образования
121 113
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
326 622
На апробирование подушевого финансирования начального, основного среднего и общего среднего образования
1 731 123
Управление здравоохранения области
14 971 045
На обеспечение и расширение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи, в том числе:
14 607 748
на обеспечение и расширение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи, финансируемого за счет местного бюджета
12 107 375
на закуп лекарственных средств, вакцин
2 075 914
на закуп вакцин и других иммунобиологических препаратов для обеспечения иммунопрофилактики населения
424 459
На материально-техническое оснащение медицинских организаций здравоохранения на местном уровне
359 552
На увеличение размера стипендий обучающимся в организациях технического и профессионального, послесреднего образования на основании государственного образовательного заказа местных исполнительных органов
3 745
Управление внутренней политики области
29 259
На обеспечение сопровождения сурдопереводом транслирование новостных телепередач
29 259
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
616 349
На субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
616 349
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области

2 272 395
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
70 624
Жол қозғалысының қауіпсіздігін қамтамасыз етуге
70 624
Облыстың жұмыспен қамтуды және әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасы
385 984
Арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсетуге, оның iшiнде:
304 466
үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
70 867
мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға "Инватакси" қызметін дамытуға арналған
8 659
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге
224 940
Арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге
37 881
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге
35 572
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге
8 065
Облыстың бiлiм басқармасы
5 400 164
Мектепке дейінгі білім ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
2 735 663
Қазақстан Республикасында білімді дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға, оның ішінде:
163 880
негізгі орта және жалпы орта білім мемлекеттік мекемелеріндегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
163 880
Техникалық және кәсіптік білім оқу орындарының оқу-өндірістік шеберханаларын, зертханаларын жаңартуға және қайта жабдықтауға
300 000
Техникалық және кәсіптік білім ұйымдарында мамандарды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын ұлғайтуға
21 763
Техникалық және кәсіптік білім ұйымдарында білім алушылардың стипендияларының мөлшерін ұлғайтуға
121 113
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыларын көтеруге
326 622
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білімді жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге
1 731 123
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
14 971 045
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қамтамасыз етуге және кеңейтуге, оның ішінде:
14 607 748
жергілікті бюджет арқылы қаржыландырылатын тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қамтамасыз етуге және кеңейтуге
12 107 375
дәрiлiк заттарды, вакциналарды сатып алуға
2 075 914
дәрілiк заттарды, вакциналарды және басқа да иммундық-биологиялық препараттарды сатып алуға халықтың иммундық алдын-алуды қамтамасыз етуге
424 459
Жергiлiктi деңгейде медициналық денсаулық сақтау ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыруға
359 552
Жергілікті атқарушы органдардың мемлекеттік білім беру тапсырысы негізінде техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында білім алушылардың стипендияларының мөлшерін ұлғайтуға
3 745
Облыстың ішкі саясат басқармасы
29 259
Жаңалықтық телехабарларды трансляциялауда сурдоаудармалардың ілеспесін қамтамсыз етуге
29 259
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
616 349
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын аса маңызды топтық және оқшау сумен жабдықтау жүйелерінен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялауға
616 349
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы

275 273
На установку дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов
4 186
Обустройство пешеходных переходов звуковыми и световыми устройствами в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов
3 058
На реализацию текущих мероприятий в рамках Программы развития моногородов на 2012 – 2020 годы
268 029
Управление предпринимательства и промышленности области
1 833 462
На поддержку частного предпринимательства в регионах в рамках Программы «Дорожная карта бизнеса – 2020»
1 756 462
На реализацию текущих мероприятий в рамках Программы развития моногородов на 2012 – 2020 годы
77 000
Управление сельского хозяйства области
1 102 838
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
1 054 272
Субсидирование в рамках страхования и гарантирования займов субъектов агропромышленного комплекса
48 566
Целевые трансферты на развитие
27 123 138
в том числе:
Управление строительства области
15 312 198
На строительство объектов общественного порядка и безопасности
2 443 164
На строительство и реконструкцию объектов образования
2 874 974
На строительство и реконструкцию объектов здравоохранения
1 151 752
На развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах
2 770 711
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда, в том числе:
1 697 941
на строительства жилья для очередников
884 608
на строительство жилья для молодых семей
813 333
На проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
4 028 394
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
345 262
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
10 274 263
На развитие коммунального хозяйства
2 591 097
На развитие теплоэнергетической системы
2 994 028
На развитие газотранспортной системы
283 589
На развитие системы водоснабжения и водоотведения
3 375 089
На увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организаций
647 097
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
383 363
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1 536 677
На развитие транспортной инфраструктуры
1 180 000
На реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
356 677
Бюджетные кредиты
2 827 016
в том числе:
Управление экономики и бюджетного планирования области
594 599
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
594 599
Управление строительства области
989 800
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья
989 800
Управление предпринимательства и промышленности области

275 273
Мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жол белгілерін және нұсқауларды орнатуға
4 186
Мүгедектерге қызмет көрсетуге бағытталған ұйымдар орналасқан жерлерде жүргіншілер өткелдерін дыбыстық және жарықтық қондырғылармен жайластыру
3 058
Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасының ағымдағы шараларын іске асыруға
268 029
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
1 833 462
«Бизнестiң жол картасы – 2020» бағдарламасы шеңберiнде өңiрлерде жеке кәсiпкерлiктi қолдауға
1 756 462
Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасының ағымдағы шараларын іске асыруға
77 000
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
1 102 838
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
1 054 272
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
48 566
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
27 123 138
оның iшiнде:
Облыстың құрылыс басқармасы
15 312 198
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік объектілерін салуға
2 443 164
Білім беру объектілерін салуға және қайта жаңғыртуға
2 874 974
Денсаулық сақтау объектілерін салуға және қайта жаңғыртуға
1 151 752
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау жүйесін дамытуға
2 770 711
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға
1 697 941
кезекте тұрғандар үшін тұрғын үй салуға
884 608
жас отбасылар үшін тұрғын үй салуға
813 333
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға
4 028 394
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
345 262
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
10 274 263
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға
2 591 097
Жылу-энергетика жүйесін дамытуға
2 994 028
Газ тасымалдау жүйесін дамытуға
283 589
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
3 375 089
Мамандандырылған уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайту
647 097
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
383 363
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1 536 677
Көліктік инфрақұрылымды дамытуға
1 180 000
Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға
356 677
Бюджеттік несиелер
2 827 016
оның iшiнде:
Облыстың экономика және бюджеттiк жоспарлау басқармасы
594 599
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
594 599
Облыстың құрылыс басқармасы
989 800
Тұрғын үйді жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға
989 800
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы

1 242 617
Для кредитования областных бюджетов для микрокредитования предпринимательства в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
106 286
На содействие развитию предпринимательства на селе в рамках Дорожной карты занятости 2020
1 136 331
Приложение 3
к решению Акмолинского
областного маслихата
от 29 августа 2014
года № 5С-29-2
Приложение 5
к решению Акмолинского
областного маслихата
от 13 декабря 2013
года № 5С-20-2
Целевые трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на 2014 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Всего

1 242 617
Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікке микрокредит беру үшін облыстық бюджеттерді кредиттеу
106 286
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылдағы кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу үшін
1 136 331
Ақмола облыстық мәслихатының
2014 жылғы 29 тамыздағы
№ 5С-29-2 шешіміне
3 қосымша
Ақмола облыстық мәслихатының
2013 жылғы 13 желтоқсандағы
№ 5С-20-2 шешіміне
5 қосымша
2014 жылға арналған аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерiне облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Атауы
Сома, мың теңге
1
2
Барлығы

13 184 473,8
Целевые текущие трансферты
7 092 593,9
в том числе:
Управление образования области
1 027 780,8
На приобретение и установку блочно-модульных котельных для объектов образования области
749 753,9
На приобретение спортивного инвентаря для школ области
31 385,4
На текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
73 964,5
На искусственное покрытие футбольного поля и устройство беговой дорожки стадиона в городе Макинск Буландынского района
34 890,0
На усиление питания учащихся средней школы села Калачи Есильского района
2 422,2
На развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
8 605,4
На капитальные расходы объектов образования
70 106,0
На присуждение гранта "Лучшая организация среднего образования по Акмолинской области"
15 972,8
На подготовку к отопительному сезону объектов образования Буландынского района
13 500,0
На благоустройство и текущий ремонт здания учебно-производственного комбината в городе Степняк Енбекшильдерского района
27 180,6
Управление культуры области
44 467,3
На текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
22 186,3
Укрепление материально-технической базы объектов культуры
22 281,0
Управление физической культуры и спорта области
8 000,0
Укрепление материально-технической базы объектов спорта
8 000,0
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог
2 417 459,2
На ремонт автомобильных дорог
2 073 991,2
На текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
343 468,0
Управление строительства области
22 976,0
На текущий ремонт системы водоснабжения
22 976,0
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
2 429 759,2
На развитие жилищно-коммунального хозяйства
2 207 396,4
На текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
152 000,0
На текущий ремонт системы водоснабжения
70 362,8
Управление архитектуры и градостроительства области
69 249,4
На разработку градостроительной документации
69 249,4
Управление земельных отношений области
324 775,0
На возмещение убытков землепользователей или собственникам земельных участков при принудительном отчуждении земельных участков для создания зеленой зоны города Астаны
324 775,0
Управление сельского хозяйства области
748 127,0
На проведение противоэпизоотических мероприятий
679 096,0
Проведение санитарного убоя мелкого рогатого скота больных бруцеллезом
9 371,0
Возмещение (до 50 %) стоимости сельскохозяйственных животных направляемых на санитарный убой

13 184 473,8
Ағымдағы нысаналы трансферттер
7 092 593,9
оның iшiнде:
Облыстың бiлiм басқармасы
1 027 780,8
Облыстың білім насандарына құрастырмалы-модульдік қазаңдықтар сатып алуға және орнатуға
749 753,9
Облыс мектептеріне спорттық құралдар сатып алу
31 385,4
Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды нысаналы жайластыруға
73 964,5
Бұланды ауданы Макинск қаласының футбол алаңы үшін жасанды жабын төсеу және стадионда жүгіру жолын орналастыруға
34 890,0
Есіл ауданы Калачи селосындағы орта мектебі оқушыларының тамақтануын күшейтуге
2 422,2
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту
8 605,4
Бiлiм беру объектілерінің күрделі шығындарына
70 106,0
«Ақмола облысы бойынша орта білімдегі ең жақсы ұйым» грантын беруге
15 972,8
Бұланды ауданының білім объектілерін жылу беру маусымына дайындау
13 500,0
Еңбекшілдер ауданы Макинск қаласының оқу-өндіріс комбинатының ғимаратын абаттандыру және ағымдағы жөндеу
27 180,6
Облыстың мәдениет басқармасы
44 467,3
Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды нысаналы жайластыруға
22 186,3
Мәдениет объектiлерiнің базасын материалды-техникалық нығайту
22 281,0
Облыстың дене тәрбиесі және спорт басқармасы
8 000,0
Спорт объектiлерiнің базасын материалды-техникалық нығайту
8 000,0
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2 417 459,2
Автомобиль жолдарын жөндеуге
2 073 991,2
Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды нысаналы жайластыруға
343 468,0
Облыстың құрылыс басқармасы
22 976,0
Сумен жабдықтауды ағымды жөндеу
22 976,0
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 429 759,2
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын дамытуға
2 207 396,4
Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды нысаналы жайластыруға
152 000,0
Сумен жабдықтауды ағымды жөндеу
70 362,8
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы
69 249,4
Қала құрылысы құжаттамасын әзірлеу
69 249,4
Облыстың жер қатынастары басқармасы
324 775,0
Астана қаласының жасыл желекті аймағын құру үшін мәжбүрлеп оқшаулаған кезде жер пайдаланушылар немесе жер телімдерінің иелеріне шығындарды өтеуге
324 775,0
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
748 127,0
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
679 096,0
Бруцеллезбен ауыратын ұсақ малдарға санитарлық союды жүргізу
9 371,0
Санитарлық союға бағытталатын ауыл шаруашылығы малдарының құнын (50 %-ға дейін) өтеу

59 660,0
Целевые трансферты на развитие
6 091 879,9
в том числе:
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
191 047,6
На развитие транспортной инфраструктуры
191 047,6
Управление строительства области
4 323 702,2
На строительство и реконструкцию объектов образования
2 587 797,7
На развитие систем водоснабжения в сельских населенных пунктах
504 424,2
На развитие объектов спорта
196 300,0
На развитие объектов культуры
125 981,0
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
524 434,9
На проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
141 462,5
На строительство административного здания в ауле Акмол Целиноградского района
69 068,0
Приобретение здания для государственных органов в селе Косшы Целиноградского района
0,0
На софинансирование строительства жилья и инженерных сетей в городе Атбасар, реализуемого за счет резерва Правительства Республики Казахстан
174 233,9
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
1 577 130,1
На развитие коммунального хозяйства
859 426,9
На развитие систем водоснабжения и водоотведения
75 096,1
На развитие теплоэнергетической системы
469 025,8
На развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы «Развитие регионов»
131 803,0
На увеличение уставного капитала юридических лиц
41 778,3

59 660,0
Нысаналы даму трансферттерi
6 091 879,9
оның iшiнде:
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
191 047,6
Көліктік инфрақұрылымды дамытуға
191 047,6
Облыстың құрылыс басқармасы
4 323 702,2
Бiлiм беру объектiлерiнiң құрылысына және қайта жаңғыртуға
2 587 797,7
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау жүйелерін дамытуға
504 424,2
Спорт объектiлерiн дамытуға
196 300,0
Мәдениет объектiлерiн дамытуға
125 981,0
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға
524 434,9
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алу
141 462,5
Целиноград ауданы Акмол ауылындағы әкімшілік ғимараттың құрылысына
69 068,0
Қазақстан Республикасының Үкіметі резерві есебінен жүзеге асырылатын Атбасар қаласындағы инженерлік желілерді және тұрғын үй салуға бірлесіп қаржыландыру
174 233,9
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 577 130,1
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға
859 426,9
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
75 096,1
Жылу энергетикалық жүйені дамытуға
469 025,8
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамытуға
131 803,0
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын ұлғайтуға
41 778,3