О внесении изменений и дополнений в постановление акимата области от 20 марта 2014 года № А-3/100 "Об утверждении регламентов государственных услуг"
Постановление акимата Акмолинской области от 21 августа 2014 года № А-8/382. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 30 сентября 2014 года № 4376. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 23 июля 2015 года № А-8/349
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 23.07.2015 № А-8/349 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года «О государственных услугах», акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Акмолинской области «Об утверждении регламентов государственных услуг» от 20 марта 2014 года № А-3/100 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4131, опубликовано 24 мая 2014 года в газетах «Арқа Ажары» и «Акмолинская правда») следующие изменения и дополнения:
1) в регламенте государственной услуги «Заключение, регистрация и хранение контрактов на разведку, добычу общераспространенных полезных ископаемых», утвержденном вышеуказанным постановлением:
пункт 8 изложить в новой редакции следующего содержания:
«8. Описание последовательности процедур (действий) сопровождается блок-схемой согласно приложению 1 к настоящему регламенту.»;
дополнить пунктом 9 следующего содержания:
«9. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 2 к настоящему регламенту.»;
приложение к регламенту изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
дополнить приложением 2 согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
2) в регламенте государственной услуги «Регистрация договора залога права недропользования на разведку, добычу общераспространенных полезных ископаемых», утвержденном вышеуказанным постановлением:
дополнить пунктом 15 следующего содержания:
«15. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также посредством Центра приведено в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложениям 3, 4 к настоящему Регламенту.»;

"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" облыс әкімдігінің 2014 жылғы 20 наурыздағы № А-3/100 қаулысына өзгерістер және толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2014 жылғы 21 тамыздағы № А-8/382 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 30 қыркүйекте № 4376 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 23 шілдедегі № А-8/349 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 23.07.2015 № А-8/349 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы» Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі Заңына сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі, ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы» облыс әкімдігінің 2014 жылғы 20 наурыздағы № А-3/100 қаулысына келесі өзгерістер және толықтырулар енгізілсін (Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тізілімінде № 4131 тіркелді және «Арқа ажары», «Акмолинская правда» газеттерінде 2014 жылғы 24 мамырда жарияланды):
1) жоғарыда көрсетілген қаулымен бекітілген «Кең таралған пайдалы қазбаларды барлауға, өндіруге арналған келісімшарттар жасасу, оларды тіркеу және сақтау» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде:
8-тармақ келесі мазмұнды жаңа редакцияда жазылсын:
«8. Рәсімдер (іс қимылдар) реттілігінің сипаттамасы осы Регламентке 1-қосымшаға сәйкес блок-схемада келтірілген.»;
келесі мазмұнды 9-тармақшасымен толықтырылсын:
«9. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдар, рәсімдер (іс қимылдар) реттілігінің толық сипаттамасы, сондай-ақ ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібін сипаттау осы Регламенттің 2-қосымшасына сәйкес мемлекеттік көрсетілетін қызметтің бизнес-процестерінің анықтамалығында сүйемелденеді.»;
регламентке қосымша осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес 2-қосымшасымен толықтырылсын;
2) жоғарыда көрсетілген қаулымен бекітілген «Кең таралған пайдалы қазбаларды барлауға, өндіруге, жер қойнауын пайдалану құқығының кепiл шартын тiркеу» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде:
келесі мазмұнды 15-тармағымен толықтырылсын:
«15. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдар, рәсімдер (іс қимылдар) реттілігінің толық сипаттамасы, сондай-ақ орталық арқылы рәсімдер (іс қимылдар) реттілігінің толық сипаттамасы осы Регламенттің 3, 4-қосымшасына сәйкес мемлекеттік көрсетілетін қызметтің бизнес-процестерінің анықтамалығында сүйемелденеді.»

дополнить приложениями 34 согласно приложениям 34 к настоящему постановлению;
3) в регламенте государственной услуги «Регистрация контрактов на предоставление права недропользования, на строительство и (или) эксплуатацию подземных сооружений, не связанных с разведкой или добычей», утвержденном вышеуказанным постановлением:
пункт 8 изложить в новой редакции следующего содержания:
«8. Описание последовательности процедур (действий) сопровождается блок-схемой согласно приложению 1 к настоящему регламенту.»;
дополнить пунктом 9 следующего содержания:
«9. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 2 к настоящему регламенту.»;
приложение к регламенту изложить в новой редакции согласно приложению 5 к настоящему постановлению;
дополнить приложением 2 согласно приложению 6 к настоящему постановлению;
4) в регламенте государственной услуги «Заключение контрактов на строительство и/или эксплуатацию подземных сооружений, не связанных с разведкой или добычей», утвержденном вышеуказанным постановлением:
пункт 8 изложить в новой редакции следующего содержания:
«8. Описание последовательности процедур (действий) сопровождается блок-схемой согласно приложению 1 к настоящему регламенту.»;
дополнить пунктом 9 следующего содержания:
«9. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 2 к настоящему регламенту.»;
приложение к регламенту изложить в новой редакции согласно приложению 7 к настоящему постановлению;
дополнить приложением 2 согласно приложению 8 к настоящему постановлению;
5) в регламенте государственной услуги «Регистрация сервитутов на участки недр, предоставленных для проведения разведки и добычи общераспространенных полезных ископаемых, строительства и (или) эксплуатации подземных сооружений, не связанных с разведкой или добычей, в случаях, предусмотренных Законом Республики Казахстан «О недрах и недропользовании», утвержденном вышеуказанным постановлением:
пункт 8 изложить в новой редакции следующего содержания:
«8. Описание последовательности процедур (действий) сопровождается блок-схемой согласно приложению 1 к настоящему регламенту.»;
дополнить пунктом 9 следующего содержания:

осы қаулының 34-қосымшаларына сәйкес 34-қосымшаларымен толықтырылсын;
3) жоғарыда көрсетілген қаулымен бекітілген «Барлаумен немесе өндірумен байланысты емес жерасты құрылыстарын салуға және/немесе пайдалануға, жер қойнауын пайдалануға құқық беру келісімшарттарын тіркеу» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде:
8-тармақ келесі мазмұнды жаңа редакцияда жазылсын:
«8. Рәсімдер (іс қимылдар) реттілігінің сипаттамасы осы Регламентке 1-қосымшаға сәйкес блок-схемада келтірілген.»;
келесі мазмұнды 9-тармақшасымен толықтырылсын:
«9. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдар, рәсімдер (іс қимылдар) реттілігінің толық сипаттамасы, сондай-ақ ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібін сипаттау осы Регламенттің 2-қосымшасына сәйкес мемлекеттік көрсетілетін қызметтің бизнес-процестерінің анықтамалығында сүйемелденеді.»;
регламентке қосымша осы қаулының 5-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
осы қаулының 6-қосымшасына сәйкес 2-қосымшасымен толықтырылсын;
4) жоғарыда көрсетілген қаулымен бекітілген «Барлаумен немесе өндірумен байланысты емес жерасты құрылыстарын салу және/немесе пайдалануға келісімшарт жасасу» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде:
8-тармақ келесі мазмұнды жаңа редакцияда жазылсын:
«8. Рәсімдер (іс қимылдар) реттілігінің сипаттамасы осы Регламентке 1-қосымшаға сәйкес блок-схемада келтірілген.»;
келесі мазмұнды 9-тармақшасымен толықтырылсын:
«9. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдар, рәсімдер (іс қимылдар) реттілігінің толық сипаттамасы, сондай-ақ ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібін сипаттау осы Регламенттің 2-қосымшасына сәйкес мемлекеттік көрсетілетін қызметтің бизнес-процестерінің анықтамалығында сүйемелденеді.»;
регламентке қосымша осы қаулының 7-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
осы қаулының 8-қосымшасына сәйкес 2-қосымшасымен толықтырылсын;
5) жоғарыда көрсетілген қаулымен бекітілген «Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы» Қазақстан Республикасының Заңында көзделген жағдайларда, кең таралған пайдалы қазбаларды барлауды және өндіруді жүргізу, барлауға немесе өндіруге байланысты емес құрылыс және (немесе) жерасты ғимараттары үшін берілген жер қойнауының учаскелеріне арналған сервитуттарды тіркеу» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде:
8-тармақ келесі мазмұнды жаңа редакцияда жазылсын:
«8. Рәсімдер (іс қимылдар) реттілігінің сипаттамасы осы Регламентке 1-қосымшаға сәйкес блок-схемада келтірілген.»;
келесі мазмұнды 9-тармақшасымен толықтырылсын:

«9. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 2 к настоящему регламенту.»;
приложение к регламенту изложить в новой редакции согласно приложению 9 к настоящему постановлению;
дополнить приложением 2 согласно приложению 10 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Акмолинской области Кайнарбекова А.К.
3. Настоящее постановление акимата области вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Акмолинской области                   С.Кулагин
Приложение 1
к постановлению акимата
Акмолинской области
от 21 августа 2014
года № А-8/382
Приложение 1 к Регламенту
государственной услуги
"Заключение, регистрация и хранение
контрактов на разведку, добычу
общераспространенных полезных
ископаемых"
Схемы, отражающие взаимосвязь между логической последовательностью административных действий
Примечание: расшифровка аббревиатур:
СФЕ - структурно-функциональная единица
Приложение 2
к постановлению акимата
Акмолинской области
от 21 августа 2014
года № А-8/382
Приложение 2 к Регламенту
государственной услуги
"Заключение, регистрация и хранение
контрактов на разведку, добычу
общераспространенных полезных
ископаемых"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги «Заключение, регистрация и хранение контрактов на разведку, добычу общераспространенных полезных ископаемых»
Примечание: расшифровка аббревиатур:
СФЕ - структурно-функциональная единица
Приложение 3
к постановлению акимата
Акмолинской области
от 21 августа 2014
года № А-8/382
Приложение 3 к Регламенту
государственной услуги "Регистрация
договора залога права недропользования
на разведку, добычу общераспространенных
полезных ископаемых "
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги «Регистрация договора залога права недропользования на разведку, добычу общераспространенных полезных ископаемых»
Примечание: расшифровка аббревиатур:
СФЕ - структурно-функциональная единица
Приложение 4
к постановлению акимата
Акмолинской области
от 21 августа 2014
года № А-8/382
Приложение 4 к Регламенту
государственной услуги "Регистрация
договора залога права недропользования
на разведку, добычу общераспространенных
полезных ископаемых"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги, отражающий порядок взаимодействия с Центром обслуживания населения
Примечание: расшифровка аббревиатур:
СФЕ - структурно-функциональная единица
Приложение 5
к постановлению акимата
Акмолинской области
от 21 августа 2014
года № А-8/382
Приложение 1 к Регламенту государственной
услуги "Регистрация контрактов на
предоставление права недропользования,
на строительство и (или) эксплуатацию
подземных сооружений, не связанных
с разведкой или добычей"
Схемы, отражающие взаимосвязь между логической последовательностью административных действий
Примечание: расшифровка аббревиатур:
СФЕ - структурно-функциональная единица
Приложение 6
к постановлению акимата
Акмолинской области
от 21 августа 2014
года № А-8/382
Приложение 2 к Регламенту государственной
услуги "Регистрация контрактов на
предоставление права недропользования,
на строительство и (или) эксплуатацию
подземных сооружений, не связанных
с разведкой или добычей"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги «Регистрация контрактов на строительство и (или) эксплуатацию подземных сооружений, не связанных с разведкой или добычей»
Примечание: расшифровка аббревиатур:
СФЕ - структурно-функциональная единица
Приложение 7
к постановлению акимата
Акмолинской области
от 21 августа 2014
года № А-8/382
Приложение 1 к Регламенту государственной
услуги "Заключение контрактов на
строительство и (или) эксплуатацию
подземных сооружений, не связанных
с разведкой или добычей"
Схемы, отражающие взаимосвязь между логической последовательностью административных действий
Примечание: расшифровка аббревиатур:
СФЕ - структурно-функциональная единица
Приложение 8
к постановлению акимата
Акмолинской области
от 21 августа 2014
года № А-8/382
Приложение 2 к Регламенту государственной
услуги "Заключение контрактов на
строительство и (или) эксплуатацию
подземных сооружений, не связанных
с разведкой или добычей"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги «Заключение контрактов на строительство и (или) эксплуатацию подземных сооружений, не связанных с разведкой или добычей»
Примечание: расшифровка аббревиатур:
СФЕ - структурно-функциональная единица
Приложение 9
к постановлению акимата
Акмолинской области
от 21 августа 2014
года № А-8/382
Приложение 1 к Регламенту государственной
услуги "Регистрация сервитутов на участки
недр, предоставленных для проведения
разведки и добычи общераспространенных
полезных ископамых, строительства и (или)
подземных сооружений, не связанных с
разведкой или добычей, в случаях,
предусмотренных Законом Республики
Казахстан "О недрах и недропользовании"
Схемы, отражающие взаимосвязь между логической последовательностью административных действий
Примечание: расшифровка аббревиатур:
СФЕ - структурно-функциональная единица
Приложение 10
к постановлению акимата
Акмолинской области
от 21 августа 2014
года № А-8/382
Приложение 2 к Регламенту государственной
услуги «Регистрация сервитутов на участки
недр, предоставленных для проведения
разведки и добычи общераспространенных
полезных ископаемых, строительства и (или)
подземных сооружений, не связанных с
разведкой или добычей, в случаях,
предусмотренных Законом Республики
Казахстан «О недрах и недропользовании»
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги «Регистрация сервитутов на участки недр, предоставленных для проведения разведки и добычи общераспространенных полезных ископамых, строительства и (или) подземных сооружений, не связанных с разведкой или добычей, в случаях, предусмотренных Законом Республики Казахстан «О недрах и недропользовании»
Примечание: расшифровка аббревиатур:
СФЕ - структурно-функциональная единица

«9. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдар, рәсімдер (іс қимылдар) реттілігінің толық сипаттамасы, сондай-ақ ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібін сипаттау осы Регламенттің 2-қосымшасына сәйкес мемлекеттік көрсетілетін қызметтің бизнес-процестерінің анықтамалығында сүйемелденеді.»;
регламентке қосымша осы қаулының 9-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
осы қаулының 10-қосымшасына сәйкес 2-қосымшасымен толықтырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары А.Қ.Қайнарбековке жүктелсін.
3. Облыс әкімдігінің осы қаулысы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімі                     С.Кулагин
Ақмола облысы әкімінің
2014 жылғы 21 тамыздағы
№ А-8/382 қаулысына
1-қосымша
«Кең таралған пайдалы қазбаларды
барлауға, өндіруге шарттарды тіркеу»
мемлекеттік көрсетілетін қызметтің
регламентіне 1-қосымша
Әкімшілік іс-қимылдарының логикалық реттілігі арасындағы өзара байланысты көрсететін сызбалар
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
ҚФБ – құрылымдық функционалдық бірлігі
Ақмола облысы әкімінің
2014 жылғы 21 тамыздағы
№ А-8/382 қаулысына
2-қосымша
«Кең таралған пайдалы қазбаларды
барлауға, өндіруге арналған келісімшарттар
жасау, оларды тіркеу және сақтау»
мемлекеттік көрсетілетін қызметтің
регламентіне 2-қосымша
«Кең таралған пайдалы қазбаларды барлауға, өндіруге арналған келісімшарттар жасасу, оларды тіркеу және сақтау» мемлекеттік көрсетілетін қызметтің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
ҚФБ – құрылымдық функционалдық бірлігі
Ақмола облысы әкімінің
2014 жылғы 21 тамыздағы
№ А-8/382 қаулысына
3-қосымша
«Кең таралған пайдалы қазбаларды
барлауға, өндіруге қойнауын пайдалану
құқығының кепiл шартын тіркеу»
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне 3-қосымша
«Кең таралған пайдалы қазбаларды барлауға, өндіруге, жер қойнауын пайдалану құқығының кепiл шартын тiркеу» мемлекеттік көрсетілетін қызметтің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
ҚФБ – құрылымдық функционалдық бірлігі
Ақмола облысы әкімінің
2014 жылғы 21 тамыздағы
№ А-8/382 қаулысына
4-қосымша
Кең таралған пайдалы қазбаларды
барлауға, өндіруге қойнауын пайдалану
құқығының кепiл шартын тіркеу»
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне 4-қосымша
Халыққа қызмет көрсету орталығымен өзара іс-қимыл тәртібін көрсететін мемлекеттік көрсетілетін қызметтің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
ҚФБ – құрылымдық функционалдық бірлігі
Ақмола облысы әкімінің
2014 жылғы 21 тамыздағы
№ А-8/382 қаулысына
5-қосымша
«Барлаумен немесе өндірумен байланысты
емес жерасты құрылыстарын салуға және
(немесе) пайдалануға, жер қойнауын
пайдалануға құқық беру келісімшарттарын
тіркеу» мемлекеттік көрсетілетін
қызметтің регламентіне 1-қосымша
Әкімшілік іс-қимылдарының логикалық реттілігі арасындағы өзара байланысты көрсететін сызбалар
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
ҚФБ – құрылымдық функционалдық бірлігі
Ақмола облысы әкімінің
2014 жылғы 21 тамыздағы
№ А-8/382 қаулысына
6-қосымша
«Барлаумен немесе өндірумен байланысты
емес жерасты құрылыстарын салуға және
(немесе) пайдалануға, жер қойнауын
пайдалануға құқық беру келісімшарттарын
тіркеу» мемлекеттік көрсетілетін
қызметтің регламентіне 2-қосымша
«Барлаумен немесе өндірумен байланысты емес жерасты құрылыстарын салуға және (немесе) пайдалануға, жер қойнауын пайдалануға құқық беру келісімшарттарын тіркеу» мемлекеттік көрсетілетін қызметтің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
ҚФБ – құрылымдық функционалдық бірлігі
Ақмола облысы әкімінің
2014 жылғы 21 тамыздағы
№ А-8/382 қаулысына
7-қосымша
«Барлаумен немесе өндірумен байланысты
емес жерасты құрылыстарын салу және
(немесе) пайдалануға келісімшарт жасасу»
мемлекеттік көрсетілетін қызметтің
регламентіне 1-қосымша
Әкімшілік іс-қимылдарының логикалық реттілігі арасындағы байланысты шағылыстыратын сызбалар
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
ҚФБ – құрылымдық функционалдық бірлігі
Ақмола облысы әкімінің
2014 жылғы 21 тамыздағы
№ А-8/382 қаулысына
8-қосымша
«Барлаумен немесе өндірумен байланысты
емес жерасты құрылыстарын салу және
(немесе) пайдалануға келісімшарт жасасу»
мемлекеттік көрсетілетін қызметтің
регламентіне 2-қосымша
«Барлаумен немесе өндірумен байланысты емес жерасты құрылыстарын салу және (немесе) пайдалануға келісімшарт жасасу» мемлекеттік көрсетілетін қызметтің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
ҚФБ – құрылымдық функционалдық бірлігі
Ақмола облысы әкімінің
2014 жылғы 21 тамыздағы
№ А-8/382 қаулысына
9-қосымша
«Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану
туралы» Қазақстан Республикасының Заңында
көзделген жағдайларда, кең таралған
пайдалы қазбаларды барлауды және өндіруді
жүргізу, барлауға немесе өндіруге
байланысты емес құрылыс және (немесе)
жерасты ғимараттары үшін берілген жер
қойнауының учаскелеріне арналған
сервитуттарды тіркеу» мемлекеттік
көрсетілетін қызметтің
регламентіне 1-қосымша
Әкімшілік іс-қимылдарының логикалық реттілігі арасындағы өзара байланысты көрсететін сызбалар
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
ҚФБ – құрылымдық функционалдық бірлігі
Ақмола облысы әкімінің
2014 жылғы 21 тамыздағы
№ А-8/382 қаулысына
10-қосымша
«Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану
туралы» Қазақстан Республикасының Заңында
көзделген жағдайларда, кең таралған
пайдалы қазбаларды барлауды және өндіруді
жүргізу, барлауға немесе өндіруге
байланысты емес құрылыс және (немесе)
жерасты ғимараттары үшін берілген жер
қойнауының учаскелеріне арналған
сервитуттарды тіркеу» мемлекеттік
көрсетілетін қызметтің
регламентіне 2-қосымша
«Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы» Қазақстан Республикасының Заңында көзделген жағдайларда, кең таралған пайдалы қазбаларды барлауды және өндіруді жүргізу, барлауға немесе өндіруге байланысты емес құрылыс және (немесе) жерасты ғимараттары үшін берілген жер қойнауының учаскелеріне арналған сервитуттарды тіркеу» мемлекеттік көрсетілетін қызметтің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
ҚФБ – құрылымдық функционалдық бірлігі