О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Акмолинской области от 31 января 2014 года № А-2/23 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области животноводства"
Постановление акимата Акмолинской области от 28 ноября 2014 года № А-11/575. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 6 января 2015 года № 4551. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 3 июля 2015 года № А-7/320
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 03.07.2015 № А-7/320 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года «О государственных услугах», акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата области «Об утверждении регламентов государственных услуг в области животноводства» от 31 января 2014 года № А-2/23 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4026, опубликовано 25 марта 2014 года в газетах «Арқа ажары» и «Акмолинская правда») следующие изменения и дополнения:
в регламенте государственной услуги «Выдача справок о наличии личного подсобного хозяйства», утвержденном вышеуказанным постановлением:
дополнить пунктом 7 следующего содержания:
«7. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описание порядка взаимодействия с центром обслуживания населения и порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему регламенту.»;
дополнить приложением 456 согласно приложению 123 к настоящему постановлению;
в регламенте государственной услуги «Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства», утвержденном вышеуказанным постановлением:
пункт 3 изложить в следующей редакции:
«3. Описание последовательности процедур (действий) сопровождается блок-схемой согласно приложению 1 к настоящему регламенту.»;
дополнить пунктом 4 следующего содержания:
«4. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 2 к настоящему регламенту.»;
приложение к регламенту государственной услуги изложить в новой редакции согласно приложению 4 к настоящему постановлению;

"Мал шаруашылығы саласында мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламентін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2014 жылғы 31 қаңтардағы № А-2/23 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2014 жылғы 28 қарашадағы № А-11/575 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 6 қаңтарда № 4551 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 3 шілдедегі № А-7/320 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 03.07.2015 № А-7/320 (ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 10 күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы» 2013 жылғы 15 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Мал шаруашылығы саласында мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламентін бекіту туралы» Ақмола облысы әкімдігінің 2014 жылғы 31 қаңтардағы № А-2/23 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4026 болып тіркелген, «Арқа ажары» және «Акмолинская правда» газеттерінде 2014 жылғы 25 наурызда жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген қаулымен бекітілген «Жеке қосалқы шаруашылығының бар екендігі туралы анықтама беру» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде:
келесі мазмұндағы 7-тармақпен толықтырылсын:
«7. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметшілерінің) өзара әрекетінің, рәсімдер (әрекеттер) кезеңділігінің толық сипаттамасы, сондай-ақ халыққа қызмет көрсету орталықтарымен өзара әрекет етудің тәртібін сипаттау және мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді қолдану тәртібін сипаттау осы Регламенттің 4-ші, 5-ші және 6-қосымшаларына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестердің анықтамалығында көрсетіледі.»;
осы қаулының 1-ші2-ші және 3-қосымшаларына сәйкес 4-ші5-ші және 6-қосымшалармен толықтырылсын;
жоғарыда көрсетілген қаулымен бекітілген «Мал шаруашылығының өнімділігін және өнімінің сапасын жоғарылатуды субсидиялау» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде:
3-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«3. Рәсімдердің (әрекеттердің) кезеңділігін сипаттау осы регламенттің 1-қосымшасына сәйкес блок-схемамен сүйемелденеді.»;
келесі мазмұндағы 4-тармақпен толықтырылсын:
«4. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметшілерінің) өзара әрекетінің, рәсімдер (әрекеттер) кезеңділігінің толық сипаттамасы осы регламенттің 2-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-анықтамалығында көрсетіледі.»;
мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінің қосымшасы осы қаулының 4-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;

дополнить приложением 2 согласно приложению 5 к настоящему постановлению;
в регламенте государственной услуги «Субсидирование развития племенного животноводства», утвержденном вышеуказанным постановлением:
пункт 3 изложить в следующей редакции:
«3. Описание последовательности процедур (действий) сопровождается блок-схемой согласно приложению 1 к настоящему регламенту.»;
дополнить пунктом 4 следующего содержания:
«4. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 2 к настоящему регламенту.»;
приложение к регламенту государственной услуги изложить в новой редакции согласно приложению 6 к настоящему постановлению;
дополнить приложением 2 согласно приложению 7 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима Акмолинской области Отарова К.М.
3. Настоящее постановление акимата области вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Акмолинской области                   С.Кулагин
Приложение 1 к постановлению
акимата Акмолинской области
от 28 ноября 2014 года № А-11/575
Приложение 4 к Регламенту
государственной услуги «Выдача
справок о наличии личного
подсобного хозяйства»
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги «Выдача справок о наличии личного подсобного хозяйства» при обращении к услугодателю
Приложение 2 к постановлению
акимата Акмолинской области
от 28 ноября 2014 года № А-11/575
Приложение 5 к Регламенту
государственной услуги «Выдача
справок о наличии личного
подсобного хозяйства»
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги «Выдача справок о наличии личного подсобного хозяйства» при обращении в центр обслуживания населения
Приложение 3 к постановлению
акимата Акмолинской области
от 28 ноября 2014 года № А-11/575
Приложение 6 к Регламенту
государственной услуги «Выдача
справок о наличии личного
подсобного хозяйства»
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги «Выдача справок о наличии личного подсобного хозяйства» при обращении через портал
Приложение 4 к постановлению
акимата Акмолинской области
от 28 ноября 2014 года № А-11/575
Приложение 1 к Регламенту
государственной услуги «Субсидирование
повышения продуктивности и качества
продукции животноводства»
Блок-схема описание последовательности процедур (действий)
Приложение 5 к постановлению
акимата Акмолинской области
от 28 ноября 2014 года № А-11/575
Приложение 2 к Регламенту
государственной услуги «Субсидирование
повышения продуктивности и качества
продукции животноводства»
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги «Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства»
Приложение 6 к постановлению
акимата Акмолинской области
от 28 ноября 2014 года № А-11/575
Приложение 1 к Регламенту
государственной услуги «Субсидирование
развития племенного животноводства»
Блок-схема описание последовательности процедур (действий)
Приложение 7 к постановлению
акимата Акмолинской области
от 28 ноября 2014 года № А-11/575
Приложение 2 к Регламенту
государственной услуги «Субсидирование
развития племенного животноводства»
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги «Субсидирование развития племенного животноводства»

осы қаулының 5-қосымшасына сәйкес 2-қосымшамен толықтырылсын;
жоғарыда көрсетілген қаулымен бекітілген «Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде:
3-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«3. Рәсімдердің (әрекеттердің) кезеңділігін сипаттау осы регламенттің 1-қосымшасына сәйкес блок-схемамен сүйемелденеді.»;
келесі мазмұндағы 4-тармақпен толықтырылсын:
«4. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметшілерінің) өзара әрекетінің, рәсімдер (әрекеттер) кезеңділігінің толық сипаттамасы осы регламенттің 2-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-анықтамалығында көрсетіледі.»;
мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінің қосымшасы осы қаулының 6-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
осы қаулының 7-қосымшасына сәйкес 2-қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақмола облысы әкімінің бірінші орынбасары Қ.М. Отаровқа жүктелсін.
3. Облыс әкімдігінің осы қаулысы Ақмола облысының Әділет департаментінде тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімі                     С.Кулагин
Ақмола облысы әкімдігінің
2014 жылғы 28 қарашадан № А-11/575
қаулысына 1-қосымша
«Жеке қосалқы шаруашылығының
бар екендігі туралы анықтама беру»
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне 4-қосымша
Көрсетілетін қызметті берушіге хабарласқан кездегі «Жеке қосалқы шаруашылығының бар екендігі туралы анықтама беру» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті бизнес-процестерінің анықтамалығы
Ақмола облысы әкімдігінің
2014 жылғы 28 қарашадан № А-11/575
қаулысына 2-қосымша
«Жеке қосалқы шаруашылығының
бар екендігі туралы анықтама беру»
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне 5-қосымша
Халыққа қызмет көрсету арқылы хабарласқан кездегі «Жеке қосалқы шаруашылығының бар екендігі туралы анықтама беру» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті бизнес-процестерінің анықтамалығы
Ақмола облысы әкімдігінің
2014 жылғы 28 қарашадан № А-11/575
қаулысына 3-қосымша
«Жеке қосалқы шаруашылығының
бар екендігі туралы анықтама беру»
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне 6-қосымша
Портал арқылы хабарласқан кездегі «Жеке қосалқы шаруашылығының бар екендігі туралы анықтама беру» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті бизнес-процестерінің анықтамалығы
Ақмола облысы әкімдігінің
2014 жылғы 28 қарашадан № А-11/575
қаулысына 4-қосымша
«Мал шаруашылығының өнімділігін
және өнімінің сапасын жоғарылатуды
субсидиялау» мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне 1-қосымша
Рәсімдердің (әрекеттердің) кезектілігінің сипаттамасының блок-схемасы
Ақмола облысы әкімдігінің
2014 жылғы 28 қарашадан № А-11/575
қаулысына 5-қосымша
«Мал шаруашылығының өнімділігін
және өнімінің сапасын жоғарылатуды
субсидиялау» мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне 2-қосымша
«Мал шаруашылығының өнімділігін және өнімінің сапасын жоғарылатуды субсидиялау» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті бизнес-процестерінің анықтамалығы
Ақмола облысы әкімдігінің
2014 жылғы 28 қарашадан № А-11/575
қаулысына 6-қосымша
«Асыл тұқымды мал шаруашылығын
дамытуды субсидиялау» мемлекеттік
көрсетілетін қызмет регламентіне
1-қосымша
Рәсімдердің (әрекеттердің) кезектілігінің сипаттамасының блок-схемасы
Ақмола облысы әкімдігінің
2014 жылғы 28 қарашадан № А-11/575
қаулысына 7-қосымша
«Асыл тұқымды мал шаруашылығын
дамытуды субсидиялау» мемлекеттік
көрсетілетін қызмет регламентіне
2-қосымша
«Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті бизнес-процестерінің анықтамалығы