Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения на 2014 год в городе Кокшетау
Постановление акимата города Кокшетау Акмолинской области от 9 апреля 2014 года № А-4/647. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 28 апреля 2014 года № 4128. Утратило силу постановлением акимата города Кокшетау Акмолинской области от 10 ноября 2015 года № А-11/1923
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Кокшетау Акмолинской области от 10.11.2015 № А-11/1923 (вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьями 57 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», акимат города Кокшетау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам населения на 2014 год в городе Кокшетау:
1) молодежь в возрасте от 21 года до 29 лет;
2) лица, старше пятидесяти лет;
3) выпускники организаций технического и профессионального образования;
4) лица, длительное время (более шести месяцев) не работающие.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Кокшетау Амренову А.Б.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким города                                Ж.Жумагулов

2014 жылға Көкшетау қаласында халықтың нысаналы топтарына жататын тұлғалардың қосымша тізбесін белгілеу туралы
Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 9 сәуірдегі № А-4/647 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 28 сәуірде № 4128 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 10 қарашадағы № А-11/1923 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімдігінің 10.11.2015 № А-11/1923 (қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 57 баптарына сәйкес, Көкшетау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2014 жылға Көкшетау қаласында халықтың нысаналы топтарына жататын тұлғалардың қосымша тізбесі белгіленсін:
1) 21 жастан 29 жасқа дейінгі жастар;
2) елу жастан жоғары тұлғалар;
3) техникалық және кәсіптік білім ұйымдарын бітірушілер;
4) ұзақ уақыт бойы (алты айдан астам) жұмыс істемейтін тұлғалар.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Көкшетау қаласы әкімінің орынбасары А.Б.Әміреноваға жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                                 Ж.Жұмағұлов