О внесении изменения в решение Степногорского городского маслихата от 24 декабря 2013 года № 5С-25/5 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) по городу Степногорску"
Решение Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 24 декабря 2014 года № 5С-34/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 16 января 2015 года № 4593. Утратило силу решением Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 17 февраля 2015 года № 5С-36/3
Сноска. Утратило силу решением Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 17.02.2015 № 5С-36/3 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года «О жилищных отношениях», постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 2314 «Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи», Степногорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Степногорского городского маслихата от 24 декабря 2013 года № 5С-25/5 «Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) по городу Степногорску» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3969, опубликовано 23 января 2014 года в газетах «Степногорск ақшамы» и «Вечерний Степногорск») следующее изменение:
в Правилах предоставления жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) по городу Степногорску, утвержденных указанным решением:
пункт 8 изложить в новой редакции:
«8. Заявление об оказании жилищной помощи подается собственником, нанимателем (поднанимателем) жилья (либо представителем по доверенности) через республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения «Центр обслуживания населения» Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан или веб-портал «электронного правительства».
Перечень необходимых документов определяется пунктом 9 раздела 2 Стандарта.».
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
городского маслихата                       А.Смагин
Секретарь
городского маслихата                       Г.Копеева
СОГЛАСОВАНО
Аким города Степногорска                   М.Такамбаев

Степногорск қалалық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 5С-25/5 "Степногорск қаласы бойынша аз қамтылған отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсету қағидасын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 5С-34/5 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 16 қаңтарда № 4593 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2015 жылғы 17 ақпандағы № 5С-36/3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 17.02.2015 № 5С-36/3 (ресми түрде жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, «Тұрғын үй қатынастары туралы» Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі Заңының 97-бабына, «Тұрғын үй көмегін көрсету ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2314 қаулысына сәйкес Степногорск қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Степногорск қалалық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 5С-25/5 «Степногорск қаласы бойынша аз қамтылған отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсету қағидасын бекіту туралы» (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3969 тіркелген, 2014 жылдың 23 қаңтарында «Степногорск ақшамы» және «Вечерний Степногорск» газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімімен бекітілген, Степногорск қаласы бойынша аз қамтылған отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсету қағидасына:
8-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«8. Тұрғын үй көмегі тұрғын үй иесінің немесе жалдаушының (қосымша жалдаушының) (не сенімхат бойынша оның өкілінің) өтініші Қазақстан Республикасы инвестициялар және даму министрлігінің «Халыққа қызмет көрсету орталығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны немесе «электрондық үкіметтің» веб-порталы арқылы жүзеге асырылады.
Қажетті құжаттардың тізбесі Стандарттың 2-бөлімінің 9-тармағымен анықталады.».
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы                       А.Смагин
Қалалық мәслихаттың
хатшысы                                    Ғ.Көпеева
КЕЛІСІЛГЕН
Степногорск қаласының әкімі                М.Тақамбаев