Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по городу Степногорску
Решение Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 24 декабря 2014 года № 5С-34/8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 2 февраля 2015 года № 4620. Утратило силу решением Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 12 августа 2021 года № 7С-6/3.
Сноска. Утратило силу решением Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 12.08.2021 № 7С-6/3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 1) статьи 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Степногорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить прилагаемые нормы образования и накопления коммунальных отходов по городу Степногорску.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
городского маслихата
А.Смагин
Секретарь
городского маслихата
Г.Копеева
СОГЛАСОВАНО
Аким города Степногорска
М.Такамбаев
Утверждены
решением Степногорского
городского маслихата

Степногорск қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 5С-34/8 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 2 ақпанда № 4620 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2021 жылғы 12 тамыздағы № 7С-6/3 шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 12.08.2021 № 7С-6/3 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 19-1 бабының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес Степногорск қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қоса берілген Степногорск қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормалары бекітілсін.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы
А.Смагин
Қалалық мәслихаттың
хатшысы
Ғ.Көпеева
КЕЛІСІЛДІ
Степногорск қаласының әкімі
М.Тақамбаев
Степногорск қалалық мәслихатының