Об утверждении границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки города Акколь Аккольского района
Решение Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 15 апреля 2014 года № С 33-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 21 мая 2014 года № 4200
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 1 статьи 11 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 13) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Аккольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить границы оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки города Акколь Аккольского района согласно приложению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии Аккольского
районного маслихата                        М.Жунустеги
Секретарь Аккольского
районного маслихата                        Д.Салыбекова
СОГЛАСОВАНО
Аким Аккольского района                    Т.К.Едигенов
Приложение к решению
Аккольского районного маслихата

Ақкөл ауданы Ақкөл қаласының бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 15 сәуірдегі № С 33-1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 21 мамырда № 4200 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 11 бабының 1 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Казақстан Республикасының Заңының 6 бабының 1 тармағының 13) тармақшасына сәйкес, Ақкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақкөл ауданы Ақкөл қаласының бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми түрде жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақкөл аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       М.Жүністегі
Ақкөл аудандық
мәслихаттың хатшысы                        Ж.Салыбекова
КЕЛІСІЛДІ
Ақкөл ауданының әкімі                      Т.Қ.Едігенов
Ақкөл аудандық мәслихаттың

№ С 33-1 от 15 апреля 2014 года
Границы оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки города Акколь Аккольского района
зоны
Поправочные коэффициенты к базовой ставке платы за земельные участки
Границы зон
1
2
3
I
1,5
Занимает центральную часть города Акколь. С северной стороны граница зоны проходит по берегу озера Акколь, с восточной стороны проходит по улице Береговой, поворачивает на улицу С.Нурмагамбетова, по улице А.Иманова, с южной стороны по улице Ш.Валиханова, с западной стороны по улице С.Сейфуллина до пересечения с улице Авангардной и улице Октябрьской и по переулку на северо-восток до озера.
II
1,3
Занимает северо-восточную часть города Акколь. С восточной стороны граница зоны проходит по берегу озера Акколь, затем ограничивается переулком, потом по улице С.Сейфуллина, с южной стороны по улице Нурмагамбетова. Пересекает железную дорогу до улицы Кирдищева, с западной стороны по улице Кирдищева до пересечения с улицей Привокзальной, затем по улице Станционной. Северная граница зоны проходит по границе жилой застройки города Акколь.
III
1,4
Занимает юго-восточную часть города Акколь. С севера зона ограничена улицей Ш.Валиханова, с восточной стороны и южной граница зоны проходит по границе жилой застройки города Акколь, западная граница проходит по полосе отчуждения железной дороги до улицы Ш.Валиханова.
IV
1,2
Занимает юго-западную часть города Акколь. С северной стороны граница зоны проходит по улице Богенбая, с восточной стороны ограничивается полосой отчуждения железной дороги, с южной стороны по границе жилой застройки города Акколь, на западе граничит с зоной V.
V
1,5
Занимает западную часть города Акколь. С северной стороны граница зоны проходит по границе жилой застройки города Акколь, с восточной стороны граница идет по улице Панфилова до угла ТОО «МАК», затем по северной границе РГП на ПХВ «Горкомхоз» до улицы Пушкина, затем по улице Пушкина до пересечения с улицей Ш.Валиханова. Юго-восточная часть зоны граничит с IV зоной, южная и западная граница зоны проходит по границе жилой застройки города Акколь.
VI
1,5
Занимает северную часть города Акколь. С северной стороны граница зоны проходит по железной дороге, с восточной стороны по улице Станционной до пересечения с улицей Привокзальной, затем поворачивает и проходит по улице Кирдищева до пересечения с улицей Исатая Тайманова, Южная граница зоны проходит по улице Исатая Тайманова, затем поворачивает на улицу Горная и до границы жилой застройки города Акколь. Западная граница зоны проходит по границе жилой застройки города Акколь.
VII
1,3
Занимает западную часть города Акколь. С северной стороны граница зоны граничит с зоной V, с северо-восточной стороны по улице Панфилова, затем поворачивает на улицу Исатая Тайманова, с восточной стороны по улице Мира, на юго-востоке граница зоны проходит по улице Исакова, затем поворачивает и идет по переулку Ленина, южная граница проходит по улице С.Нурмагамбетова, с запада граница проходит по улице Пушкина.
VIII
1,3
Занимает центральную часть города Акколь. С северо-восточной стороны граница идет по улице Горная, затем по улице Исатая Тайманова, с восточной стороны по улице Кирдищева, затем поворачивает на улицу С.Нурмагамбетова, затем на улицу С.Сейфуллина. С южной стороны граница зоны идет по улице Богенбая, западная граница идет по улице Пушкина, затем поворачивает на улицу С.Нурмагамбетова, проходит по переулку Ленина и поворачивает на улицу Исакова, с северо-запада граница проходит по улице Мира, улице Исатая Тайманова и поворачивает на улицу Панфилова до пересечения с улицы Горной.
IX
1,2
Занимает восточную часть города Акколь. С северной и восточной стороны граница зоны проходит по границе жилой застройки города Акколь. Южная граница доходит до улицы Ш.Валиханова и идет по улице А.Иманова до пересечения с улицей С.Нурмагамбетова, юго-западная граница проходит по границе с зоной III, далее на запад по улице С.Нурмагамбетова и по улице Береговой до озера.
X
1,0
Расположена за пределами застройки. Внеселитебная зона представлена сельскохозяйственными угодьями.

2014 жылғы 15 сәуірдегі № С 33-1
шешіміне қосымша
Ақкөл ауданы Ақкөл қаласының бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
Аймақ
Жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
Аймақтардың шекаралары
1
2
3
I
1,5
Ақкөл қаласының орталық бөлігін алып жатыр. Аймақ шекарасы солтүстігінде Ақкөл көлінің жағалауымен, шығысында – Береговая көшесімен өтіп С.Нұрмағамбетов көшесіне бұрылады. А.Иманов көшесінің бойымен оңтүстігінде – Ш.Уәлиханов көшесімен, батысында – С.Сейфуллин көшесімен Авангардная және Октябрьская көшелерімен қиылысқа дейін, одан әрі солтүстік–шығыс бағытта көлге дейін жетеді.
II
1,3
Ақкөл қаласының солтүстік-шығыс бөлігін алып жатыр. Аймақ шекарасы шығысында Ақкөл көлінің жағалауымен өтіп, тұйық көшемен, кейін С.Сейфуллин көшесімен өтіп С.Нұрмағамбетов көшесіне бұрылады. Темір жол торабына дейін Кирдищев көшесін қиып өтеді, батыс жағынан Кирдищев көшесі бойымен Привокзальная көшесі қиылысына дейін, кейін Станционная көшесі бойымен. Солтүстік шекарасы Ақкөл қаласының тұрғын құрылысы шекарасымен өтеді.
IIІ
1,4
Ақкөл қаласының оңтүстік-шығыс бөлігін алып жатыр. Аймақ шекарасы солтүстігінде – Ш.Уәлиханов көшесімен, шығысы мен оңтүстігінде аймақ шекарасы Ақкөл қаласының тұрғын құрылысы шекарасының бойымен, батысында – темір жолдан шектеу жолағымен Ш.Уәлиханов көшесіне дейін өтеді.
IV
1,2
Ақкөл қаласының оңтүстік-батыс бөлігін алып жатыр. Аймақ шекарасы солтүстігінде – Бөгенбай көшесімен, шығысында - темір жолдан шектеу жолағының бойымен, оңтүстігінде аймақ шекарасы Ақкөл қаласының тұрғын құрылысы шекарасының бойымен, батысында – V аймақпен шекаралас.
V
1,5
Ақкөл қаласының батыс бөлігін алып жатыр. Аймақ шекарасы солтүстігінде – аймақ шекарасы Ақкөл қаласының тұрғын құрылысы шекарасының бойымен, шығысында Панфилов көшесі арқылы «МАК» ЖШС бұрышына дейін, одан кейін «Горкомхоз» ШЖҚ РМК солтүстік шекарасы бойымен Пушкин көшесіне дейін, Пушкин көшесінің бойымен Ш.Уәлиханов көшесінің қиылысына дейін жетеді. Оңтүстік-шығыс бөлігі – ІV аймақпен шекараласып, оңтүстік-батыс бөлігі Ақкөл қаласының тұрғын құрылысы шекарасының бойымен өтеді.
VI
1,5
Ақкөл қаласының солтүстік бөлігін алып жатыр. Аймақ шекарасы солтүстігінде – темір жол бойымен, шығысында – Станционная көшесімен Привокзальная көшесімен қиылысқа дейін жетеді. Одан кейін бұрылыс арқылы Исатай Тайманов көшесімен қиылысқа дейін Кирдищев көшесінің бойымен өтеді. Аймақтың оңтүстік бөлігі Исатай Тайманов көшесімен өтіп, Горная көшесіне бұрылып, Батыс бөлігі Ақкөл қаласының тұрғын құрылысы шекарасының бойымен өтеді.
VII
1,3
Ақкөл қаласының батыс бөлігін алып жатыр. Аймақ шекарасы солтүстігінде – V аймақпен, солтүстік-шығыс бөлігінде – Панфилов көшесімен шекаралас, одан кейін Исатай Тайманов көшесіне бұрылып, шығысында – Мир көшесімен, оңтүстік-шығысында Исаков көшесімен шектеледі, одан әрі Ленин бұрылысы арқылы өтеді, оңтүстік шекарасы С.Нұрмағамбетов көшесімен өтіп, батыс шекарасы Пушкин көшесімен өтеді.
VIII
1,3
Ақкөл қаласының орталық бөлігін алып жатыр. Солтүстік–шығысында аймақ шекарасы Горная, Исатай Тайманов, Кирдищев көшелерімен өтіп, одан кейін С.Нұрмағамбетов көшесі арқылы С.Сейфуллин көшесімен жалғасады. Оңтүстігінде – Бөгенбай көшесімен, батысында – Пушкин көшесімен өтіп, С.Нұрмағамбетов көшесіне ауысады, Ленин бұрылысы арқылы өтіп, Исаков көшесімен шектеседі. Солтүстік–батысында – Мир, Исатай Тайманов көшелері арқылы Панфилов көшесіне бұрылып, Горный көшесінің қиылысына дейін жетеді.
IX
1,2
Ақкөл қаласының шығыс бөлігін алып жатыр. Солтүстік–шығысында аймақ шекарасы Ақкөл қаласының тұрғын құрылыс шекарасымен өтеді. Оңтүстігінде – Ш.Уәлиханов көшесіне жетіп, С.Нұрмағамбетов көшесімен қиылысына дейін А.Иманов көшесіне дейін жетеді, оңтүстік–батыс шекарасы ІІІ-аймақ шекарасының бойымен өтеді, одан әрі батыс бағытта С.Нұрмағамбетов көшесі арқылы көлге дейін Береговая көшесімен жалғасады.
X
1,0
Құрылыс шегінен тыс орналасқан. Құрылыссыз аймақ ауыл шаруашылығы танаптары сипатында.