Об определении спроса и предложения на общественные работы, утверждении перечня организаций, видов, объемов и конкретных условий общественных работ, размеров оплаты труда участников и источников их финансирования по Аккольскому району на 2015 год
Постановление акимата Аккольского района Акмолинской области от 2 декабря 2014 года № А-12/487. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 19 декабря 2014 года № 4515
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.

Ақкөл ауданы бойынша 2015 жылға қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсынысты айқындау, ұйымдардың тізбесін, қоғамдық жұмыстардың түрлерін, көлемі мен нақты жағдайларын, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшерін және олардың қаржыландыру көздерін бекіту туралы
Ақмола облысы Ақкөл ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 2 желтоқсандағы № А-12/487 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 19 желтоқсанда № 4515 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.

В соответствии со статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить спрос и предложение на общественные работы по Аккольскому району на 2015 год, согласно приложению.
2. Утвердить прилагаемый перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования.

«Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 20 бабына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақкөл ауданы бойынша 2015 жылға қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс қосымшаға сәйкес айқындалсын.
2. Қоса берілген ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және олардың қаржыландыру көздері бекітілсін.

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Абдрахманова Н.Т.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2015 года.
Аким района                                Т.Едигенов
Приложение
к постановлению акимата
Аккольского района
от «02» декабря 2014 года
№ А-12/487
Спрос и предложение на общественные работы по Аккольскому району на 2015 год
Сноска. Приложение - в редакции постановления акимата Аккольского района Акмолинской области от 05.08.2015 № А-8/259 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Наименование организации
Спрос
Предложение
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Карасайского сельского округа»
13
13
2
Государственное учреждение «Аппарат акима Урюпинского сельского округа»
14
14
3
Государственное учреждение «Аппарат акима села Азат»
6
6
4
Государственное учреждение «Аппарат акима Жалгызкарагайского сельского округа»
13
13
5
Государственное учреждение «Аппарат акима Енбекского сельского округа»
8
8
6
Государственное учреждение «Аппарат акима Кенесского сельского округа»
13
13
7
Государственное учреждение «Аппарат акима Наумовского сельского округа»
7
7
8
Государственное учреждение «Аппарат акима Новорыбинского сельского округа»
13
13
9
Государственное учреждение «Аппарат акима города Акколь»
84
84
Приложение
Утверждено
постановлением акимата
Аккольского района
от «02» декабря 2014 года
№ А-12/487
Перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования
Сноска. Приложение - в редакции постановления акимата Аккольского района Акмолинской области от 05.08.2015 № А-8/259 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Наименование организации
Виды общественных работ
Объем работ
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Карасайского  сельского округа»

3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Н.Т.Әбдірахмановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттiк тiркелген күнінен бастап күшiне енедi және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi және 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған құқықтық қатыныстарға таралады.
Аудан әкімі                                Т.Едігенов
Ақкөл ауданы әкімдігінің
2014 жылғы «02» желтоқсандағы
№ А-12/487 қаулысына қосымша
Ақкөл ауданы бойынша 2015 жылға қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ақкөл ауданы әкімдігінің 05.08.2015 № А-8/259 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Ұйымның атауы
Сұраныс
Ұсыныс
1
«Қарасай ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
13
13
2
«Урюпин ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
14
14
3
«Азат ауылы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
6
6
4
«Жалғызқарағай ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
13
13
5
«Еңбек ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
8
8
6
«Кеңес ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
13
13
7
«Наумов ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
7
7
8
«Новорыбин ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
13
13
9
«Ақкөл қаласы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
84
84
Қосымша
Ақкөл ауданы әкімдігінің
2014 жылғы «02» желтоқсандағы
№ А-12/487 қаулысымен
бекітілген
Ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және олардың қаржыландыру көздері
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ақкөл ауданы әкімдігінің 05.08.2015 № А-8/259 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Ұйымның атауы
Қоғамдық жұмыстардың түрлері
Жұмыстардың көлемі
1
«Қарасай ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі

1. Благоустройство, озеленение и очистка территорий от снега
57000 квадратных метров
2. Очистка территорий от бытовых отходов
10500 квадратных метров
2
Государственное учреждение «Аппарат акима «Урюпинского сельского округа»
1. Благоустройство, озеленение и очистка территорий от снега
57000 квадратных метров
2. Очистка территорий от бытовых отходов
10500 квадратных метров
3. Организация отопления в сельских клубах
990 квадратных метров
3
Государственное учреждение «Аппарат акима села Азат»
1. Благоустройство, озеленение и очистка территорий от снега
57000 квадратных метров
2. Очистка территорий от бытовых отходов
9500 квадратных метров
4
Государственное учреждение «Аппарат акима Жалгызкарагайского сельского округа»
1. Благоустройство, озеленение и очистка территорий от снега
46000 квадратных метров
2. Очистка территорий от бытовых отходов
10500 квадратных метров
5
Государственное учреждение «Аппарат акима Енбекского сельского округа»
1. Благоустройство, озеленение и очистка территорий от снега
57000 квадратных метров
2. Очистка территорий от бытовых отходов
10500 квадратных метров
6
Государственное учреждение «Аппарат акима Кенесского сельского округа»
1. Благоустройство, озеленение и очистка территорий от снега
57000 квадратных метров
2. Очистка территорий от бытовых отходов
10500 квадратных метров
7
Государственное учреждение «Аппарат акима Наумовского сельского округа»
1. Благоустройство, озеленение и очистка территорий от снега
28000 квадратных метров
2. Очистка территорий от бытовых отходов
9500 квадратных метров
8
Государственное учреждение «Аппарат акима Новорыбинского сельского округа»
1. Благоустройство, озеленение и очистка территорий от снега
28000 квадратных метров
2. Очистка территорий от бытовых отходов
9500 квадратных метров
3. Организация отопления в сельских клубах
331 квадратных метров
9
Государственное учреждение «Аппарат акима города Акколь»
1. Благоустройство, озеленение и очистка территорий от снега
345600 квадратных метров
2. Очистка территорий от бытовых отходов
57600 квадратных метров
3. Оказание помощи участковым комиссиям в обследовании семей, претендующих на социальную помощь и работа с социальными картами
800 документов
4. Оказание помощи в оформлении и доставки повесток по призыву граждан
1300 повесток
продолжение таблицы
Условия общественных работ
Размеры оплаты труда участников
Источник финансирования
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
34600
местный бюджет
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
34600
местный бюджет
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет

1. Аумақтарды қардан тазалау және көгалдандыру, абаттандыру
57000 шаршы метр
2. Аумақтарды тұрмыстық қоқыстан тазалау
10500 шаршы метр
2
«Урюпин ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Аумақтарды қардан тазалау және көгалдандыру, абаттандыру
57000 шаршы метр
2. Аумақтарды тұрмыстық қоқыстан тазалау
10500 шаршы метр
3. Ауылдық клубтарға жылу беруді ұйымдастыру
990 шаршы метр
3
«Азат ауылы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Аумақтарды қардан тазалау және көгалдандыру, абаттандыру
57000 шаршы метр
2. Аумақтарды тұрмыстық қоқыстан тазалау
9500 шаршы метр
4
«Жалғызқарағай ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Аумақтарды қардан тазалау және көгалдандыру, абаттандыру
46000 шаршы метр
2. Аумақтарды тұрмыстық қоқыстан тазалау
10500 шаршы метр
5
«Еңбек ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Аумақтарды қардан тазалау және көгалдандыру, абаттандыру
57000 шаршы метр
2. Аумақтарды тұрмыстық қоқыстан тазалау
10500 шаршы метр
6
«Кеңес ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Аумақтарды қардан тазалау және көгалдандыру, абаттандыру
57000 шаршы метр
2. Аумақтарды тұрмыстық қоқыстан тазалау
10500 шаршы метр
7
«Наумов ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Аумақтарды қардан тазалау және көгалдандыру, абаттандыру
28000 шаршы метр
2. Аумақтарды тұрмыстық қоқыстан тазалау
9500 шаршы метр
8
«Новорыбин ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Аумақтарды қардан тазалау және көгалдандыру, абаттандыру
28000 шаршы метр
2. Аумақтарды тұрмыстық қоқыстан тазалау
9500 шаршы метр
3. Ауылдық клубтарға жылу беруді ұйымдастыру
331 шаршы метр
9
«Ақкөл қаласы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Аумақтарды қардан тазалау және көгалдандыру, абаттандыру
345600 шаршы метр
2. Аумақтарды тұрмыстық қоқыстан тазалау
57600 шаршы метр
3. Әлеуметтік көмекті алуға үміткер отбасылардың тұрмыстық хал жағдайын тексеретін учаскелік комиссияға және әлеуметтік карталарды жүргізуге көмек көрсету
800 құжат
4. Азаматтарды әскерге шақырту бойынша шақыру қағаздарды рәсімдеумен жеткізуде көмек көрсету
1300 шақыру қағазы
кестенің жалғасы
Қоғамдық жұмыстардың шарттары
Қатысушыларға төленетін төлем мөлшелері
Қаржыландыру көздері
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
34600
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
34600
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет