О повышении базовых ставок земельного налога на земельные участки города Макинск, сельских населенных пунктов Буландынского района
Решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 20 февраля 2014 года № 5С-24/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 26 марта 2014 года № 4043. Утратило силу решением Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 31 марта 2022 года № 7С-19/2
Сноска. Утратило силу решением Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 31.03.2022 № 7С-19/2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня официального опубликования).
Сноска. В заголовке и по всему тексту внесены изменения на казахском языке, текст на русском языке не меняется решением Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 20.03.2018 № 6С-21/5 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии со статьей 9 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, статьей 510 кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) от 25 декабря 2017 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Буландынский районный маслихат РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула - в редакции решения Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 20.03.2018 № 6С-21/5 (вводится в действие со дня официального опубликования).
1. Повысить базовые ставки земельного налога на земельные участки города Макинск, сельских населенных пунктов Буландынского района, согласно приложениям 1, 2.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 19.04.2016 № 6С-2/4 (вводится в действие со дня официального опубликования).
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель 24 внеочередной
сессии
Т.Садвакасов
Cекретарь районного
маслихата
Ш.Кусаинов
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Буландынского района М.Балпан
Руководитель государственного
учреждения "Налоговое управление
по Буландынскому району Налогового
департамента по Акмолинской области
налогового комитета Министерства
финансов Республики Казахстан"
Д.Адильбеков
Приложение 1
к решению Буландынского
районного маслихата
от 20 февраля 2014 года
№ 5С-24/2
Проценты повышения базовых ставок земельного налога на земельные участки города Макинска Буландынского района
Номера зон
Проценты повышения (+) базовых ставок земельного налога
I
+50
II-1
+50
II-2
+50
III
+50
IV
+50
V
+50
VI
+50
VII
+50
VIII-п
+50
IX-п
+50
X
+50
Приложение 2
к решению Буландынского
районного маслихата
от 20 февраля 2014 года
№ 5С-24/2
Проценты повышения базовых ставок земельного налога на земельные участки сельских населенных пунктов Буландынского района
Номера зон
Проценты повышения (+) базовых ставок земельного налога
І
+50
II
+50
III
+50
IV
+50

Бұланды ауданының Макинск қаласы, ауылдық елді мекендері жер учаскелерінің жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы
Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2014 жылғы 20 ақпандағы № 5С-24/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 26 наурызда № 4043 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2022 жылғы 31 наурыздағы № 7С-19/2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 31.03.2022 № 7С-19/2 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Ескерту. Тақырыбында және бүкіл мәтін бойынша "ставкаларын", "жоғарылату", "ставкалары", "жоғарлатылсын" сөздері "мөлшерлемелерін", "арттыру", "мөлшерлемелері", "арттырылсын" сөздерімен ауыстырылды - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 20.03.2018 № 6С-21/5 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 9 бабына, Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" кодексінің 510 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Бұланды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 20.03.2018 № 6С-21/5 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1. Бұланды ауданының Макинск қаласы, ауылдық елді мекендерді жер учаскелерінің жер салығының базалық мөлшерлемелері 1, 2 қосымшаларға сәйкес арттырылсын.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 19.04.2016 № 6С-2/4 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс 24-сессияның
төрағасы
Т.Садвақасов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Ш.Құсайынов
"КЕЛІСІЛДІ"
Бұланды ауданының әкімі М.Балпан
"Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігінің салық комитеті Ақмола
облысы бойынша салық
департаментінің Бұланды ауданы бойынша
салық басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Д.Әділбеков
Бұланды аудандық мәслихатының
2014 жылғы 20 ақпандағы
№ 5С-24/2 шешіміне
1 қосымша
Бұланды ауданының Макинск қаласы жер учаскелеріне жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру пайыздары
Аймақтардың нөмірлері
Жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру (+) пайыздары
I
+50
II-1
+50
II-2
+50
III
+50
IV
+50
V
+50
VI
+50
VII
+50
VIII-п
+50
IX-п
+50
X
+50
Бұланды аудандық мәслихатының
2014 жылғы 20 ақпандағы
№ 5С-24/2 шешіміне
2 қосымша
Бұланды ауданының ауылдық елді мекендері жер учаскелеріне жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру пайыздары
Аймақтардың нөмірлері
Жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру (+) пайыздары
І
+50
II
+50
III
+50
IV
+50