О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Буландынском районе
Решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 24 декабря 2014 года № 5С-34/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 2 февраля 2015 года № 4626. Утратило силу решением Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 11 августа 2016 года № 6С-5/5
Сноска. Утратило силу решением Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 11.08.2016 № 6С-5/5 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 10 Закона Республики Казахстан от 17 марта 1995 года "О порядке организации и проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Республике Казахстан", Буландынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. В целях дополнительного регламентирования порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций определить места проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Буландынском районе согласно приложению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель
34 очередной сессии
Б.Кажаканов
Секретарь
районного
маслихата
Ш.Кусаинов
СОГЛАСОВАНО
Аким Буландынского района К.Испергенов
Приложение
к решению Буландынского
районного маслихата
от 24 декабря 2014 года
№ 5С-34/5
Места проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Буландынском районе
Наименование населенного пункта
Места проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций
1.
Айнакольский сельский округ
аул Айнаколь
Начало улицы Бейбитшилик
село Острогорка
Начало улицы Степная
2.
Амангельдинский аульный округ
село Партизанка
Начало улицы Ленина
село Ортакшиль
Начало улицы Бейбитшилик
3.
Вознесенский сельский округ
село Вознесенка
Пересечение улиц Мира и Целинная
аул Тастыозек
Площадь перед зданием аульного клуба улицы Достык, 52
аул Аккайын
Начало улицы Школьная
4.
Даниловский сельский округ
аул Алтынды
Начало улицы Турсынбека Какишева
село Боярка
Начало улицы Приозерная
село Жанаталап
Начало улицы Ак кайын
аул Алаколь
Начало улицы Рыбацкая
аул Ельтай
Начало улицы имени Богенбая
5.
Ергольский аульный округ
аул Токтамыс
Конец улицы Клубная
село Новокиевка
Начало улицы имени Мухтара Ауэзова
село Иванковка
Начало улицы Степная
село Гордеевка
Начало улицы Центральная
6.
Журавлевский сельский округ
село Журавлевка
Начало улицы Мира
село Воробьевка
Начало улицы Целинная
село Ярославка
Начало улицы Дорожная
село Новодонецкое
Конец улицы Новая
7.
Капитоновский сельский округ
село Капитоновка
Начало улицы Ленина
село Пушкино
Начало улицы Мира
аул Балуан Шолака
Начало улицы Бейбитшилик
8.
Карамышевский сельский округ
аул Шубарагаш
Начало улицы имени Мухтара Ауэзова
село Отрадное
Начало улицы Клубная
село Суворовка
Конец улицы Центральная
аул Мат
Начало улицы имени Амангельды Иманова
9.
Караозекский аульный округ
аул Караозек
Начало улицы имени Малика Габдуллина
село Купчановка
Конец улицы Школьная
аул Байсуат
Начало улицы имени Абылай-хана
село Еруслановка
Конец улицы Мира
10.
Никольский сельский округ
село Никольское
Начало улицы Молодежная
аул Ултуган
Начало улицы Бейбитшилик
11.
Новобратский сельский округ
село Новобратское
Начало улицы Шокана Уалиханова
село Буденовка
Конец улицы Школьная
село Красносельское
Начало улицы Центральная
село Добровольное
Начало улицы Парковая
12.
Город Макинск
Начало улицы Попова

Бұланды ауданында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы
Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 5С-34/5 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 2 ақпанда № 4626 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2016 жылғы 11 тамыздағы № 6С-5/5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 11.08.2016 № 6С-5/5 (ресми жарияланғаннан күнінен бастап қолданысқа еңгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына, "Қазақстан Республикасында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар ұйымдастыру мен өткізу тәртібi туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 17 наурыздағы Заңының 10 бабына сәйкес, Бұланды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу мақсатында, Бұланды ауданында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу орындары қосымшаға сәйкес анықталсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап заңды күшіне еніп, ресми түрде жарияланғаннан кейін қолданысқа еңгізіледі.
Кезекті 34-сессияның
төрағасы
Б.Қажақанов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Ш.Құсайынов
КЕЛІСІЛДІ:
Бұланды ауданының әкімі Қ.Испергенов
Бұланды аудандық мәслихатының
2014 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 5С-34/5 шешіміне
қосымша
Бұланды ауданында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар өткізу орындары
Елді мекен атауы
Бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар өткізу орындары
1.
Айнакөл селолық округі
Айнакөл ауылы
Бейбітшілік көшесінің басы
Острогорка селосы
Степная көшесінің басы
2.
Амангелді ауылдық округі
Партизанка селосы
Ленин көшесінің басы
Ортақшыл ауылы
Бейбітшілік көшесінің басы
3.
Вознесенка селолық округі
Вознесенка селосы
Целинная және Мира көшесінің қиылысы
Тастыөзек ауылы
Ауылдық клуб алдындағы алаң Достық көшесі, 52
Аққайың ауылы
Школьная көшесінің басы
4.
Даниловка селолық округі
Алтынды ауылы
Тұрсынбек Кәкішев көшесінің басы
Боярка селосы
Приозерная көшесінің басы
Жаңаталап селосы
Ақ қайың көшесінің басы
Алакөл ауылы
Рыбацкая көшесінің басы
Елтай селосы
Бөгенбай атындағы көшесінің басы
5.
Ерголка ауылдық округі
Тоқтамыс ауылы
Клубная көшесінің аяғы
Новокиевка селосы
Мұхтар Әуезов атындағы көшесінің басы
Иванковка селосы
Степная көшесінің басы
Гордеевка селосы
Центральная көшесінің басы
6.
Журавлевка селолық округі
Журавлевка селосы
Мира көшесінің басы
Воробьевка селосы
Целинная көшесінің басы
Ярославка селосы
Дорожная көшесінің басы
Новодонецкое селосы
Новая көшесінің аяғы
7.
Капитоновка селолық округі
Капитоновка селосы
Ленин көшесінің басы
Пушкино селосы
Мира көшесінің басы
Балуан Шолак ауылы
Бейбітшілік көшесінің басы
8.
Карамышевка селолық округі
Шұбарағаш ауылы
Мұхтар Әуезов атындағы көшесінің басы
Отрадное селосы
Клубная көшесінің басы
Суворовка селосы
Центральная көшесінің аяғы
Мат ауылы
Амангелді Иманов атындағы көшесінің басы
9.
Караөзек ауылдық округі
Қараөзек ауылы
Мәлік Ғабдуллин атындағы көшесінің басы
Купчановка селосы
Школьная көшесінің аяғы
Байсуат ауылы
Абылай-хан атындағы көшесінің басы
Еруслановка селосы
Мира көшесінің аяғы
10.
Никольск селолық округі
Никольское селосы
Молодежная көшесінің басы
Ұлтуған ауылы
Бейбітшілік көшесінің басы
11.
Новобратск селолық округі
Новобратск селосы
Шоқан Уәлиханов көшесінің басы
Буденовка селосы
Школьная көшесінің аяғы
Красносельск селосы
Центральная көшесінің басы
Добровольное селосы
Парковая көшесінің басы
12.
Макинск қаласы
Попова көшесінің басы