Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам, проживающих на территории Сандыктауского района на 2014 год
Постановление акимата Сандыктауского района Акмолинской области от 20 января 2014 года № А-1/18. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 12 февраля 2014 года № 4005
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 5 и подпунктом 2) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» акимат Сандыктауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам, проживающих на территории Сандыктауского района, на 2014 год:
1) длительно не работающие (более года);
2) молодежь в возрасте от двадцати одного до двадцати девяти лет.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района В.Горохводацкого.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Сандыктауского района                 Е.Сагдиев

2014 жылға арналған Сандықтау ауданының аумағында тұратын, нысаналы топтарға жататын тұлғалардың қосымша тізбесін белгілеу туралы
Ақмола облысы Сандықтау ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 20 қаңтардағы № А-1/18 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 12 ақпанда № 4005 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 5-бабына және 7-бабының 2-тармақшасына сәйкес, Сандықтау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2014 жылға арналған Сандықтау ауданының аумағында тұратын, нысаналы топтарға жататын тұлғалардың қосымша тізбесі белгіленсін:
1) ұзақ уақыт жұмыс істемейтіндер (бір жылдан астам);
2) жиырма бір жастан жиырма тоғыз жасқа дейінгі жастағы жастар.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары В.Горохводацкийге жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сандықтау ауданының әкімі                  Е.Сағдиев