Об определении спроса и предложения на общественные работы, утверждении перечня организаций, видов, объемов и конкретных условий общественных работ, размеров оплаты труда участников и источников их финансирования по Сандыктаускому району на 2015 год
Постановление акимата Сандыктауского района Акмолинской области от 24 декабря 2014 года № А-12/418. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 9 января 2015 года № 4572
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 5 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат Сандыктауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить спрос и предложение на общественные работы по Сандыктаускому району на 2015 год, согласно приложению.
2. Утвердить прилагаемый перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования по Сандыктаускому району на 2015 год.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Горохводацкого В.Г.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Сандыктауского района
Е.Сагдиев
"СОГЛАСОВАНО"
Начальник республиканского
государственного учреждения
"Отдел по делам обороны
Сандыктауского района Акмолинской
области" Министерства обороны
Республики Казахстан
_____________ Р.Амиржанов
_________________20__ года
Исполняющая обязанности
руководителя государственного
учреждения "Управление юстиции
Сандыктауского района
Департамента
юстиции Акмолинской области
Министерства юстиции
Республики Казахстан"
_____________ А.Жолдина
_________________20__ года
Начальник Сандыктауского
районного отделения Акмолинского
областного филиала
Республиканского
государственного казенного
предприятия
"Государственный центр по выплате
пенсий Министерства труда
и социальной защиты населения
Республики Казахстан"
_____________ Г.Цигура
_______________20__ года
Директор государственного
учреждения "Государственный
архив Сандыктауского района"
управления архивов и документации
Акмолинской области
_____________ Г.Виноградова
_________________20__ года
Приложение
к постановлению акимата
Сандыктауского района
от 24 декабря 2014 года
№ А-12/418
Спрос и предложение на общественные работы по Сандыктаускому району на 2015 год
Наименование организаций
Спрос (количество человек)
Предложение (количество человек)
1
2
3
4
1.
Государственное учреждение "Аппарат акима Сандыктауского района"
6
6
2.
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Балкашинского сельского округа" Сандыктауского района
25
25
3.
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Баракпайского сельского округа" Сандыктауского района
3
3
4.
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Белгородского сельского округа" Сандыктауского района
3
3
5.
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Берликского сельского округа" Сандыктауского района
3
3
6.
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Васильевского сельского округа" Сандыктауского района
3
3
7.
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Веселовского сельского округа" Сандыктауского района
3
3
8.
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Жамбылского сельского округа" Сандыктауского района
3
3
9.
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Каменского сельского округа" Сандыктауского района
3
3
10.
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Лесного сельского округа" Сандыктауского района
3
3
11.
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Максимовского сельского округа" Сандыктауского района
3
3
12.
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Новоникольского сельского округа" Сандыктауского района
3
3
13.
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Сандыктауского сельского округа" Сандыктауского района
4
4
14.
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Широковского сельского округа" Сандыктауского района
3
3
15.
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима села Мадениет" Сандыктауского района
3
3
16.
Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Сандыктауского района"
46
46
17.
Государственное учреждение "Государственный архив Сандыктауского района" управления архивов и документации Акмолинской области
4
4
18.
Коммунальное государственное казенное предприятие "детский сад "Мирас"" при отделе образования Сандыктауского района
1
1
19.
Республиканское государственное учреждение "Отдел по делам обороны Сандыктауского района Акмолинской области" Министерства обороны Республики Казахстан
4
4
20.
Сандыктауское районное отделение Акмолинского областного филиала Республиканского государственного казенного предприятия "Государственный центр по выплате пенсий Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан"
4
4
21.
Государственное учреждение "Управление юстиции Сандыктауского района Департамента юстиции Акмолинской области Министерства юстиции Республики Казахстан"
4
4
Утвержден
постановлением акимата
Сандыктауского района
от 24 декабря 2014 года
№ А-12/418
Перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования по Сандыктаускому району на 2015 год
Наименование организаций
Виды общественных работ
Объем общественных работ
Конкретные условия
Размеры оплаты труда
Источники финансирования
1
2
3
4
5
6
7
1.
Государственное учреждение "Аппарат акима Сандыктауского района"
Оказание помощи в обработке документов Уборка территории
4500 документов
18000 квадратных метров
Согласно трудовому договору, заключенному в соответствии с действующим законодательством
В размере минимальной заработной платы
Бюджет района
2.
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Балкашинского сельского округа" Сандыктауского района
Уборка территории Благоустройство села
72000 квадратных метров
78000 квадратных метров
Согласно трудовому договору, заключенному в соответствии с действующим законодательством
В размере минимальной заработной платы
Бюджет района
3.
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Баракпайского сельского округа" Сандыктауского района
Благоустройство села
18000 квадратных метров
Согласно трудовому договору, заключенному в соответствии с действующим законодательством
В размере минимальной заработной платы
Бюджет района
4.
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Белгородского сельского округа" Сандыктауского района
Благоустройство села
18000 квадратных метров
Согласно трудовому договору, заключенному в соответствии с действующим законодательством
В размере минимальной заработной платы
Бюджет района
5.
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Берликского сельского округа" Сандыктауского района
Благоустройство села
18000 квадратных метров
Согласно трудовому договору, заключенному в соответствии с действующим законодательством
В размере минимальной заработной платы
Бюджет района
6.
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Васильевского сельского округа" Сандыктауского района
Благоустройство села
18000 квадратных метров
Согласно трудовому договору, заключенному в соответствии с действующим законодательством
В размере минимальной заработной платы
Бюджет района
7.
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Веселовского сельского округа Сандыктауского района"
Благоустройство села
Оказание помощи в обработке документов
12000 квадратных метров
4500 документов
Согласно трудовому договору, заключенному в соответствии с действующим законодательством
В размере минимальной заработной платы
Бюджет района
8.
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Жамбылского сельского округа" Сандыктауского района
Благоустройство села
18000 квадратных метров
Согласно трудовому договору, заключенному в соответствии с действующим законодательством
В размере минимальной заработной платы
Бюджет района
9.
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Каменского сельского округа" Сандыктауского района
Благоустройство села
18000 квадратных метров
Согласно трудовому договору, заключенному в соответствии с действующим законодательством
В размере минимальной заработной платы
Бюджет района
10.
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Лесного сельского округа" Сандыктауского района
Благоустройство села
18000 квадратных метров
Согласно трудовому договору, заключенному в соответствии с действующим законодательством
В размере минимальной заработной платы
Бюджет района
11.
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Максимовского сельского округа" Сандыктауского района
Благоустройство села
18000 квадратных метров
Согласно трудовому договору, заключенному в соответствии с действующим законодательством
В размере минимальной заработной платы
Бюджет района
12.
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Новоникольского сельского округа" Сандыктауского района
Благоустройство села
18000 квадратных метров
Согласно трудовому договору, заключенному в соответствии с действующим законодательством
В размере минимальной заработной платы
Бюджет района
13.
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Сандыктауского сельского округа" Сандыктауского района
Благоустройство села
24000 квадратных метров
Согласно трудовому договору, заключенному в соответствии с действующим законодательством
В размере минимальной заработной платы
Бюджет района
14.
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Широковского сельского округа" Сандыктауского района
Благоустройство села
18000 квадратных метров
Согласно трудовому договору, заключенному в соответствии с действующим законодательством
В размере минимальной заработной платы
Бюджет района
15.
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима села Мадениет" Сандыктауского района
Благоустройство села
18000 квадратных метров
Согласно трудовому договору, заключенному в соответствии с действующим законодательством
В размере минимальной заработной платы
Бюджет района
16.
Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Сандыктауского района"
Оказание помощи в обработке документов Оказание помощи в обслуживании престарелых и инвалидов на дому
9000 документов
40 человек
Согласно трудовому договору, заключенному в соответствии с действующим законодательством
В размере минимальной заработной платы
Бюджет района
17.
Государственное учреждение "Государственный архив Сандыктауского района" управления архивов и документации Акмолинской области
Оказание помощи в обработке документов
6000 документов
Согласно трудовому договору, заключенному в соответствии с действующим законодательством
В размере минимальной заработной платы
Бюджет района
18.
Коммунальное государственное казенное предприятие "детский сад "Мирас"" при отделе образования Сандыктауского района
Уборка территории
6000 квадратных метров
Согласно трудовому договору, заключенному в соответствии с действующим законодательством
В размере минимальной заработной платы
Бюджет района
19.
Республиканское государственное учреждение "Отдел по делам обороны Сандыктауского района Акмолинской области" Министерства обороны Республики Казахстан
Оказание помощи в обработке документов
6000 документов
Согласно трудовому договору, заключенному в соответствии с действующим законодательством
В размере минимальной заработной платы
Бюджет района
20.
Сандыктауское районное отделение Акмолинского областного филиала Республиканского государственного казенного предприятия "Государственный центр по выплате пенсий Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан"
Оказание помощи в обработке документов
6000 документов
Согласно трудовому договору, заключенному в соответствии с действующим законодательством
В размере минимальной заработной платы
Бюджет района
21.
Государственное учреждение "Управление юстиции Сандыктауского района Департамента юстиции Акмолинской области Министерства юстиции Республики Казахстан"
Оказание помощи в обработке документов
6000 документов
Согласно трудовому договору, заключенному в соответствии с действующим законодательством
В размере минимальной заработной платы
Бюджет района

Сандықтау ауданы бойынша 2015 жылға қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсынысты айқындау, ұйымдардың тізбесін, қоғамдық жұмыстардың түрлерін, көлемі мен нақты жағдайларын, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшерін және олардың қаржыландыру көздерін бекіту туралы
Ақмола облысы Сандықтау ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № А-12/418 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 9 қаңтарда № 4572 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 20-бабының 5 тармағына сәйкес, Сандықтау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сандықтау ауданы бойынша 2015 жылға арналған қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс қосымшаға сәйкес айқындалсын.
2. Сандықтау ауданы бойынша 2015 жылға арналған ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері бекітілсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары В.Г.Горохводацкийге жүктелсін.
4. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сандықтау ауданының әкімі
Е.Сағдиев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Қорғаныс министрлігінің
"Ақмола облысы Сандықтау
ауданының қорғаныс
істері жөніндегі бөлімі"
республикалық мемлекеттік
мекемесінің бастығы
________________ Р.Әміржанов
24 желтоқсан 2014 жыл
"Қазақстан Республикасы
Әділет министрлігі Ақмола
облысының Әділет департаменті
Сандықтау ауданының әділет
басқармасы" мемлекеттік
мекемесі бастығының
міндеттерін атқарушы
________________ А.Жолдина
24 желтоқсан 2014 жыл
"Қазақстан Республикасы Еңбек
және халықты әлеуметтік қорғау
министрлігінің Зейнетақы төлеу
жөніндегі мемлекеттік орталығы"
республикалық мемлекеттік
қазыналық кәсіпорны Ақмола
облыстық филиалының Сандықтау
аудандық бөлімшесінің бастығы
_________________ Г.Цигура
24 желтоқсан 2014 жыл
Ақмола облысы мұрағаттар
мен құжаттамалар басқармасының
"Сандықтау ауданының
мемлекеттік мұрағаты" мемлекеттік
мекемесінің директоры
________________ Г.Виноградова
24 желтоқсан 2014 жыл
Сандықтау ауданы әкімдігінің
2014 жылғы 24 желтоқсандағы
№ А-12/418 қаулысына
қосымша
Сандықтау ауданы бойынша 2015 жылға арналған қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс
Ұйымдар атауы
Сұраныс (адам саны)
Ұсыныс (адам саны
1
2
3
4
1
"Сандықтау ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
6
6
2
Сандықтау ауданы "Балкашин ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
25
25
3
Сандықтау ауданы "Барақпай ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
3
3
4
Сандықтау ауданы "Белгород ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
3
3
5
Сандықтау ауданы "Бірлік ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
3
3
6
Сандықтау ауданы "Васильев ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
3
3
7
Сандықтау ауданы "Веселов ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
3
3
8
"Сандықтау ауданы Жамбыл ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
3
3
9
Сандықтау ауданы "Каменск ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
3
3
10
Сандықтау ауданы "Лесной ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
3
3
11
Сандықтау ауданы "Максимов ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
3
3
12
Сандықтау ауданы "Новоникольск ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
3
3
13
Сандықтау ауданы "Сандықтау ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
4
4
14
Сандықтау ауданы "Широков ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
3
3
15
Сандықтау ауданы "Мәдениет ауылы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
3
3
16
"Сандықтау ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
46
46
17
Ақмола облысы мұрағаттар мен құжаттамалар басқармасының "Сандықтау ауданының мемлекеттік мұрағаты" мемлекеттік мекемесі
4
4
18
Сандықтау ауданының білім бөлімі жанындағы "Мирас бала бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
1
1
19
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің "Ақмола облысы Сандықтау ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі
4
4
20
"Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің Зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны Ақмола облыстық филиалының Сандықтау аудандық бөлімшесі
4
4
21
"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Ақмола облысының Әділет департаменті Сандықтау ауданының әділет басқармасы" мемлекеттік мекемесі
4
4
Сандықтау ауданы әкімдігінің
2014 жылғы 24 желтоқсандағы
№ А-12/418 қаулысымен
бекітілді
Сандықтау ауданы бойынша 2015 жылға арналған ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшерлері және оларды қаржыландыру көздері
Ұйымдар атауы
Қоғамдық жұмыстардың түрлері
Қоғамдық жұмыстар көлемі
Нақты шарттар
Еңбек ақыны төлеу мөлшері
Қаржыландыру көзі
1
2
3
4
5
6
7
1
"Сандықтау ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өндеуге көмек көрсету Аумақты жинау
4500 құжат 18000 шаршы метр
Қолданыстағы заңнамаларға сәйкес жасалған еңбек шарттарына сәйкес
Ең төменгі еңбек ақының мөлшерінде
Аудан бюджеті
2
Сандықтау ауданы "Балкашин ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Аумақты жинау Ауылды көркейту
72000 шаршы метр
78000 шаршы метр
Қолданыстағы заңнамаларға сәйкес жасалған еңбек шарттарына сәйкес
Ең төменгі еңбек ақының мөлшерінде
Аудан бюджеті
3
Сандықтау ауданы "Барақпай ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауылды көркейту
18000 шаршы метр
Қолданыстағы заңнамаларға сәйкес жасалған еңбек шарттарына сәйкес
Ең төменгі еңбек ақының мөлшерінде
Аудан бюджеті
4
Сандықтау ауданы "Белгород ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауылды көркейту
18000 шаршы метр
Қолданыстағы заңнамаларға сәйкес жасалған еңбек шарттарына сәйкес
Ең төменгі еңбек ақының мөлшерінде
Аудан бюджеті
5
Сандықтау ауданы "Бірлік ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауылды көркейту
18000 шаршы метр
Қолданыстағы заңнамаларға сәйкес жасалған еңбек шарттарына сәйкес
Ең төменгі еңбек ақының мөлшерінде
Аудан бюджеті
6
Сандықтау ауданы "Васильев ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауылды көркейту
18000 шаршы метр
Қолданыстағы заңнамаларға сәйкес жасалған еңбек шарттарына сәйкес
Ең төменгі еңбек ақының мөлшерінде
Аудан бюджеті
7
Сандықтау ауданы "Веселов ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауылды көркейту Құжаттарды өндеуге көмек көрсету
12000 шаршы метр
4500 құжат
Қолданыстағы заңнамаларға сәйкес жасалған еңбек шарттарына сәйкес
Ең төменгі еңбек ақының мөлшерінде
Аудан бюджеті
8
"Сандықтау ауданы Жамбыл ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауылды көркейту
18000 шаршы метр
Қолданыстағы заңнамаларға сәйкес жасалған еңбек шарттарына сәйкес
Ең төменгі еңбек ақының мөлшерінде
Аудан бюджеті
9
Сандықтау ауданы "Каменск ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауылды көркейту
18000 шаршы метр
Қолданыстағы заңнамаларға сәйкес жасалған еңбек шарттарына сәйкес
Ең төменгі еңбек ақының мөлшерінде
Аудан бюджеті
10
Сандықтау ауданы "Лесной ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауылды көркейту
18000 шаршы метр
Қолданыстағы заңнамаларға сәйкес жасалған еңбек шарттарына сәйкес
Ең төменгі еңбек ақының мөлшерінде
Аудан бюджеті
11
Сандықтау ауданы "Максимов ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауылды көркейту
18000 шаршы метр
Қолданыстағы заңнамаларға сәйкес жасалған еңбек шарттарына сәйкес
Ең төменгі еңбек ақының мөлшерінде
Аудан бюджеті
12
Сандықтау ауданы "Новоникольск ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауылды көркейту
18000 шаршы метр
Қолданыстағы заңнамаларға сәйкес жасалған еңбек шарттарына сәйкес
Ең төменгі еңбек ақының мөлшерінде
Аудан бюджеті
13
Сандықтау ауданы "Сандықтау ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауылды көркейту
24000 шаршы метр
Қолданыстағы заңнамаларға сәйкес жасалған еңбек шарттарына сәйкес
Ең төменгі еңбек ақының мөлшерінде
Аудан бюджеті
14
Сандықтау ауданы "Широков ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауылды көркейту
18000 шаршы метр
Қолданыстағы заңнамаларға сәйкес жасалған еңбек шарттарына сәйкес
Ең төменгі еңбек ақының мөлшерінде
Аудан бюджеті
15
Сандықтау ауданы "Мәдениет ауылы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауылды көркейту
18000 шаршы метр
Қолданыстағы заңнамаларға сәйкес жасалған еңбек шарттарына сәйкес
Ең төменгі еңбек ақының мөлшерінде
Аудан бюджеті
16
"Сандықтау ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өндеуге көмек көрсету Қартайғандар мен мүгедектерге үйлерінде қызмет көрсетуге көмек көрсету
9000 құжат 40 адам
Қолданыстағы заңнамаларға сәйкес жасалған еңбек шарттарына сәйкес
Ең төменгі еңбек ақының мөлшерінде
Аудан бюджеті
17
Ақмола облысы мұрағаттар мен құжаттамалар басқармасының "Сандықтау ауданының мемлекеттік мұрағаты" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өндеуге көмек көрсету
6000 құжат
Қолданыстағы заңнамаларға сәйкес жасалған еңбек шарттарына сәйкес
Ең төменгі еңбек ақының мөлшерінде
Аудан бюджеті
18
Сандықтау ауданының білім бөлімі жанындағы "Мирас бала бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Аумақты жинау
6000 шаршы метр
Қолданыстағы заңнамаларға сәйкес жасалған еңбек шарттарына сәйкес
Ең төменгі еңбек ақының мөлшерінде
Аудан бюджеті
19
"Ақмола облысы Сандықтау ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өндеуге көмек көрсету
6000 құжат
Қолданыстағы заңнамаларға сәйкес жасалған еңбек шарттарына сәйкес
Ең төменгі еңбек ақының мөлшерінде
Аудан бюджеті
20
"Мемлекеттік зейнетақы төлеу орталығы" республикалық қазыналық кәсіпорнының Ақмола облыстық филиалының Сандықтау аудандық бөлімшесі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өндеуге көмек көрсету
6000 құжат
Қолданыстағы заңнамаларға сәйкес жасалған еңбек шарттарына сәйкес
Ең төменгі еңбек ақының мөлшерінде
Аудан бюджеті
21
"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Ақмола облысы Сандықтау ауданының әділет басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өндеуге көмек көрсету
6000 құжат
Қолданыстағы заңнамаларға сәйкес жасалған еңбек шарттарына сәйкес
Ең төменгі еңбек ақының мөлшерінде
Аудан бюджеті