Об определении спроса и предложения на общественные работы, утверждении перечня организаций, видов, объемов и конкретных условий общественных работ, размеров оплаты труда участников и источников их финансирования по Целиноградскому району на 2014 год
Постановление акимата Целиноградского района Акмолинской области от 29 января 2014 года № А-1/11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 18 февраля 2014 года № 4010
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.

Целиноград ауданы бойынша 2014 жылға қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсынысты айқындау, ұйымдардың тізбесін, қоғамдық жұмыстардың түрлерін, көлемі мен нақты жағдайларын, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздерін бекіту туралы
Ақмола облысы Целиноград ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 29 қаңтардағы № А-1/11 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 18 ақпанда № 4010 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.

В соответствии со статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», Правилами организации и финансирования общественных работ, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить спрос и предложение на общественные работы по Целиноградскому району на 2014 год, согласно приложению 1.
2. Утвердить перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования, согласно приложению 2.

«Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 20 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекітілген Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру ережесіне сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Целиноград ауданы бойынша 2014 жылға қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс 1 қосымшаға сәйкес айқындалсын.
2. Ұйымдардың тiзбесi, қоғамдық жұмыстардың түрлерi, көлемi мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшерi және оларды қаржыландыру көздерi 2 қосымшаға сәйкес бекiтiлсiн.

1. Оказание помощи в оформлении социальных карт
14400 документов
2. Подворный обход населения
12000 дворов
3. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории, озеленении округа
408000 квадратных метров
2
Государственное учреждение «Аппарат акима Воздвиженского сельского округа»
1. Подворный обход населения
2400 дворов
2. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории, озеленении округа
168000 квадратных метров
3
Государственное учреждение «Аппарат акима Красноярского сельского округа»
1. Подворный обход населения
2400 дворов
2. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории, озеленении округа
144000 квадратных метров
4
Государственное учреждение «Аппарат акима Кояндинского сельского округа Целиноградского района»
1. Подворный обход населения
2400 дворов
2. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории, озеленении округа
144000 квадратных метров
5
Государственное учреждение «Аппарат акима Маншукского сельского округа»
1. Подворный обход населения
1200 дворов
2. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории, озеленении округа
96000 квадратных метров
6
Государственное учреждение «Аппарат акима аульного округа Тасты Целиноградского района»
1. Подворный обход населения
1200 дворов
2. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории, озеленении округа
120000 квадратных метров
7
Государственное учреждение «Аппарат акима Новоишимского сельского округа»
1. Подворный обход населения
2400 дворов
2. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории, озеленении округа
168000 квадратных метров
8
Государственное учреждение «Аппарат акима Талапкерского сельского округа»
1. Подворный обход населения
2400 дворов
2. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории, озеленении округа
144000 квадратных метров
9
Государственное учреждение «Аппарат акима Приреченского сельского округа»
1. Подворный обход населения
2400 дворов
2. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории, озеленении округа
120000 квадратных метров
10
Государственное учреждение «Аппарат акима Шалкарского аульного округа Целиноградского района»
1. Подворный обход населения
1200 дворов
2. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории, озеленении округа
96000 квадратных метров
11
Государственное учреждение «Караоткельского сельского округа Целиноградского района»
1. Подворный обход населения
1200 дворов

1. Әлеуметтік карталарды ресімдеуге көмек көрсету
14400 құжаттар
2. Үй-үйді аралап тексеру
12000 үй
3. Аймақты көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
408000 шаршы метр
2
«Воздвиженка ауыл аймағы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Үй-үйді аралап тексеру
2400 үй
2. Аймақты көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
168000 шаршы метр
3
«Краснояр ауыл аймағы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Үй-үйді аралап тексеру
2400 үй
2. Аймақты көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
144000 шаршы метр
4
«Целиноград ауданы Қоянды ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Үй-үйді аралап тексеру
2400 үй
2. Аймақты көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
144000 шаршы метр
5
«Мәншүк селолық округінің әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Үй-үйді аралап тексеру
1200 үй
2. Аймақты көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
96000 шаршы метр
6
«Целиноград ауданының Тасты ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Үй-үйді аралап тексеру
1200 үй
2. Аймақты көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
120000 шаршы метр
7
«Новоишимка ауыл аймағы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Үй-үйді аралап тексеру
2400 үй
2. Аймақты көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
168000 шаршы метр
8
«Талапкер селолық округінің әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Үй-үйді аралап тексеру
2400 үй
2. Аймақты көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
144000 шаршы метр
9.
«Приречный селолық округінің әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Үй-үйді аралап тексеру
2400 үй
2. Аймақты көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
120000 шаршы метр
10
«Целиноград ауданының Шалқар ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Үй-үйді аралап тексеру
1200 үй
2. Аймақты көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
96000 шаршы метр
11
«Целиноград ауданы Қараөткел селолық округінің әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Үй-үйді аралап тексеру
1200 үй

2. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории, озеленении округа
168000 квадратных метров
12
Государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа Кабанбай батыра»
1. Подворный обход населения
1200 дворов
2. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории, озеленении округа
144000 квадратных метров
13
Государственное учреждение «Аппарат акима аульного округа Родина Целиноградского района»
1. Подворный обход населения
1200 дворов
2. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории, озеленении округа
144000 квадратных метров
14
Государственное учреждение «Аппарат акима Косшынского аульного округа Целиноградского района»
1. Подворный обход населения
2400 дворов
2. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории, озеленении округа
144000 квадратных метров
15
Государственное учреждение «Аппарат акима Максимовского сельского округа»
1. Оказание помощи в оформлении социальных карт
1440 документов
2. Подворный обход населения
1200 дворов
3. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории, озеленении округа
144000 квадратных метров
16
Государственное учреждение «Аппарат акима Софиевского сельского округа»
1. Подворный обход населения
1200 дворов
2. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории, озеленении округа
144000 квадратных метров
17
Государственное учреждение «Аппарат акима Оразакского сельского округа»
1. Подворный обход населения
1200 дворов
2. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории, озеленении округа
120000 квадратных метров
18
Государственное учреждение «Аппарат акима аульного округа Рахымжана Кошкарбаева Целиноградского района»
1. Подворный обход населения
1200 дворов
2. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории, озеленении округа
120000 квадратных метров
продолжение таблицы
Условия общественных работ
Размеры оплаты труда участников
Источник финансирования
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет

2. Аймақты көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
168000 шаршы метр
12
«Қабанбай батыр ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Үй-үйді аралап тексеру
1200 үй
2. Аймақты көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
144000 шаршы метр
13
«Целиноград ауданының Родина ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Үй-үйді аралап тексеру
1200 үй
2. Аймақты көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
144000 шаршы метр
14
«Целиноград ауданының Қосшы ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Үй-үйді аралап тексеру
2400 үй
2. Аймақты көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
144000 шаршы метр
15
«Максимовка ауыл аймағы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Әлеуметтік карталарды ресімдеуге көмек көрсету
1440 құжаттар
2. Үй-үйді аралап тексеру
1200 үй
3. Аймақты көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
144000 шаршы метр
16
«Софиевка ауыл аймағы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Үй-үйді аралап тексеру
1200 үй
2. Аймақты көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
144000 шаршы метр
17
«Оразақ ауыл аймағы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Үй-үйді аралап тексеру
1200 үй
2. Аймақты көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
120000 шаршы метр
18
«Целиноград ауданы Рахымжан Қошқарбаев ауылдық округінің әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Үй-үйді аралап тексеру
1200 үй
2. Аймақты көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
120000 шаршы метр
кестенің жалғасы
Қоғамдық жұмыстардың шарттары
Қатысушыларға төленетін төлем мөлшері
Қаржы көздері
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет