О внесении изменений и дополнений в решение Целиноградского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 172/24-5 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 28 апреля 2014 года № 211/29-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 30 апреля 2014 года № 4144. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 15 января 2015 года № 01-04/1)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 15.01.2015 № 01-04/1).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Целиноградский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Целиноградского районного маслихата «О районном бюджете на 2014-2016 годы» от 25 декабря 2013 года № 172/24-5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3942, опубликовано 17 января 2014 года в районных газетах «Вести Акмола», «Ақмол ақпараты») следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 15 371 911 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 700 734 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 8 507 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 91 902 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 14 570 768 тысяч тенге;
2) затраты – 15 807 509,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 50 891 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 55 560 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 4 669 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -486 489,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 486 489,6 тысяч тенге:
поступления займов – 55 560 тысяч тенге;
погашение займов – 4 669 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 435 598,6 тысяч тенге.»;
в подпункте 1) пункта 5:
абзац второй изложить в новой редакции:
«721 279 тысяч тенге – на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;»;
дополнить абзацами седьмым, восьмым и девятым следующего содержания:
«740 тысяч тенге – на выплату государственной адресной социальной помощи;

Целиноград аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 172/24-5 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2014 жылғы 28 сәуірдегі № 211/29-5 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 30 сәуірде № 4144 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2015 жылғы 15 қаңтардағы № 01-04/1 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 15.01.2015 № 01-04/1 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Целиноград аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Целиноград аудандық мәслихатының «2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 172/24-5 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3942 болып тіркелген, 2014 жылғы 17 қаңтарда «Вести Акмола», «Ақмол ақпараты» аудандық газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15 371 911 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 700 734 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 8 507 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 91 902 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 14 570 768 мың теңге;
2) шығындар – 15 807 509,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 50 891 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 55 560 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 4 669 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -486 489,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 486 489,6 мың теңге:
қарыздар түсімі – 55 560 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 4 669 мың теңге;
бюджет қаражатының қалдықтарының қозғалысы - 435 598,6 мың теңге.»;
5 тармақтың 1) тармақшасында:
екінші азат жолы жаңа редакцияда баяндалсын:
«721 279 мың теңге – мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға;»;
келесі мазмұндағы жетінші, сегізінші және тоғызыншы азат жолдарымен толықтырылсын:
«740 мың теңге – мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге;

510 тысяч тенге – на выплату государственных пособий на детей до 18 лет;
164 332 тысяч тенге – на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов;»;
подпункт 1) пункта 6 изложить в новой редакции:
«1) из республиканского бюджета:
1 348 199 тысяч тенге – на строительство и реконструкцию объектов образования;
1 842 519 тысяч тенге – на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
1 405 525 тысяч тенге – на развитие систем водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах;
161 988 тысяч тенге – на развитие коммунального хозяйства;
2 994 028 тысяч тенге – на развитие теплоэнергетической системы в сельских населенных пунктах;
500 000 тысяч тенге – на развитие транспортной инфраструктуры;»;
приложения 16 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
Целиноградского
районного маслихата                        Д.Камзебаев
Секретарь Целиноградского
районного маслихата                        Р.Тулькубаев
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Целиноградского района                Б.Мауленов
Руководитель
государственного учреждения
«Отдел экономики и финансов
Целиноградского района»                    А.Ибраева
Приложение 1
к решению Целиноградского
районного маслихата

510 мың теңге – 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге;
164 332 мың теңге – мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге;»;
6 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда баяндалсын:
«1) республикалық бюджеттен:
1 348 199 мың теңге – білім беру нысандарын салу және реконструкциялауға;
1 842 519 мың теңге - инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға;
1 405 525 мың теңге – ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға;
161 988 мың теңге – коммуналдық шаруашылықты дамытуға;
2 994 028 мың теңге – ауылдық елді мекендерде жылу-энергетикалық жүйені дамытуға;
500 000 мың теңге – көлік инфрақұрылымын дамытуға;»;
көрсетілген шешімнің 16 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Целиноград аудандық
мәслихаты сессиясының төрағасы             Д.Қамзебаев
Целиноград аудандық
мәслихатының хатшысы                       Р.Түлкібаев
«КЕЛІСІЛДІ»
Целиноград ауданының әкімі                 Б.Мауленов
«Целиноград ауданының экономика
және қаржы бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің басшысы                        А.Ыбраева
Целиноград аудандық мәслихатының