Об определении спроса и предложения на общественные работы, утверждении перечня организаций, видов, объемов и конкретных условий общественных работ, размеров оплаты труда участников и источников их финансирования по Бурабайскому району на 2014 год
Постановление акимата Бурабайского района Акмолинской области от 10 января 2014 года № а-1/10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 30 января 2014 года № 3995. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акимата Бурабайского района Акмолинской области от 9 января 2015 года № 01-10-25)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акимата Бурбайского района Акмолинской области от 09.01.2015 № 01-10-25).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», Правилами организации и финансирования общественных работ, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836, акимат Бурабайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить спрос и предложение на общественные работы по Бурабайскому району на 2014 год, согласно приложению 1.
2. Утвердить перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования, согласно приложению 2.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Нурпанову М.Б.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района                                Н.Нуркенов
СОГЛАСОВАНО
Директор государственного
учреждения «Государственный
архив Бурабайского района
Управления архивов и
документации Акмолинской
области»                                   М.А.Шакиев
Начальник государственного
учреждения «Объединенный
отдел по делам обороны
города Щучинск
Акмолинской области»                       К.М.Камалиев
Председатель Специализированного
административного суда
Бурабайского района                        Е.Р.Оразов
Председатель Бурабайского
районного суда                             М.К.Сейдахметов
Прокурор Бурабайского района
советник юстиции                           А.С.Джакипбеков
Руководитель государственного
учреждения «Управление юстиции
Бурабайского района Департамента
юстиции Акмолинской области
Министерства юстиции
Республики Казахстан»                      С.Б.Адамов
Руководитель государственного
учреждения «Налоговое управление
по Бурабайскому району
Налогового департамента по
Акмолинской области
Налогового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан»                      С.А.Койшыбаев
Начальник государственного
учреждения «Отдел внутренних
дел Бурабайского района
Департамента внутренних
дел Акмолинской области
Министерства Внутренних
дел Республики Казахстан»                  Е.С.Жусупов
Приложение 1
к постановлению акимата
Бурабайского района
от 10 января 2014
года № а-1/10
Спрос и предложение на общественные работы на 2014 год
Наименование организации
Спрос
Предложение
1.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения «Тазалык-Сервис» при отделе жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Бурабайского района
78
78
2.
Государственное учреждение «Канцелярия Акмолинского областного суда Департамента по обеспечению деятельности судов при Верховном суде Республики Казахстан (Аппарата Верховного суда Республики Казахстан)» Бурабайский районный суд
6
6
3.
Государственное учреждение «Канцелярия Акмолинского областного суда Департамента по обеспечению деятельности судов при Верховном суде Республики Казахстан (Аппарата Верховного суда Республики Казахстан)» Специализированный административный суд Бурабайского района
3
3
4.
Государственное учреждение «Налоговое управление по Бурабайскому району Налогового департамента по Акмолинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан»
10
10
5.
Государственное учреждение «Прокуратура Акмолинской области» Прокуратура Бурабайского района
4
4
6.
Государственное учреждение «Управление юстиции Бурабайского района Департамента юстиции Акмолинской области Министерства юстиции Республики Казахстан»
6
6
7.
Государственное учреждение «Отдел внутренних дел Бурабайского района Департамента внутренних дел Акмолинской области Министерства Внутренних дел Республики Казахстан»
13
13
8.
Государственное учреждение «Объединенный отдел по делам обороны города Щучинск Акмолинской области
11
11
9.
Государственное учреждение «Государственный архив Бурабайского района Управления архивов и документации Акмолинской области»
2
2
10.
Государственное учреждение «Отдел занятости и социальных программ Бурабайского района»
3
3
11.
Государственное учреждение «Отдел образования Бурабайского района»
8
8
12.
Государственное учреждение «Отдел архитектуры и градостроительства Бурабайского района»
3
3
13.
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Бурабайского района»
2
2
14.
Государственное учреждение «Отдел культуры и развития языков Бурабайского района»
4
4
15.
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима города Щучинск Бурабайского района»
8
8
16.
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Абылайханского сельского округа Бурабайского района»
6
6
17.
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Веденовского сельского округа Бурабайского района»
4
4
18.
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Зеленоборского сельского округа Бурабайского района»
5
5
19.
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Златопольского сельского округа Бурабайского района»
14
14
20.
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Кенесаринского сельского округа Бурабайского района»
10
10
21.
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа Атамекен Бурабайского района»
6
6
22.
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Катаркольского сельского округа Бурабайского района»
6
6
23.
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Наурызбайского сельского округа Бурабайского района»
8
8
24.
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Урумкайского сельского округа Бурабайского района»
10
10
25.
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Успеноюрьевского сельского округа Бурабайского района»
6
6
26.
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима поселка Бурабай Бурабайского района»
9
9
Приложение 2
к постановлению акимата
Бурабайского района
от 10 января 2014
года № а-1/10
Перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования
Наименование организации
Виды общественных работ
Объем работ
1
2
3
4
1.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения «Тазалык-Сервис» при отделе жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Бурабайского района
Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистке территории, озеленении города

Бурабай ауданы бойынша 2014 жылға қоғамдық жұмыстарға сұранысты және ұсынысты айқындау, ұйымдардың тізбесін, қоғамдық жұмыстардың түрлерін, көлемі мен нақты жағдайларын, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшерін және олардың қаржыландыру көздерін бекіту туралы
Ақмола облысы Бурабай ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 10 қаңтардағы № а-1/10 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 30 қаңтарда № 3995 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Бурабай ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 9 қаңтардағы № 01-10-25 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Бурабай ауданы әкімдігінің 09.01.2015 № 01-10-25 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 20 бабына, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекiтiлген Қоғамдық жұмысты ұйымдастыру және қаржыландыру ережесіне сәйкес, аудан әкiмдiгі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Бурабай ауданы бойынша 2014 жылға қоғамдық жұмыстарға сұраныс және ұсыныс 1 қосымшаға сәйкес айқындалсын.
2. Ұйымдардың тiзбесi, қоғамдық жұмыстардың түрлерi, көлемi мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшерi және олардың қаржыландыру көздерi 2 қосымшаға сәйкес бекiтiлсiн.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары М.Б.Нұрпановаға жүктелсiн.
4. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бурабай ауданының әкімі                    Н.Нұркенов
КЕЛІСІЛДІ
«Ақмола облысының мұрағаттар
және құжаттамалар басқармасының
Бурабай ауданының мемлекеттік
мұрағаты» мемлекеттік
мекемесінің директоры                      М.Ә.Шәкиев
«Ақмола облысы Щучинск
қаласының қорғаныс істері
жөніндегі біріктірілген
бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Қ.М.Қамалиев
Бурабай ауданының мамандандырылған
әкімшілік сотының төрағасы                 Е.Р.Оразов
Бурабай аудандық сотының
төрағасы                                   М.Қ.Сейдахметов
Бурабай ауданы прокуроры
әділет кеңесшісі                           А.С.Жақыпбеков
«Қазақстан Республикасы
Әділет министрлігі Ақмола
облысының Әділет департаменті
Бурабай ауданының әділет
басқармасы» мемлекеттік
мекемесінің басшысы                        С.Б.Адамов
«Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігі Салық
комитеті Ақмола облысы бойынша
салық департаментінің Бурабай
ауданы бойынша салық
басқармасы» мемлекеттік
мекемесінің басшысы                        С.А.Қойшыбаев
«Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрлігі
Ақмола облысының ішкі істер
департаментінің Бурабай
ауданының ішкі істер бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Е.С.Жүсіпов
Бурабай ауданы әкімдігінің
2014 жылғы 10 қаңтардағы
№ а-1/10 қаулысына
1 қосымша
2014 жылға қоғамдық жұмыстарға сұраныс және ұсыныс
Ұйымның атауы
Сұраныс
Ұсыныс
1.
Бурабай ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автокөлік жолдары бөлімі жанындағы «Тазалық-Сервис» шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
78
78
2.
«Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының жанындағы Соттардың қызметін қамтамасыз ету департаменті (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының аппараты) Ақмола облыстық сотының кеңсесі» мемлекеттік мекемесі Бурабай ауданының соты
6
6
3.
«Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының жанындағы Соттардың қызметін қамтамасыз ету департаменті (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының аппараты) Ақмола облыстық сотының кеңсесі» мемлекеттік мекемесі Бурабай ауданының мамандандырылған әкімшілік соты
3
3
4.
«Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитеті бойынша Ақмола облысы бойынша салық департаментінің Бурабай ауданы салық басқармасы» мемлекеттік мекемесі
10
10
5.
«Ақмола облысының прокуратурасы» мемлекеттік мекемесі Бурабай ауданының прокуратурасы
4
4
6.
«Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Ақмола облысының Әділет департаменті Бурабай ауданының әділет басқармасы» мемлекеттік мекемесі
6
6
7.
«Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Ақмола облысының ішкі істер департаментінің Бурабай ауданының ішкі істер бөлімі» мемлекеттік мекемесі
13
13
8.
«Ақмола облысы Щучинск қаласының қорғаныс істері жөніндегі біріктірілген бөлімі» мемлекеттік мекемесі
11
11
9.
«Ақмола облысының мұрағаттар және құжаттамалар басқармасының Бурабай ауданының мемлекеттік мұрағаты» мемлекеттік мекемесі
2
2
10.
«Бурабай ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі
3
3
11.
«Бурабай ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
8
8
12.
«Бурабай ауданының сәулет және қала құрылысы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
3
3
13.
«Бурабай ауданының жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
2
2
14.
«Бурабай ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі» мемлекеттік мекемесі
4
4
15.
«Бурабай ауданының Щучинск қаласы әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
8
8
16.
«Бурабай ауданының Абылайхан ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
6
6
17.
«Бурабай ауданының Веденов ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
4
4
18.
«Бурабай ауданының Зеленобор ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
5
5
19.
«Бурабай ауданының Златополье селолық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
14
14
20.
«Бурабай ауданының Кенесары ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
10
10
21.
«Бурабай ауданының Атамекен ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
6
6
22.
«Бурабай ауданының Қатаркөл ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
6
6
23.
«Бурабай ауданының Наурызбай ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
8
8
24.
«Бурабай ауданының Ұрымқай ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
10
10
25.
«Бурабай ауданының Успеноюрьев ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
6
6
26.
«Бурабай ауданының Бурабай кенті әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
9
9
Бурабай ауданы әкімдігінің
2014 жылғы 10 қаңтардағы
№ а-1/10 қаулысына
2 қосымша
Ұйымдардың тiзбесi, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және олардың қаржыландыру көздері
Ұйымның атауы
Қоғамдық жұмыстардың түрлері
Жұмыстардың көлемі
1
2
3
4
1.
Бурабай ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автокөлік жолдары бөлімі жанындағы «Тазалық-Сервис» шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Қаланы көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жұмыстарды жүргізуге көмек көрсету

547 200 квадратных метров
2.
Государственное учреждение «Канцелярия Акмолинского областного суда Департамента по обеспечению деятельности судов при Верховном суде Республики Казахстан (Аппарата Верховного суда Республики Казахстан)» Бурабайский районный суд
Доставка судебных повесток и корреспонденции
14 400 документов
3.
Государственное учреждение «Канцелярия Акмолинского областного суда Департамента по обеспечению деятельности судов при Верховном суде Республики Казахстан (Аппарата Верховного суда Республики Казахстан)» Специализированный административный суд Бурабайского района
Доставка судебных повесток и корреспонденции
7 200 документов
4.
Государственное учреждение «Налоговое управление по Бурабайскому району Налогового департамента по Акмолинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан»
Оказание помощи в технической обработке документации
24 000 документов
5.
Государственное учреждение «Прокуратура Акмолинской области» Прокуратура Бурабайского района
Оказание помощи в технической обработке документации
9 600 документов
6.
Государственное учреждение «Управление юстиции Бурабайского района Департамента юстиции Акмолинской области Министерства юстиции Республики Казахстан»
Оказание помощи в технической обработке документации
14 400 документов
7.
Государственное учреждение «Отдел внутренних дел Бурабайского района Департамента внутренних дел Акмолинской области Министерства Внутренних дел Республики Казахстан»
Оказание помощи в технической обработке документации
31 200 документов
8.
Государственное учреждение «Объединенный отдел по делам обороны города Щучинск Акмолинской области»
1. Оказание помощи комиссии на период приписки и призыва путем доставок повесток
16 800 документов
2. Оказание помощи в технической обработке документации
9 600 документов
9.
Государственное учреждение «Государственный архив Бурабайского района Управления архивов и документации Акмолинской области»
Оказание помощи в технической обработке документации
4 800 документов
10.
Государственное учреждение «Отдел занятости и социальных программ Бурабайского района»
Оказание помощи в технической обработке документации
7 200 документов
11.
Государственное учреждение «Отдел образования Бурабайского района»
Оказание помощи в технической обработке документации
19 200 документов
12.
Государственное учреждение «Отдел архитектуры и градостроительства Бурабайского района»
Оказание помощи в технической обработке документации
7 200 документов
13.
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Бурабайского района»
Оказание помощи в технической обработке документации
4 800 документов
14.
Государственное учреждение «Отдел культуры и развития языков Бурабайского района»
Оказание помощи в технической обработке документации
9 600 документов
15.
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима города Щучинск Бурабайского района»
Оказание помощи в технической обработке документации
19 200 документов
16.
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Абылайханского сельского округа Бурабайского района»

547 200 шаршы метр
2.
«Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының жанындағы Соттардың қызметін қамтамасыз ету департаменті (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының аппараты) Ақмола облыстық сотының кеңсесі» мемлекеттік мекемесі Бурабай ауданының соты
Соттық шақыру қағазын және хат-хабарды жеткізу
14 400 құжат
3.
«Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының жанындағы Соттардың қызметін қамтамасыз ету департаменті (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының аппараты) Ақмола облыстық сотының кеңсесі» мемлекеттік мекемесі Бурабай ауданының мамандандырылған әкімшілік соты
Соттық шақыру қағазын және хат-хабарды жеткізу
7 200 құжат
4.
«Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитеті бойынша Ақмола облысы бойынша салық департаментінің Бурабай ауданы салық басқармасы» мемлекеттік мекемесі
Құжаттаманы техникалық өңдеуде көмек көрсету
24 000 құжат
5.
«Ақмола облысының прокуратурасы» мемлекеттік мекемесі Бурабай ауданының прокуратурасы
Құжаттаманы техникалық өңдеуде көмек көрсету
9 600 құжат
6.
«Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Ақмола облысының Әділет департаменті Бурабай ауданының әділет басқармасы» мемлекеттік мекемесі
Құжаттаманы техникалық өңдеуде көмек көрсету
14 400 құжат
7.
«Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Ақмола облысының ішкі істер департаментінің Бурабай ауданының ішкі істер бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Құжаттаманы техникалық өңдеуде көмек көрсету
31 200 құжат
8.
«Ақмола облысы Щучинск қаласының қорғаныс істері жөніндегі біріктірілген бөлімі» мемлекеттік мекемесі
1. Шақыру қағаздарын жеткізу жолымен комиссияға тіркеу және шақыру кезеңіне көмек көрсету
16 800 құжат
2. Құжаттаманы техникалық өңдеуде көмек көрсету
9 600 құжат
9.
«Ақмола облысының мұрағаттар және құжаттамалар басқармасының Бурабай ауданының мемлекеттік мұрағаты» мемлекеттік мекемесі
Құжаттаманы техникалық өңдеуде көмек көрсету
4 800 құжат
10.
«Бурабай ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Құжаттаманы техникалық өңдеуде көмек көрсету
7 200 құжат
11.
«Бурабай ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Құжаттаманы техникалық өңдеуде көмек көрсету
19 200 құжат
12.
«Бурабай ауданының сәулет және қала құрылысы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Құжаттаманы техникалық өңдеуде көмек көрсету
7 200 құжат
13.
«Бурабай ауданының жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Құжаттаманы техникалық өңдеуде көмек көрсету
4 800 құжат
14.
«Бурабай ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Құжаттаманы техникалық өңдеуде көмек көрсету
9 600 құжат
15.
«Бурабай ауданының Щучинск қаласы әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Құжаттаманы техникалық өңдеуде көмек көрсету
19 200 құжат
16.
«Бурабай ауданының Абылайхан ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

1. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистке территории, озеленении села
28 800 квадратных метров
2. Оказание помощи в технической обработке документации
4 800 документов
17.
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Веденовского сельского округа Бурабайского района»
1. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистке территории, озеленении села
14 400 квадратных метров
2. Оказание помощи в технической обработке документации
4 800 документов
18.
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Зеленоборского сельского округа Бурабайского района»
1. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистке территории, озеленении села
21 600 квадратных метров
2. Оказание помощи в технической обработке документации
4 800 документов
19.
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Златопольского сельского округа Бурабайского района»
1. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистке территории, озеленении села
72 000 квадратных метров
2. Оказание помощи в технической обработке документации
9 600 документов
20.
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Кенесаринского сельского округа Бурабайского района»
1. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистке территории, озеленении села
57 600 квадратных метров
2. Оказание помощи в технической обработке документации
4 800 документов
21.
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима аульного округа Атамекен Бурабайского района»
1. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистке территории, озеленении села
28 800 квадратных метров
2. Оказание помощи в технической обработке документации
4 800 документов
22.
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Катаркольского сельского округа Бурабайского района»
1. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистке территории, озеленении села
28 800 квадратных метров
2. Оказание помощи в технической обработке документации
4 800 документов
23.
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Наурызбайского сельского округа Бурабайского района»
1. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистке территории, озеленении села
43 200 квадратных метров
2. Оказание помощи в технической обработке документации
4 800 документов
24.
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Урумкайского сельского округа Бурабайского района»
1. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистке территории, озеленении села
57 600 квадратных метров

1. Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жұмыстарды жүргізуде көмек көрсету
28 800 шаршы метр
2. Құжаттаманы техникалық өңдеуде көмек көрсету
4 800 құжат
17.
«Бурабай ауданының Веденов ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
1. Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жұмыстарды жүргізуде көмек көрсету
14 400 шаршы метр
2. Құжаттаманы техникалық өңдеуде көмек көрсету
4 800 құжат
18.
«Бурабай ауданының Зеленобор ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
1. Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жұмыстарды жүргізуде көмек көрсету
21 600 шаршы метр
2. Құжаттаманы техникалық өңдеуде көмек көрсету
4 800 құжат
19.
«Бурабай ауданының Златополье ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
1. Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жұмыстарды жүргізуде көмек көрсету
72 000 шаршы метр
2. Құжаттаманы техникалық өңдеуде көмек көрсету
9 600 құжат
20.
«Бурабай ауданының Кенесары ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
1. Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жұмыстарды жүргізуде көмек көрсету
57 600 шаршы метр
2. Құжаттаманы техникалық өңдеуде көмек көрсету
4 800 құжат
21.
«Бурабай ауданының Атамекен ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
1. Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жұмыстарды жүргізуде көмек көрсету
28 800 шаршы метр
2. Құжаттаманы техникалық өңдеуде көмек көрсету
4 800 құжат
22.
«Бурабай ауданының Қатаркөл ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
1. Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жұмыстарды жүргізуде көмек көрсету
28 800 шаршы метр
2. Құжаттаманы техникалық өңдеуде көмек көрсету
4 800 құжат
23.
«Бурабай ауданының Наурызбай ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
1. Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жұмыстарды жүргізуде көмек көрсету
43 200 шаршы метр
2. Құжаттаманы техникалық өңдеуде көмек көрсету
4 800 құжат
24.
«Бурабай ауданының Ұрымқай ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
1. Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жұмыстарды жүргізуде көмек көрсету
57 600 шаршы метр

2. Оказание помощи в технической обработке документации
4 800 документов
25.
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Успеноюрьевского сельского округа Бурабайского района»
1. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистке территории, озеленении села
28 800 квадратных метров
2. Оказание помощи в технической обработке документации
4 800 документов
26.
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима поселка Бурабай Бурабайского района»
1. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистке территории, озеленении поселка
50 400 квадратных метров
2. Оказание помощи в технической обработке документации
4 800 документов
продолжение таблицы
Условия общественных работ
Размеры оплаты труда участников
Источники финансирования
5
6
7
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет

2. Құжаттаманы техникалық өңдеуде көмек көрсету
4 800 құжат
25.
«Бурабай ауданының Успеноюрьев ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
1. Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жұмыстарды жүргізуде көмек көрсету
28 800 шаршы метр
2. Құжаттаманы техникалық өңдеуде көмек көрсету
4 800 құжат
26.
«Бурабай ауданының Бурабай кенті әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
1. Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
50 400 шаршы метр
2. Құжаттаманы техникалық өңдеуде көмек көрсету
4 800 құжат
кестенің жалғасы
Қоғамдық жұмыстардың шарттары
Қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшерлері
Қаржыландыру көздері
5
6
7
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет