О внесении изменений и дополнения в решение Мугалжарского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 127 "О бюджете Мугалжарского района на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Мугалжарского района Актюбинской области от 8 августа 2014 года № 174. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 26 августа 2014 года № 4003. Срок действия решения - до 1 января 2015 года
В соответствии со статьей 9, подпунктом 5) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Мугалжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мугалжарского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 127 "О бюджете Мугалжарского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3734, опубликованное 20 января 2014 года в газете "Мугалжар" № 3 и 31 января 2014 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующие изменения и дополнение:
1) в пункте 1
в подпункте 1)
доходы
цифры "12 522 648" заменить цифрами "12 627 188";
в том числе по:
поступлениям трансфертов
цифры "3 616 431" заменить цифрами "3 720 971";
в подпункте 2)
затраты
цифры "12 353 868,4" заменить цифрами "12 458 408,4";
2)в пункте 8
цифры "768 041" заменить цифрами "809 118"
и дополнить абзацем следующего содержания:
"на организацию сохранения государственного жилищного фонда".
3)в пункте 9
цифры "2 691 403 " заменить цифрами "2 754 866".
Приложения № 1 и № 5 к указанному решению изложить в редакции согласно приложениям № 1 и № 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
Секретарь
районного маслихата
районного маслихата
И.Карабасова
С.Салыкбаев
ПРИЛОЖЕНИЕ № 1
к решению Мугалжарского районного маслихата

Мұғалжар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 127 "2014-2016 жылдарға арналған Мұғалжар ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 8 тамыздағы № 174 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 26 тамызда № 4003 болып тіркелді. 2015 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік Кодексінің 9 бабына, 106 баптың 2 тармағының 5) тармақшасына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес Мұғалжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мұғалжар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 127 "2014-2016 жылдарға арналған Мұғалжар ауданының бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық кесімдерді тіркеу тізілімінде № 3734 тіркелген, 2014 жылғы 20 қаңтардағы "Мұғалжар" газетінде № 3 санында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2014 жылғы 31 қаңтарда жарияланған) шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) 1 тармақта
1) тармақшасында
кірістер
"12 522 648 " деген сандары "12 627 188" сандарына өзгертілсін;
оның ішінде:
трансферттер түсімі бойынша
"3 616 431" деген сандары "3 720 971" сандарына өзгертілсін;
2) тармақшасында
шығындар
"12 353 868,4" деген сандары "12 458 408,4" сандарына өзгертілсін;
2) 8 тармақта
"768 041" деген сандары "809 118" сандарына өзгертілсін
және мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыруға".
3)9 тармақта
"2 691 403" деген сандары "2 754 866" деген сандарына өзгертілсін.
Көрсетілген шешімдегі № 1 және № 5 қосымшалары осы шешімдегі № 1және № 2 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
Аудандық мәслихаттың
сессия төрайымы
хатшысы
И.Қарабасова
С.Салықбаев
Мұғалжар аудандық мәслихатының

32 139,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
29 292,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости социальных программ для населения
27 667,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
400,0
021
Капитальные расходы государственного органа
1 225,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2 847,0
050
Реализация плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
2 847,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 873 969,0
1
Жилищное хозяйство
398 465,0
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
8 366,0
024
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
8 366,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
97 655,0
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
67 550,0
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
3 300,0
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
5 000,0
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
20 155,0
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
1 650,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
5 539,0
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
533,0
041
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
5 006,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
286 905,0
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
64 199,3
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
222 705,7
2
Коммунальное хозяйство
1 395 979,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 352 647,0
011
Обеспечение бесперебойного теплоснабжения малых городов
53 279,0
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
8 751,0
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности района(города областного значения)

32 139,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
29 292,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27 667,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
400,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 225,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2 847,0
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
2 847,0
07
Тұрғын үй коммуналдық шаруашылық
1 873 969,0
1
Тұрғын үй шаруашылығы
398 465,0
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
8 366,0
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
8 366,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
97 655,0
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
67 550,0
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
3 300,0
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
5 000,0
041
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
20 155,0
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
1 650,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
5 539,0
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
533,0
041
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
5 006,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
286 905,0
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
64 199,3
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
222 705,7
2
Коммуналдық шаруашылық
1 395 979,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 352 647,0
011
Шағын қалаларды жылумен жабдықтауды үздіксіз қамтамасыз ету
53 279,0
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
8 751,0
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру

33 911,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
10 229,0
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
23 022,0
015
Капитальные расходы государственного органа
660,0
12
Транспорт и коммуникация
274 694,0
1
Автомобильный транспорт
274 694,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
68 400,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
1 400,0
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог улиц населенных пунктов
67 000,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
206 294,0
022
Развитие транспортной инфраструктуры
4 300,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
51 218,0
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
150 776,0
13
Прочие
558 492,5
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
8 569,0
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
8 569,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
5 729,0
003
Поддержка предпринимательской деятельности
2 000,0
004
Капитальные расходы государственного органа
840,0
9
Прочие
549 923,5
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
12 113,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
12 113,0
452
Отдел финансов района (города областного значения)
124 365,5
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
124 365,5
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
413 445,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
10 155,0
013
Капитальные расходы государственных органов
1 199,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
1 111,0
043
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы "Развитие регионов"

33 911,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
10 229,0
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
23 022,0
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
660,0
12
Көлiк және коммуникация
274 694,0
1
Автомобиль көлiгi
274 694,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
68 400,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1 400,0
045
Елді-мекендер көшелеріндегі автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу
67 000,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
206 294,0
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
4 300,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
51 218,0
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
150 776,0
13
Басқалар
558 492,5
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
8 569,0
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
8 569,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік пен өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5 729,0
003
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
2 000,0
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
840,0
9
Басқалар
549 923,5
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
12 113,0
040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
12 113,0
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
124 365,5
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
124 365,5
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
413 445,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 155,0
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 199,0
040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
1 111,0
043
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамыту