О внесении дополнения в решение районного маслихата от 31 марта 2010 года № 182 "Об утверждении Правил определения размера и порядка оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) в Мугалжарском районе"
Решение маслихата Мугалжарского района Актюбинской области от 24 декабря 2014 года № 187. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 21 января 2015 года № 4174. Утратило силу решением маслихата Мугалжарского района Актюбинской области от 12 декабря 2017 года № 133
Сноска. Утратило силу решением маслихата Мугалжарского района Актюбинской области от 12.12.2017 № 133 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответсвии со статьей 97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях", статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Мугалжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мугалжарского районного маслихата от 31 марта 2010 года №182 "Об утверждении Правил определения размера и порядка оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) в Мугалжарском районе", (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-9-119, опубликованное в районной газете "Мұғалжар" от 21 апреля 2010 года №17) следующие дополнение:
в Правилах определения размера и порядка оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) в Мугалжарском районе, утвержденных указанным решением:
пункт 18:
дополнить абзацем следующего содержания:
"Лица, имеющие в частной собственности более одной единицы жилья (квартиры, дома) и лица, сдающие жилые помещения в наем (аренду) или поднаем теряют право на получение жилищной помощи.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата
Н.Калиева
Секретарь районного
маслихата
С.Салыкбаев

Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 31 наурыздағы №182 "Мұғалжар ауданында аз қамтамасыз етілген отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшерін және тәртібін айқындау Қағидасын бекіту туралы" шешіміне толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 187 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 21 қаңтарда № 4174 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 133 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 12.12.2017 № 133 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі "Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңының 97 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Мұғалжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мұғалжар аудандық мәслихатының 2010 жылғы 31 наурыздағы №182 "Мұғалжар ауданында аз қамтамасыз етілген отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшерін және тәртібін айқындау Қағидасын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3-9-119 санымен тіркелген, 2010 жылы 21 сәуірде аудандық "Мұғалжар" газетінің №17 санында жарияланған) шешіміне келесі толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген, Мұғалжар ауданында аз қамтамасыз етілген отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшерін және тәртібін айқындау Қағидасында:
18 тармақ:
мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Жеке меншігінде бір бірліктен асатын тұрғын үйі (пәтері, үй) бар азаматтар және тұрғын үйді жалға (арендаға) беруші немесе жалға алушы, қайта жалға берген тұлғалар тұрғын үй көмегін алу құқығын жоғалтады.".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
Аудандық мәслихаттың
сессия төрайымы
хатшысы
Н.Қалиева
С.Салықбаев