О внесении изменений в решение акима села Мугалжар от 26 апреля 2010 года № 6 "Об изменении наименований улиц села Мугалжар Мугалжарского района"
Решение акима села Мугалжар Мугалжарского района Актюбинской области от 20 октября 2014 года № 18. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 07 ноября 2014 года № 4063
В соответствии с Конституционным Законом Республики Казахстан от 3 июля 2013 года № 121-V «О внесении изменений и дополнений в Конституционный закон Республики Казахстан и в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам исключения противоречий, пробелов, коллизий между нормами права различных законодательных актов и норм, способствующих совершению коррупционных правонарушений», статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» аким села Мугалжар РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима села Мугалжар от 26 апреля 2010 года № 6 «Об изменений наименований улиц села Мугалжар Мугалжарского района» (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-9-125, опубликовано 2 июня 2010 года в районной газете «Мугалжар») следующие изменения:
в заголовке и по всему тексту решения на государственном языке слова «селосындағы», «селосы», «селосының» заменить словами «ауылындағы», «ауылы», «ауылының».
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким села Мугалжар Даримбетов Г.

Мұғалжар ауылы әкімінің 2010 жылғы 26 сәуірдегі № 6 "Мұғалжар ауданы Мұғалжар селосындағы көшелер атауларын өзгерту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы Мұғалжар ауылының әкімінің 2014 жылғы 20 қазандағы № 18 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 07 қарашада № 4063 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 3 шілдедегі № 121-V «Қазақстан Республикасының Конституциялық заңына және Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне әртүрлі заңнамалық актілердің құқық нормалары арасындағы қайшылықтарды, олқылықтарды, коллизияларды және сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін нормаларды жою мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Конституциялық Заңына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 35 бабына сәйкес Мұғалжар ауылының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мұғалжар ауылы әкімінің 2010 жылғы 26 сәуірдегі № 6 «Мұғалжар ауданы Мұғалжар селосындағы көшелер атауларын өзгерту туралы» (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-9-125 тіркелген, 2010 жылғы 2 маусымында аудандық «Мұғалжар» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
шешімнің мемлекеттік тілдегі тақырыбында және бүкіл мәтіні бойынша «селосындағы», «селосы», «селосының» сөздері «ауылындағы», «ауылы», «ауылының» сөздерімен ауыстырылсын.
2. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мұғалжар ауылының әкімі Ғ. Дәрімбетов