Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима города Темир Темирского района Актюбинской области от 13 августа 2014 года № 25. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 4 сентября 2014 года № 4021. Утратило силу решением акима города Темир Темирского района Актюбинской области от 11 ноября 2015 года № 38
Сноска. Утратило силу решением акима города Темир Темирского района Актюбинской области от 11.11.2015 № 38.
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Темирской районной территориальной инспекции от 11 августа 2014 года № 14-01/145 аким города Темира РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории села Жамбыл города Темира в связи с выявлением болезни бруцеллез среди крупного рогатого скота.
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким города Темира М.АКИМОВ

Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Темір ауданы Темір қаласы әкімінің 2014 жылғы 13 тамыздағы № 25 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 4 қыркүйекте № 4021 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Темір ауданы Темір қаласының әкімінің 2015 жылғы 11 қарашадағы № 38 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Темір ауданы Темір қаласының әкімінің 11.11.2015 № 38 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабына сәйкес және Темір аудандық аумақтық инспекциясының Бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2014 жылғы 11 тамыздағы № 14-01/145 ұсынысы негізінде Темір қаласының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Темір қаласына қарасты Жамбыл ауылы аумағында ірі қара малдарының арасында бруцеллез ауруының анықталуына байланыстиы, шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күні қолданысқа енгізіледі.
Темір қаласының әкімі М.ӘКІМОВ